Girlz,pomocy.Z czym te kozaczki zalozyc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-08, 19:04   #1
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875

Girlz,pomocy.Z czym te kozaczki zalozyc?


Tak jak w temacie.Miesiąc temu zakupiłam sobie w CCC kozaczki http://moda.allegro.pl/item840102489...age_zamsz.html bardzo podobne z fasonu do tych tylko moje mają jeszcze paski dokoła stopy i przy łydce i są w kolorze jaśniejszego brązu. Chciałabym na święta założyć spódniczkę tylko czy da się coś dobrać do nich? Będę bardzo wdzięczna za jakieś przykładowe z Allegro Buźka.
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 19:52   #2
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Girlz,pomocy.Z czym te kozaczki zalozyc?

pewnie to kozaczki jak najbardziej do spódniczki czy sulkienek, albo długich sweterków. spokojnie ubierz do nich grube rajstopy i spódnice przed kolano i bedzie super ostatnio widziałam rewelacyjna spódniczke w czarno biało szarą szkocka kratkę była rewelacyjna na pewno by pasowala do takich kozaczków
moze cos takiego?http://moda.allegro.pl/item830485592..._s_nowosc.html
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 20:01   #3
EwelinQsia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 843
Dot.: Girlz,pomocy.Z czym te kozaczki zalozyc?

rurki w buty i lecisz w miasto
EwelinQsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 07:38   #4
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Girlz,pomocy.Z czym te kozaczki zalozyc?

Cytat:
Napisane przez EwelinQsia Pokaż wiadomość
rurki w buty i lecisz w miasto
dziękuję Ci za pomoc, ale rurki to chyba nie spódnica ;p

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
pewnie to kozaczki jak najbardziej do spódniczki czy sulkienek, albo długich sweterków. spokojnie ubierz do nich grube rajstopy i spódnice przed kolano i bedzie super ostatnio widziałam rewelacyjna spódniczke w czarno biało szarą szkocka kratkę była rewelacyjna na pewno by pasowala do takich kozaczków
moze cos takiego?http://moda.allegro.pl/item830485592..._s_nowosc.html
Jejuś, dosłownie na tę sama zwróciłam uwagę! I co do tego? Zwykły czarny płaszczyk?Bo mam jeszcze kurteczke skórzaną...
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 08:56   #5
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Girlz,pomocy.Z czym te kozaczki zalozyc?

i płaszczyk i kurtka beda odpowiednie
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 09:33   #6
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Girlz,pomocy.Z czym te kozaczki zalozyc?

Super, buzia mi się śmieje serduszko raduje. Ja troszeczkę słaba jestem w dobieraniu ciuszków. Jakiś kurs stylizacji by mi się przydał. Dziękuję pięknie za pomoc Wyzdrowieję i pędzę na zakupy Bo jakoś boję się przez Allegro zamawiać kiecuszkę. A tu źle się będzie układała, to rozmiar nie będzie trafiony a na wymianę nie będzie już czasu. Ale właśnie o tej spódniczce myślałam.
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 12:44   #7
Bzunia
Raczkowanie
 
Avatar Bzunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 231
GG do Bzunia
Dot.: Girlz,pomocy.Z czym te kozaczki zalozyc?

Mam bardzo podobne kozaczki tylko ze z Ryłko, ale krój podobny. Najlepiej mi sie wydaje, że takie kozaczki sie prezentują do krotszych spodniczek, takich przed kolanko, bo jak masz spodnice w kolano i kozaczki takie wyzsze to troche za bardzo jednak ten dol wyglada na zabudowany...
Swietnie sie tez prezentuja do kryjących rajstop i do tego tunika albo sweter taki dluzszy... Grunt zeby Kozaczek byl pokazany w calej okazalosci

No i jak pisala poprzedniczka, rurki w srodek i super, cieplo milo i przyjemnie
__________________

In beat we trust....
Electro rulezzzzzzz....

Jeszcze jeden egzamin i magister pełną gębą :P





Bzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 14:23   #8
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Girlz,pomocy.Z czym te kozaczki zalozyc?

Nom w rurkach to biegam cały czas tak po mieście, na uczelnię, na zakupy. Ale chciałabym się jakoś przyzwoicie na spotkanie dzień-po-Wigilijne (można by rzec że Bożonarodzeniowe) u rodziny mojego chłopaka odziać ;d i pomyślałam ze może jakaś spódniczkę założę. Rozważam zakup jakiegoś w miarę uniwersalnego koloru, może szarą...albo własnie podobna do tej podanej tutaj z allegro= czerń +biel. Tylko jakie tu rajstopy wybrać. Strasznie napaliłam się na takie połączenie: spódnica z wysokim stanem + koszula. No i żeby mi się później kolory nie gryzły jak już zdejmę odzienie wierzchnie.
Np. jasnobrązowe kozaczki+.....rajstopki+s zara spódnica+no nie wiem...biała bluzka? Tylko nie wiem czy nie będzie świecić za bardzawo. Jak na akademii Ale nie mam pomysłu na kolor. Zieleń? Ciemniejsza...Fiolet?
A wczoraj oglądałam na MTV Battle of the Bods i Olivia Lee miała tak super (chyba jak zwykle) dobrane ciuchy. Tym razem właśnie szarą spódnicę, różową satynową koszulę z żabotem i ze stójką w której po prostu się zakochałam no i czarne rajstopy i czarne pantofelki. Super. U mnie kolor butów wszystko chrzani...hopeless
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.