do wszystkich pokręconych ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-11, 22:14   #1
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146

do wszystkich pokręconych ;)


Często przeglądam KWC w poszukiwaniu tego idealnego kosmetyku do moich kręconych włosów i podczas tych żmudnych poszukiwań naprawdę ciężko jest wychwycić recenzje napisane przez pokręcone kobietki. Dlatego też zwracam się z prośbą-apelem o wpisywanie się w tym wątku wszystkich posiadaczek loków (i naturalnych i po trwałej). Myślę, że to nam wszystkim pomoże w dokonywaniu trafnych wyborów
Pozdrawiam
Naturalnie Pokręcona MagJa
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 23:25   #2
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: do wszystkich pokręconych ;)

Witaj. Też jestem trochę pokręcona i tak samo poszukuję dobrych (i dodam jeszcze,że nie porażająco drogich) kosmetyków do loczków. Z tego co widziałam Wizażowi Profesjonaliści doradzają kosmetyki z salonów fryzjerskich, często pojawia się kerastase, może spróbuj , dla mnie cena jest zaporowa. Sama używa taniutkich kosmetyków m.in. Odżywki Ziaji Jojoba i mleczka do włosów kręconych Sun Silk, włoski muszę myć przeciwłupiżowym szamponem, dlatego nie umiem polecić żadnego do loków. Efekty osiągam wcale niezłe, przynajmniej moim zdaniem.
Dołączcie się, Zakręcone, ze swoimi opiniami!
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 12:06   #3
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: do wszystkich pokręconych ;)

elimaj - dzięki za odzew i za rady sama też kasą nie grzeszę, więc i dla mnie kerastese odpada

A w tym wątku chodziło mi nie tyle o rady (choć i te są mile widziane), ale o wpisy zakręconych Wizażanek, gdyż jak do tej pory nie ma czegoś takiego jak profil włosów i czasem po recenzji ciężko jest stwierdzić czy dana Wizażanka ma loczki czy nie. A przecież nie będę pisać do każdej z osobna
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 12:18   #4
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: do wszystkich pokręconych ;)

Też jestem pokręcona
Dodam, że moje włosy bardziej przypominają takie murzyńskie blond no i są naturalne...
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 12:27   #5
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: do wszystkich pokręconych ;)

heh ja może aż tak bardzo pokręcona nie jestem, ale jak miałam dłuższe włosy to chętnie się falowały (głównie po myciu, po czym skręt się dość długo utrzymywał), ale jakiś rok temu chodziłam z mocnymi loczkami dzięki trwałej i stosowałam, jak już elimaj napisała SunSilk zielony do włosów kręconych mleczko + szampon i muszę powiedzieć, że nie widać było kiedy mi trwała schodzi - moje loczki były cały czas takie same o takim samym skręcie, ładnie rozdzielone, miękkie, błyszczące, nie wiedziałam co to siano na głowie.
i Sunsilk jak najbardziej również polecam, no i niedrogi jest
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 12:39   #6
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: do wszystkich pokręconych ;)

Całą serię Sunsilk miałam i zadowolona byłam tylko z mleczka i to też średnio. Szampon i odżywka nie bardzo służyły moim włosom, a mleczko nawet, nawet. W sumie takie złe nie jest, no i do tego tanie, ale to jeszcze nie to. Jak do tej pory najbardziej mi służył krem wygładzająco-nabłyszczający Alfaparf z serii Semi di Lino, ale nie mam ochoty wydawać co 1,5-2 miesiące jakichś 35zł Szukam dalej...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 12:44   #7
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: do wszystkich pokręconych ;)

Zgłasza się kolejna pokręcona
Mam włosy mocno falowane, do ramion. Kiedys były bardzo kręcone, teraz sie prostują
Ze swojej strony polecam wodę dyscyplinujacą Fructis do włosów kreconych, bardzo fajna w uzyciu, ładnie podkreśla loki. Ostatnio, kiedy byłam u fryzjera, babka wymodelowała mi włosy taką budyniową pastą Goldwell do wł. kręconych, kosztuje coś ok. 50 zł, ale tez włoski były bardzo ładne.
Przede wszystkim loki trzeba odżywiać, bo z natury są troche suche, a przez to sianowate. Polecam linię L'oreal z nutri-ceramdami, takie żółte opakowania. Teraz w katalogu Avon na dzień kobiet pojawiła sie linia do włosów kręconych, zobaczymy, co to jest.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-12, 12:50   #8
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: do wszystkich pokręconych ;)

Fakt, wartałoby dokładniej określić swoje kudełki. Więc moje są już prawie do pasa, no i z racji swej długości nie kręcą się już tak mocno jak kiedyś, ale do fal jeszcze im daleko
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 12:53   #9
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: do wszystkich pokręconych ;)

rzastin napisał(a):
> Przede wszystkim loki trzeba odżywiać, bo z natury są troche suche, a przez to sianowate.
Z tym się zgodzę. Moje włosy lubią się przesuszać i zamieniać w sianko, ale z drugiej strony są cienkie i z kolei te przy skórze lubią oklapywać Co do takich polecacie?
>Polecam linię L'oreal z nutri-ceramdami, takie żółte opakowania. Teraz w katalogu Avon na dzień kobiet pojawiła sie linia do włosów kręconych, zobaczymy, co to jest.
Ooo, ciekawe. A co w tej serii jest i po ile???
A może używała któraś szamponu Matrix Curl Life? Oceny odżywki i mleczka już się pojawiły, a tego szamponu jeszcze nie...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 20:14   #10
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: do wszystkich pokręconych ;)

No kobitki, wpisujcie się!!! Tyle nas tu jest, że nie wierzę, że posiadaczek kręconych kudełków tylko taka garstka
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 20:34   #11
cosmopolitanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 99
GG do cosmopolitanka
Re: do wszystkich pokręconych ;)

NO i kolejna pokręcona i zakręcona się zgłasza ja mam takie bardzo kręcone loczki- świderki I najlepsze co mogę poradzić to ciągłe nawilżania i nawilżanie Suszarka z dyfuzorem to tez genialne wynalazek dla posiadaczek takich włosów jak nasze
cosmopolitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-12, 20:48   #12
Puny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 146
Re: do wszystkich pokręconych ;)

Ja również mam kręcone włoski, prawie do ramion, mocno wycieniowane przez najlepszego fryzjera pod słoncem pana Adama Używam teraz szamponu i odżywki do kręconych z Nivea, a na to mleczko Sunsilk. Taka kombinacja całkowicie mi odpowiada, kosmetyki są nie drogie a w porządku. A tak wogóle to czasem marze o zupełnie prostych włoskach, a wy? Podobno marzymy zawsze o tym, czego nie da się osiągnąć
Puny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 21:00   #13
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: do wszystkich pokręconych ;)

Mi tam Nivea za bardzo nie podeszła, taka zwykła ta seria jak dla mnie.
A co do prostych włosów - fakt, marzyłam o nich jak byłam mała, kiedy to nie mogłam sobie poradzić z ich rozczesywaniem i zwykle wyręczała mnie mama. Teraz już lubię swoje loki i nie chciałabym mieć prostych włosów. Choć przyznam, że z ciekawości raz je wyprostowałam, ale efekt upewnił mnie tylko w tym, że nalezy się cieszyć z tego, czym natura nas obdarzyła i nie wybrzydzać, bo może być jeszcze gorzej
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 21:18   #14
KaśkaZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 20
Re: do wszystkich pokręconych ;)

Witam. Ja też jestem pokręcona nawet bardzo. Zgodze się z Rzastin pasta Goldwell jak i reszta tej serii jest rewelacyjna ale rzeczywiście kosztuje ok. 50 zł-NIESTETY.
KaśkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 21:24   #15
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: do wszystkich pokręconych ;)

MagJa napisał(a):
> rzastin napisał(a):
> > Przede wszystkim loki trzeba odżywiać, bo z natury są troche suche, a przez to sianowate.
> Z tym się zgodzę. Moje włosy lubią się przesuszać i zamieniać w sianko, ale z drugiej strony są cienkie i z kolei te przy skórze lubią oklapywać Co do takich polecacie?
> >Polecam linię L'oreal z nutri-ceramdami, takie żółte opakowania. Teraz w katalogu Avon na dzień kobiet pojawiła sie linia do włosów kręconych, zobaczymy, co to jest.
> Ooo, ciekawe. A co w tej serii jest i po ile???
> A może używała któraś szamponu Matrix Curl Life? Oceny odżywki i mleczka już się pojawiły, a tego szamponu jeszcze nie...

O ile pamietam, to w tej serii Avon jest szampon, odżywka i mleczko do układania loków. Ceny- ok. 15 zł. w promocji, bo na wejscie tej linii takową zorganizowali. Na razie, po serum nadającym włosom objetości z Avonu (moja przygoda opisana na KWC), mam dość eksperymentów z ich kosmetykami do włosów.
Odradzam tez linię Sunsilk, dla mnie totalna beznadzieja. Włosy robiły sie suche, matowe, szczotowate, przetłuszczały sie i plątały.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 21:41   #16
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: do wszystkich pokręconych ;)

To ta linia Avon do włosów kręconych, ceny nizsze, niż podałam wcześniej.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 21:45   #17
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: do wszystkich pokręconych ;)

rzastin napisał(a):
> To ta linia Avon do włosów kręconych, ceny nizsze, niż podałam wcześniej.
Hmmm... Ceny zachęcające... Ciekawe tylko jak będzie z działaniem... Ale znając życie to się skuszę, bo w końcu zawsze można oddać
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 22:55   #18
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: do wszystkich pokręconych ;)

Zgłaszam się również mam włosy do ramion, czasem w okolicach łopatek, ale ostatnio do końca szyi, sa delikatne średnio kręcone, ale podatne, więc każde cieniowanie i stopniowanie nasila skręt, co lubię znaczy sie nie chwale się tylko opisuje włosy, co by było łatwiej jestem fanka produktów do włosów, raz uzywam do deilkatnych żeby ich było więcej, innym razem do kręcony itp. używałam ich już sporo, dawno nie oceniałam jak bedę miała chwilke to to zrobię. Jestem fanka kosmetyków Goldwell poczynając od wszelkich szamponów, niekoniecznie do kręconych ale do delikatnych, na sprayach i wosku kończąc. Moje włosy pięknie się układają i kręcą po wszelkich sprayach, zgadzam się, że Fructisa do kręconych jest bardzo fajny. Bardzo lubie kosmetyki profesjonalne, Kerastese moim zdaniem przereklamowane jeśli chodzi o loki, natomiast świetną pianką do kręconych jest pianka do której link wklejam:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4952 , ale mimo to wciąż szukam dalej.
Bardzo lubie profesjonalne szampony i pianki od Welli sa ekstra i bardzo wydajne i lakier profesjonalnego Schwarzkopfa właśnie do loków by były elstyczne, cud, miód - utrwala i podkreśla loki bardzo naturalnie i w dotyku są miękkie. No i na końcówki niezastapiony gel wax Goldwella. Niestety z tańszych wciąż szukam i wierzę niestety, że jak na razie nie dorównują nawet w połowie niektórym kosmetykom z serii profesjonalnej. Też czekam na Wasze propozyje, które nie obciążą moich delikatnych i cienkich włosiaczków
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 18:45   #19
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: do wszystkich pokręconych ;)

czekamy na kolejne zgłoszenia
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-11, 09:50   #20
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: do wszystkich pokręconych ;)

up
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 13:18   #21
ofieczka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1
Re: do wszystkich pokręconych ;)

No więc zacznę od opisania moich włosów bo nie mam zdjęć. Włosy mam: kręcone( pdobno wyglądają jak spręzynki), dość cienkie ale gęste i puszyste, raczej nie są bardzo sztywne ale troche szorstkie i suche. Ponadto mam wrażliwą skórę głowy. W moim przypadku sprawdzaja się: szampon welli lifetex do w.kreconych, odzywka matrix sleek.look( ale trzeba zostawić na 5 min. na włosach), szampon nivea do kreconych, szampon bilboa wave styling, mleczko sunsilk( zarówno to białe jak i fioletowe, pianka welli shockwaves.
Zupełnie mi nie pasuja: produkty l'oreala( podrażniły mi skórę głowy), garniera(włosy są strasznie sztywne), pantene(włosy się nie układaja), citre shine(włosy sa bardzo sztywne), wszelkie szampony ziołowe(wlosy sie pusza strasznie )
ofieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 20:42   #22
nadia16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2
Re: do wszystkich pokręconych ;)

Witam! Ja rowniez naleze do tej niewielkiej, szczesliwej grupy posiadaczek kreconych wlosow. Mam wlosy do ramion, krecone, ale niestety nie od nasady. Probowalam wszystkiego, aby je podniesc do gory, lecz niestety nic nie przynosi rezultatow. W koncu postanowilam zamiast na sile je przeksztalac, poprostu je zregenerowac. Odrzucilam jakiekolwiek suszenie, prostowanie, itd. Schna naturalnie, lecz niestety potem musze je zwiazac, bo szczerze mowiac nie wygladaja za ciekawie bez uzycia pianki, lakieru i dyfuzora. Ale coz postanowilam przeczekac ten okres. Przeprowadzam od jakichs 3 tygodni kuracje nafta kosmetyczna. Podobno swietnie "naprawia" zniszczone wlosy, rozdwojone koncowki, nadaje im objetosci i zdrowego wygladu. A na dodatek przyspiesza porost wlosow. Musze przyznac, ze juz zaczynam zauwazac pierwsze skutki. Moje wlosy sa aksamitne i naturalne, jak nigdy dotad. Zauwazylam nawet pojedyncze krecone wlosy u nasady, ktorych nigdy nie mialam (u nasady byly proste). Jest super, jak tak dalej pojdzie, to osiagne zamierzony efekt, a wtedy bede najszczesliwsza wizazanka na tym forum! Powaznie, wlosy sa dla mnie bardzo wazne. To od nich rowniez zalezy jaki mam humor. Gdy uda mi sie je ladniew wymodelowac, na ulice wychodze usmioechnieta i dumna z nich. Natomiast jesli wygladaja beznadziejnie, no to wioadomo. W kazdym razie kuracji nafta sprobujcie, choc nie biore na swa odpowiedzialnosc jej skutkow, gdyz dopiero ja zaczelam. Pozdrawiam was wszyskie pokrecone. Uff... Ale sie rospisalam
nadia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 20:47   #23
nadia16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2
Re: do wszystkich pokręconych ;)

A tak na marginesie to chcialam dodac ze do tej pory uzywalam od jakichs 1,5 roku linii Sunsilk do wlosow kreconych. Zdecydowalam sie zmienic ja na Nivea, rowniez do wlosow kreconych. Mam do was prosbe, jesli ktoras z was uzywa lub uzywala i moglaby napisac mi swoje zdanie na temat tego szamponu i odzywki, to bylabym baardzo wdzieczna.
nadia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 21:00   #24
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Re: do wszystkich pokręconych ;)

Cześć Ja używam szamponu z niveii i mi się podoba jest dobry jak na taką cenę,u mnie jedynie nawilża włosy nie kręcą się po nim ,jednak bardzo go lubię.Odżywki nie polecam miałam ją i użyłam tylko 2 razy w ogóle nie nawilża włosów ,strasznie słaba, włosów nie dało się rozczesać
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 10:06   #25
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: do wszystkich pokręconych ;)

nadia16 - wychodzi na to, że mamy podobne włosy, bo moje też się nie chcą kręcić przy głowie Są takie jakieś przylizane i za Chiny nie chcą się kręcić ani nawet puszyć... Kiedyś, w zamierzchłych czasach (czyli jakieś 5-6 lat temu) miałam mocny skręt włosów, więc i te się kręciły, ale od jakiegoś czasu skręt słabnie. Wiem, że w moim przypadku może to być wina długości - notorycznie je zapuszczam i podcinam tylko same końcówki, co zaowocowało już długością do pasa prawie że Dłuższych niż do pasa już nie chcę, ale i tek pewnie i te niedługo ponoszę, bo coraz częściej mnie nachodzi, żeby coś z nimi zrobić. Coś, znaczy skrócić i sprawdzić czy faktycznie będą się lepiej kręcić czy nie. Jak nie, to mam innego niż długość winowajcę - pigułki antykoncepcyjne. Nie wiem czy mam rację czy nie, ale wydaje mi się, że włosy mniej mi się kręcą odkąd je biorę. Sama bym na to nie wpadła, że to może mieć związek, ale wyczytałam gdzieś w necie takie spostrzeżenie innej pokręconej i zaczęłam się nad tym zastanawiać i doszłam do podobnych wniosków.
A tak wracając do tematu pielęgnacji - faktycznie im włoski zdrowsze, lepiej nawilżone tym bardziej się kręcą. U mnie akurat nafta nie zdaje egzaminu, ale wszelkie balsamy, odżywki i maseczki z Waxem na czele tak. Ostatnio skusiłam się w końcu na szampon i odzywkę Avonu do kręciołków i musze przyznać, że jest o niebo lepsza od serii Nivea. Nie dość, że ładniej pachnie, to jeszcze włosy mniej się puszą, lepiej kręcą i nie są wysuszone Teraz jeszcze zamówiłam krem podkreślający skręt do kompletu. Jak go dostanę i wypróbuję, to Wam zamelduję o efektach
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 17:16   #26
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: do wszystkich pokręconych ;)

Wpisuje sie tutaj poniewaz moj watek malo osob przeglada .Moze ten uda sie odswiezyc i wywolac dyskujse
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.