CB Radio i kobieta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 10:20   #1
dotiiie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 100

CB Radio i kobieta


Dziewczyny kochane!!!

Mój TŻ zakupił mi do Punciaka CB Radio. Świetna sprawa. Wobec tego mam pytanie, czy Wy również używać CB? Jak się wczoraj na trasie odezwałam to zamiast oczekiwanej odpowiedzi usłyszałam zaproszenia na kawe itp... Czy Wy również znalazłyście się w takiej sytuacji?
__________________
"Rzeczywistość jest kwestią wyobraźni..."




dotiiie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 10:51   #2
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: CB Radio i kobieta

Cytat:
Napisane przez dotiiie Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane!!!

Mój TŻ zakupił mi do Punciaka CB Radio. Świetna sprawa. Wobec tego mam pytanie, czy Wy również używać CB? Jak się wczoraj na trasie odezwałam to zamiast oczekiwanej odpowiedzi usłyszałam zaproszenia na kawe itp... Czy Wy również znalazłyście się w takiej sytuacji?
słuchaj zazwyczaj jest tak że jak się pojawia piękny kobiecy głos na CB to kulturalniej się odzywają inni, powiedzą co i jak, podziękują itd. ale też tak jak piszesz zdarzają się "dziwne" propozycje lub głupawe teksty i tego nie da się uniknąć, trzeba tylko spokojnie do tego podchodzić
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 16:55   #3
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: CB Radio i kobieta

Mnie osobiście zaproszenia na kawę się nie zdarzyły, ale jadąc często się to słyszy. Przyzwyczaisz się, norma. Jak nie odpowiadają to powiedz zeby udzieli odpowiedzi zamiast podrywać :P
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 21:02   #4
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: CB Radio i kobieta

Kobiet na CB raczej nie ma i w ciągu trasy przez całą Polskę można je zliczyć na palcach jednej ręki. Głupkawe teksty, zaproszenia czy różnorakie propozycje to norma w takich przypadkach ale gwarantuję ci, że szybko znajdziesz odpowiednią odpowiedź np. bardzo chętnie skorzystam z zaproszenia na kawkę, oczywiście kolego płacisz za siebie, za mnie i wszystkich moich pasażerów
tudzież "bardzo chętnie, przyjęcie zaproszenia na kawę kosztuje 100 zł".

(to takie głupkowate odpowiedzi na poczekaniu ).

Na pewno gdy odezwie się kobieta, na radio robi się kulturalniej.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 21:20   #5
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: CB Radio i kobieta

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Kobiet na CB raczej nie ma i w ciągu trasy przez całą Polskę można je zliczyć na palcach jednej ręki. Głupkawe teksty, zaproszenia czy różnorakie propozycje to norma w takich przypadkach ale gwarantuję ci, że szybko znajdziesz odpowiednią odpowiedź np. bardzo chętnie skorzystam z zaproszenia nchyba wlkoa kawkę, oczywiście kolego płacisz za siebie, za mnie i wszystkich moich pasażerów
tudzież "bardzo chętnie, przyjęcie zaproszenia na kawę kosztuje 100 zł".

(to takie głupkowate odpowiedzi na poczekaniu ).

Na pewno gdy odezwie się kobieta, na radio robi się kulturalniej.

To wlkp jest chyba dziwnym miejscem Co chwilę słyszę jakieś kobietki na CB i kompletnie nie ma żadnego zdziwienia Ale muszę przyznać, że kobietom chętniej odpowiadają i w zdecydowanie bardziej kulturalny sposób niż między samymi facetami
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 21:59   #6
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: CB Radio i kobieta

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
To wlkp jest chyba dziwnym miejscem Co chwilę słyszę jakieś kobietki na CB i kompletnie nie ma żadnego zdziwienia Ale muszę przyznać, że kobietom chętniej odpowiadają i w zdecydowanie bardziej kulturalny sposób niż między samymi facetami
wlkp nigdy nie jest mi po drodze, wiec może dlatego, a jak już to jest przed świtem lub długo po zachodzie. A wówczas to tylko TIRy na drodze.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 18:47   #7
hexxa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 85
Dot.: CB Radio i kobieta

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
wlkp nigdy nie jest mi po drodze, wiec może dlatego, a jak już to jest przed świtem lub długo po zachodzie. A wówczas to tylko TIRy na drodze.
I szczerze mowiac to w mojej krotkiej karierze kogos ,kto ma i slucha CB i nawet czasem gruszke podniesie ... to duzo czesciej zdarzalo sie ze to wlasnie kierowcy Tirow odpowiadali ,i pomagali,niz wlasnie osobowek.Nie wiem z czego to wynika...ale w sobote ,i niedziele to jakos nie idzie sie dowiedziec czy pieczarki stoja nawet jesli sa o sto metrow od ciebie...a jakos w dni pracujace to nie ma problemu...
... No i rzeczywiscie ,jakby chetniej odpowiadaja kobietom ...
Co do zaproszen na kawe..i odpowiedzi ze to bedzie kosztowac 100 zlotych ..to hm...brzmi cokolwiek dwuznacznie ,i mogloby zostac potraktowane jako propozycja platnego seksu... ja bym sie nie odwazyla... zwlaszcza ze pewnie niejedna z Was slyszala na CB o poszukiwaniu zony...albo ze automaty do lodow ,stoja na 68 kilometrze...
hexxa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 05:30   #8
dotiiie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 100
Dot.: CB Radio i kobieta

Ciekawe są Wasze spostrzeżenia. Ja jeżdżę z CB od soboty i rzeczywiście przyznam rację, że kobietki są traktowane kulturalniej (od razu mobilki zaprzestają rzucania mięsem). Ciekawym dla mnie spostrzeżeniem jest również to, że kiedy ja się odezwę by udzielić informacji to jest zdziwko wśród panów i niekiedy nie dowierzają...
__________________
"Rzeczywistość jest kwestią wyobraźni..."




dotiiie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 12:21   #9
hexxa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 85
Dot.: CB Radio i kobieta

Cytat:
Napisane przez dotiiie Pokaż wiadomość
Ciekawym dla mnie spostrzeżeniem jest również to, że kiedy ja się odezwę by udzielić informacji to jest zdziwko wśród panów i niekiedy nie dowierzają...
Tia ,to tez norma... utajony szowinizm z nich wychodzi ...
hexxa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 08:04   #10
dotiiie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 100
Dot.: CB Radio i kobieta

Ogólnie jazda z CB bardzo mi odpowiada. Spotykam się w większości przypadków z pozytywnym odezwem jednak jest zawsze jakieś ale... Szkoda tylko, że tak mało dziewczyn/ kobiet jeździ z CB
__________________
"Rzeczywistość jest kwestią wyobraźni..."




dotiiie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 15:03   #11
hexxa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 85
Dot.: CB Radio i kobieta

Cytat:
Napisane przez dotiiie Pokaż wiadomość
Ogólnie jazda z CB bardzo mi odpowiada. Spotykam się w większości przypadków z pozytywnym odezwem jednak jest zawsze jakieś ale... Szkoda tylko, że tak mało dziewczyn/ kobiet jeździ z CB
To sie jeszcze zmnie...
Mnie najbardziej sie podobala taka jedna sytuacja...
Mega korek na na drodze 86 do skrzyzowania w siewierzu... jade lewym i slysze jak chlopcy konferuja... - no!!! wy @^*%@ tacy owacy.... spadac z lewego..nbie blokowac go...niech se osobowki przejada... ... minelam kawalek korka lewym i dalejze proboje sie wbijac na prawy... ba za chwile bede skrecac na zawiercie... Jaki rumor sie zrobil na CB - Ty scorpion ,wracaj na lewy...nawet sie tu nie cisnij... po co ci tu stac?!
Zaczelam grzecznie tlumaczy ze za chwile bede skrecac w prawo a z lewego to chyba nie wypada... ))
Zapadla ciasza , juz stoje na prawy...
Ktos sie w koncu odezwal..
Dobra scorpion...wracaj na lewy... my cie tu zaraz przed skretem wpuscimy...
Ze korek byl spory...to jeszcze pogadali o glupotach..miedzy innym,i ,czy nie chce se smarta kupic...zamiast skorupy...

O dziwo przejechalam wtedy na jednej zmiania swiatel ,polowa osobowek tez ..i calkiem sporo tirow...
Oczywiscie wole nie wspominac ile razy uratowalo mnie CB przed przyjemnoscia spotkania z panami w niebieskich mundurach...
hexxa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 19:32   #12
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: CB Radio i kobieta

wg mnie CB to świetna sprawa, każdy powinien sprawić sobie to radio, a na pewno ci, którzy wyjeżdżają w dłuższe trasy.
Nie chodzi tu o uniknięcia spotkania z miśkami, ale np. ominięcie jakiegos wypadku, skierowanie na objazd, czy w ogóle informacja o tym, co się dzieje na drodze.
Jeżdzę z TŻ-em jako pasażer, nieraz pytam o coś, czy odpowiadam innym, jest jak piszecie - nagle faceci sa milsi
(niedługo będę śmigać sama)
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 07:32   #13
pavett
Zadomowienie
 
Avatar pavett
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Okolice Lbl
Wiadomości: 1 324
GG do pavett
Dot.: CB Radio i kobieta

Cytat:
Napisane przez dotiiie Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane!!!

Mój TŻ zakupił mi do Punciaka CB Radio. Świetna sprawa. Wobec tego mam pytanie, czy Wy również używać CB? Jak się wczoraj na trasie odezwałam to zamiast oczekiwanej odpowiedzi usłyszałam zaproszenia na kawe itp... Czy Wy również znalazłyście się w takiej sytuacji?

Ja CB mam juz ponad ponad 2 lata i z racji tego że dużo jeżdżę autem i uważam że CB to bardzo pożyteczna rzecz i straaasznie pomaga. oczywiście czasem też mozna się nasłuchać głupot ale ogólnie jest fajnie.
I ja także zauważyłam że ludzie są milsi pomogą, pozyczą sobie miłego dnia...choc zdarzą się "odchyły" ale to wszędzie.
A co do propozycji to przyzwyczaisz się.

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez hexxa_ Pokaż wiadomość
I szczerze mowiac to w mojej krotkiej karierze kogos ,kto ma i slucha CB i nawet czasem gruszke podniesie ... to duzo czesciej zdarzalo sie ze to wlasnie kierowcy Tirow odpowiadali ,i pomagali,niz wlasnie osobowek.Nie wiem z czego to wynika...ale w sobote ,i niedziele to jakos nie idzie sie dowiedziec czy pieczarki stoja nawet jesli sa o sto metrow od ciebie...a jakos w dni pracujace to nie ma problemu...
... No i rzeczywiscie ,jakby chetniej odpowiadaja kobietom ...
Co do zaproszen na kawe..i odpowiedzi ze to bedzie kosztowac 100 zlotych ..to hm...brzmi cokolwiek dwuznacznie ,i mogloby zostac potraktowane jako propozycja platnego seksu... ja bym sie nie odwazyla... zwlaszcza ze pewnie niejedna z Was slyszala na CB o poszukiwaniu zony...albo ze automaty do lodow ,stoja na 68 kilometrze...

Oj tak tak racja często też nawet słyszałam jak pytaja czy nie wiedzą po ile lody itp

Ja zazwyczaj gdy słyszę do mnie zaproszenie na cb na kawę to odpowiadam że gdybym piła kawę to bardzo chętnie ale nie pije więc dziękuję.
kiedys też raz zdarzyło mi się nieładnie odp. do takiego bardzo nachalnego pana który wyskoczyl z niemoralną propozycją .
Na tekst typu czy zgodzę się na numerek odp. że za cienki jest w uszach i majtkach.
Co spotkało się z wielkim smiechem panów na radiu i wieloma komentarzy dla mojego " adoratora"
__________________
Każdemu zdarza się być głupcem
Przynajmniej przez pięć minut dziennie.Mądrość polega na tym, by nie przekroczyć tego limitu.
pavett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 14:46   #14
Paulinka64
Przyczajenie
 
Avatar Paulinka64
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 23
GG do Paulinka64
Dot.: CB Radio i kobieta

Taka już gorsza strona mężczyzn a szczególnie tych z TIR-ów, zawsze jak usłyszą kobietę to dostają jakiegoś przypływu uprzejmości. Sama miałam okazje się przekonać że chłopak z passata chciał się zamienić za mnie z moim chłopakiem i mówił ja Ci oddam passata a Ty mi swoją dziewczynę. To było trochę nie miłe ale miałam się czego pośmiać z chłopakiem
Paulinka64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 14:29   #15
suska89
Raczkowanie
 
Avatar suska89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 53
Dot.: CB Radio i kobieta

Ja w swoim samochodzie CB nie mam. Uważam, że póki co mi niepotrzebne, ale wiele razy ,gdy jeździłam w trasy ze swoim Eksem lub gdy jechałam czyimś autem gdzie ów radio się znajdowało nasłuchałam się przeróżnych reakcji jak i propozycji.

Noi reguły na to nie ma. Nieraz inni kierowcy nagle stają się przemili i przestawiają się na "ą","ę" , nieraz właśnie lecą propozycjami, często wulgarnymi. Pamiętam jak kiedyś będąc w trasie z byłym ktoś koniecznie chciał mnie odbić Eks na początku był spokojny i olewał sytuacje lecz w pewnym momencie facet zaczął przesadzać więc ten wybuchł i poleciała dłuuga wiązanka z obydwu stron
__________________

Możesz robić to co chcesz, możesz być kim chcesz, możesz żyć jak chcesz. Przed Tobą setki dróg stoi otworem, Ty stoisz przed wyborem od Ciebie to zależy, którą wybierzesz...




To muzyka ukazuje świata piękno...
suska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 20:53   #16
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: CB Radio i kobieta

a ja sie jakos nigdy nie spotkalam z chamski komentarzami jak jade z rodzicami mama czasem cos powie to zawsze grzecznie odpowiedza itp
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 17:32   #17
slonik1406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10
Dot.: CB Radio i kobieta

My kobiety przynajmniej mamy to szczęście że zawsze nam ktoś odpowie, obojętnie w jakiej sytuacji. A facet facetowi nie raz nic nie powie. Mialam taki przypadek na zlocie chłopaki kombinowali nad radyjkiem i ustawiali i nie umieli sie doprosic o opinie jak ich słychać a jak ja podeszłam od razu wszystko poustawiali, dowiedzieliśmy się jak wracać bez korków i gdzie misiaki auta trzepią. Więc ja uważam że kobiecy głos na CB jest bardzo przydatny a na niektóre głupie uwagi warto przymykać oko i jakimś żartem odpowiedzieć a się nie oburzać
slonik1406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 21:07   #18
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: CB Radio i kobieta

Ja sama używam CB radia - jest mi z tym wygodniej kiedy wybieram się w jakąś dłuższą trasę
Zaproszenie na kawę miałam jedno, skończyło się w momencie kiedy powiedziałam, ze owszem, ale z TŻ, który siedział obok

co do CB - używam głownie, żeby unikać korków, wiedzieć, ze tam i tam jest wypadek, więc trzeba objechać, zeby nie stać w korku. No i oczywiście info o naszych Panach Misiaczkach takze jest bardzo przydatne
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 12:57   #19
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: CB Radio i kobieta

Cytat:
Napisane przez kara54 Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad kupnem CB radia, możecie jakieś polecić, jakich wy używacie? brat polecił mi radio marki president, podobno bardzo dobra marka, są dosyć drogie, czy są warte swojej ceny ?
Dobrze Ci polecił bo to bardzo dobre radia, mój tż ma właśnie takie. Kupisz Presidenta i za ponad tysiąc złotych ale są też takie za 200-300zł. Do tego dobra antena i można śmigać
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 08:13   #20
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: CB Radio i kobieta

Możecie mi polecić jakieś konkretne modele CB radia? Takie z niższej półki za 200-300 zł? Chciałabym się w to pobawić kiedyś jak wrócę do Polski.
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.