Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-01, 15:24   #1
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193

Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.


Witam serdecznie!
Założyłam wątek po to, aby odnaleźć bratnie dusze - osoby które uwielbiają podóżować, planować podróże (i te małe i te duże), które lubią spędzać czas w samochodzie/samolocie/pociągu z przewodnikiem czy mapą w ręku. Dla których zwykły wypad za miasto, może okazać się wspaniałą wycieczką. Zapraszam wszyskich, osoby, które już zwiedziły kawał świata, jak również osoby, które póki co marzą o wielkich podróżach.

Czy znajdą się takie?

Na wątku można wymieniać się doświadczeniami, plotkować, planować i maaarzyć o dalekich zakątkach świata !
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 15:41   #2
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Hej Można się przyłączyć?? Ja już troche zwiedziłam ale dla mnie to za mało Uwielbiam to
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 16:23   #3
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Jaaa! Na razie niestety moje podróże ograniczają się do Europy, ale za rok kończę studia i mam nadzieję, że finanse pozwolą na zwiedzanie dalszych zakątków świata
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 16:39   #4
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Również chciałabym zwiedzić cały świat, ale stan moich finansów nie pozwala na żadne wyjazdy. Może kiedyś
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 16:43   #5
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!
Założyłam wątek po to, aby odnaleźć bratnie dusze - osoby które uwielbiają podóżować, planować podróże (i te małe i te duże), które lubią spędzać czas w samochodzie/samolocie/pociągu z przewodnikiem czy mapą w ręku. Dla których zwykły wypad za miasto, może okazać się wspaniałą wycieczką. Zapraszam wszyskich, osoby, które już zwiedziły kawał świata, jak również osoby, które póki co marzą o wielkich podróżach.

Czy znajdą się takie?

Na wątku można wymieniać się doświadczeniami, plotkować, planować i maaarzyć o dalekich zakątkach świata !
Melduję się!
Jak dotąd wszystkie moje marzenia dotyczą podróżowania, zwiedzania, ew. stałych zmian miejsca zamieszkania Mnie cieszy każda podróż, nawet najmniejsza, a PKSy i pociągi wprost uwielbiam Niestety, świata jeszcze nie zwiedziłam - prawdę mówiąc widziałam bardzo niewiele. Na razie możliwości finansowe nie pozwalają mi na dalekie wojaże, skupiłam się zatem na poznaniu Polski W życiu bym nie pomyślała, że nasz kraj jest tak piękny!

A Wy, o jakich miejscach marzycie?
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 17:05   #6
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

O jak miło Lenka, Layla, Marysienka i Dr Cuddy witam serdecznie

Ja od baaardzo dawna marzyłam o przeróżnych zakątkach świata, ale właściwie finanse mi nie pozwalały na zwiedzanie. Od zawsze mówiłam, że jak wygram w totka (a stanie się to niebawem... jak tylko zacznę grać ) to pierwszą rzeczą, którą zrobię będzie wycieczka dookoła świata. Na szczęście marzenia się powolutku realizują

Co do marzeń, to priorytetem tego i ubiegłego roku był Półwysep Krymski. I wiecie co? Za miesiąc właśnie tam będę się urlopować Jestem przeszczęśliwa! Kolejny priorytet to Grecja, jako że w połowie płynie we mnie grecka krew, a nie miałam okazji na żadną wycieczkę.

Z tych bliższych marzeń - Mazury! A jakie są wasze niespełnione (jeszcze!) marzenia?
__________________

Dorota !


Edytowane przez dodek89
Czas edycji: 2010-08-01 o 17:10
dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 17:17   #7
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Niespełnione? -zamieszkać na stałe w mojej kochanej Barcelonie.
Kuba, Meksyk, Tajlandia, Maroko, Emiraty Arabskie, Indie...

W najbliższym czasie [jakoś za miesiąc] wybieram się do Turcji, jeszcze o Grecję zahaczyć mam zamiar

W tym roku byłam już na Majorce i we Włoszech. Z polskich-Bieszczady, uwielbiam, ale jakoś nie mogę się zebrać, żeby znów pojechać, ostatni raz byłam niecały rok temu we wrześniu!! Na Mazury jakoś mnie nie ciągnie, może dlatego, że Pojezierze koło Lbn jest spore
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 17:25   #8
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

A ja zawsze chciałam zobaczyć Australię. Moje wielkie marzenie Mam nadzieje że kiedyś mi się uda. A tak po za tym to jeszcze Japonia i kraje ameryki południowej Lecz na razie podróżuje tylko po europie
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 17:37   #9
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

o tak tak toż to wątek idealny dla mnie kocham podróże! ostatnio obliczyłam sobie że w ciągu mojego życia (a mam 20lat, ale jak liczyłam to miałam 18, bo potem już nigdzie za granicę nie jechałam ) przejechałam samymi autokarami 20tyś km miałam to szczęście że Mama mnie wysyłała na różne obozy

kocham podróże te małe jak i te duże wstyd się przyznać ale Polski to ja nie zwiedziłam tyle o ile wybrzeże ale tylko zachodnie, byłam w górach w Zakopanem no i Wielkopolska. Chciałabym zobaczyć Bieszczady i Mazury

Z zagranicy to planuję w przyszłym roku zrobić wycieczkę po Francji jako że kocham tej kraj, tych ludzi, to jedzenie. Od jutra spełniam związane z tym marzenie bo zaczynam lekcje francuskiego

Potem chciałabym zobaczyć Grecję

chociaż wszystkie wycieczki bardzo mnie cieszą, a dodatkowo interesuję się (i zdawałam na maturze) Historię Sztuki, więc kocham zwiedzać! kocham architekturę!

Cieszę się że powstał taki wątek
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 17:44   #10
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Niespełnione? -zamieszkać na stałe w mojej kochanej Barcelonie.
O jak odważnie ! Supeeer ! Język hiszpański opanowany ?

Ja również mam w "planach" Meksyk, Indie, pozatym Chiny, Japonia, Hiszpania, Brazylia, RPA - ojjj i w sumie to gdzie bym nie pomyślała to bym chciała być Mogłabym żyć w niekończącej się podróży Jest tak wiele pięknych miejsc do zobaczenia, że ciężko byłoby się ograniczyć tylko do kilku Pewnie każda z Nas tak myśli.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Malwinka witaj widzę, że z Wrocławia jesteś, miło bo ja też
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 17:44   #11
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Ostatnio naszła mnie dzika ochota wyrwać się na kilka dni do Pragi. Oprócz tego zanim wyruszyłabym w podróż w najdalsze zakątki świata, chętnie odwiedziłabym Europę- Europę, o której mało mówi się w przewodnikach. Litwa, Łotwa, Ukraina i Gruzja...
Niestety na chwilę obecną każdy grosz odkładam na studia, ale obiecałam sobie odkładać co miesiac pieniądze, by za rok we wrześniu odwiedzić Pragę. Nie chodzi mi o zabytki, bo zamiast tego, chciałabym przez tę chwilę, kiedy spędzę w innym kraju, żyć ich kulturą i tradycją. Chciałabym spróbować kuchni regionalnej, słuchać ich muzyki i bawić się jak ludzie, którzy mieszkają w kraju, który odwiedziłam

Edytowane przez 201604200942
Czas edycji: 2010-08-01 o 17:45
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 17:47   #12
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
O jak odważnie ! Supeeer ! Język hiszpański opanowany ?
Jeszcze nie

Ja jestem jakaś dziwna, bo wszyscy się zachwycają Pragą, Wiedniem, Budapesztem, a na mnie te miasta w ogóle wrażenia nie zrobiły

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
. Nie chodzi mi o zabytki, bo zamiast tego, chciałabym przez tę chwilę, kiedy spędzę w innym kraju, żyć ich kulturą i tradycją. Chciałabym spróbować kuchni regionalnej, słuchać ich muzyki i bawić się jak ludzie, którzy mieszkają w kraju, który odwiedziłam
Takie samo podejście mam zawsze jak gdzieś wyjeżdżam
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 17:48   #13
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Malwinka witaj widzę, że z Wrocławia jesteś, miło bo ja też


Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Ostatnio naszła mnie dzika ochota wyrwać się na kilka dni do Pragi. Oprócz tego zanim wyruszyłabym w podróż w najdalsze zakątki świata, chętnie odwiedziłabym Europę- Europę, o której mało mówi się w przewodnikach. Litwa, Łotwa, Ukraina i Gruzja...
Niestety na chwilę obecną każdy grosz odkładam na studia, ale obiecałam sobie odkładać co miesiac pieniądze, by za rok we wrześniu odwiedzić Pragę. Nie chodzi mi o zabytki, bo zamiast tego, chciałabym przez tę chwilę, kiedy spędzę w innym kraju, żyć ich kulturą i tradycją. Chciałabym spróbować kuchni regionalnej, słuchać ich muzyki i bawić się jak ludzie, którzy mieszkają w kraju, który odwiedziłam
ja wczoraj przeglądałam wycieczki do Pragi na jakiś weekend
ale ja bym wolała pojechać sama, tzn bez biura a szczególnie że parę razy w Pradze byłam i zgubić to bym się nie zgubiła

mi może się uda we wrześniu pojechać na weekend do Wiednia
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 17:49   #14
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Ja się w Pradze zgubiłam, byłam z przewodnikiem, weszliśmy do jakiegoś kościoła cała grupą, a wyszłam sama z kumpelą , dobrze, że na początku zaznaczył, gdzie pod koniec dnia mamy się spotkać...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 17:50   #15
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

dodek, o Krym zahaczyłam jadąc na Kaukaz. Niestety, był to akurat czas wojny Rosji i Gruzji, więc z wiadomych względów z Kaukazu zrezygnowaliśmy A co do Krymu - przepiękne miejsce, nie do opisania Tylko strasznie tam drogo :F
A co do związków rodzinnych - moja babcia pochodzi z Litwy i chciałabym poznać lepiej ten kraj. Jak dotąd byłam jedynie w Wilnie na wycieczce szkolnej

Mnie z kolei nie za bardzo ciągnie do natury No, może poza górami. Jestem na studiach związanych z urbanistyką, więc w szczególności marzę o tym, by poznać jak najdokładniej wiele miast: Barcelonę, Pragę, Moskwę, Brasilię, Nowy Jork, Pekin, Rzym i generalnie włoskie miasta. Chciałabym też zobaczyć Berlin, Amsterdam, Meksyk, Helsinki, LV, LA, ale to już w mniejszym stopniu. A na stałe chciałabym mieszkać w San Francisco Nie mam pojęcia dlaczego akurat to miasto mnie tak fascynuje

Z miejsc innych niż miasta: Rosja - bardzo ciągnie mnie do naszych sąsiadów, mają piękny język i przebogatą kulturę I jeszcze road trip po USA. Achh, marzenia Na razie jestem jedynie zaopatrzona w plany tych miast i książki o nich, ale to zawsze coś
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 17:53   #16
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Samara, bardzo fajne podejście Byłam w Pradze w ubiegłym roku i co ? I zamierzam napewno tam wrócić! Uważam, że to jest taki czeski Paryż. Praga nocą, poprostu przepiękna. Byłam świąteczną porą, dlatego zamierzam jeszcze odwiedzić "ją" w lecie Wspomnienia bardzo miłe, przygodę nawet z Panami policjantami miałam ogólnie super!
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 17:55   #17
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość

Ja jestem jakaś dziwna, bo wszyscy się zachwycają Pragą, Wiedniem, Budapesztem, a na mnie te miasta w ogóle wrażenia nie zrobiły

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Takie samo podejście mam zawsze jak gdzieś wyjeżdżam
Osobiście ja wolałabym odwiedzić Pragę niż Paryż czy Rzym
Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość




ja wczoraj przeglądałam wycieczki do Pragi na jakiś weekend
ale ja bym wolała pojechać sama, tzn bez biura a szczególnie że parę razy w Pradze byłam i zgubić to bym się nie zgubiła

mi może się uda we wrześniu pojechać na weekend do Wiednia
tanio jest czy drogo?

Oczywiście, ja także nie chcę z biurem podróży. Zresztą gdzieś powinnam mieć numer faceta, który w mojej miejscowości zajmuje się organizowaniem wycieczek do Pragi, więc po prostu zapytam go o w miarę tanie noclegi i fajne, klimatyczne knajpki
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 17:56   #18
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Niestety na chwilę obecną każdy grosz odkładam na studia, ale obiecałam sobie odkładać co miesiac pieniądze, by za rok we wrześniu odwiedzić Pragę. Nie chodzi mi o zabytki, bo zamiast tego, chciałabym przez tę chwilę, kiedy spędzę w innym kraju, żyć ich kulturą i tradycją. Chciałabym spróbować kuchni regionalnej, słuchać ich muzyki i bawić się jak ludzie, którzy mieszkają w kraju, który odwiedziłam
Fajny plan - miałam dokładnie taki sam rok temu o tej samej porze Przez rok odkładałam pieniądze i we wrześniu jadę do Pragi Nie wzięłam jedynie pod uwagę, że mogę mieć poprawkę we wrześniu i muszę trochę skrócić wycieczkę I trochę się boję, bo jadę sama
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 17:56   #19
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Ja się w Pradze zgubiłam, byłam z przewodnikiem, weszliśmy do jakiegoś kościoła cała grupą, a wyszłam sama z kumpelą , dobrze, że na początku zaznaczył, gdzie pod koniec dnia mamy się spotkać...
oj ale to tak fajnie się zgubić w obcym mieście można poznać ludzi i miasto od innej strony

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Samara, bardzo fajne podejście Byłam w Pradze w ubiegłym roku i co ? I zamierzam napewno tam wrócić! Uważam, że to jest taki czeski Paryż. Praga nocą, poprostu przepiękna. Byłam świąteczną porą, dlatego zamierzam jeszcze odwiedzić "ją" w lecie Wspomnienia bardzo miłe, przygodę nawet z Panami policjantami miałam ogólnie super!
tak właśnie!
chociaż mój Paryż jest bezkonkurencyjny

nie nadążam odświerzać Samara wg mnie raczej tanio, w końcu to Czechy
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57

Edytowane przez maalwiinkaa2
Czas edycji: 2010-08-01 o 17:59
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 17:59   #20
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Osobiście ja wolałabym odwiedzić Pragę niż Paryż czy Rzym

tanio jest czy drogo?

Oczywiście, ja także nie chcę z biurem podróży. Zresztą gdzieś powinnam mieć numer faceta, który w mojej miejscowości zajmuje się organizowaniem wycieczek do Pragi, więc po prostu zapytam go o w miarę tanie noclegi i fajne, klimatyczne knajpki
W Paryżu jeszcze nie byłam, Rzym uwielbiam, w ogóle mnie najbardziej ciągnie do Hiszpanii, Włoch. Uwielbiam ich kuchnię, ludzi, małe uliczki, w których godzinami można błądzić. W maju byłam w Bolonii-polecam , można z Katowic tanio dolecieć, tylko ceny na miejscu mniej przyjazne.

Co do Pragi to moim zdaniem nie jest drogo, nocleg da się znaleźć już za 50zł -przynajmniej tak było w zeszłym roku, w lipcu. Pamiętam, że szukałam informacji, ale w końcu pojechałam w polskie góry i stamtąd na wycieczkę do Pragi właśnie. Polecam fontanny nocą
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2010-08-01 o 18:01
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 18:01   #21
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Layla, zależy kto co lubi Jeszcze słówko odnośnie Pragi, w zimowy dzień - robi małe wrażenie - szaro buro, za to nocą - poprostu dech zapiera. Ogólnie rozmawiałam ze znajomym, i oglądając zdjęcia mówił, że latem zupełnie inaczej, w sensie lepiej

Dr Cuddy, strasznie się cieszę, że zobaczę Krym Odnośnie finansów, słyszałam że jest mega tanio Zobaczymy

Wilno i Wiedeń też mam w planach Z tych na W, to jeszcze Warszawa Wstyd, ale nie byłam hehe
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 18:02   #22
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Ja byłam w lipcu
Nie mówię, że jest brzydko-bo nie jest, ale z opowieści znajomych-spodziewałam się większego szału

A jeśli będziecie wybierać się na fontanny, to polecam zorientować się, o której godzinie jest spektakl przy nich, ja była, chyba na ostatnim seansie na "Dziadku do orzechów", dużo lepiej niż oglądać same gołe tańczące fontanny.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2010-08-01 o 18:06
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 18:05   #23
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Rozumiem

I też się zgubiłam w Pradze ! Wsiadłam z TŻ do ostatniego metra ... tyle że nie w tą stronę
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 18:07   #24
Moon91
Zakorzenienie
 
Avatar Moon91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 768
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

hej moge sie dolaczyc? uwielbiam podroze na razie te male bo na inne nie moge sobie na razie pozwolic nawet wciagnelam w to swojego tzta ktory nie bardzio lubil jezdzic teraz dla nas miesiac bez wyjazdu to miesiac stracony
__________________
"Ever so slowly
Ever so surely
Ever so secretly
You allure me
I am the blind sky
You are the starlight
Feeding a flame
Through the shade of midnight"


Kuba
Moon91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 18:07   #25
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość

nie nadążam odświerzać Samara wg mnie raczej tanio, w końcu to Czechy
Wiem, że w Czechach jest stosunkowo tanio, ale stolica jak to stolica, myślałam, że może być drogo

Mieszkam przy granicy Czeskiej, w czeskich miejscowościach przygranicznych jestem dość często, a niedawno pracowałam tam przez krótki czas- i właśnie pracując tam, zaczęłam się zakochiwać w tym kraju
Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Samara, bardzo fajne podejście Byłam w Pradze w ubiegłym roku i co ? I zamierzam napewno tam wrócić! Uważam, że to jest taki czeski Paryż. Praga nocą, poprostu przepiękna. Byłam świąteczną porą, dlatego zamierzam jeszcze odwiedzić "ją" w lecie Wspomnienia bardzo miłe, przygodę nawet z Panami policjantami miałam ogólnie super!
Też myślałam, by pojechać tam zimą, ale nie wiem czy będzie mnie stać (ach, te życie studenckie ), może uda mi się spędzić Sylwestra w Pradze?
[1=640153e4df0157aa7c29548 7ff8c20c42fd57238_65c176d 09c1ac;21074408]Fajny plan - miałam dokładnie taki sam rok temu o tej samej porze Przez rok odkładałam pieniądze i we wrześniu jadę do Pragi Nie wzięłam jedynie pod uwagę, że mogę mieć poprawkę we wrześniu i muszę trochę skrócić wycieczkę I trochę się boję, bo jadę sama[/QUOTE]
Mam nadzieję, że żadna poprawka nie pokrzyżuje mi planów
Nocujesz w hotelu? Czesi to bardzo mili ludzie (Polki tam mają "branie" ) więc może trafi Ci się miłe towarzystwo

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
W Paryżu jeszcze nie byłam, Rzym uwielbiam, w ogóle mnie najbardziej ciągnie do Hiszpanii, Włoch. Uwielbiam ich kuchnię, ludzi, małe uliczki, w których godzinami można błądzić. W maju byłam w Bolonii-polecam , można z Katowic tanio dolecieć, tylko ceny na miejscu mniej przyjazne.

Co do Pragi to moim zdaniem nie jest drogo, nocleg da się znaleźć już za 50zł -przynajmniej tak było w zeszłym roku, w lipcu. Pamiętam, że szukałam informacji, ale w końcu pojechałam w polskie góry i stamtąd na wycieczkę do Pragi właśnie. Polecam fontanny nocą
Europę Zachodnią wpiszę na swoją listę, ale chciałabym ją odwiedzić, jak już "zaliczę" naszych sąsiadów

a które Polskie góry odwiedziłaś?
Wizażankom, które chcą spędzić czas w górach, polecam Karpacz.
Piękne miasto... I te widoki

Edytowane przez 201604200942
Czas edycji: 2010-08-01 o 18:13
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 18:08   #26
Moon91
Zakorzenienie
 
Avatar Moon91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 768
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

moja najblizsza wycieczka to gniezno za tydzien w sobote nie moge sie doczekac jade z tztem
__________________
"Ever so slowly
Ever so surely
Ever so secretly
You allure me
I am the blind sky
You are the starlight
Feeding a flame
Through the shade of midnight"


Kuba
Moon91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 18:10   #27
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Cuddy, w Pradze najbardziej przerazili mnie ciemnoskórzy w nocy. Znaczy się po zmroku. Strasznie ich dużo było, czułam się troszkę nie swojo...

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Witaj Moon Jak już będziesz w Gnieźnie polecam Biskupin odwiedzić
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 18:10   #28
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Layla, zależy kto co lubi Jeszcze słówko odnośnie Pragi, w zimowy dzień - robi małe wrażenie - szaro buro, za to nocą - poprostu dech zapiera. Ogólnie rozmawiałam ze znajomym, i oglądając zdjęcia mówił, że latem zupełnie inaczej, w sensie lepiej

Dr Cuddy, strasznie się cieszę, że zobaczę Krym Odnośnie finansów, słyszałam że jest mega tanio Zobaczymy

Wilno i Wiedeń też mam w planach Z tych na W, to jeszcze Warszawa Wstyd, ale nie byłam hehe
ja byłam w Pradze i na wiosnę i w lecie i jesienią i zawsze mi się podobała

do Paryża na pewno wrócę ale już raczej nie z przewodnikiem. A w Warszawie też nie byłam i jakoś mnie nie ciągnie
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 18:12   #29
Moon91
Zakorzenienie
 
Avatar Moon91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 768
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Cuddy, w Pradze najbardziej przerazili mnie ciemnoskórzy w nocy. Znaczy się po zmroku. Strasznie ich dużo było, czułam się troszkę nie swojo...

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Witaj Moon Jak już będziesz w Gnieźnie polecam Biskupin odwiedzić

niestety nie bd iala mozliwosci bo mama bardzo malo czasu 2 godzint tylko. bo z powrotem do domu duzop czasu mi zajmie. 5 godzin jazdy ode mnie
__________________
"Ever so slowly
Ever so surely
Ever so secretly
You allure me
I am the blind sky
You are the starlight
Feeding a flame
Through the shade of midnight"


Kuba
Moon91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 18:14   #30
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Chciałabym objechać caaały świat! Dla pasjonatów wszelakich podróży.

Malwinka, Praga mimo wszystko jest urokliwym miastem Paryż w planach. A Warszawa, z tego samego powodu nie odwiedzona jeszcze

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Rozumiem Moon

A powiedzcie skąd jesteście? I co w Waszym mieście/ regionie jest godne polecenia ?
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.