Ile kosztuja korepetycje z angielskiego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-12, 15:33   #1
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos

Ile kosztuja korepetycje z angielskiego?


Mam pytanko i nie wiem, gdzie je zadac.

Czy ktos wie ile kosztuja korepetycje z j angielskiego u profesjonajlego nauczyciela i/lub native speakera w duzym miescie w Polsce, za godzine, prywatnie? Jesli bierze cie korki z angielskiego, mozecie napisac ile placice za godzine i kto was uczy (student/native/doswiadczony filolog etc) oraz na jakim poziomie?

ORAZ

Ile maja placone native speakerzy zatrudnieni przez szkoly jezkowe?


HELP!
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 15:50   #2
vegepromo
Raczkowanie
 
Avatar vegepromo
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 56
Dot.: Ile kosztuja korepetycje z angielskiego?

obszerne pytanie

ceny korepetycji możesz zoaczyć idąc np na gumtree i patrząc ile chcą tamtejsi oferenci...

im bardziej w górę tym drożej
kor u normalnej osoby to kolo 20..30
i prof nauczyciela.. pewnie 30 w gorę
u nativa - min od 40 bym zaczynał

w szkołach to pamiętam dawali 45zł/godz.. nativom to podejrzewam od 50 zaczynają rozmowy


Pozdrawiam
Veganka | Fanka sałatki z tofu )
vegepromo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 16:10   #3
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Ile kosztuja korepetycje z angielskiego?

ja udzielalam kiedy korkow z angielskiego za 20 zl pelna godzina, ale teraz to stanialo, bo wiecej osob zna angielski...

mysle ze native moglby sobie zazyczyc max 30zl pelna godzina

ps. nie mowie o warszawce, tam wszyscy wariuja z pieniedzmi i pewnie jest to 3 razy drozej
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 16:17   #4
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Ile kosztuja korepetycje z angielskiego?

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Mam pytanko i nie wiem, gdzie je zadac.

Czy ktos wie ile kosztuja korepetycje z j angielskiego u profesjonajlego nauczyciela i/lub native speakera w duzym miescie w Polsce, za godzine, prywatnie? Jesli bierze cie korki z angielskiego, mozecie napisac ile placice za godzine i kto was uczy (student/native/doswiadczony filolog etc) oraz na jakim poziomie?

ORAZ

Ile maja placone native speakerzy zatrudnieni przez szkoly jezkowe?
Zależy w jakim mieście, im większe miasto tym drożej. Studenci biorą od 20 do 30 zł generalnie, nauczyciele od 25 do 40. Ja chodziłam na korki za które płaciłam 75zł za godzinę lekcyjną. To było u wykładowcy z państwowej anglistyki, ale sytuacja też inna, bo zdawałam na filologię. A i też nie w stolicy tylko tzw. Polsce B. Wiem, że ta osoba udzielała też lekcji innym na normalnych korkach i też brała tyle. Warto zaznaczyć, że to było 5 lat temu więc ile bierze teraz nie mam pojęcia. Cena może szokować, ale wykładowca na prawdę ma renomę i myślę, że wiedzą i poziomem języka bije niejednego native speakera.
A ja biorę 25 zł za godzinę, ale od przyszłego roku podwyżka, bo już będę mgr

Edytowane przez Marbella85
Czas edycji: 2009-04-12 o 20:04
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 17:38   #5
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Ile kosztuja korepetycje z angielskiego?

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Mam pytanko i nie wiem, gdzie je zadac.

Czy ktos wie ile kosztuja korepetycje z j angielskiego u profesjonajlego nauczyciela i/lub native speakera w duzym miescie w Polsce, za godzine, prywatnie? Jesli bierze cie korki z angielskiego, mozecie napisac ile placice za godzine i kto was uczy (student/native/doswiadczony filolog etc) oraz na jakim poziomie?

ORAZ

Ile maja placone native speakerzy zatrudnieni przez szkoly jezkowe?


HELP!
U nas w szkole native speaker i Polak filolog dostają tyle samo.
Za korepetycje biorą 50 - 60, studenci mniej. (Myślę, ze doświadczony wykładowca uniwersytecki może sobie zawołać więcej).
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 17:49   #6
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Ile kosztuja korepetycje z angielskiego?

OK, dzieki za odpowiedzi i czekam na kolejne.

Chodzi mi jaczej o stawki bardziej profesjonalne, nie studentow, bo jestem (bede) wykwalifikowanym nauczycielem. WIadomo ze nie na poziomie profesora uniwerku, ale napewno nie na poziomie studenta.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 19:35   #7
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Ile kosztuja korepetycje z angielskiego?

U wykfalifikowanej anglistki we Włocławku płaciłam 50 zł. Znajomi ze studiów (Łódź) biorą 20-30 zł. Nie wiem, jak ma się sprawa z native speakers, ale ceny oscylują wokół 50-70 zł.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 15:43   #8
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Ile kosztuja korepetycje z angielskiego?

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
OK, dzieki za odpowiedzi i czekam na kolejne.

Chodzi mi jaczej o stawki bardziej profesjonalne, nie studentow, bo jestem (bede) wykwalifikowanym nauczycielem. WIadomo ze nie na poziomie profesora uniwerku, ale napewno nie na poziomie studenta.
hmmm nie obraź się za pytanie, ale co rozumiesz przez "wykwalifikowanie"? Trochę nie rozumiem tekstu, który wytłuściłam... Sama jestem już uprawniona do nauczania ang bo mam w kieszeni licencjat, za rok będę miała mgr i powiem szczerze, nie sądzę żeby mojemu poziomowi nauczania czegoś brakowało... wręcz wydaje mi się, że studenci (przynajmniej Ci których znam) niejednokrotnie są na lepszym poziomie niż nauczyciele z kilkuletnim stażem (chodzi mi o jakość prowadzonych zajęć) bo przede wszystkim jeszcze im się chce. Kombinować, wycinać, tworzyć gierki dzieciakom itp. Sama wysłuchałam wielu wykładów o nauczaniu, nie tylko na uniwerku ale też na różnych konferencjach. Zawsze jestem do lekcji przygotowana. wiem jak wypalający jest zawód nauczyciela, miałam sama do czynienia z anglistami którym się już nie chciało wysilać... Dlatego taki trochę pogardliwy ton wobec studentów jest dla mnie niezrozumiały - oczywiście, popraw mnie jeśli źle zrozumiałam Twoją wypowiedź.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 17:19   #9
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Ile kosztuja korepetycje z angielskiego?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hmmm nie obraź się za pytanie, ale co rozumiesz przez "wykwalifikowanie"? Trochę nie rozumiem tekstu, który wytłuściłam... Sama jestem już uprawniona do nauczania ang bo mam w kieszeni licencjat, za rok będę miała mgr i powiem szczerze, nie sądzę żeby mojemu poziomowi nauczania czegoś brakowało... wręcz wydaje mi się, że studenci (przynajmniej Ci których znam) niejednokrotnie są na lepszym poziomie niż nauczyciele z kilkuletnim stażem (chodzi mi o jakość prowadzonych zajęć) bo przede wszystkim jeszcze im się chce. Kombinować, wycinać, tworzyć gierki dzieciakom itp. Sama wysłuchałam wielu wykładów o nauczaniu, nie tylko na uniwerku ale też na różnych konferencjach. Zawsze jestem do lekcji przygotowana. wiem jak wypalający jest zawód nauczyciela, miałam sama do czynienia z anglistami którym się już nie chciało wysilać... Dlatego taki trochę pogardliwy ton wobec studentów jest dla mnie niezrozumiały - oczywiście, popraw mnie jeśli źle zrozumiałam Twoją wypowiedź.
Nie mialam nic zlego na mysli. Przez wykwalifikowanie rozumiem: jezyk w stopniu native (lacznie z wymowa), 3 letnie doswiadczenie w uczeniu, ukonczone pelne studia jezykowe na uni w UK i kwalifikacje CELTA Cambridge. WIem, ze roznie bywa z przygotowaniem do zajec i to nie zalezy od tego czy ktos jest profeorem czy studentem, i profesor potrafi olewac sprawe. Chodzi mi o kwalifikacje. Wiem, ze przy tych kwalifikacjach np szkoly jezykowe placa wiecej niz ludziom po filoligi (o studentach tu nie wspomne, bo oni, z tego co wiem, nawet przy najlepszym przygotowaniu i checiach i tak sa na glodowych stawkach). Poza tym sam fakt czy ktos ma ukonczone juz studia, czy nie, tez robi roznice, i generalnie praktykujacy nauczyciel z dyplomem bierze wiecej niz student, przynajmniej tak mi sie wydaje. Dlatego pisalam o profesjonalnej stawce, a nie studenckiej.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 17:29   #10
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Ile kosztuja korepetycje z angielskiego?

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Nie mialam nic zlego na mysli. Przez wykwalifikowanie rozumiem: jezyk w stopniu native (lacznie z wymowa), 3 letnie doswiadczenie w uczeniu, ukonczone pelne studia jezykowe na uni w UK i kwalifikacje CELTA Cambridge. WIem, ze roznie bywa z przygotowaniem do zajec i to nie zalezy od tego czy ktos jest profeorem czy studentem, i profesor potrafi olewac sprawe. Chodzi mi o kwalifikacje. Wiem, ze przy tych kwalifikacjach np szkoly jezykowe placa wiecej niz ludziom po filoligi (o studentach tu nie wspomne, bo oni, z tego co wiem, nawet przy najlepszym przygotowaniu i checiach i tak sa na glodowych stawkach). Poza tym sam fakt czy ktos ma ukonczone juz studia, czy nie, tez robi roznice, i generalnie praktykujacy nauczyciel z dyplomem bierze wiecej niz student, przynajmniej tak mi sie wydaje. Dlatego pisalam o profesjonalnej stawce, a nie studenckiej.
W szkołach językowych też jest różnie, zależy jaka szkoła. Moje koleżanki (jeszcze studentki) uczą w szkołach prywatnych i na stawki raczej nie narzekają. Inna sprawa, że poziom niektórych studentów, nawet tych uczących w szkołach językowych jest żenująco niski.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 18:22   #11
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Ile kosztuja korepetycje z angielskiego?

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Nie mialam nic zlego na mysli. Przez wykwalifikowanie rozumiem: jezyk w stopniu native (lacznie z wymowa), 3 letnie doswiadczenie w uczeniu, ukonczone pelne studia jezykowe na uni w UK i kwalifikacje CELTA Cambridge. WIem, ze roznie bywa z przygotowaniem do zajec i to nie zalezy od tego czy ktos jest profeorem czy studentem, i profesor potrafi olewac sprawe. Chodzi mi o kwalifikacje. Wiem, ze przy tych kwalifikacjach np szkoly jezykowe placa wiecej niz ludziom po filoligi (o studentach tu nie wspomne, bo oni, z tego co wiem, nawet przy najlepszym przygotowaniu i checiach i tak sa na glodowych stawkach). Poza tym sam fakt czy ktos ma ukonczone juz studia, czy nie, tez robi roznice, i generalnie praktykujacy nauczyciel z dyplomem bierze wiecej niz student, przynajmniej tak mi sie wydaje. Dlatego pisalam o profesjonalnej stawce, a nie studenckiej.
OK dzięki, dlatego prosiłam o sprecyzowanie myśli nie no mi też się wydaje, że jak już zrobię mgr to podwyższę stawkę a po kilku latach pracy w szkole językowej planuję otworzyć własną Studenckie stawki są żenująco niskie i tu się zgadzam

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
W szkołach językowych też jest różnie, zależy jaka szkoła. Moje koleżanki (jeszcze studentki) uczą w szkołach prywatnych i na stawki raczej nie narzekają. Inna sprawa, że poziom niektórych studentów, nawet tych uczących w szkołach językowych jest żenująco niski.
Też znam przypadki osób które nieźle zarabiają w szkołach językowych Na szczęście poziom nie wszystkich studentów jest żenująco niski
ooo widzę po opisie fanka Czesia
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 10:24   #12
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ile kosztuja korepetycje z angielskiego?

Jeżeli chodzi o moją miejscowość, to native speaker dawała lekcje w cenia 1zł za minutę .

U innego native'a koleżanka zapłaciła 1200zł za pół roku nauki, raz w tygodniu.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 19:10   #13
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: Ile kosztuja korepetycje z angielskiego?

Ja płace 45zł/ h
__________________
20.09.2014r.
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 20:10   #14
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Ile kosztuja korepetycje z angielskiego?

Zależy W dużym mieście profesjonalny nauczyciel czy native na pewno zaczyna od 40-50 zł w górę za 1h, chociaż i w mniejszych miastach dużo osób tak bierze, więc wielkość miasta nie ma aż takiego znaczenia, liczą się umiejętności
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 14:40   #15
skubidum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 342
Dot.: Ile kosztuja korepetycje z angielskiego?

ja placilam 35zl/h u nauczyciela z liceum, a brat 25zl/h tez u nauczyciela z liceum ale innego. u tlumaczki ktora nie uczyla w szkole kolezanka placila 60zl/h. miasto 25tys mieszkancow.
skubidum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 19:19   #16
Monii07
Wtajemniczenie
 
Avatar Monii07
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 250
GG do Monii07
Dot.: Ile kosztuja korepetycje z angielskiego?

ja płace 60 za półtorej godziny u nauczyciela z liceum i uczącego w szkole jęzkowej, przygotowuje się do rozszerzonej matury
__________________

if that is tragic… then give me tragedy.
Monii07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.