Łazienka proszę o pomysły - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 20:42   #1
malenstwo8484
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 32

Łazienka proszę o pomysły


witam,
mam do Was ogromną prośbę. chodzi o urządzenie łazienki 3 mkw + wc 1mkw.
są oddzielnie ale tu nie ulega wątpliwości żeby je połączyć w jedno więc mam 4mkw na których musze zmieścić pralke, umywalkę, kibelek, prysznic bo wanny nie chcę nie używam...no i jakieś półki myślałam nad pólkami wnękowymi w karton gipsie ale jak położę jeszcze k-g to łazienka się jeszcze zmniejszy więc nie mam żadnego pomysłu jak to wszytsko urządzić ew jakby dało radę wstawić gdzieś jeszcze bidet ale wątpię...
z góry bardzo dziękuję za propozycje i pomoc

załączam obrazek jak to wygląda tzn tylko szkic co jest tam teraz tzn wanna umywalka no i wc osobno... nie znam dokładnych wymiarów

dodam jeszcze kilka zdjęć które mi sie podobają.

Edytowane przez malenstwo8484
Czas edycji: 2009-11-12 o 20:52
malenstwo8484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 20:58   #2
malenstwo8484
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 32
Dot.: Łazienka proszę o pomysły

to kilka propozycji które mi sie osobiście podobają...tylko nie wiem co jak gdzie i w ogóle w mojej łazience
malenstwo8484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 09:08   #3
malenstwo8484
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 32
Dot.: Łazienka proszę o pomysły

upup
malenstwo8484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 16:18   #4
kocikocilapki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Łazienka proszę o pomysły

zobacz sobie na taką łazienkę: http://sk9.pl/8cbe96 jest chyba wszystko o czym piszesz: prysznic, ubikacja, umywalka no i pralka, a nawet troszkę designu - czy ładnego - cóż rzecz gustu... jak się zapatrujesz na takie rozwiązanie i w ogóle styl tej łazienki? widzisz cokolwiek co mogłabyś u siebie wykorzystać, albo coś czego na 100% wykorzystać nie chcesz?
kocikocilapki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 16:52   #5
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Łazienka proszę o pomysły

Cytat:
Napisane przez malenstwo8484 Pokaż wiadomość
witam,
mam do Was ogromną prośbę. chodzi o urządzenie łazienki 3 mkw + wc 1mkw.
są oddzielnie ale tu nie ulega wątpliwości żeby je połączyć w jedno więc mam 4mkw na których musze zmieścić pralke, umywalkę, kibelek, prysznic bo wanny nie chcę nie używam...no i jakieś półki myślałam nad pólkami wnękowymi w karton gipsie ale jak położę jeszcze k-g to łazienka się jeszcze zmniejszy więc nie mam żadnego pomysłu jak to wszytsko urządzić ew jakby dało radę wstawić gdzieś jeszcze bidet ale wątpię...
z góry bardzo dziękuję za propozycje i pomoc

załączam obrazek jak to wygląda tzn tylko szkic co jest tam teraz tzn wanna umywalka no i wc osobno... nie znam dokładnych wymiarów

dodam jeszcze kilka zdjęć które mi sie podobają.

Naniosłam kilka swoich pomysłow na Twoj plan. Co do zmiany miejsc nie mogę Ci nic za bardzo doradzić, bo to nie taka prosta sprawa, jesli nie ma sie dokladnego planu łazienki.
Do tego dodaje kilka zdjęc obrazujacych mniej wiecej moj zamysł.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 18:35   #6
malenstwo8484
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 32
Dot.: Łazienka proszę o pomysły

dziękuję za odpowiedzi i linki, łazienki w takim stylu bardzo mi się podobają kocikocilapki
sweetish Twoje propozycje również mi odpowiadają szczególnie mebelki ciemne kanciaste umywalki itp itd.
okna w łazience nie ma wc nie jest na środku tylko bliżej drzwi, z tyłu są jakieś półki dlatego że są tam rury, prysznic narożny to napewno bo wanna odpada, o zburzenniu ściany myślałam całej między wc a łazienką i postawić coś w stylu jak z pierwszego zdjęcia które wkleiłam a co do wejścia to znowu myślałam żeby zostawić to co jest teraz wejściem do wc a do łazienki zamurować - mialabym wtym przypadku jeszcze kawałek ściany do jakiegoś wykorzystania....
w każdym razie jeszcze raz dziękuję za propozycje i czekam jeszcze może komuś coś fajnego wpadnie to może podesłać
pozdrówki
malenstwo8484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 18:42   #7
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Łazienka proszę o pomysły

Cytat:
Napisane przez malenstwo8484 Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedzi i linki, łazienki w takim stylu bardzo mi się podobają kocikocilapki
sweetish Twoje propozycje również mi odpowiadają szczególnie mebelki ciemne kanciaste umywalki itp itd.
okna w łazience nie ma wc nie jest na środku tylko bliżej drzwi, z tyłu są jakieś półki dlatego że są tam rury, prysznic narożny to napewno bo wanna odpada, o zburzenniu ściany myślałam całej między wc a łazienką i postawić coś w stylu jak z pierwszego zdjęcia które wkleiłam a co do wejścia to znowu myślałam żeby zostawić to co jest teraz wejściem do wc a do łazienki zamurować - mialabym wtym przypadku jeszcze kawałek ściany do jakiegoś wykorzystania....
w każdym razie jeszcze raz dziękuję za propozycje i czekam jeszcze może komuś coś fajnego wpadnie to może podesłać
pozdrówki
No jak wolisz... Choć wc na wprost wejścia to nie wiem czy tak fajnie bedzie wyglądać.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 18:45   #8
malenstwo8484
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 32
Dot.: Łazienka proszę o pomysły

z drugiej strony masz rację tylko przeraża mnie ta mała ilość miejsca... a wc myślalam zrobić nie na wprost wejścia tylko na prawej ścianie... eh... ale to jeszcze do przemyślenia... w każdym razie jeszcze czekam na jakieś fajne propozycje i z góry dziekuję
malenstwo8484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 18:55   #9
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Łazienka proszę o pomysły

Wiesz, tak sobie mysle..ze w sumie zazwyczaj goście korzystaja jednak z wc, a nie z kabiny przykładowo, wiec teoretycznie mogłaby byc na wprost wejscia.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 13:49   #10
malenstwo8484
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 32
Dot.: Łazienka proszę o pomysły

hm no wlasnie masz rację więc może i jest to godne przemyślenia jeszcze
bo wtedy można by odgrodzić wc od reszty łazienki może taką ścianką z półkami jak na pierwszym zdjęciu które załączyłam...
no nie wiem jeszcze w tygodniu mam dokładnie zwymiarować te pomieszczenia i dowiedzieć się czy ścianę można wyburzyć wtedy będę wiedziała coś dokładniej a narazie czekam ejszcze na jakieś linki i zdjęcia nie muszą to być tylko łazienki ale też kuchnie sypialnie przedpokój (kuchnia jest 7m2 a przedpokój też malutki bo ok 2-3m2 więc też za dużo się tam nie zmieści) postaram się znaleźć szkic pomieszczeń w mieszkaniu i najwyżej jak mi się uda to go zamieszczę na forum może ktoś będzie miał jakieś propozycje bo przymierzam się do remontu całego mieszkanka... więc Wasza pomoc napewno się przyda
pozdrawiam
malenstwo8484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 14:51   #11
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Łazienka proszę o pomysły

Cytat:
Napisane przez malenstwo8484 Pokaż wiadomość
hm no wlasnie masz rację więc może i jest to godne przemyślenia jeszcze
bo wtedy można by odgrodzić wc od reszty łazienki może taką ścianką z półkami jak na pierwszym zdjęciu które załączyłam...
no nie wiem jeszcze w tygodniu mam dokładnie zwymiarować te pomieszczenia i dowiedzieć się czy ścianę można wyburzyć wtedy będę wiedziała coś dokładniej a narazie czekam ejszcze na jakieś linki i zdjęcia nie muszą to być tylko łazienki ale też kuchnie sypialnie przedpokój (kuchnia jest 7m2 a przedpokój też malutki bo ok 2-3m2 więc też za dużo się tam nie zmieści) postaram się znaleźć szkic pomieszczeń w mieszkaniu i najwyżej jak mi się uda to go zamieszczę na forum może ktoś będzie miał jakieś propozycje bo przymierzam się do remontu całego mieszkanka... więc Wasza pomoc napewno się przyda
pozdrawiam
Musisz sobie poprzeglądać zdjęcia, ktore dziewczyny zamieszczaja w swoich wątkach... Może znajdziesz coś dla siebie. No chyba, że konkretnie wiesz, jaki kolor pomieszczeń, w jakim stylu... Sam metraż to ciut za mało
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 15:10   #12
kocikocilapki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Łazienka proszę o pomysły

Cytat:
Napisane przez malenstwo8484 Pokaż wiadomość
h
bo wtedy można by odgrodzić wc od reszty łazienki może taką ścianką z półkami jak na pierwszym zdjęciu które załączyłam...
co do odgrodzeń: zobacz sobie w tej łazience: http://luksferowascianka.notlong .com jeśli masz miejsce na taką właśnie ściankę z luksferów to ładnie rozjaśni całe pomieszczenie i sprawi, że będzie wydawało się większe.

Myślę, że pomysł z odgrodzeniem wc od reszty łazienki jest bardzo dobry!
kocikocilapki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 20:58   #13
malenstwo8484
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 32
Dot.: Łazienka proszę o pomysły

dziękuję bardzo za linka i czekam na następne
malenstwo8484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 17:41   #14
camatin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Łazienka proszę o pomysły

Bardzo ważne przy urządzniu są też xxx i nie należy o nich zapominać. Nadaja one dużo charakteru łazience. U mnie np początkowo nie była do tego przykładana uwaga i skończyło sie tym, że łazienka była totalnie nie oświetlona i trzeba było wszystko przerabiać...

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-06-14 o 18:32 Powód: ukryty link, uporczywe przywracanie reklamy w poście.
camatin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 19:19   #15
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Łazienka proszę o pomysły

Łazienka nie jest duża, ale ja na Twoim miejscu pomyślałabym jednak o wannie. Z roca np mają takie nieduże. Możesz sobie zamontować zasłonę i korzystać również jako z prysznica. Niby prysznic praktyczniejszy, ale wanna to jednak wanna.
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć

http://fotoforum.gazeta.pl/a/50296.html
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 21:57   #16
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Łazienka proszę o pomysły

Cytat:
Napisane przez motylek66 Pokaż wiadomość
Niby prysznic praktyczniejszy, ale wanna to jednak wanna.
dokładnie, nie ma to jak relaksująca kąpiel po ciężkim dniu
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-11 22:57:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.