Havaianas w Polsce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 10:01   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Havaianas w Polsce



Znana na całym świecie marka Havaianas, która nieprzerwanie od 47 lat tworzy kultowe sandały, właśnie wchodzi na rynek polski.
czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 14:53   #2
tigrinha
Zadomowienie
 
Avatar tigrinha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 323
Dot.: Havaianas w Polsce

W Brazylii można sobie takie klapki kupić w pierwszym lepszym supermarkecie za ok 10zł Szkoda że nie wiedziałam, że w Polsce osiągają takie zawrotne ceny, bo bym przywiozła kilka sztuk na sprzedaż... Klapki są fajne na plaże i mają wesołe kolorki, ale wydawać 90zł za kawałek gumy??
tigrinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 06:58   #3
_Effa_
Rozeznanie
 
Avatar _Effa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 623
Dot.: Havaianas w Polsce

Cytat:
Napisane przez tigrinha Pokaż wiadomość
W Brazylii można sobie takie klapki kupić w pierwszym lepszym supermarkecie za ok 10zł Szkoda że nie wiedziałam, że w Polsce osiągają takie zawrotne ceny, bo bym przywiozła kilka sztuk na sprzedaż... Klapki są fajne na plaże i mają wesołe kolorki, ale wydawać 90zł za kawałek gumy??

Na Allegro troszeczkę taniej,
ale masz rację ,tyle forsy za kawałek gumy
Pozdrawiam
_Effa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:54   #4
annik19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Havaianas w Polsce

Bedac w Singapurze takze widzialam klapki "havaianas"za 10 zl, ale niestety byly to podroby zludnie przypominajace orginalne klapeczki. Orginaly wlasnie posiadam od ponad 2 lat zakupione w Szwajcarii za 40frs. Mysle, ze to byl dobry zakup za ten "kawalek gumy" jak piszecie.
Domyslam sie, ze w Brazylii tez widzialas podroby...
annik19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 09:06   #5
tigrinha
Zadomowienie
 
Avatar tigrinha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 323
Dot.: Havaianas w Polsce

hm, musiałabym to sprawdzić (tylko jak?), ale byłam w wielu różnych miejscach i sklepach i wszędzie cena Havaianas (oraz Ipanema, w zasadzie identyczna firma) była podobnie niska. Podobnie było z brazylijską wódką, czyli cachacą, która w Polsce kosztuje około stówy, a tam litr kupuje się za kilka złotych dosłownie i słynną caipirinhę wszyscy polecali nam z wódką a nie z cachacą właśnie.
ps. zerknęłam właśnie na jakiś zakupowy portal brazylijski (uol.shopping.br) - ceny sytuują się od ok 8 do 18 reali, czyli ok 12 - 28zł.
tigrinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:27   #6
Zofija91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 56
Dot.: Havaianas w Polsce

Pracuję na stoisku Havaianas i jak na początku zobaczyłam te klapki, to mi się smutno zrobiło. Jak ja mam nakłaniać ludzi, zeby kupowali "basenówki" za 70 zł? Jak się z nimi trochę oswoiłam, to coraz bardziej zyskiwałam przekonanie do marki. Bo one się faktycznie nie odkształcają i nie ścierają i mają takie świetne kolory. Cena i tak przeraża, ale ze zniżką pracowniczą da się to przeżyć na tyle, że właśnie szykuję się do zakupu drugiej pary. A klienci to po drugą i trzecią wracają, bo mówią, że takie wygodne. Ja się nie rozpływam, ale i tak mi się podobają
Zofija91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 23:30   #7
kasiax86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 57
Dot.: Havaianas w Polsce

tak to już jest z markami niestety za jakość trzeba płacić. Teraz widzę, że są duże obniżki w answear.com - jak oceniacie te ceny Havaianas. Chodzi mi np. o klapki Brasil.
kasiax86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 06:27   #8
_Effa_
Rozeznanie
 
Avatar _Effa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 623
Dot.: Havaianas w Polsce

Cytat:
Napisane przez kasiax86 Pokaż wiadomość
tak to już jest z markami niestety za jakość trzeba płacić. Teraz widzę, że są duże obniżki w answear.com - jak oceniacie te ceny Havaianas. Chodzi mi np. o klapki Brasil.
W schaffashoes.pl też taniej
_Effa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 14:52   #9
freyah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 165
Dot.: Havaianas w Polsce

Dziewczyny, a gdzie je można kupić stacjonarnie w Warszawie?
freyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 12:55   #10
Michaszek83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: Havaianas w Polsce

Jestem szczęśliwym posiadaczem tych klapek i musze stwierdzic, że są super, choć cena faktycznie odstrasza. Ja dostałam je w prezencie od mamy, ale moja siostra kupiła zupełne nówki (jeszcze zapakowane) w lumpeksie za jakieś 4zl i po jakims czasie dokupiła sobie drugą pare już na stoisku Havaians. Klapki mają wkładke antybakteryjną, nie odkształacają sie pomimo częstego noszenia, łatwo je czyścic, a przede wszystkim są trwałe.
Michaszek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:11   #11
WysokaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar WysokaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 976
Dot.: Havaianas w Polsce

Ja rowniez posiadam havaiany i jestem bardzo zadowolona, na poczatku wahalam sie zeby je kupic, ale za namowa mojej siostry ktora ma juz te klapki ok 2 lat, postanowilam sprobowac i uwazam ze sa warte swojej ceny, maja super kolory i niepowtarzalne wzory i przede wszystkim nie wygladaja na tanie marketowe klapki ktore po jednym wyjezdzie nad morze czy po kilku miesiacach noszenia jako kapcie po domu sie odgniata i odksztalca. Warto zainwestowac, bo koszt kilku par japonek z bazaru po kilku latach bedzie rownowarty jednych porzadnych. POLECAM.
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post40049128



To był piękny dzień 13.09.2013:lo ve::lov e:
WysokaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 12:25   #12
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Havaianas w Polsce

Podepne sie. Jestem posiadaczka japonek firmy Ipanema. I przepadlam. Komfort noszenia to marzenie.W tej firmie mam rozmiar brazylijski 37/38 EU 39/40 Normalnie nosze 40- dll wkladki 25,5. Jaki rozmiar powinnam brac Havaianas? Macie porownanie w noszeniu do Ipanema?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-08 13:25:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.