Kosmetyki mineralne LaurEss - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-16, 19:30   #631
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Hexx, dziękuję
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 19:31   #632
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Hexx, dziękuję

Mam nadzieje,ze sie na cos przyda bo wiem,ze trudno dobierac w ten sposob odcien ale zawsze cos.

__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:00   #633
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

moje sample już wysłane
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:41   #634
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Są niesamowici, zamówiony 15 set pełnowymiarówek i "kilka" sampli wysłali 17
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 16:23   #635
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Bylam juz o krok od zamowienia Organzy i zrezygnowalam, glownie z powodu odcieni primerow i finisherow Lauress. Mam Kick Start Medium i uzywalam kiedys Finishing Touch transparentny, mediumy wg mnie maja bezowo-brzoskwiniowy odcien, jasne biela. W tej kwestii zostane wierna EGM, mieszanka Lightly Tinted i Golden jest idealna. Za to podklad Radiant Gold to cudo, teraz klade na krem tonujacy na dzien z niewielkim filtrem Estee Lauder i jest mega fajnie.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 16:38   #636
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

No właśnie mi też brakuje czegoś pośredniego między Light a Medium. Za duża różnica jest
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 17:58   #637
silencieusement
Raczkowanie
 
Avatar silencieusement
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 145
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

witam dziewczyny! w mieralach juz troche siedze ale z racji ze moja wiedza na ten temat jest niewielka raczej sie nie wypowiadam zarazilyscie mnie mania mineralozbieractwa i teraz skacze po roznych markach i szukam tego jedynego wymarzonego sloiczka prochu;P po przeczytaniu wpisow Dominikab w kategorii laurEss i ujrzeniu ogromnej liczby achow i ochow ze strony innych dziewczyn koniecznie chce sprobowac.I tu problem przesledzilam caly watek i chyba nie ma nikogo z moja kolorystyka a chcialam wziac pakiet 3 pelnowymiarowych produktow kick start medium, finishing touch medium i ...no wlasnie co w EDM uzywam obecnie buttered tan, z joppy kupilam w ciemno pelen wymiar medium 1 i sie przejechalam bo jest za rozowy, obstawialam na radiand gold elemental z lauress ale nie wiem czy nie bedzie za jasny, nie jestem typowym zoltkiem ale troche takich tonow mam wiec czysty bez odpada a zolcienie to juz bylaby przesada,nie chcialabym slyszec ze mam zoltaczke, takze prosze o porade jakas dobra dusze,wczoraj jeszcze moze bym zaryzykowala bo byla promocja 35procent na wszystko! ale tak dlugo przegladalam post ze jak juz sie zdecydowalam to...wygasla cholerka
pozdrawiam!
silencieusement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 18:56   #638
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Pranie, sypnij sobie do medium ciutkę pigmentu żółtego z Kolorówki np. i będzie git
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 20:29   #639
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Są niesamowici, zamówiony 15 set pełnowymiarówek i "kilka" sampli wysłali 17
U mnie tak samo. Też 15ego zamawiałam set, do tego 2 pełnowymiarówki finisher i primer i 8 próbek i też wczoraj wysłali

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No właśnie mi też brakuje czegoś pośredniego między Light a Medium. Za duża różnica jest
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Bylam juz o krok od zamowienia Organzy i zrezygnowalam, glownie z powodu odcieni primerow i finisherow Lauress. Mam Kick Start Medium i uzywalam kiedys Finishing Touch transparentny, mediumy wg mnie maja bezowo-brzoskwiniowy odcien, jasne biela.
Kurcze, nie straszcie. Zamówiłyśmy z Hexx na spółę finishera Fantastic Touch Medium i sama wzięłam primera Kick Start Medium, bo wypróbowane wcześniej Lighty właśnie lekko bieliły. Ale w sumie my obie jesteśmy na poziomie Soft, wiec może tak źle nie będzie...

Wcześniej myślałam, że Radiant Ivory to będzie ideał, ale jednak testy w sztucznym, w dodatku żółtym świetle w pracy to nie był najlepszy pomysł i w świetle dziennym okazało się, że wyglądam blado, mocno blado, wręcz niezdrowo (Tak na marginesie, gdyby któraś była chętna, to ma prawie cały słoiczek na zbyciu)
Teraz postawiłam na Soft Tan, którego trochę testowałam od Hexx i Soft Gold, któremu nie mogłam się oprzeć. Miałam próbeczkę Radiant Gold i był ciut za jasny, ale wcale nie taki żółty, jak na przykład Gold Light z EDM. Soft Tan wziełam w formule Ethereal a Soft Gold w Elemental, zobaczymy co mi najlepiej przypasuje.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 20:36   #640
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Silencieusement no ja niestety na tych ciemniejszych żółtkach się nie znam w ogóle, ale radzę wziąć próbki najpierw
MagJa jeśli jesteś na poziomie Soft to na pewno Medium będzie OK. Ja w tej chwili jestem między Radiant Ivory a Subtle i Medium jest deczuńko przyciemny chociaż nie jakoś bardzo W lecie do Radianta był w sam raz
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 20:42   #641
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

MagJa a w jakiej formule
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 22:12   #642
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
MagJa jeśli jesteś na poziomie Soft to na pewno Medium będzie OK. Ja w tej chwili jestem między Radiant Ivory a Subtle i Medium jest deczuńko przyciemny chociaż nie jakoś bardzo W lecie do Radianta był w sam raz
Ufff, to mnie uspokoiłaś Chociaż ostatecznie mając z finisherów i Medium i Light mieszałabym oba, szczegół, że inne formuły Tylko primera będę mieć jednego, bo Lighta miałam próbaska.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
MagJa a w jakiej formule
Ethereal. Mam w wątku wymiankowym w podpisie.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 23:29   #643
silencieusement
Raczkowanie
 
Avatar silencieusement
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 145
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

dziekuje za odzew Dominkab widze ze MagJa moze miec podobny odcien skory do mojego,jest z gatunku tych nie bladolicych,waham sie miedzy radiant gold i soft gold ale nie wiem czy nie beda po 1 za zolte no i czy radiant ktory na monitorze wyglada prawie jak buttered tan EDM nie bedzie za jasny, chyba zamowie najpierw probki tak jak mowisz,jak juz bede wiedziala to dorzuce tu info na przyszlosc dla innych wizazanek

Edytowane przez silencieusement
Czas edycji: 2009-10-18 o 23:31
silencieusement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 00:00   #644
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez silencieusement Pokaż wiadomość
dziekuje za odzew Dominkab widze ze MagJa moze miec podobny odcien skory do mojego,jest z gatunku tych nie bladolicych,waham sie miedzy radiant gold i soft gold ale nie wiem czy nie beda po 1 za zolte no i czy radiant ktory na monitorze wyglada prawie jak buttered tan EDM nie bedzie za jasny, chyba zamowie najpierw probki tak jak mowisz,jak juz bede wiedziala to dorzuce tu info na przyszlosc dla innych wizazanek
Nie miałam tego odcienia z EDM, ale ze mnie jest raczej bladolica, tylko nie taka skrajna, no i teraz z resztkami opalenizny. Na wiosnę idealny był dla mnie Fairly Light Neutral, a potem nie mogłam utrafić ideału na lato. Trochę używałam Light Neutral, trochę Goldena Light, ale ten pierwszy za blady, drugi za żółty (w Original Glo jeszcze był znośny, ale nie w Intensive ) W końcu skończyło się na pseudomineralnym Rimmelu Lasting Finish Ivory, a teraz się wzięłam za LaurEssy
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 06:47   #645
silencieusement
Raczkowanie
 
Avatar silencieusement
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 145
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Nie miałam tego odcienia z EDM, ale ze mnie jest raczej bladolica, tylko nie taka skrajna, no i teraz z resztkami opalenizny. Na wiosnę idealny był dla mnie Fairly Light Neutral, a potem nie mogłam utrafić ideału na lato. Trochę używałam Light Neutral, trochę Goldena Light, ale ten pierwszy za blady, drugi za żółty (w Original Glo jeszcze był znośny, ale nie w Intensive ) W końcu skończyło się na pseudomineralnym Rimmelu Lasting Finish Ivory, a teraz się wzięłam za LaurEssy
no to chyba nie mamy tego samego odcienia faktycznie ja jestem troche zzoltawa troche bezowawa ale i kapka oliwki mi nie szkodzi wlasnie zamowilam probki, chcialam to zrobic bezprobkowo ale po wpadce z joppa juz wole nie ryzykowac,na lauressach mozna chyba z bankrutowac:P dziekuje za pomoc
silencieusement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 08:51   #646
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ethereal. Mam w wątku wymiankowym w podpisie.
wpisałam się - zapomniałam jeszcze o masce Karastase Oleo-Curl
i Soft Neutral Ethernal próbkę oraz ciemniejsze Lumiere
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 09:50   #647
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez silencieusement Pokaż wiadomość
no to chyba nie mamy tego samego odcienia faktycznie ja jestem troche zzoltawa troche bezowawa ale i kapka oliwki mi nie szkodzi wlasnie zamowilam probki, chcialam to zrobic bezprobkowo ale po wpadce z joppa juz wole nie ryzykowac,na lauressach mozna chyba z bankrutowac:P dziekuje za pomoc
Weź próbki, potem pewnie jakąś promocję wrzucą to akurat wyjdzie i sprawdzone duże opakowania zakupisz taniej przynajmniej
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 10:15   #648
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
U mnie tak samo. Też 15ego zamawiałam set, do tego 2 pełnowymiarówki finisher i primer i 8 próbek i też wczoraj wysłali



Kurcze, nie straszcie. Zamówiłyśmy z Hexx na spółę finishera Fantastic Touch Medium i sama wzięłam primera Kick Start Medium, bo wypróbowane wcześniej Lighty właśnie lekko bieliły. Ale w sumie my obie jesteśmy na poziomie Soft, wiec może tak źle nie będzie...

Wcześniej myślałam, że Radiant Ivory to będzie ideał, ale jednak testy w sztucznym, w dodatku żółtym świetle w pracy to nie był najlepszy pomysł i w świetle dziennym okazało się, że wyglądam blado, mocno blado, wręcz niezdrowo (Tak na marginesie, gdyby któraś była chętna, to ma prawie cały słoiczek na zbyciu)
Teraz postawiłam na Soft Tan, którego trochę testowałam od Hexx i Soft Gold, któremu nie mogłam się oprzeć. Miałam próbeczkę Radiant Gold i był ciut za jasny, ale wcale nie taki żółty, jak na przykład Gold Light z EDM. Soft Tan wziełam w formule Ethereal a Soft Gold w Elemental, zobaczymy co mi najlepiej przypasuje.
Zapomnialam Ci napisac bo Medium znam z probek i jest dla mnie ok,Light srednio mi sie podoba bo duzo za jasny ale jakos go zmecze
Jak wymieszalam go z Medium to niby fajnie ale dla mnie zbyt jasno wiec zostawilam w takiej postaci jak jest.Moze przyda sie na pozniejszy okres zimowy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 11:27   #649
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Weź próbki, potem pewnie jakąś promocję wrzucą to akurat wyjdzie i sprawdzone duże opakowania zakupisz taniej przynajmniej
no tak właśnie ja tez mam taką nadzieję, może jakoś -50% na Święta i jeszcze kod -10% co wy na to , może jakaś petycja.



do mnie lecą próbeczki i jestem z siebie dumna bo wzięłam tylko 5 próbek podkładów i nic więcej.
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 12:04   #650
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

Teraz postawiłam na Soft Tan, którego trochę testowałam od Hexx i Soft Gold, któremu nie mogłam się oprzeć. Miałam próbeczkę Radiant Gold i był ciut za jasny, ale wcale nie taki żółty, jak na przykład Gold Light z EDM. Soft Tan wziełam w formule Ethereal a Soft Gold w Elemental, zobaczymy co mi najlepiej przypasuje.
hej MagJa mozliwe ze jestesmy kolorystycznie podobne, ja obstawiam dla siebie soft gold, ale to sie okaze bo probeczki dopiero leca wzielam asekuracyjnie pure oraz radiant w goldach oraz soft ivory i chyba soft w yellow. niedlugo testy.

aljaka ja tez licze na takie kristmasowe promocje

Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2009-10-19 o 12:06
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 13:58   #651
silencieusement
Raczkowanie
 
Avatar silencieusement
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 145
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Weź próbki, potem pewnie jakąś promocję wrzucą to akurat wyjdzie i sprawdzone duże opakowania zakupisz taniej przynajmniej
taktez zrobilam teraz pozostaje oczekiwac niecierpliwie listonosza jeszcze raz dzieki!
silencieusement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 16:29   #652
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

dostałam list
śmiesznie to zapakowali, bo zafoliowali na kawałku tektury.
dostałam próbkę cienia gratis murmur, trafili z kolorem
3 primery, 4 podkłady, 2 cienie
testy zdjęcia -jutro
tyle radości z małych słoiczków
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 16:47   #653
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
dostałam list
śmiesznie to zapakowali, bo zafoliowali na kawałku tektury.
dostałam próbkę cienia gratis murmur, trafili z kolorem
3 primery, 4 podkłady, 2 cienie
testy zdjęcia -jutro
tyle radości z małych słoiczków
mam nadzieję, że trafiłaś z kolorami
__________________
jestem bezmyślna, nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 17:49   #654
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ja też dzisiaj dostałam przesyłkę. Okazało się że Radiant Fawn, do którego średnio byłam przekonana po znajomości Fawn i Gold, jest najlepszym dla mnie kolorem.
Tym razem domówiłam też sample Tan i Ivory i w teście paskowym nadal wygląda że to nie ta bajka.
Cieszę się że lekko ryzykując wzięłam biga, oczywiście skusiła mnie promocja
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 23:07   #655
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez silencieusement Pokaż wiadomość
no to chyba nie mamy tego samego odcienia faktycznie ja jestem troche zzoltawa troche bezowawa ale i kapka oliwki mi nie szkodzi wlasnie zamowilam probki, chcialam to zrobic bezprobkowo ale po wpadce z joppa juz wole nie ryzykowac,na lauressach mozna chyba z bankrutowac:P dziekuje za pomoc
No ja jestem zdecydowanie ciepła, z kapką żółci. Klasyczne neutralne beże nie dla mnie, ale znów typowe żółtki też nie. Za to kapka oliwki chyba też nie zaszkodzi. Zresztą, mam nadzieję lada dzień, okaże się co mi najbardziej pasuje.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
wpisałam się - zapomniałam jeszcze o masce Karastase Oleo-Curl
i Soft Neutral Ethernal próbkę oraz ciemniejsze Lumiere
Odpisałam, ale Ty coś milczysz Jakby co to i Oleo-Curl mnie interesi, więc napisz bliżej co to.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Zapomnialam Ci napisac bo Medium znam z probek i jest dla mnie ok,Light srednio mi sie podoba bo duzo za jasny ale jakos go zmecze
Jak wymieszalam go z Medium to niby fajnie ale dla mnie zbyt jasno wiec zostawilam w takiej postaci jak jest.Moze przyda sie na pozniejszy okres zimowy
No to może faktycznie Medium będzie idealny. Niebawem się przekonam(y). Bo Light faktycznie rozjaśnia widocznie i w tym momencie używam go tylko na zbyt ciemny podkład mineralny Rimmel. A niby najjaśniejszy odcień mam...

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
hej MagJa mozliwe ze jestesmy kolorystycznie podobne, ja obstawiam dla siebie soft gold, ale to sie okaze bo probeczki dopiero leca wzielam asekuracyjnie pure oraz radiant w goldach oraz soft ivory i chyba soft w yellow. niedlugo testy.
Dla mnie Radiant Gold nawet na teraz jak trochę zbladłam jest za jasny, ale jak Soft nie będzie zbyt żółty, to powinien być ok. Yellow bym się bała, aż taki żółtek ze mnie nie jest , z kolei Ivory chyba jednak jak dla mnie tej żółci mają za mało i obawiałam się, że nawet Soft sprawy nie rozwiąże i nadal będę wyglądać niezdrowo
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 18:52   #656
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

dziś minęło 10 dni od wysłania paczki , jeszcze nigdy tak długo to nie trwało- zaczynam się martwić, a jak jest u Was długo czekacie na swoje?
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:30   #657
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

ikka- ja jestem cierpliwa i mam coś w zapasie, dlatego martwię się zawsze dopiero jak minie m-c.


kryste- kolor jet ok, dzięki za wskazówkę
subtle neutral ale-etheral-
ta formuła mi nie pasuje, po kilkunastu minutach już była widoczna.
mało w tych słoiczkach...
mam inne formuły ale w innych kolorach
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:34   #658
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
ikka- ja jestem cierpliwa i mam coś w zapasie, dlatego martwię się zawsze dopiero jak minie m-c.


kryste- kolor jet ok, dzięki za wskazówkę
subtle neutral ale-etheral-
ta formuła mi nie pasuje, po kilkunastu minutach już była widoczna.
mało w tych słoiczkach...
mam inne formuły ale w innych kolorach
fajnie
uważaj na sitko, nie wiem jak u innych ale u mnie sitko z łatwością wypada za pierwszym razem większość zawartości słoiczka znalazła się na spodeczku.
__________________
jestem bezmyślna, nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 06:44   #659
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Krystle Carrington moje sample nie maja sitka
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 07:05   #660
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

ani moje
pełen wymiar natomiast a i owszem

poszukuję pudru wykończeniowego FT Medium w większej ilości
promocji jakoś nie widać
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-26 12:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.