Wygodne i piękne buty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-01, 13:02   #1
MiLqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 42

Wygodne i piękne buty


Witam!

Marzy mi się zakup nowych butów i tu zaczyna się problem... Polega on na tym, że moje stopy 'pokrzywdzone' są nawet przez zwykłe klapki Nie trafiłam jeszcze na firmę, która produkuje buty wygodne i przyjemne dla oka (nie licząc Adidasów, ale teraz potrzebuję czegoś bardziej eleganckiego: szpilki, baleriny, sandały, koturny, za kilka miesięcy kozaki).

Jakie firmy zwykle wybieracie? Które sklepy z obuwiem powinnam odwiedzić? Proszę Was o pomoc!

Pozdrawiam serdecznie
MiLqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 13:13   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Wygodne i piękne buty

to może napisz z jakich firm buty miałaś do tej pory skoro tak wiele ci szkodzi to będzie łatwiej proponować
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 15:12   #3
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Wygodne i piękne buty

z firmowych nigdy mi nie zrobiły krzywdy buty z ryłko, quazi, ecco. jak kupuje no namy zwracam uwagę z jego materiału są. jeżeli skóra jest miękka to sie nic moim stopom nie stanie.
ostatnio kupiłam sandałki w ccc, które, o dziwo, też mi stóp nie uszkodziły. są one z firmy bassano.
a żeby zminimalizować ryzyko otarć i pęcherzy, używam kremu do stóp, który zostawia taki "film" na skórze i też jest dobrze.
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 15:48   #4
MiLqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 42
Dot.: Wygodne i piękne buty

Dziękuję bardzo za odpowiedź !

Zwykle chodzę w obuwiu sportowym. Szpilki, sandały itp. kupowałam zwykle w takich sklepach jak: CCC, Deichman, Venezia, Ryłko, czasami coś z sieciówek typu Zara.
MiLqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 16:24   #5
zuzanuss
Rozeznanie
 
Avatar zuzanuss
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 610
Dot.: Wygodne i piękne buty

Ja jeszcze nigdy nie mialam butow,ktore bylyby w 100% wygodne, chociaz zawsze kupuje skorzane wlasnie typu ryłko,no i co z tym zrobic zazdroszcze tym, ktorzy nie maja takich problemow i nie wyrzucaja na buty, ktore i tak okazuja sie nie do chodzenia.
__________________
Walczę o siebie! Chcę w końcu pokochać SIEBIE!
01.02.2014r.
posladki: 2
siłownia
zuzanuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 16:37   #6
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Wygodne i piękne buty

no to mam dwie propozycje
rzucić się i kupić coś droższego -np. aldo kazar (chociaż na wyprzedaży nie jest tak źle znowu) i zobaczyć czy coś będzie lepiej
ja szpilek itp nie kupuje w deichmannach i ccc bo na bank mnie obterą, w takich sklepach kupuje botki/kozaczki bo takie buty nie maja mnie gdzie obetrzeć
ostatnio z sieciówek kupiłam buty w reserved i sobie bardzo chwalę, nigdzie mnie nie obtarły na całe szczęście

inna rada jest taka żeby sobie kupić : zapietki, podkładki żelowe do butów i tak spróbowac bo mogą pomóc
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 19:15   #7
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Wygodne i piękne buty

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
inna rada jest taka żeby sobie kupić : zapietki, podkładki żelowe do butów i tak spróbowac bo mogą pomóc
no właśnie, te małe silikonowe przylepce to bardzo pożyteczne wynalazki. jednak miałam buty, które były idealne na długość, a strasznie mi pięty obcierały. i sobie poradziłam w ten sposób, że kupiłam rossmanowskie plastry na pęcherze, przykleiłam, rozchodziłam te buty i po kłopocie
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 09:41   #8
goffer21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wygodne i piękne buty

A co myślicie o Zebrze ? Ja mam sentyment do tych butków
goffer21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 10:45   #9
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Wygodne i piękne buty

Myślę, że nie ma na rynku firmy, której wszystkie buty są wygodne. W dużej mierze wiele zależy od stopy, jej szerokości i budowy.

Pamiętajmy o tym, że najlepiej jest kupować buty pod koniec dnia, kiedy stopy są już po całym dniu aktywności. Wówczas łatwiej jest uniknąć sytuacji typu za mały, za wąski but.

Moim zdaniem najlepsze są buty wykonane ze skóry naturalnej lub przewiewnej tkaniny, ale z wyłączeniem wszystkich skóropodobnych materiałów. Niestety w sklepach jest dzisiaj przewaga tych drugich.
Dla mnie osobiście noszenie butów skóropodobnych zakrywających całą stopę jest niekomfortowe. Mam wrażenie, że moja skóra nie oddycha, zwłaszcza przy pantoflach, botkach, kozakach.

Dla mnie buty muszą być przede wszystkim wygodne, jestem aktywną osobą ( dużo chodzę ) zatem nie wyobrażam sobie pokonywać miejskich ulic i chodników w niewygodnych butach. Estetyka ma równorzędne znaczenie, jeśli but jest wygodny ale brzydki nie kupię go.

Osobiście przyznaję znalezienie ładnych, komfortowych butów wiąże się z większymi nakładami finansowymi. Sama doszłam do tego wniosku, dobry but musi kosztować.

Z osobistych doświadczeń nie lubię obuwia z Ryłko dla mnie niewygodne, o wrażeniach estetycznych nie wspomnę, ZARA skóropodobne buty w cenie skórzanych, ciekawy design ale jakość pozostawia wiele do życzenia, Gino Rossi niestety buty z ich sklepu przyczyniły się do mojej niechęci względem ich oferty, obtarte i obolałe stopy to była codzienność. To są sklepy do których nie zaglądam w trakcie poszukiwania butów.

Mimo wszystko uważam, że mamy mały wybór butów w polskich sklepach. Przynajmniej mnie nie przyprawia o zawrót głowy, a szkoda.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.