Czy to może byc PCO? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-29, 11:34   #1
Nonus24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1

Czy to może byc PCO?


Witam mój problem polega na tym że boli mnie dosyć często prawy jajnik najczesciej po okresie i w trakcie współżycia,zaczeło sie to juz jak brałam tabletki antykoncepcyjne poszłam do jednego lekarza i stwierdził że mam powiększony prawy jajnik ale nic nie widział więc poszłam do drugiego lekarza to stwierdził nie na prawym tylko na lewym torbiel małą, a drugi że jest powiększony ponieważ był badany i kazał odłozyć tabletki obecnie nie biore 5 miesiac tabletek miesiaczke mam w normie owulacje występują, ale ból dalej jest i byłam znowu u innego lekarza i znowu powiedział że mam powiekszony prawy jajnik i mam przyjsć po miesiaczce na usg zeby sprawdzic czy jest on powiększony od infekcji,czy jest to "wielotorbielkowaty jajnik",co to znaczy? czy mogę mieć problem z zajsciem w ciaze,za trzy miesiace chce zaczać starania a tu takie coś? W sumie tego powiekszonego jajnika mam od dawna ale co lekarz to inna opinia a ja juz nie wiem co robic.Bardzo prosze o szybką odpowiedź
Nonus24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.