Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-28, 09:57   #1
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997

Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?


Rok szkolny / praca to wiadomo mniej więcej - są obowiązki różne dodatkowe, trzeba je realizować. Ale - kiedy nadchodzi upragnione wolne - jak wygląda Wasz plan dnia? Nigdzie nie wyjeżdżacie i...
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 10:02   #2
26e36cd43f9cac15ad5746d34296336ad12aa2b1_614faa18a26c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 187
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Hmmm... budzę się jakoś o 10, wstaję żeby zrobić codzienną toaletę, biorę laptopa i wskakuję z powrotem do łóżka. Czasami leżę nawet do 16 czy 17. A czasami wcale nie wstaję. Zależy. Chyba, że jestem z kimś umówiona, ale to też rzadkość, żeby ktoś chciał wyjść gdzieś przed południem, gdy nie ma pogody...
26e36cd43f9cac15ad5746d34296336ad12aa2b1_614faa18a26c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 10:15   #3
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Budzę się koło 9-10, toaleta poranna, śniadanie, potem siedzę na laptopie z godzinkę, idę z psem i popołudniu najczęściej jestem umówiona z koleżanką/kuzynką, albo z mamą na coś. W każdym razie nie nudzę się Potem wracam wieczorem to też komputer.
Ale zdecydowanie wolę być na wyjeździe
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 10:17   #4
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

W wakacje przechodzę na nocny tryb życia to znaczy pól nocy (do ok. 2-4) czytam, potem idę spać. Jak mi się uda, to pośpię nawet do 12, niestety na ogół wstaję między 8 a 9 -_- spacer z psem w dresie, po powrocie próbuję się 'uczłowieczyć' po zarwanej nocy, porobię coś w domu, czasami gdzieś wyjdę, bardzo rzadko się z kimś spotkam. No i czekam do wyjazdu... jeszcze tydzień.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 10:21   #5
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Ja mam identyczny dzień jak Czarownicy Pies dodam jeszcze do tego, że kłade się miedzy 1-2 w nocy.
Czyli po krótce, nic nie robienieeeee

[1=26e36cd43f9cac15ad5746d 34296336ad12aa2b1_614faa1 8a26c7;12986508]Hmmm... budzę się jakoś o 10, wstaję żeby zrobić codzienną toaletę, biorę laptopa i wskakuję z powrotem do łóżka. Czasami leżę nawet do 16 czy 17. A czasami wcale nie wstaję. Zależy. Chyba, że jestem z kimś umówiona, ale to też rzadkość, żeby ktoś chciał wyjść gdzieś przed południem, gdy nie ma pogody... [/QUOTE]
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 10:59   #6
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Wstaję tak o 9, robię sobie owsiankę , idę wziąć prysznic, wychodzę z psem, jem śniadanie, następnie zasiadam przed laptopem, opcjonalnie: sprzątam, kąpie psa, lub dla odmiany sprzątam . Potem znowu idę z psem, jem i biorę się za ćwiczenia. Czasem gdzieś wychodzę, albo jadę na zakupy. Pogoda niestety nie sprzyja
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 11:33   #7
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

To zależy od humoru.
Ale przez pierwszy tydzień czy 2 wakacji maksymalnie odsypiam, raczej nie wychodzę.
Wstaję koło 11, śniadanko, potem różnie, czytam coś i się opalam, po południu jakiś film albo komputer, idę spać późno, tak samo jak w roku szkolnym, koło 1, czasami 2, zawsze tak mam

No, ale to na początku wakacji, potem jestem głównie poza domem z kimś, nie lubię marnować wolnego
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 12:09   #8
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

wstaję koło 11 wiadome toaleta śniadanko takie tam wizaż i inne strony do 14 potem wypad do babci na obiad powrót przebranie i wychodze ze znajomymi gdzieś. Ewentualnie jeżeli mi sie nie chce to nie wychodze wtedy gnije przed kompem lub telewizorem no i do spania kolo 02:00
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 12:24   #9
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

9-10 - pobódka..
i przez cały dzień praktycznie to samo: śniadanio-obiad, wizaz, nk, facebook (standardowo), i inne, tv, czasami jak mam załatwienia to na miasto podskoczyć musze, ale przewaznie to w domu jestem.
no i wieczor ze znajomymi czasami..
23-24 - ide spać
Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 12:37   #10
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Zakładając, że nie mam zleceń i nie pracuję to :

budzę się ok 9, bo żal mi marnować dzień
śniadanie, komputer
potem na resztę dni do 22 spotykam się z tż - jeździmy gdzieś,spacerujemy itd
do północy lub 1 siedzę przy komputerze i oglądam seriale
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 12:48   #11
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Wstaję między 10-12, robię śniadanie, włączam TV i szukam czegoś interesującego, jeżeli nic nie znajdę włączam komputer, obowiązkowo Wizaż.
Po przejrzeniu subskrypowanych wątków znowu włączam TV, nadrabiam zaległości w oglądaniu filmów na DVD. Potem obiad, popołudniowe wyjścia z domu na zakupy, przechadzki po mieście, odwiedziny znajomych, rodziny, spacery, spotkania, wspólne spędzanie wolnego czasu, załatwianie różnych spraw na mieście...
Powrót w godzinach wieczornych, kolacja, znowu Wizaż i tak do późnych godzin nocnych. Przed snem robię sobie prasówkę, czytam archiwalne numery różnych pism, przeglądam, wycinam interesujące fragmenty. Idę spać w granicach 00.30 - 2.00.
Niebawem dojdzie gorączkowe pakowanie na wyjazd, przygotowywanie ubrań, kosmetyków, niezbędnych rzeczy, pranie, prasowanie i stres, czy wszystko wzięłam.

Cóż, zbyt aktywna nie jestem.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 13:08   #12
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Niestety nie wygląda zbyt ciekawie... Nadrabiam muzyczne zaległości, szukam czegoś na necie, wizaż... Seriali itp nie oglądam bo mam schrzanione kolory przez monitor/komputer
W dodatku nigdzie nie jadę, bo mam poprawkę we wrześniu
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 13:26   #13
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

u mnie w sumie podobnie jak u was: wstaje kolo 10-11 potem sie obijam po chacie , pozniej najczesciej jakies spotkanie z kims ze znajomych(wieczorne/nocne badz popoludniowe)no i wracam do domu czytam ksiazke/grzebie w necie i kładę sie spac roznie;najczesciej kolo 0.00-2.00

Edytowane przez lizawietta
Czas edycji: 2009-06-28 o 13:28
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 13:36   #14
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Wstaje 7-8,myje sie,jem i wychodze zalatwiac sprawy zwiazane ze studiami,pochodze troche po miescie z godzine czy dwie i wracam padnieta do domu i odpoczywam wieczorme do tv albo myje sie i ide spac.
Idac spac mysle,ze nastepnego dnia wstane o 12-13,ale zawsze jest cos do zalatwienia i przez to na razie lipnie wygladaja te wakacje,ale od poowy przyszlego tygodnia bede miec prawdziwe wakacje a wtedy..........
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 13:39   #15
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Ahh jak miło takie coś poczytacJuż myślałam ,że tylko moje dni tak wygladają...
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 14:07   #16
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Pierwszy tydzień wakacji miałam schrzaniony, bo musiałam jeszcze uzupełniać zaległą dokumentację i sprawdzać spóźnialskim testy końcowe (pracuję w szkole językowej).

Ale tak ogólnie - budzę się ok. 10. Potem jeszcze albo z godzinę czytam w łóżku, albo łażę po mieszkaniu w piżamie, piję kawę i grzebię w necie. Ok. 11-12 biorę się za siebie - toaleta poranna, makijaż, ubranie - i przeważnie gdzieś wychodzę, na spacer albo na zakupy. Czasem się spotkam z koleżanką, by poplotkować na kawie, czasem zajdę do mamy. Trochę dorabiam pomagając znajomemu przy stronie internetowej, nad którą właśnie pracuje. W przyszłym tygodniu zamierzam zapisać się na siłownię i chodzić ze 2 razy w tygodniu. Planuję też wrócić do czegoś, czym się zajmowałam wieki temu i potem porzuciłam - do rysowania i malowania (właśnie zamówiłam w necie trochę farb, ołówków itp.). No i myślę o tym, żeby jednak gdzieś wyjechać na parę dni, tylko nie mam z kim i nie mam pomysłu, gdzie jechać
__________________
Nie korzystam z tego konta. Urlop od Wizażu - być może na zawsze.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 14:11   #17
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
W wakacje przechodzę na nocny tryb życia to znaczy pól nocy (do ok. 2-4) czytam, potem idę spać. Jak mi się uda, to pośpię nawet do 12, niestety na ogół wstaję między 8 a 9 -_- spacer z psem w dresie, po powrocie próbuję się 'uczłowieczyć' po zarwanej nocy, porobię coś w domu, czasami gdzieś wyjdę, bardzo rzadko się z kimś spotkam. No i czekam do wyjazdu... jeszcze tydzień.
Ja miałam podobnie, ale od tych wakacji koniec z siedzeniem do 3-4 nad ranem teraz chodzę spać po 22 lub 23, a wstaję przed lub po 9 i przez to dzień jest dłuższy dla mnie
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 15:37   #18
Justinka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 686
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Ja podobnie jak wy .Tylko teraz mam sesje i moje dni wygladaja troche inaczej niz zwykle.
Wstaje dosc wczas,jem sniadanko,pozniej zaczynam nauke.To trwa tak do poludnia.Po obiadku spotykam sie albo ze znajomymi,ale to rzadko.Czesciej przebywam z rodzinka.Idziemy na dwor na jakis podwieczorek - ostatnio byla pyszna szarlotka babci .No i tak siedzimy na dworze do poznego popoludnia.Pozniej surfuje po necie,na koniec tv .
Justinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 15:40   #19
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Cytat:
Napisane przez szaramieta Pokaż wiadomość
To zależy od humoru.
Ale przez pierwszy tydzień czy 2 wakacji maksymalnie odsypiam, raczej nie wychodzę.
Wstaję koło 11, śniadanko, potem różnie, czytam coś i się opalam, po południu jakiś film albo komputer, idę spać późno, tak samo jak w roku szkolnym, koło 1, czasami 2, zawsze tak mam

No, ale to na początku wakacji, potem jestem głównie poza domem z kimś, nie lubię marnować wolnego
oooooooo taak .

dodam tylko, ze i w roku szkolnym i w wakacje chodze pozno spac, takze to nie robi mi wiekszej roznicy.. tylko w roku szkolnym wstaje max o 7, a w wakacje o 12 .

Wy tez tak macie, ze Wam sie nic nie chce? wstaje, patrze na zegarek: po 11.. i nie mam ochoty nigdzie wyjsc. moglabym np. porobic rozne rzeczy (np. od dawna planowalam sobie uszyc jakis pokrowiec na komorke - ale co? nie chce mi sie) to nie jest normalne, nie?
albo pojsc w koncu na szczepionke (w roku szkolnym nie mialam czasu), teraz mam go od groma, ale co? nie chce mi sie .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 15:41   #20
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Wstaję o 10, 11, chyba, że jestem umówiona wcześniej to koło 8 Włączam komputer - wizaż, grono, nk... coś poczytam, zrobię do jedzenia, koło 19-20 wychodzę na spotkanie/imprezę. Kładę się przed 1, chyba, że jestem na imprezie/w klubie, wtedy koło 6
Inaczej dzień wygląda, jeśli idę do pracy...
No w każdym razie jest dość monotonnie
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:37   #21
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Cytat:
Napisane przez Niezmienna Pokaż wiadomość
Ahh jak miło takie coś poczytacJuż myślałam ,że tylko moje dni tak wygladają...

hehehehe: D
znowu jutro mi sie szykuje wstawanie na 7 ech........
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:51   #22
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Zawsze w wakacje lapie bardzo powazne schorzenie... Plaskodupie od siedzenia przed kompem... Zadne poduszki nie pomagaja-_-.


Z tej wypowiedzi mozna latwo wywnioskowac jak wyglada moj wakacyjny dzien... nudno.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 18:03   #23
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Ja uwielbiam aktywnie spędzać czas, wiec nie ma czegos takiego żebym godzinami siedziała przed kompem (a telewizora to nawet nie mam bo dla mnie to nudna strata czasu). Duzo czasu poświęcam na praktykę jogi lub zwykłą gimnastykę, czasami poczytam lub zajrze do internetu, chodze na spacery i zakupy, a wieczorami i nocą czas z TŻ. Ogólnie staram sie wiekszość czasu spędzać na świeżym powietrzu, czasami na kilka godzin jadę na działkę po prostu pochodzić/pobiegać.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 18:10   #24
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Zawsze w wakacje lapie bardzo powazne schorzenie... Plaskodupie od siedzenia przed kompem... Zadne poduszki nie pomagaja-_-.


Z tej wypowiedzi mozna latwo wywnioskowac jak wyglada moj wakacyjny dzien... nudno.
Tak jak mój
Wstaję ok. 10-11. Oporządzenie się, śniadanie, komp/TV, zakupy... Wizaż, kolacja...
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 18:25   #25
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

u mnie nic specjalnego
wstaję ok. południa, 'ogarniam się', jem śniadanko, włączam kompa, tv, oglądam zaległości na dvd, słucham muzy, spotykam się ze znajomymi i generalnie to byłoby na tyle.. taki przeciętny dzień wakacyjne... jednym słowem OBIJANIE SIĘ
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 18:26   #26
kitsh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 482
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Oooo, myślałam, że tylko ja tak mam.
Z tym, że do października, umrę z nudów
__________________
fashionfashionfashionfashion
kitsh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 19:09   #27
K!nguśś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 292
Send a message via Skype™ to K!nguśś
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Jak wygląda mój wakacyjny dzień?
Wstaje dosyć późno (ok. 11), potem śniadanko, ulubione filmy/seriale na TV/komputerze, wyjście na miasto ze znajomymi, trening/zabawa z psem, chwilę na komputerze, jakieś ćwiczonka, posprzątanie domu, zabawa z młodszą siostrą, nauka angielskiego, oczywiście nie należy zapomnieć posiłkach, wieczorny maraton filmowy, przed snem czytanie ksiażki do poduszki (po którą co kilka dni muszę pobiec do biblioteki)

Zapowiada się, że lipiec spedzę wykonyjąc non stop takie oto czynności, bo dopiero sierpień będzie 'wyjazdowy'

Natomiast w tamtym roku mój wakacyjny dzień to spanie - TV - komputer, jak tylko o tym pomyślę, to
ogarnia mnie przerażenie.
__________________
Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek

Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie.

Paolo Coelho
K!nguśś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 19:42   #28
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Typowy* wakacyjny dzień wsiowego gupka:
1)śpie do godziny 12-13
2)jeśli do 12 to leżedo 13 Jesli budze się o 13 to od razu wstaje i ide pod prysznic. (Chyba że mama w pracy to nikt nie drze sie za uszami- leżedo 14)
3)Myje się maluje ubieram i już jest po 14(wszytsko robie jak najwolniej)
4)Nie jem sniadania bo po co skoro zaraz jest obiad?
5) po 16 przychodzi mój TŻ, do tego czasu siedze na kompie
6) z TŻem coś gotujemy/idziemy na spacer ale najczęściej gadamy i lezymy przed TV
7) koło 22 idziemy spać oczwyiście przy TV i filmie którymi MUSIMY obejrzeć, ale i tak zasypiamy
8) o północy TZ idzie do domu a ja siadam na kompa i siedze do jakiejś 4 nad ranem
9) ide spać po 4...
10) patrz punkt 1



Czyli nudziarsko dość Alei tak wole to niż szkołe/prace/studia....


* Nietypowy to byłby taki gdybym szła na impreze, ognisko, na grila na sklepy, na spacer z kumpela, albo psem jak mama w pracy. Zazwyczaj przynajmniej 2 razy w tygodniu mam odskocznie od takiego typowego dnia
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!

Edytowane przez wsiowy_gupek
Czas edycji: 2009-06-28 o 19:44
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 19:46   #29
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

Budzę się koło 11 (czasem poźniej ). Lecę pod prysznic ogarniam się, sprawdzam pocztę, gadu, Wizaż potem różnie: robię zdjęcia, piekę fury ciastek, spotykam się ze znajomymi, latam po mieście, strasznie polubiłam długie samotne spacery nad Wisłą, ucze się francuskiego i hiszpańskiego, słucham muzyki i czytam książki po nocach. Idę spać kolo 1-2
Rok temu moje wakacje były spędzone prawie non-stop przy kompie w tym roku tego nie chcę.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:25   #30
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak wygląda Wasz wakacyjny dzień?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;12986421]Rok szkolny / praca to wiadomo mniej więcej - są obowiązki różne dodatkowe, trzeba je realizować. Ale - kiedy nadchodzi upragnione wolne - jak wygląda Wasz plan dnia? Nigdzie nie wyjeżdżacie i...[/QUOTE]

nie mam wakacji (praca), a ten lipiec zapowiada sie zawodowo bardziej intesywny od stycznia.
takze fajnie tak poczytac, ze niewiele trace

Jak mam wolny dzien to ide do klubu fitnes (mam tam abonament) - plywam, cwicze i relaksuje sie w saunie - spokojnie schodzi 3 godziny. Ostatnio malo imprezuje, ksiazek tez nie mam sil czytac - wystarczajaco sporo czytam tego co musze. Wpadlam w szal nalogowych prasowek - obowiazkowo przynajmniej jedne wiadomosci dziennie (najczesciej w radiu zet), ale zazwyczaj na jednych sie nie konczy...

Tv nie ogladam, bo nie mam, filmy niezwykle rzadko. Robie zakupy, sprzatam i gotuje (to ostatnie zwlaszcza mnie bawi).
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.