sex analny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-30, 11:24   #1
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408

sex analny


Hej. Mam taki pytanie. Wraz ze swoim chłopakiem uwielbiamy sex analny (nie tylko ten rodzaj ale o nim tu mowa). Podnieca to tak samo mnie i jego. Kochamy się właściwie codziennie, czasem co dwa dni. Zauważyłam, że odbyt jest bardziej rozciągliwy. Wystarczy troszkę śliny i łatwo się wsuwa. Obawiam się czy nie uszkadzam ściany odbytu nieodwracalnie? Boje się, że można ją przerwać czy coś. Nie chcielibyśmy rezygnować z seksu analnego czy ktoś moze się coś wypowiedzieć na ten temat?
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 13:15   #2
karuska88
Raczkowanie
 
Avatar karuska88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: tajne:)
Wiadomości: 246
Dot.: sex analny

Niestety nie mam doswiadczenia w tym rodzaju sexu ale slyszalam ze podczas takiego stosunku napewno cos sie uszkadza tylko nie wiem w jakim stopniu
karuska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 13:19   #3
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: sex analny

Ja słyszałam, że przez uprawianie seksu analnego można mieć problemy z jelitami. Także zbyt często tego rodzaju seksu nie powinno się jednak uprawiać.
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 14:11   #4
Nathaliaczek
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 494
Dot.: sex analny

Tak naprawdę opinie na ten temat są skrajnie różne. To, że odbyt jest jak gdyby rozciągnięty, to raczej nic dziwnego, bo tak naprawdę idzie tu o twoje przyzwyczajenie do tego typu seksu - po prostu mięśnie nie zaciskają się już odruchowo tak, jak na początku (to oczywiście tylko moje przypuszczenia, bo sama nie mam doświadczenia w tej kwestii). Nie wiadomo, czy seks analny nie powoduje hemoroidów... Chyba nie ma na ten temat żadnych badań.
Jedno jest pewne, ta dziurka nie jest stworzona do seksu, więc łatwo tu o uszkodzenie błony śluzowej, podrażnienie, zakażenie itp. Pamietaj też, że problemem, o którym entuzjaści często nie wspominają, a nie jest on wcale aż tak rzadki, jest tak zwana szczelina odbytu. To takie pęknięcie w okolicach zwieracza, które jeśli się zrobi, nieraz bardzo trudno wygoić (z uwagi na bakterie i codzienne wizyty w toalecie) - niektórzy męczą się z tym wiele miesięcy.
Poczytaj, ale wydaje mi sie, że całej prawdy się tu nie dowiesz.
http://www.sexanalny.com/
Poza tym radzę skorzystać z wyszukiwarki, bo jest cały wątek na ten temat.
__________________

Nathaliaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.