Nowy kolor i cięcie potrzebne od zaraz ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-25, 11:16   #1
Lilly33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 14

Nowy kolor i cięcie potrzebne od zaraz ;)


Dziewczyny mam do was prośbę
Od bardzo długiego czasu mam tą samą fryzurę. Potrzebuję jakiejś zmiany!

Krótko o mnie:
Włosy: Obecnie zafarbowane na czarno, naturalnie ciemno brązowe, proste.
Oczy: ciemno brązowe.
Oprawa oczu: bardzo ciemna.
Kolor cery: brązowy (efekt solarium, ale z umiarem )
Kształt twarzy: kwadratowa (moim zdaniem, ale nie jestem pewna)
Kolor ust: jasno różowy.

Moje włosy są już dość długie (za łopatki) i nie chcę ich mocno skracać, ponieważ wydaje mi się, że moja twarz staje się szersza i uwydatnia się mój duży nos . Chciałabym ocieplić kolor moich włosów, ponieważ przy czarnych włosach czuje się blada (to głównie z tego powodu chodzę na solarium). Liczę na wasze rady (i jeśli to możliwe prosiłabym komputerowe dopasowanie fryzurki)

PS. Pierwsze zdjęcie zaraz po wyjściu z pod prysznica, zdążyłam się tylko troszkę podmalować (eyeliner+tusz), a drugie ten sam make up i moja codzienna fryzura
Lilly33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 11:23   #2
kropeczkaa89
Raczkowanie
 
Avatar kropeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 280
Dot.: Nowy kolor i cięcie potrzebne od zaraz ;)

Też mam ciemną karnację i oczy oraz przez większość czasu miałam czarne włosy. Ostatnio przefarbowałam włosy na ciemny brąz i muszę powiedzieć,że jestem zadowolona (chociaż i tak planuję jeszcze rozjaśnianie) Więc sugeruję aby ocieplić twarz i karnację użyj jakichś ciemnych, ciepłych brązów. A co do fryzury hmm... sugerowałabym grzywkę na bok i wycieniować włosy
kropeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 11:31   #3
Lilly33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 14
Dziękuje za rade
Też zastanawiałam się nad ciepłymi brązami
A włosy miałam już kiedyś wycieniowane, lecz nie byłam zadowolona z efektu, ponieważ włosy wykręcały się na wszystkie strony, a ja lubię gdy są proste i gładkie (być może była to wina niewprawnej ręki fryzjerki) przez co musiałam je codziennie prostować
Włosy mam zamiar farbować sama (nie pierwszy raz ) i zastanawiam się nad ciemnym blondem, myślę że gdy nałożę go na moje czarne włoski wyjdzie ciepły brąz. Co o tym myślicie?

Przepraszam, że pisze jeden post pod drugim ale nie wiem jak edytować
Zobaczyłam bardzo fajną fryzurkę i chce się was zapytać co o niej myślicie? Pasowałaby do mnie? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-10-25 o 19:48 Powód: post pod postem
Lilly33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 12:06   #4
aga22hair
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Nowy kolor i cięcie potrzebne od zaraz ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was prośbę
Od bardzo długiego czasu mam tą samą fryzurę. Potrzebuję jakiejś zmiany!

Krótko o mnie:
Włosy: Obecnie zafarbowane na czarno, naturalnie ciemno brązowe, proste.
Oczy: ciemno brązowe.
Oprawa oczu: bardzo ciemna.
Kolor cery: brązowy (efekt solarium, ale z umiarem )
Kształt twarzy: kwadratowa (moim zdaniem, ale nie jestem pewna)
Kolor ust: jasno różowy.

Moje włosy są już dość długie (za łopatki) i nie chcę ich mocno skracać, ponieważ wydaje mi się, że moja twarz staje się szersza i uwydatnia się mój duży nos . Chciałabym ocieplić kolor moich włosów, ponieważ przy czarnych włosach czuje się blada (to głównie z tego powodu chodzę na solarium). Liczę na wasze rady (i jeśli to możliwe prosiłabym komputerowe dopasowanie fryzurki)

PS. Pierwsze zdjęcie zaraz po wyjściu z pod prysznica, zdążyłam się tylko troszkę podmalować (eyeliner+tusz), a drugie ten sam make up i moja codzienna fryzura
masz bardo ładną urodę!ale zdecydowanie powinnaś ocieplić kolor włosów myśle że dobrym rozwiązaniem było by zrobienie cieniutkich pasemek rozjaśniaczem a następnie zapienić to szamponem koloryzującym może w odcieniach karmelu pozdrawiam serdecznie

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez aga22hair Pokaż wiadomość
masz bardo ładną urodę!ale zdecydowanie powinnaś ocieplić kolor włosów myśle że dobrym rozwiązaniem było by zrobienie cieniutkich pasemek rozjaśniaczem a następnie zapienić to szamponem koloryzującym może w odcieniach karmelu pozdrawiam serdecznie
oj kochana to nie do ciebie przepraszam)

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was prośbę
Od bardzo długiego czasu mam tą samą fryzurę. Potrzebuję jakiejś zmiany!

Krótko o mnie:
Włosy: Obecnie zafarbowane na czarno, naturalnie ciemno brązowe, proste.
Oczy: ciemno brązowe.
Oprawa oczu: bardzo ciemna.
Kolor cery: brązowy (efekt solarium, ale z umiarem )
Kształt twarzy: kwadratowa (moim zdaniem, ale nie jestem pewna)
Kolor ust: jasno różowy.

Moje włosy są już dość długie (za łopatki) i nie chcę ich mocno skracać, ponieważ wydaje mi się, że moja twarz staje się szersza i uwydatnia się mój duży nos . Chciałabym ocieplić kolor moich włosów, ponieważ przy czarnych włosach czuje się blada (to głównie z tego powodu chodzę na solarium). Liczę na wasze rady (i jeśli to możliwe prosiłabym komputerowe dopasowanie fryzurki)

PS. Pierwsze zdjęcie zaraz po wyjściu z pod prysznica, zdążyłam się tylko troszkę podmalować (eyeliner+tusz), a drugie ten sam make up i moja codzienna fryzura
masz bardzo ładną urode ,ale zdecydowanie powinnaś ocieplić kolor włosów najlepszym rozwiązaniem było by dodonie pasemek cieniutkich zrobionych rozjaśniaczem a następnie nałożyć szamponik koloryzujący w odcieniu karmelowym pozdrawiam
aga22hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 12:11   #5
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: Nowy kolor i cięcie potrzebne od zaraz ;)

Hej!
Po pierwsze idź do dobrego fryzjera jeśli chcesz rozjaśnić swoje czarne włosy. Bezpieczniej, nie zniszczysz włosów. Wiem co mówię, z czarnych do jasnego brązu schodziłam ponad rok. Tylko i wyłącznie u fryzjera i na początek pasemka. Ciężko i wcale nie tanio, ale warto było.
Po drugie, w życiu Ci nie złapie farba ciemny blond na czarnych włosach. Albo nie złapie nic albo efekt będzie opłakany.

A wracając do Twojego pytania, ja Cię widzę w pięknym jasnym brązie. I włosy bym skróciła.
Pozdrawiam.
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 12:23   #6
Lilly33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy kolor i cięcie potrzebne od zaraz ;)

Chyba rzeczywiście powinnam iść z tym do fryzjera, niż sama eksperymentować
Tylko nie wiedziałam, że zmiana koloru z czarnego na jaśniejszy może trwać tak długo...
A co do długości to zastanawiam się czy warto skrócić je dość mocno? Podobają mi się długie boby myślisz, że przy moim kształcie twarzy to dobre rozwiązanie?
Dzięki za rady
Lilly33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 13:36   #7
kropeczkaa89
Raczkowanie
 
Avatar kropeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 280
Dot.: Nowy kolor i cięcie potrzebne od zaraz ;)

sądzę,że tak bo masz ładny owalny kształt twarzy i bob bedzie wyglądał super
kropeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 13:52   #8
Lilly33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy kolor i cięcie potrzebne od zaraz ;)

Dzięki bardzo za kolejną rade
Z jednej strony bardzo chciałabym mieć bob'a ale nie wiem jaki konkretnie by do mnie pasował (długi, krótki?), dlatego proszę jeszcze raz, czy jakaś dobra wizażanka mogłaby dopasować do mnie fryzurkę w photoshopie? Widziałam już nie raz, jakie cudeńka potraficie zrobić
Lilly33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 18:02   #9
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Nowy kolor i cięcie potrzebne od zaraz ;)

taki bob do ramion,
rozjaśnianie -już jest ten wątek na forum.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.