Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-17, 01:07   #1
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501

Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek?


Jest juz co prawda watek ogolny o szafiarkach, ale nie moglam sie powstrzymac przed zalozeniem oddzielnego, nt. stylu Karli Deras, 20-letniej Kalifornijki, wlascicielki bloga pod adresem http://karlascloset.blogspot.com

Czy ktoras z was rowniez zakochala sie po uszy w jej stylu?

W moim osobistym odczuciu Karla jest absolutna krolowa szafiarek (a zwiedzilam juz setki blogow) i mysle, ze obiektywnie tez niedaleko jej do tego tytulu - osiagnela chyba najwieksza slawe wsrod ubraniowych bloggerek, a na pewno jedna z najwiekszych o czym swiadczy fakt, ze pisano o niej m. in. w samym Vogue, i to trzy razy w Koreańskim i 2 razy w Vogue Teens. Reklamuje ciuchy American Apparel, pod kazda jej notka gromadzi sie ok. 200 komentarzy i, mam wrazenie, jej styl jest czesto nasladowany (np. charakterystyczny dla Karli sposob noszenia koszuli - z przodu schowanej w spodnie/spodnice, z tylu wypuszczonej, a takze podwijanie rekawow marynarek do lokcia - sama rowniez zerznelam i uwielbiam sie tak nosic ) Nie zdziwilabym sie rowniez, gdyby otrzymywala niektore ze swych ubran za darmo, w zamian za reklame marki (tak jak np. dziewczyny z YouTube od make-up'ow i fryzur dostaja lokowki itd. po to, by setki fanek tez zapragnely taka miec )

Mysle zatem, ze mozemy tu mowic o fenomenie Karla wyznacza trendy - na pewnym polskim blogu zauwazono podobienstwo jej stylu i fryzury do Rihanny, i... zastanawiano sie, kto od kogo zzyna

Na czym ten fenomen waszym zdaniem polega?

Tak wlasciwie Karla nie ubiera sie przeciez, hm, ekstrawagancko czasami jej zestawy sa calkiem proste, ale maja w sobie cos takiego, ze wygladaja niesamowicie - zdecydowanie inaczej niz cala reszta prostych zestawow szafiarek

Mysle, ze w polowie odpowiadaja za to jej buty, ktorych ma miliony a (prawie) kazde zachwycajace, i koniecznie na wysoookim obcasie Gdyby jej zabrac buty i dac na to miejsce zwykle balerinki, polowa zestawow stracilaby swoj urok

Na pozytywny odbior bloga na pewno wplyw ma tez fakt, ze Karla jest piekna, bardzo zgrabna i seksowna dziewczyna, ma dobrego fotografa i wspaniale, Kalifornijskie plenery do wykorzystania.


Sama zamierzam za jakis czas zalozyc szafiarskiego bloga, ale patrzac na Karle mi sie odechciewa, kiedy pomysle jak daleko mi do niej


Ponizej wklejam troche moich ulubionych zestawow Karli - wybor dosc trudny, bo co drugi jest moim ulubionym ;D Kwintesencja jej stylu: obcasy obcasy i jeszcze raz obcasy, do tego marynarki, wielkie koszule, bardzo obcisle rurki lub przeciwnie - boyfriendy, i duzo spodniczek, sukienek.


P. S. Moze to troche dziwne, ze tak sie rozpisuje i zachwycam 'jakas' jedna szafiarka ale kocham mode i ciuchy, uwielbiam ogladac szafiarskie blogi i stylizacje 'gwiazd', a jeszcze nigdy w zyciu czyjs styl nie wywarl na mnie takiego wrazenia, jak bohaterka watku wlasnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg karla.jpg (46,2 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karla1.jpg (60,3 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karla3.jpg (26,2 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karla4.jpg (40,1 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karla5.jpg (32,1 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karla6.jpg (28,1 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karla7.jpg (54,4 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karla8.jpg (27,4 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karla9.jpg (54,7 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karla10.jpg (43,9 KB, 95 załadowań)
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 01:12   #2
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek?

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg karla11.jpg (39,1 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karla12.jpg (60,6 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karla13.jpg (40,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karla14.jpg (44,3 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karla15.jpg (47,7 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karla16.jpg (46,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karla17.jpg (62,7 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karla20.jpg (48,4 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karla18.jpg (75,3 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karla19.jpg (54,1 KB, 80 załadowań)
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 09:15   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek?

ja tam osobiście wolę Betty ( http://www.leblogdebetty.com)


w moim odczuci to akurat Karla butami nie zachwyca bo ma jakieś dziwne zboczenie do okrutnie nieatrakcyjnych obcasów ;D Poza tym w jej zestawach połączenie ubrania z jej syletką wychodzi dla mnie o wiele zbyt ciężkie i po prostu brak jej tej lekkości i gracji którą w moim odczuciu ma Betty


Owszem - nie mówię, że Karla jest zła bo z pewnością ma pełno boskich zestawów ale dla mnie numer 1 to właśnie Betty - jeśli chodzi o bardziej oldschoolowe blogi
swoją deogą akurat ten zestaw : http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1247789540 Karli mi przypadł mega do gustu, uwielbiam gorsety ;
D

a z zestawów codziennych i nieprzestylizwanych cenię sobię : http://nofashionvictims.blogspot.com/
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2009-07-17 o 09:16
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 09:29   #4
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek?

Rzeczywiście świetnie się ubiera. Dodatkowy plus ode mnie to niemal identyczna figura i podobna fryzura
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 10:09   #5
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek?

Ubrania - super, ale co do figury to bym polemizowała, bo nogi ma tragiczne No, ale wątek jest o ubraniach, a nie o kończynach.
Śledzę jej blog od ponad roku i jest dla mnie w top3, razem z wymienioną już Betty oraz autorką bloga Sea of shoes Nie ma chyba sensu szeregować ich w kolejności bo to zależy od zestawu, u każdej można znaleźć coś mniej udanego. Zachorowałam na pasek z piątego zdjęcia
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 10:47   #6
dressy
Zadomowienie
 
Avatar dressy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 229
Dot.: Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek?

uwielbiam ja! i jeszcze w nowej notce widzę, że ma tatuaż w miejscu, którym planuje,jeżeli tż mnie za to nie zabije . uwielbiam jej buty i włosy, jest rewelacyjna.
Betty mi się natomiast taka zaniedbana wydaje.. ale tez jest niezła.
__________________
the best things in life are free...
the second best are EXPENSIVE.

-coco chanel
dressy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 23:19   #7
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek?

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Ubrania - super, ale co do figury to bym polemizowała, bo nogi ma tragiczne No, ale wątek jest o ubraniach, a nie o kończynach.

Zachorowałam na pasek z piątego zdjęcia
Tragiczne mowisz? :O No niezle Nie sa oczywiscie chude jak u modelek, ale moim zdaniem ladne - a przynajmniej 100 razy lepsze od moich, wiec moze dlatego mi sie podobaja

Ale ja tam nie zauwazylam niedopasowania strojow do jej figury, o czyms ktos wspomnial - moim zdaniem ma figure po prostu kobieca a nie mega-chuda, i takie nieco okraglejsze biodra dobrze wygladaja w tych jej rurkach, legginsach itd.

A w pasku tez jestem absolutnie zakochana, juz od dawna! Dalabym sie pokroic za niego


Cytat:
Napisane przez dressy Pokaż wiadomość
uwielbiam ja! i jeszcze w nowej notce widzę, że ma tatuaż w miejscu, którym planuje,jeżeli tż mnie za to nie zabije . uwielbiam jej buty i włosy, jest rewelacyjna.
Betty mi się natomiast taka zaniedbana wydaje.. ale tez jest niezła.
O, wlasnie - moze zaniedbana to niezbyt dobre slowo, ze wzgledu na pejoratywny wydzwiek ale jej styl jest nieco niedbaly, luzny, byle jaki - oczywiscie z zamierzenia - i choc podoba mi sie to, to ja osobiscie wole styl Karli, bardziej kobiecy.

W ogole wiekszosc szafiarek ma niedbaly styl, czesto wygladaja jakby chcialy sie ubrac jak najdziwniej na sile w rozne worki i inne rzeczy nie pasujace za cholere do siebie ani do figury wlascicielki :P i Karla na ich tle sie zdecydowanie wyroznia, swoim dosc jednak stonowanym i konsekwentnym stylem.
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 00:06   #8
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek?

Baardzo ladnie ubiera sie ta Karla, jednak nie uwazam,ze jest jakas jedyna w swoim rodzaju. Patrzac na niektore zestawy widze sama siebie, odkad zaczelam biegac na obacasach, baleriny przestaly dla mnie istniec. Takze leginnsy +koszula+pasek+ obcas to nic nadzwyczajnego. Podobnie z marynarkami itd... swietne zestawienia, ale mnostwo osob (przynajmniej w Dublinie) chodzi tak ubranych
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 06:33   #9
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek?

ja bardzo lubie Karle i jej styl
uwazam, ze ma swietne zdjecia, to raz, dwa jest sliczna i ma niezla fryzure, obecnosc w vogue'ach spotegowala jej popularnosc, podobnie jak rumi lenora z fashiontoast.com
poza tym nie ma figury modelki i udowadnia, ze mozna wygladac ekstra bez niesamowitej smuklosci, utozsamia sie z nia wiele dziewczyn
a co do charakterystycznego noszenia koszuli/bluzki w spodniach, nie wiedzialam sama tak czesto nosze
pzdr

edit: swietne zdjecia, mam na mysli takie, ktore sie fajnie oglada, bo jest duzo kolorow i odpowiednie nasycenie
bo patrzac od strony technicznej, to jest tam troche przepalen itp. ale przeciez nie o to chodzi
no ale na przyklad betty ma zdjecia de best
__________________


Edytowane przez 6roove
Czas edycji: 2009-07-20 o 06:58
6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 08:04   #10
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek?

magd00sinek

ja tam własnie za tą niedbałość ( konsekwentą niedbałość i zamierzoną ) cenie Betty - wygląda jak dziecko grungu
Ma bardziej różnorodne zestawy niż Karla a mimo to ten współczynnik niedbałości wiaze jes w całość...

No i jak mówiłam - lepsze buty wybiera ;D no i lubię jej ulubienie dla kokardek i falbanek ;D



W kwestii nóg Karli - mi też się nie podobają. Sa mocno masywne, nie grube ale po prostu masywne. I jestem zdania, że wiele osób sobie chwali jej figurę właśnie dlatego, że jest "kimś" w świecie szafiarek i że dla odmiany nie jest chuda jak reszta.. i ludziom zwyczajnie jest czasem wstyd się przyznac, ze jedyna osoba z figurą inną niż modelka która zaistniała nie jest super cudna i idealna.
Gdyby była nikim i ją pokazać w wersji "moja matamorfoza" to założe się, że wszyscy by jej kazali na te nogi coś cwiczyć - nie tyle chudnać co wysmuklić a na dodatek czepiali się noszenia mini i legginsów ;D
To, że ona udowadnia, że można i nie trzeba się wstydzić jest dla mnie super ale też nie znaczy, ze tylko dzięki temu ma dobre te nogi Nie trzeba mieć nóg idealnych by nosić to czy tamto i wyglądac ok i wolę taką motywację niż to, że ona ma idealne to nosi bo jest opinia, że tlyko idealni moga.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 08:15   #11
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek?

Wolę http://ladymelbourne.blogspot.com/ oraz http://www.folkbladet.nu/?cat=89 kiedyś bardzo lubiłam zaglądać na style bytes, ale niestety Agatha przestała zajmować się blogowaniem.

Blog Karli znam z Wizażu, ale nie śledzę, nie przekonała mnie do siebie. Zarówno jej styl jak i zdjęcia zamieszczane na blogu podobją mi się średnio.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 12:10   #12
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek?

podzielam Twój zachwyt Karlą, mogłabym wytapetować nią ściany uwielbiam jej styl - seksowny, elegancki, czasami prowokujący. Nie wszystkie jej buty trafiają w mój gust, ale w każdych wygląda rewelacyjnie myślę że częściowo jej zawdzięczam moje upodobanie do coraz dziwniejszych butów
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 13:32   #13
butterfly008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 443
Dot.: Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek?

kolejna retro zabka
butterfly008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:18   #14
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
magd00sinek


Gdyby była nikim i ją pokazać w wersji "moja matamorfoza" to założe się, że wszyscy by jej kazali na te nogi coś cwiczyć - nie tyle chudnać co wysmuklić a na dodatek czepiali się noszenia mini i legginsów ;D
T.
nie mów wszyscy bo ja uważam ze nogi ma bardzo ładne i bardzo ładnie jej w leginsach i sukienka
a co do jej stylu nic super nadzwyczajnego ładnie się ubiera ale bez super szału

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2009-07-20 o 18:20
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:40   #15
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek?

Ja uważam że jest boska. Nie tylko dlatego, że jest piękną dziewczyną, ale dlatego że potrafi to z siebie wydobyć, podkreślić. Jest niesamowicie kobieca ( to chyba rzeczywiście w dużej mierze kwestia szpilek), jej ciuchy są seksowne ale z klasą. Jakby ten styl był rzeczywiście tak powszechny jak mówicie to bym padła z zachwytu.
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:45   #16
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek?

Ubóstwiam dziewczynę.
Jedna z moich ulubionych blogerek, na jej bloga trafiłam stosunkowo niedawno, może jakiś miesiąc temu i z miejsca zakochałam się w niej bezgranicznie.
Ma świetny styl, zazdroszczę wszystkich ciuchów, przy tym jest śliczna, ma boską fryzurę i zawsze jej kolejne notki są przez mnie wyczekiwane.
Nie zgadzam się, że jest za gruba, nosi najwyżej rozmiar L. Wygląda zdrowo, a jej figura jest kształtna, dzięki temu ubrania ładnie się na niej układają, a nie wiszą, jak na większość wychudzonych modelek. Przyjemnie się ogląda jej zdjęcia i jak to się mówi "jest na co popatrzeć" .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bea3-1-1.jpg (57,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg re4-1.jpg (62,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg whi9-1.jpg (52,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gr15-1.jpg (36,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg se4-1.jpg (51,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg purp7-1.jpg (62,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaw7-1.jpg (48,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mo5-1-1.jpg (47,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg white5-1.jpg (40,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mint10-1.jpg (69,5 KB, 27 załadowań)
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 22:44   #17
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek?

O, widze ze nie jestem tu sama w swej milosci do Karli

No wlasnie, tak jak mowi Ryfka - jesli jej styl bylby tak popularny jak mowicie, to wpadalabym na ulicy na wszystkie slupy ogladajac sie za mijanymi dziewczynami :P Ale wcale nie odnosze takiego wrazenia - ona ma 'to cos' - to, ze wiele kobiet nosi marynarki, legginsy i szpilki nie sprawia niestety, ze wygladaja podobnie do Karli

I nie zgadzam sie z eyo - ja, z reka na sercu, nie podejrzewalam nawet wczesniej, ze jej nogi sa zdaniem wielu osob jakies bardzo masywne, za grube, i ze w innych okolicznosciach wszyscy kazaliby jej sie odchudzac A nawet jestem w szoku - moim zdaniem ma swietna figure :O Faktycznie jej nogi nie sa bardzo szczuple, ale zupelnie nie odbiera jej to, moim zdaniem, seksu i uroku To pewnie dlatego, ze ladna figura to raczej kwestia proporcji a nie rozmiaru (choc nie podejrzewam jej absolutnie o r. L, co napisal ktos wczesniej :O stawiam, ze gora S a dol M ) - Karla nie ma ani boczkow, ani bryczesow, ani zadnych innych faldek :P przeciez ma plaski brzuch, fajny tylek, szczuple ramiona, wszystko na swoim miejscu, hm No i podoba mi sie jej sylwetka duuuzo bardziej, niz np. dziewczyny z http://fashiontoast.blogspot.com

Ostatnio jedynie dodala chyba pierwszy i ostatni zestaw w historii bloga, ktory mi sie nie spodobal, ten 1 z zalacznika - zgroza jak dla mnie :O Ale jak najbardziej jej to wybaczam

Ach i jeszcze jedno - nie moge odzalowac jej wlosow. Tzn. ta obecna fryzura jest bardzo fajna, oryginalna i pasuje do niej, ale w dluzszych wlosach jakos bardziej mi sie podobala - sprawiala wrazenie bardziej dziewczecej, no i z 5 lat mlodszej

I mam przy okazji pytanie, czy znacie blogi jakichs szafiarek majacych podobny styl do Karli? Chetnie bym poogladala, choc watpie ze takie istnieja, bo widzialam ich juz duzo, ale jakos ten jest tak wyjatkowy, ze ciezko mi porownywac go z innymi :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kar.jpg (55,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kar1.jpg (32,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kar2.jpg (29,3 KB, 26 załadowań)
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 23:24   #18
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Karla Deras (karlascloset.blogspot.co m) - królowa szafiarek?

Cytat:
Napisane przez magd00sinek Pokaż wiadomość

I nie zgadzam sie z eyo - ja, z reka na sercu, nie podejrzewalam nawet wczesniej, ze jej nogi sa zdaniem wielu osob jakies bardzo masywne, za grube, i ze w innych okolicznosciach wszyscy kazaliby jej sie odchudzac A nawet jestem w szoku - moim zdaniem ma swietna figure :O Faktycznie jej nogi nie sa bardzo szczuple, ale zupelnie nie odbiera jej to, moim zdaniem, seksu i uroku To pewnie dlatego, ze ladna figura to raczej kwestia proporcji a nie rozmiaru (choc nie podejrzewam jej absolutnie o r. L, co napisal ktos wczesniej :O stawiam, ze gora S a dol M ) - Karla nie ma ani boczkow, ani bryczesow, ani zadnych innych faldek :P przeciez ma plaski brzuch, fajny tylek, szczuple ramiona, wszystko na swoim miejscu, hm No i podoba mi sie jej sylwetka duuuzo bardziej, niz np. dziewczyny z http://fashiontoast.blogspot.com

ja bym chciała dodac jedno - w żadnym wypadku ja osbiscie nic do jej figury nie mam bardzo przypomina z ciała taką białą Beyonce - czyli brzuszek płasciutki, biust normalny, dopasowany i większa sexy pupa z kobiecymi udami

i generalnie zauważyłam ostatnio jedno rzecz - jak dla mnie Karla o niebo lepiej wygląda w bikini niż w swoich kreacjach bo cóż ale tymi przesadzistymi formami często się poserza a w bikini wyglada nieziemsko bosko ;D
na tym zdjęciu niżej wygląda z figurki jak bogini ;D ma wspaniałą talię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vegas13-1.jpg (52,1 KB, 64 załadowań)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.