głupi problem.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-29, 17:09   #1
sasarek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 21

głupi problem..


...

Edytowane przez sasarek
Czas edycji: 2009-12-23 o 10:43
sasarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 17:15   #2
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: głupi problem..

ja tez lubie czarny kolor... no ale nie do przesady...
jednak nie wiem co CI poradzic.
Ja gustuje w ciemniejszych kolorach jesli chodzi o ubrania, czyli fiolet, czern, popiel... lez tez troche rzeczy mam jasnych.
Sprobuj kupic sobie moze jakies fajne jeansy i do tego cxzarna bluzka to juz bedzie fajniej wygladac... a potem moze zastap czern jakims fioletem czy cos pozdrwiam
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 17:43   #3
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: głupi problem..

ja też czasem ubieram się cała na czarno, ale mojaj mma mówi, że wyglądam jakbym szła na pogrzeb ; )
jeżeli nie potrafisz "odstawić" tych kolorów to ja proponuję zawsze dobierac jakieś żywe dodatki, np. turkusowy szal, zielona torebka itp.

btw. nawet paznokcie masz czarne
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 17:45   #4
solart
Przyczajenie
 
Avatar solart
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 17
Dot.: głupi problem..

Ja myślę, że powinnaś zacząć właśnie od małych kroczków, czyli np. trochę jaśniejszy kolor (granat, fiolet), lub małe kolorowe akcenty w postaci dodatków. i najważniejsze to przełamać się. Ja w Twoim wieku, też większość ciuchów miałam czarnych, a teraz jak popatrzę na swoją szafę to same kolory: zielony, chabrowy, żółty itd. Podobnie było ze spódnicami nie nosiłam i wydawało mi się, że jak ubiorę to wszyscy będą się na mnie gapić jak na jakieś dziwadło, ale przełamałam się i teraz bardzo lubię spódniczki. Zresztą, uważam że moda jest tak fantastyczną sprawą, że grzechem byłoby nie korzystać z jej dobrodziejstw (czyt. przebierać w fasonach i kolorach :P)
__________________
And they say..
She's so Lucky
She's a star
But she cry cry cries in her lonely heart
Thinking, if there's nothing missing in my life
Then why do these tears come at night?

było: 96 -81 - 110
jest: 87 - 64 -93
marzy się: 87 - 60 - 89
solart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 18:20   #5
yennefer94
Raczkowanie
 
Avatar yennefer94
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 203
Dot.: głupi problem..

myslę, że nie ma wyjścia tylko próbować małymi kroczkami wprowadzać choćby elementy w innych kolorach..np. bardzo ciemny granat, grafit, ciemny szary..to już coś
__________________

yennefer94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 18:31   #6
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: głupi problem..

ja tez tak mialam i w sumie torche mi zostalo. Jak wchodze do sklepu to pierwsze patrze na czarne ubrania jednak powoli malymi kroczkami zaczelam kupowac takze inne kolory.. szczegolnie ze bardzo lubie czerwien szarosc zielen i fiolet najpierw jakis szaliczek, bluzka, czy nawet bielizna
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 21:58   #7
xxxKitkaxxx
Rozeznanie
 
Avatar xxxKitkaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 753
Dot.: głupi problem..

Ładnie ci w czarnym ale wprowadź trochę kolorów bo ta sama czerń troche cie przytłacza
xxxKitkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 16:44   #8
sasarek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 21
Dot.: głupi problem..

...

Edytowane przez sasarek
Czas edycji: 2009-12-23 o 10:39
sasarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 16:50   #9
chitty
Rozeznanie
 
Avatar chitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kablem owinięta
Wiadomości: 954
Dot.: głupi problem..

też kiedyś ubierałam się tylko na czarno.
na szczęście przeszło mi.

wprowadź może coś nie rzucającego się w oczy - np. zacznij chodzić w szarych rurkach czy kup sobie coś w kolorze ciemnego fioletu.
potem już się odzwyczaisz od czarnego.

[teraz nie lubię zestawów w czarnym kolorze, aż mnie mdli od nich ]
__________________
najgorszy czas w zyciu to czas przeszły niedokonany.

wymianka.

tylko w weekendy.


chitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 18:39   #10
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: głupi problem..

według mnie możesz zacząć od dodatków w innym kolorze. ożywią trochę całość a Ty może powoli przekonasz się do innych kolorów
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 22:32   #11
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: głupi problem..

Myślę, ze rozjaśniaj dodatkami a jak Ci jest dobrze to sie ubieraj jak sie ubierasz i nie zmieniaj na sile
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 22:54   #12
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: głupi problem..

zacznij od jaśniejszych dodatków i idź metodą małych kroczków
z czasem nie będziesz mogła sobie życia wyobrazić bez kolorów
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 23:04   #13
Drozdy
Raczkowanie
 
Avatar Drozdy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Akacja
Wiadomości: 38
Dot.: głupi problem..

Po co sie odzwyczajać? Dla innych? Ja bym na Twoim miejscu nic nie zmieniała. Tez kiedys ubierałam się na czarno, ale po prostu w koncu znudził mi sie ten kolor do tego stopnia,że później przez długi czas nie kupiłam nic ciemnego
__________________
WSZYSTKO i NIC. Tym własnie dla mnie jestes, wszystkim i nic poza toba nie ma.
Drozdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 23:25   #14
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: głupi problem..

hym - może zacznij od jakiejs chust pod szyją np. właśnie fioletowo-czarnej

ja tez kiedys non stop chodziłam w czerniach i nie mogłą się odzwyczaić ale łasnie takimi krokami tu chusta, tam bransoletka jakos z tego wyszłam i czarny oczywiśc w szafie mam akle orpocz tego multum kolorow.
Wiesz nudno troche tak non stop w jednym kolorze chodzic, zawsze wygladac tak samo - poza tym warto tez czasem podkreslic urode jakims innym kolorem Nawet jezeli kochasz czern czasem mozna zrobci cos innego dla odmiany
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 09:17   #15
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: głupi problem..

zacznę od tego że ja nienawidze wręcz czarnego koloru !!!!!!!

dziewzyna na być dziewczyna, ubierać się ładnie , kolorowo a nie

rozumiem czarne, spodnie, bluzka ale nie cały strój....
myślę, że zacznij od kupna np jasnych dżinsów,albo moze zielonej, niebieskiej bluzki albo choiaż jasny pasek i sama zobacz że bedziesz lepiej wyglądać

masz ciemne włosy więc kiedy jesteś ubrana do tego cała na czarno to wiesz.... niewiem jak okreslić. jesteś ładna, powinnać korzystać z życia i tryskac kolorami. jestes młoda! w wieku 40 lat nie wyjdziesz w żółtych spodniach i różowej koszulce z cekinami,. naprawde korzystaj
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 09:21   #16
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: głupi problem..

a swoją drogą jak można mieszkać w czarnym pokoju?
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 11:21   #17
pandziocha
Raczkowanie
 
Avatar pandziocha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 58
Dot.: głupi problem..

Ja też kocham czarny.
Kiedyś miałam tak, że najchętniej ubieralam się całkowicie na czarno i się najlepiej czułam. Teraz eksperymentuję więcej z kolorami, ale i tak bazą jest czarny.

Jeśli chodzi o radę - nie rezygnuj z czarnego, ale zwracaj uwagę na fakturę! Czarny jest bardzo ciekawym kolorem, tylko wymagającym trochę umiejętności. Nie sztuka kupić czarną bluzkę, ale wielką sztuką jest kupić czarną bluzkę, która jest oryginalna. Eksperymentuj z materiałami, kup coś ażurowego, koronkowego, skórzanego, prześwitującego, no po prostu nie idź na łatwiznę w czerni.

A jeśli chodzi o inne kolory - zastanów się, jakie najbardziej lubisz. Ja na przykład, oprócz mojej miłości do czerni, lubię kolor fioletowy, brązowy, granatowy, złoty. Poeksperymentuj z żywymi barwami, nie pastelowymi. Zacznij od chust, torebek, biżuterii. Nie idź na łatwiznę i nie kupuj szarego Możesz też spróbować z kolorami połączonymi z czernią - np top w biało-czarne paski i jak nie czujesz się pewnie to na to czarny cardigan.

Aha, i jeśli sie malujesz, postaw na kolor w makijażu (przy zachowaniu czerni w ubiorze)!

I pamietaj, nie wyrzekaj się czerni, bo do niej i tak się wraca

Edytowane przez pandziocha
Czas edycji: 2008-12-01 o 11:23
pandziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 11:54   #18
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: głupi problem..

Cytat:
Napisane przez ImYourDestiny Pokaż wiadomość
zacznę od tego że ja nienawidze wręcz czarnego koloru !!!!!!!

dziewzyna na być dziewczyna, ubierać się ładnie , kolorowo a nie

A nie jak?

Czarny jest niezwykle eleganckim kolorem, uwielbiam go i zapwenę nigdy nie zrezygnuję. jest podsawą każdej wysmakowanej garderoby, a po ostatnim lecie pełnym żarówiastych ciuchów miksowanych w nieprzewidywalne zestawienia mam chyba przesyt. Jednak przesadzać nei można. Jeżeli ubierasz się cała na czarno zadbaj o jakiś dodatek równoważący strój. Ja uwielbiam zestaw czarne cygarteki + czarny prosty golf i do tego kryształowe kolczyki. Rozjasniają one twarz i nadają szlifu całemu strojowi. Co prawda ja mam jasne włosy, także zawsze jest ten "jasniejszy element".
Dodatkowo- zwórc uwage cyz czerń występuje w macie czy ma połysk - zestawienie ze sobą dwóch faktur materiału w tym smaym kolorze robi rewelacyjne wrażenie. I tak - szyfonowa czarna sukienka (przejrzysta) plus czarny wełniany rozpinany sweter to naprawde swietne połączenie.

Dziewczyny dobrze piszą - baw się kolorowymi akcesoriami. Nawet lakier do paznokci się liczy - xcarny strój plus intensywna czerwień czy fuksja na pazurkacj i już jest inaczej. Będziesz wyglądac mniej gotycko.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-12-01 o 12:04
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 13:15   #19
sasarek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 21
Dot.: głupi problem..

...

Edytowane przez sasarek
Czas edycji: 2009-12-23 o 10:44
sasarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 14:09   #20
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: głupi problem..

myslę, że łądniej by Ci było w jakims jasniejszym kolorze
skoro nie umiesz się odzwyczaic od czarnego to moze na początek wybieraj rzeczy szare albo brązowe. nie musisz przeciez od razu chodzic na rozowo
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 14:15   #21
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: głupi problem..

też lubiłam się nosić na czarno..wszystkie bluzki jakie miałam były własciwie czarne...duży wpływ miała na to muzyka jakiej słuchałam....kiedy poszłam na studia chciałam wygladac bardziej kobieco...zmieniłam styl...nadal lubie czarny..ale też granat...brązy ...czerwień..
z wiekiem gust się zmienia i Tobie tez pewnie przejdzie...
dodam, że bedąc małą dziewczynką miałam fisia na punkcie koloru różowego
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 16:50   #22
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: głupi problem..

Cytat:
Napisane przez Drozdy Pokaż wiadomość
Po co sie odzwyczajać? Dla innych? Ja bym na Twoim miejscu nic nie zmieniała. Tez kiedys ubierałam się na czarno, ale po prostu w koncu znudził mi sie ten kolor do tego stopnia,że później przez długi czas nie kupiłam nic ciemnego
O to samo chcialam spytac.. komu tak naprawde przeszkadza, ze nosisz same czarne rzeczy? Ja tak chodzilam latami, az po prostu pewnego dnia mi przeszlo i nie bylam w stanie zalozyc czarnej bluzki. Do tego kiedys ograniczalam bizuterie i nie nosilam zadnych dodatkow.. ale to sie zmienia z czasem.

Cytat:
Napisane przez ImYourDestiny Pokaż wiadomość
zacznę od tego że ja nienawidze wręcz czarnego koloru !!!!!!!

dziewzyna na być dziewczyna, ubierać się ładnie , kolorowo a nie

rozumiem czarne, spodnie, bluzka ale nie cały strój....
myślę, że zacznij od kupna np jasnych dżinsów,albo moze zielonej, niebieskiej bluzki albo choiaż jasny pasek i sama zobacz że bedziesz lepiej wyglądać

masz ciemne włosy więc kiedy jesteś ubrana do tego cała na czarno to wiesz.... niewiem jak okreslić. jesteś ładna, powinnać korzystać z życia i tryskac kolorami. jestes młoda! w wieku 40 lat nie wyjdziesz w żółtych spodniach i różowej koszulce z cekinami,. naprawde korzystaj
A ja z kolei ciebie nie rozumiem. Z mlodosci mozna korzystac inaczej, niz chodzic w zoltych spodniach i roznowej koszulce ;] Czern jest piekna i kto powiedzial, ze "dziewczyna ma sie ubierac kolorowo"??? dobrze, ze nie wszyscy sluchaja takich "rad".

Poza tematem.. nie wiedzialam, ze ludzie az tak zwracaja uwage na osoby ubrane na czarno. Zawsze sadzilam, ze tak latwo wtopic sie w tło, a tu prosze, kazdy nic, tylko komentuje (i to negatywnie).
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 16:57   #23
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: głupi problem..

Tak jak dziewczyny ci radzą, kup kolorowy pasek, bluzkę, czapkę... paznokcie pomaluj Ładna jesteś i dobrze ci w tym kolorze,ale nudno... Może kolorowe rajtki do reszty czarnej?
Ja też kiedyś miałam taki okres że wszystko miałam czarne,ale...pewnego dnia otworzyłam szafę i stwierdziłam że dość. I kupiłam baaardzo ostro zieloną bluzkę I tak zostało, teraz ubieram się bardzo różnie
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 17:05   #24
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: głupi problem..

Pierwsze zacznij od dodatków oraz od dołu, będzie Ci się łatwiej przyzwyczaić, najciężej idzie z tym, co przy twarzy.

Inna sprawa, że jeśli sama nie czujesz takiej potrzeby tylko chcesz się zmienić dla innych to nie ma to sensu.
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 12:45   #25
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: głupi problem..

błagam, za żadne skarby swiata nie zmieniaj sie tylko dlatego że inni maja takie widzimisie... jesli ty odczuwasz potrzebe to ok, ale co komu do tego jak ty sie ubierasz? niech spojrzy na siebie...

uwielbiam czerń... jest elegancka, gustowna, z charakterem. kiedyś nosiłam czerń (podobnie jak u lotty miała na to wpływ częściowo muzyka, choc nie tylko) w wersji luźniejszej (bluza z kapturem, jeansy, itp..), ostatnio kurteczko-płaszczyk, buty na obcasie, takie tam. kocham ten kolor i bez względu na to co ludzie mówią nie zrezygnuję z niego. zwłaszcza jeśli dziewczyna wyglądająca jak ofiara poparzeń słonecznych sugeruje mi że coś blado wyglądam i powinnam sobie dodać kolorków strojem... np. różową bluzeczką... ręce opadają... ja nie komentuję że ona wygląda jak papuga.

oczywiście noszę też inne kolory, żeby coś czasem ożywić, może trochę odmienić, ale tylko kiedy mam na to wyraźną ochotę. ja, a nie moje otoczenie. jedną sprawą jest chęć pomocy komuś kto tego potrzebuje, a inną wtykanie nosa w nie swoje sprawy i uszczęśliwianie na siłę. z resztą, o gustach się nie dyskutuje.

mam nadzieję, że nikt się nie poczuje urażony. uważam po prostu, że najlepiej wyglądamy w tym, w czym się dobrze czujemy, a nawet jeśli nie, to jest tylko i wyłącznie nasza sprawa... uff...
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 13:30   #26
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: głupi problem..

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
A ja z kolei ciebie nie rozumiem. Z mlodosci mozna korzystac inaczej, niz chodzic w zoltych spodniach i roznowej koszulce ;] Czern jest piekna i kto powiedzial, ze "dziewczyna ma sie ubierac kolorowo"??? dobrze, ze nie wszyscy sluchaja takich "rad".
Poza tematem.. nie wiedzialam, ze ludzie az tak zwracaja uwage na osoby ubrane na czarno. Zawsze sadzilam, ze tak latwo wtopic sie w tło, a tu prosze, kazdy nic, tylko komentuje (i to negatywnie).
Zgadzam sie w całej rozciągłości.

[1=41606c31298bccbf4cae52b 7859efbfee487d7f9;9939077]uwielbiam czerń... jest elegancka, gustowna, z charakterem. kiedyś nosiłam czerń (podobnie jak u lotty miała na to wpływ częściowo muzyka, choc nie tylko) w wersji luźniejszej (bluza z kapturem, jeansy, itp..), ostatnio kurteczko-płaszczyk, buty na obcasie, takie tam. kocham ten kolor i bez względu na to co ludzie mówią nie zrezygnuję z niego. zwłaszcza jeśli dziewczyna wyglądająca jak ofiara poparzeń słonecznych sugeruje mi że coś blado wyglądam i powinnam sobie dodać kolorków strojem... np. różową bluzeczką... ręce opadają... ja nie komentuję że ona wygląda jak papuga.
...[/quote]

O, takie egzemplarze mają zazwyczaj najwięce do powiedzenia.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 13:39   #27
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: głupi problem..

Cytat:
Napisane przez ImYourDestiny Pokaż wiadomość
zacznę od tego że ja nienawidze wręcz czarnego koloru !!!!!!!

dziewzyna na być dziewczyna, ubierać się ładnie , kolorowo a nie
Twoje wyobrażenie o tym co "ładne" jest conajmniej dziwne. A poza tym autorka wątku nie prosila o tego rodzaju komentarze, tylko sugestie co do stroju w innym kolorze.

O tym co ladne i brzydkie kazdy sobie zdecyduje sam. Tobie sie podobac nie musi.

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
O to samo chcialam spytac.. komu tak naprawde przeszkadza, ze nosisz same czarne rzeczy? Ja tak chodzilam latami, az po prostu pewnego dnia mi przeszlo i nie bylam w stanie zalozyc czarnej bluzki. Do tego kiedys ograniczalam bizuterie i nie nosilam zadnych dodatkow.. ale to sie zmienia z czasem.

No wlasnie.
Przeciez wlasnie o to chodzi, ze kazdy ma prawo wygladac jak chce i nosic to, co lubi. nie widze sensu w odzwyczajaniu sie od jakiegos koloru na sile.
Mozna kombinowac z barwami, jesli ma sie taka ochote, ale szukanie na sile rozwiazania? ee..
Moim zdaniem nie masz problemu
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.