zdrada czy lenistwo? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 08:31   #1
znikomapewnosc
Przyczajenie
 
Avatar znikomapewnosc
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22

zdrada czy lenistwo?


Witam kochane...

Od niedawna dręczy mnie pewien problem. Pewnego wieczoru gdy chciałam wyjąć coś z kieszeni mojego TŻ natknęłam się na zużytą prezerwatywę. Niby nic takiego, ale on zmieszał się porządnie... Wystraszył się, ale powiedział, że to nasza tylko zapomniał wyrzucić. Uwierzyłam mu, tylko teraz mam wątpliwości, bo jak można 2 tygodnie trzymać w spodniach zużytą prezerwatywę? Samo się nasuwa pytanie... Czy on mnie zdradza czy ja już zwariowałam do reszty... Bo dodam, na swoje usprawiedliwienie, że on czasami kłamie... I tego się boję, że jak kłamał w innych sprawach tak teraz też mnie okłamuje, tylko te inne sprawy były bardziej błahe.

Więc:
1. Czy mam powody do zamartwiania się?
2. A może zwariowałam już do reszty
znikomapewnosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 08:47   #2
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Ja na Twoim miejscu poważnie bym się zastanowiła.... Ważna jest przecież reakcja chłopaka, zwłaszcza ta pierwsza, a powiedzieć, że był on zdenerwowany, to trochę za mało powiedziane... Napisałaś, że zdarza mu się kłamać, więc faktycznie mógł to zrobić i tym razem. Powinniści naprawdę szczerze porozmawiać
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 08:51   #3
karo69
Rozeznanie
 
Avatar karo69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 727
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Ja bym się tak łatwo na początku nie dała przekonać i bym trochę doprażyła i popatrzyła na reakcje. Poza tym jak była w kieszeni to chyba co jakiś czas wkłada się tam rękę i zauważa?? A nie trzyma dalej dla potomnych. Nie chce mówić że cie zdradził, może serio zapomniał ale coś mi to trochę podejrzane jest.
__________________
Nie farbuję włosów od 13.11.2009

karo69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 08:58   #4
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Czemu chłopak nosi w kieszeni zużytą gumkę? Kosza nie ma w domu?

W temacie - nikt Ci tu nie powie jaka jest prawda. Co bardziej podejrzliwe będą za opcją zdrady, pozostałe za tym, by uwierzyć facetowi. Prawda jest taka, że nigdy się tego nie dowiesz.

A gumki proponuję wyrzucać od razu. Nie byłoby teraz dylematu i sprawa byłaby jasna.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:02   #5
koniczyna82
Rozeznanie
 
Avatar koniczyna82
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Ale z drugiej strony to że znalazłaś taki kwiatek to dla niego obciach. Ja miałam pare dni temu sytuację - specjalna okazja, przypuszczałam ze będzie pierwszy sex z moim chłopakiem (tzn pierwszy sex tym razem bo kiedys już byliśmy ze sobą). Ubrałam sie ładnie, zaplanowałam wszystko żeby się fajnie komponowało, założyłam fajną czaną bieliznę do tego - majteczki były takimi spodenkami z cieniutkiego materiału wykończone koronką. A ze mieliśmy spędzic ze sobą prawie cały dzień i nie wiedziałam kiedy będzie sex załiożyłam wkładkę higieniczną zeby majteczki na czas były świerze. Ale...jak sie zaczelismy dotykać całkiem odleciałam i zapomniałam o niej ;/ on dosć dużo dotykał mnie przez majteczki a ja nie zauważyłam. zauważyłam dopiero jak je zdjełam (była biała ) Taki trochę pzypał, i sie zmieszałam jak to zauważyłam bo bardzo sie postarałam a tu takie coś. Trzymanie prezerwatywy w spodniach przez 2 tygodnie to naprawde pokazanie się z najbardziej flejtuchowatej strony i ja na jego miejscu zrobiła bym sie czerwona ze wstydu, więc to że ise zmieszał nie jest niczym dziwnym.
koniczyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:09   #6
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Hmm... Nie dałabym się tak łatwo wymigać... Z natury jestem podejrzliwą osobą i bardzo chętnie na Twoim miejscu bym to sprawdziła (dyskretnie). Po co być z kimś kto kłamie i nie mówię to u jakichś drobiazgach. Jeśli naprawdę Cię zdradził?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:19   #7
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu poważnie bym się zastanowiła.... Ważna jest przecież reakcja chłopaka, zwłaszcza ta pierwsza, a powiedzieć, że był on zdenerwowany, to trochę za mało powiedziane... Napisałaś, że zdarza mu się kłamać, więc faktycznie mógł to zrobić i tym razem. Powinniści naprawdę szczerze porozmawiać
Też tak uważam.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 09:19   #8
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Dwie rzeczy z wcześniejszych wypowiedzi Wizażanek najbardziej przykuły moją uwagę, otóż: 1. faktycznie mógł być taki zmieszany, bo zrobiło mu się głupio, że taki flejtuch z niego, ale 2. przecież ręcę naprawdę często wkłada się do kieszeni, zwłaszcza faceci i naprawdę przez dwa tygodnie nie miałby gdzie / nie miałby czasu żeby to wyrzucić???
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:21   #9
znikomapewnosc
Przyczajenie
 
Avatar znikomapewnosc
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Też wydaje mi się, że to po prostu flejtuch (oducze go tego niebawem)... Nie chce wierzyć mi się, że on mógł zrobić coś takiego, a z drugiej strony wiem, że 'odnowił' kontakty ze swoją byłą. Nie mówię od razu, że to musi być ona, ale z tego co wiem ona lubi wskakiwać ludziom do łóżka.

Ale z drugiej strony ulżyło mi, bo myślałam, że tylko ja jestem taka podejrzliwa... Dziękuję za szybkie odpowiedzi kochane
T
znikomapewnosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:23   #10
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Zużyta gumka w kieszeni spodni? Szczyt niechlujstwa Ale i tak coś mi się wierzyć nie chce, tak jak piszesz, że 2 tygodnie by tam leżała...

Ja w twojej sytuacji stawiałabym na najgorsze. Ale tego to się sama musisz dowiedzieć.
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:30   #11
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Cytat:
Napisane przez znikomapewnosc Pokaż wiadomość
Też wydaje mi się, że to po prostu flejtuch (oducze go tego niebawem)... Nie chce wierzyć mi się, że on mógł zrobić coś takiego, a z drugiej strony wiem, że 'odnowił' kontakty ze swoją byłą. Nie mówię od razu, że to musi być ona, ale z tego co wiem ona lubi wskakiwać ludziom do łóżka.

Ale z drugiej strony ulżyło mi, bo myślałam, że tylko ja jestem taka podejrzliwa... Dziękuję za szybkie odpowiedzi kochane
T
A to co teraz napisałaś jest bardzo ważne, wiesz? I wcale dobrze nie wróży... Nie chcę Cię tu straszyć, ale jeżeli on naprawdę Cię zdradził, to mogę Ci już teraz powiedzieć, że to prawie na 100% z NIĄ. Odnowił kontakty, tak?? Tak, no cóż - ja też parę razy "odnawiałam kontakty" z moimi byłymi ( z tym że ani ja ani oni nie byli w związku aktualnie). Często tak jest, że jak zaczyna doskwierać samotność i chęć bliskości odzywamy się do byłych, no i chcąc nie chcąc czasami może kończyć się to na seksie....
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 09:34   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Mnie przeraża coś innego: ponad dwa tygodnie chodzi w tych samych spodniach?? Przecież się brudzą. No chyba, że akurat raz założył na spotkanie z Tobą, schował w nich zużytą prezerwatywę i znowu potem na spotkanie z Tobą. Było się przjrzec prezerwatywie jako takiej - czy wyglądała na starą i czy opakowanie było takie same jak tych, których Wy używacie (bo chyba nie nosił samej prezerwatywy w kieszeni - w sensie samej gumy - bez włożenia jej do rozerwanego opakowania na nią?).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:37   #13
lilijkowa
Rozeznanie
 
Avatar lilijkowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 880
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Cytat:
Napisane przez znikomapewnosc Pokaż wiadomość
Witam kochane...

Od niedawna dręczy mnie pewien problem. Pewnego wieczoru gdy chciałam wyjąć coś z kieszeni mojego TŻ natknęłam się na zużytą prezerwatywę. Niby nic takiego, ale on zmieszał się porządnie... Wystraszył się, ale powiedział, że to nasza tylko zapomniał wyrzucić. Uwierzyłam mu, tylko teraz mam wątpliwości, bo jak można 2 tygodnie trzymać w spodniach zużytą prezerwatywę? Samo się nasuwa pytanie... Czy on mnie zdradza czy ja już zwariowałam do reszty... Bo dodam, na swoje usprawiedliwienie, że on czasami kłamie... I tego się boję, że jak kłamał w innych sprawach tak teraz też mnie okłamuje, tylko te inne sprawy były bardziej błahe.

Więc:
1. Czy mam powody do zamartwiania się?
2. A może zwariowałam już do reszty
Cytat:
Napisane przez znikomapewnosc Pokaż wiadomość
Też wydaje mi się, że to po prostu flejtuch (oducze go tego niebawem)... Nie chce wierzyć mi się, że on mógł zrobić coś takiego, a z drugiej strony wiem, że 'odnowił' kontakty ze swoją byłą. Nie mówię od razu, że to musi być ona, ale z tego co wiem ona lubi wskakiwać ludziom do łóżka.

Ale z drugiej strony ulżyło mi, bo myślałam, że tylko ja jestem taka podejrzliwa... Dziękuję za szybkie odpowiedzi kochane
T
Twoje podejrzenia są jak najbardziej uzasadnione.

Stawiam na zdradę.
__________________
Zły postępek czasem okazuje się jedynym słusznym.

Edytowane przez lilijkowa
Czas edycji: 2009-03-04 o 09:47 Powód: dopisek
lilijkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:37   #14
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Fuj rzuciałabym takiego brudasa bez wzgledu na to czy mnie zdradza czy nie:-/

nie dosc ze brudas to jeszcze klamie ,nie liczylabym na duze efekty oduczania ,no chyba ze ma lat 6.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:37   #15
znikomapewnosc
Przyczajenie
 
Avatar znikomapewnosc
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Ehh... Bo on mówił, że tylko z nią pisał na GG Sama nie wiem... Boję się, że to może być prawda, a ja nie mogę bez niego żyć... No i zupełnie nie wiem jak mam zacząć z nim rozmowę o tym, tak żeby wybadać czy coś zaszło
znikomapewnosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:43   #16
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Cytat:
Napisane przez znikomapewnosc Pokaż wiadomość
Ehh... Bo on mówił, że tylko z nią pisał na GG Sama nie wiem... Boję się, że to może być prawda, a ja nie mogę bez niego żyć... No i zupełnie nie wiem jak mam zacząć z nim rozmowę o tym, tak żeby wybadać czy coś zaszło

Było z nim od razu porozmawiać, przycisnąć do muru. Ale teraz to nie czaj się, wróć do tej sytuacji z gumą i powiedz o swoich obawach.

"Nie mogę bez niego żyć"... uwierz, to nieprawda ;] Poza tym, żyć z (potencjalnym) zdrajcą poza tym kłamcą i flejtuchem?
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:43   #17
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Ja zadam inne pytanie:
Skąd wiesz, że on tą gumkę nosił w spodniach 2 tygodnie?
Wnioskujesz po tym, że to 2 tygodnie temu ostatni raz się kochaliście?


Podejrzane.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:46   #18
znikomapewnosc
Przyczajenie
 
Avatar znikomapewnosc
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Ja zadam inne pytanie:
Skąd wiesz, że on tą gumkę nosił w spodniach 2 tygodnie?
Wnioskujesz po tym, że to 2 tygodnie temu ostatni raz się kochaliście?


Podejrzane.
Tak, dwa tygodnie temu się kochaliśmy.
znikomapewnosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 10:09   #19
Indali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 299
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Prezerwatywa zużyta dwa tygodnie temu , a pare dni temu (lub jeden dzień) naprawdę się różni. Domyślam się, że ta róznica jest widoczna gołym okiem.

Nie odpowiedzialaś na pytanie dotyczace tych spodni. Nie prał ich dwa tygodnie ? Chodził w tych samych ?
__________________
Czego się nie rozumie, to się podziwia.
Indali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 10:11   #20
znikomapewnosc
Przyczajenie
 
Avatar znikomapewnosc
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Cytat:
Napisane przez Indali Pokaż wiadomość
Prezerwatywa zużyta dwa tygodnie temu , a pare dni temu (lub jeden dzień) naprawdę się różni. Domyślam się, że ta róznica jest widoczna gołym okiem.

Nie odpowiedzialaś na pytanie dotyczace tych spodni. Nie prał ich dwa tygodnie ? Chodził w tych samych ?
Nie wiem, nie mieszkamy razem...
znikomapewnosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 10:23   #21
Indali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 299
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Cytat:
Napisane przez znikomapewnosc Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie mieszkamy razem...
No a ta prezerwatywa ? Wygladała na starą ?
__________________
Czego się nie rozumie, to się podziwia.
Indali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 10:29   #22
koniczyna82
Rozeznanie
 
Avatar koniczyna82
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: zdrada czy lenistwo?

hej - ale czy on chodził w tych spodniach cały czas? bo jak tak - to raczejnie ma siły - wsadził by łapę do kieszeni. Ale mógł w nich wyjść raz - spotkac sie z Tobą, potem załozyc je raz czy dwa a resztę czasu spędziły gdzieś na wieszaku. Przypomnij sobie czy w nich chodził o ile sie widywaliście
koniczyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 10:35   #23
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Cytat:
Napisane przez znikomapewnosc Pokaż wiadomość
Ehh... Bo on mówił, że tylko z nią pisał na GG Sama nie wiem... Boję się, że to może być prawda, a ja nie mogę bez niego żyć... No i zupełnie nie wiem jak mam zacząć z nim rozmowę o tym, tak żeby wybadać czy coś zaszło
wątpię, że trzymałby zużytą dwa tygodnie w spodniach. Zresztą tak, jak dziewczyny pisały- widać po gumce czy ma kilka godzin, czy np ponad 24h.

A powiedz mi oprócz tej zużytej prezerwatywy nie masz innych oznak, że zdradza Cię (z tą byłą na przykład) ?? Bo żeby uprawiać seks, musiałby mieć okazję do tego... i pewnie nie jedną do tego, żeby się spotkać.

A żyć bez niego na pewno umiesz. Jakoś żyłaś sobie na tym świecie, zanim go poznałaś i nic Ci nie było
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 11:44   #24
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Dziewczyny, ale to nie jest trudne - jeżeli się chce znaleźć okazję na spotkanie z kimś innym, to zawsze taka okazja się nadarzy, jest przecież tyleeeeeeeee możliwości, że aż głowa boli
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:04   #25
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Ja byłabym podejrzliwa. Za dużo nieciekawych sygnałów na raz: chłopak potrafi kłamać, "odnowił kontakty" z byłą (wskakiwanie do łóżka to bzdura, nie zwalaj na dziewczynę jeśli facet się z nią przespał), do tego teraz ta gumka... Nie wierzę w to, że trzymał ją tam dwa tygodnie.

Ja mam jeszcze pytanie. On miał tę gumkę w kieszeni spodni?
Nie wiesz czy w nich chodził - jak często się widujecie? Czy to związek na odległość, czy mieszkacie niedaleko siebie?

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-03-04 o 12:06
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:12   #26
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Cytat:
Napisane przez lilijkowa Pokaż wiadomość
Twoje podejrzenia są jak najbardziej uzasadnione.

Stawiam na zdradę.
Nie chcę być złym prorokiem, ale też tak uważam.. To wszystko zbyt ładnie klei się ze sobą. Swoją drogą - mój TŻ pedantem nie jest, ale żeby 2 tyg. trzymać zużytą gumkę w kieszeni?? (i kto taką chowa do kieszeni ?? )
A, mnie uderzyło coś jeszcze - w opisie masz punkt "trwać w moim związku". TRWAĆ?? Trwać to można w znienawidzonej pracy, ale nie w związku. Chyba, że u was w ogóle nie jest zbyt różowo, delikatnie mówiąc..?
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:14   #27
caryca
Przyczajenie
 
Avatar caryca
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥♥♥
Wiadomości: 21
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Choć by nie wiem co mi facet powiedział,to nie uwierzę,że nosi 2 tygodnie zużytą prezerwatywę w kieszeni spodni...
Chyba,że faktycznie jest aż taką fleją,ale to Ty chyba powinnaś znać zwyczaje swojego faceta. Jeśli tych zwyczajów nie znasz,to może warto się przyjrzeć,czy zwraca uwagę na zachowywanie czystości,i ogólnie,czy jest schludny?
caryca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:15   #28
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Podjęłaś już decyzję co zrobić z tą sprawą?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:15   #29
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: zdrada czy lenistwo?

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
A, mnie uderzyło coś jeszcze - w opisie masz punkt "trwać w moim związku". TRWAĆ?? Trwać to można w znienawidzonej pracy, ale nie w związku. Chyba, że u was w ogóle nie jest zbyt różowo, delikatnie mówiąc..?
Też mnie to zastanowiło. Zmuszasz się, żeby z nim być i postanowiłaś, że będziesz z nim cokolwiek by się nie działo czy jak?
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:18   #30
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: zdrada czy lenistwo?

ja raczej nie dałabym sie zbyc tekstem ze to nasza prezerwatywa i od dwoch tygodni nosi ja w kieszeni bo zapomnial wyzucic. swoja droga raczej przez dwa tygodnie wkladal rece to kieszenie i nie poczul zuzytej gumki? nie chce mi sie w to wierzyc. bylabym bardzo podejrzliwa ale ja z natury taka jestem
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.