Odzywka do rzęs Revitalash - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-24, 11:42   #1
redakcja
(ro)BOT

Smaczny profil redakcja
Smaczne przepisy1
Odzywka do rzęs Revitalash

Masz dość słabych i wypadających rzęs? Chcesz uwodzić pięknym i naturalnym wachlarzem długich, grubych i mocnych rzęs oraz regularnym łukiem brwi? Wypróbuj rewolucyjną odżywkę, która stymuluje wzrost rzęs i brwi.
czytaj więcej
redakcja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 18:19   #2
WANGWANG
BAN stały

Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Dziewczyny, to nie jest produkt, który możecie dostać w drogerii, perfumerii, itp.! Poleciła mi go kosmetyczka, z której usług korzystam naprawdę ładnych parę lat. Mam do niej pełne zaufanie i tylko dlatego zdecydowałam się na zakup. Przyznam, że na początku podchodziłam nieco sceptycznie, jednak już po sześciu tygodniach zauważyłam pierwsze efekty! I nie tylko ja! Nawet mój chłopak, który zazwyczaj nie zwraca uwagi na takie rzeczy dostrzegł, że moje rzęsy są zdecydowanie dłuższe! Kuracja może nie należy do najtańszych (60zł. miesięcznie), ale biorąc pod uwagę efekty, naprawdę warto!!
WANGWANG jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 20:33   #3
Mary_Q
Zakorzenienie

Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez WANGWANG Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to nie jest produkt, który możecie dostać w drogerii, perfumerii, itp.! Poleciła mi go kosmetyczka, z której usług korzystam naprawdę ładnych parę lat. Mam do niej pełne zaufanie i tylko dlatego zdecydowałam się na zakup. Przyznam, że na początku podchodziłam nieco sceptycznie, jednak już po sześciu tygodniach zauważyłam pierwsze efekty! I nie tylko ja! Nawet mój chłopak, który zazwyczaj nie zwraca uwagi na takie rzeczy dostrzegł, że moje rzęsy są zdecydowanie dłuższe! Kuracja może nie należy do najtańszych (60zł. miesięcznie), ale biorąc pod uwagę efekty, naprawdę warto!!
reklama...ale po co jak wyżej jest juz opłacona?Co to ma znaczyć?Proszę niech ktos zobaczy na profil tej osoby i tej drugiej gdzie wypowada sie na temat owej odzwki...tylko te posty i niedawno zarajestrowane i nic wiecej...
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 08:11