"Wychodne" Tż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 23:17   #1
Belldandy1
Rozeznanie
 
Avatar Belldandy1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 649

"Wychodne" Tż


Chciałabym Was o coś zapytać.
Tak zastanawia mnie jak to jest u Was. Chodzi mi o systuację gdy Wasz Tż wychodzi w męskim gronie popić (np. kumpla urodziny, czy jakaś inna okazja). Na jakich zasadach się to odbywa? Żebyście nie pomyślały że trzymam swojego Tż na łańcuchu ale ja np. czuję się pewnie gdy wiem, gdzie jest Mój Tż i z kim co najmniej. A jak jest u Was?
__________________


Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę... to ja go nie chcę
Belldandy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 23:23   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: "Wychodne" Tż

To ja wychodzę. Co tydzień, wieczorami. Na spotkania akwarystów. Prawie sami faceci.
Oczywiście mówię gdzie idę i o której godzinie mniej więcej się mnie spodziewać - to kwestia odpowiedzialności i szacunku wobec partnera.
Natomiast nie przedstawiałam osobiście TŻ wszystkich akwarystów z którymi się tam widuję, bo to nierealne.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 23:39   #3
ariadna90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 464
Dot.: "Wychodne" Tż

my też często wychodzimy osobno, ale zawsze jest tak, że mówimy sobie gdzie idziemy
ariadna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 23:41   #4
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: "Wychodne" Tż

Mówi gdzie, z kim i kiedy wróci - podobnie ja.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 23:48   #5
Belldandy1
Rozeznanie
 
Avatar Belldandy1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 649
Dot.: "Wychodne" Tż

A macie kontakt ze sobą? Sms, telefony?
__________________


Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę... to ja go nie chcę
Belldandy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 00:28   #6
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: "Wychodne" Tż

Cytat:
Napisane przez Belldandy1 Pokaż wiadomość
A macie kontakt ze sobą? Sms, telefony?
Ja osobiście jestem osobą która musi czasem wyjść potańczyć na miasto z koleżankami i nie wyobażam sobie żeby mój TŻ mi tego zabronił. Zresztą to działa w obie strony. On podobnie umawia się z kumplami. Jest to wg. mnie kwestia zaufania do drugiej osoby. Jasne, że wcześniej informujemy się gdzie i z kim wychodzimy, ale w czasie trwania wypadu wiele może się zmienić. Jak to zwykle bywa Ale nie siedzę z tel na szyi i nie relacjonuję na bierząco wydarzeń. Kocham wychodzić z nim ale uwielbiam też bawić się sama.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 00:40   #7
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: "Wychodne" Tż

Mamy kontakt, ale nie na zasadzie siedzenia cały czas z komórką w ręce i zdawania relacji z przebiegu Naszego wyjścia.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 07:36   #8
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: "Wychodne" Tż

to ja zazwyczaj wychodzę ,niby wszystko ok,ale widzę,że zawsze coś nie pasuje mojemu TŻ.on nie rozumie,ze po prostu chcę sobie potańczyć.tej sprawy jeszcze nie obgadaiśmy i różnie to u nas bywa.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 08:25   #9
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: "Wychodne" Tż

U nas nie ma kompletnie problemu z osobnymi wyjściami czy wyjazdami.

Z wyjściami jest tak, ze nie "meldujemy" się sobie smsowo/telefonicznie- wiemy, gdzie drugie wychodzi i najczęściej jakiś sms/telefon jest gry wróci do domu (zależy też od pory, okolicznosci.. )

A wyjazdy? Zazwyczaj sms/telefon wieczorem


Na szczęście oboje mamy podobne do tych kwestii podejście- uważamy, że w związku musi być dużo wspólnej przestrzeni, spędzania czasu itd, ale też każde z nas potrzebuje czasu dla siebie samego i swoich znajomych- nie jesteśmy skuci żeby wszędzie chodzić razem Choć zazwyczaj wyjeżdżamy razem, z wychodzeniem jest różnie
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 08:28   #10
kusalagupagup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: to tu, to tam :)
Wiadomości: 161
Dot.: "Wychodne" Tż

Nie mieszkamy z jednym mieście, więc kiedy przyjeżdżam do niego to oczywiście wszędzie razem, a gdy wracam do siebie to niech się spotyka z kim chce i jak długo chce.
__________________
_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________
kusalagupagup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 08:37   #11
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: "Wychodne" Tż

Mieszkamy razem i takie informacje to jest dla nas kwestia bezpieczeństwa. Wiemy nawzajem gdzie idziemy i kiedy powrót, jest też umowa, że informujemy się o ewentualnym spóźnieniu. Obojgu nam taki układ odpowiada
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 08:39   #12
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: "Wychodne" Tż

mamy zasadę. z reguły wychodzimy razem- gdy jedno ne ma ochoty/nie może idziemy osobno. mamy kontakt smsowy, telefoniczny, ale nie było to ustalane i z reguły piszemy sobie tez jak wrocimy, gdy nawet druga osoba spi
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 08:47   #13
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: "Wychodne" Tż

ja czesciej wychodze niz on,ale jak juz gdzie sidziemy osobno to raczej nie mamy goracej lini na telefonie,tylko pozwalamy sobie sie dobrze bawic nez "niani",no chyba ze dzwonie po niego po skonczonej imprezie czy posiadowce z kumpelkami zeby po mnie przyjechał
jak on wychodzi to glownie ze wzgledu na spotkania sluzbowe wiec nie znam tych ludzi,ale nie dzwonie zeby nie przeszkadzac,to samo jak czasem wyjezdza na targi
ogolnie mamy zasade ze jak gdzies idziemy to sobie nie przeszkadzamy i trzeba zaufac ze nikt nie zrobi glupoty, nie kontrolujemy siebie,nie trzymamy na smyczy
i na razie taki układ sie sprawdza
ale najczesciej razem smigamy na miasto
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 09:48   #14
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: "Wychodne" Tż

Cytat:
Napisane przez Belldandy1 Pokaż wiadomość
Chciałabym Was o coś zapytać.
Tak zastanawia mnie jak to jest u Was. Chodzi mi o systuację gdy Wasz Tż wychodzi w męskim gronie popić (np. kumpla urodziny, czy jakaś inna okazja). Na jakich zasadach się to odbywa? Żebyście nie pomyślały że trzymam swojego Tż na łańcuchu ale ja np. czuję się pewnie gdy wiem, gdzie jest Mój Tż i z kim co najmniej. A jak jest u Was?
Mój tz owszem wychodzi ze znajomymi ale nie rozumiem co to znaczy "wychodzi popić". On nie wychodzi na jakieś popijawy tylko na spotkania towarzyskie. Nie mamy żadnych zasad na wyjście, po prostu każde z nas ma swój rozum i wiemy co można, a czego nie można robić i tego się trzymamy, nie potrzebne nam jakieś umowy. Informujemy się o tym co, gdzie i z kim, jeśli da się to określić. To wystarczy.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Belldandy1 Pokaż wiadomość
A macie kontakt ze sobą? Sms, telefony?
Nie, chyba, że zajdzie jakaś konieczna potrzeba np. wydarzy się coś złego. Tak bez powodu bym nie dzwoniła.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 09:55   #15
basiek91
Raczkowanie
 
Avatar basiek91
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dolnośląskie/lubuskie z racji studiów
Wiadomości: 303
Dot.: "Wychodne" Tż

my zwykle wszędzie wychodzimy razem. jeśli jednak osobno, to kontakt sms, nawet jeśli ta druga osoba śpi to połówka melduje się, że wróciła do domu
basiek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 10:11   #16
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: "Wychodne" Tż

Przepraszam, ale to "wychodne" mnie rozbroiło , wiem, że to tak z przymrużeniem oka, ale wyobraziłam sobie jak chłopak mówi mi "Dobrze kochanie daje Ci wychodne na dzisiejszy wieczór, tylko wróć przed 12", moja mina zapewne byłaby nieciekawa

Jestem za wolnością w związku, wychodzimy z moim facetem razem, wychodzimy osobno i to zarówno ze swoją płcią jak i przeciwną. Kontaktujemy się parę razy w ciągu dnia i wtedy zazwyczaj ustalamy czy coś robimy wieczorem i z kim, a jak wracamy do dzwonimy do siebie, albo chociaż smsa piszemy, że wszystko ok. Oczywiście mówię tutaj o takich "zwykłych" spotkaniach, imprezach, jeżeli ktoś z naszych znajomych ma urodziny czy coś, to wiadomo, że w miarę możliwości idziemy razem.
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 10:12   #17
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: "Wychodne" Tż

Mówi gdzie,z kim i o której wróci. Mówię tylko,aby był pod telefonem. I koniec. Jak się spóźni to dzwoni,wyśle smsa. Raz się spóźnił 2h to kupił kwiaty,ale przebaczyłam bo był na meczu.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 10:17   #18
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: "Wychodne" Tż

U mnie jest tak, że to tż sam mi się zawsze tłumaczy gdzie i z kim jest. Ale powiedzmy sobie szczerze- ufam mu i wcale mi to nie jest potrzebne taki ma po prostu charakter

Ja najczęściej po prostu wychodzę, np. do knajpy i jak do mnie napisze smsa to mu odpisuję gdzie jestem i co robię.

Kwestia zaufania.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 10:25   #19
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: "Wychodne" Tż

Mojego TŻ to ja czasem muszę wręcz wypychać, by sobie poszedł gdzieś z jakims kolegą. Ja wychodzę częściej.

Generalnie zawsze mówimy sobie gdzie i z kim idziemy i mniej więcej kiedy wrócimy, jeśli to się zmieni - dajemy znać.
Zwykle też dzwonimy do siebie przed spotkaniem i po spotkaniu, ale nie w trakcie - nie lubię wisieć na telefonie, gdy z kimś się spotykam, tak samo jeśli wiem, że on gdzieś jest, nie pisze do niego i nie dzwonie - no, może czasem wyślę mu smsa z buziakiem, ale to jednego na kilkugodzinne spotkanie.

Nie mamy problemów z wychodzeniem, ale zawsze musimy wiedzieć, gdzie jest partner i z kim, po prostu ze względów bezpieczeństwa, taką mamy zasadę i jest ona dla nas jak najbardziej naturalna.

Acha, i nie znam wszystkich osób, z którymi spotyka się TŻ, nie muszę ich poznawać, wystarczy mi świadomość, że wiem, kto to jest. Tak samo on nie zna wszystkich moich znajomych, ale wie z opowieści, kto jest kim i to mu wystarcza Nie musimy poznawać absolutnie kazdego znajomego, bo po prostu z niektórymi nic nas nie będzie łączyć no i po co go poznawać?
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 10:27   #20
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: "Wychodne" Tż

Wychodzimy razem, wychodzimy osobno. Mój TŻ nie pije, nie wyrywa lachonów po imprezach, nie chodzi na imprezy, a na spotkania towarzyskie albo sesje RPG. Zwykle jakoś przypadkowo dowiadujemy się o tym, które gdzie, kiedy i z kim, bo w znacznej mierze takie spotkania zarówno z mojej strony, jak i jego są improwizowane, nie planowane. Nie piszę do niego "słońce, teraz idę do koleżanki" "a teraz od niej wracam" - zwykle podczas naszego spotkania opowiadam co się ciekawego działo (jeśli się działo). Z jego strony tak samo. Staramy się jedynie robić tak, żeby spotkania towarzyskie nasze indywidualne nie kolidowały z naszymi spotkaniami we dwoje i wsio
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 10:44   #21
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: "Wychodne" Tż

Mówi gdzie idzie, czym jedzie (kto prowadzi, czy zostawia swoje auto) i z kim :P
Nie pisze wtedy smsów, w razie gdyby zabalował i był niedysponowany najczęściej wysyła smsa, albo ja mu piszę gdy idę spać żeby się rano odezwał.
Właściwie to środek transportu i kierowca są najważniejsi, nie lubię gdy jeździ z niektórymi wariatmi, nie ufam im - kto wie czy nie wypiją sobie piwka.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:13   #22
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: "Wychodne" Tż

Mówi, że wychodzi, będzie tu i tu. Często pyta, czy nie poszłabym z nim, ale odmawiam, bo bym się zanudziła na śmierć. Często wychodzi też na imprezy tzw. mieszane, a ja nie mam nic przeciwko, bo wiem, że nie będzie robił nic złego.
Zresztą na drugi dzień sam opowiada kto był i co sie ciekawego działo (taaa on nie plotkuje )
Tż ma taki nawyk, że dzwoni do mnie, kiedy wraca do domu, więc często proszę go, by do mnie nie dzwonił jak wraca, bo wtedy mnie budzi (a jak ktoś mnie budzi jestem nieprzyjemna).
Sama rzadziej wychodzę, ale też się nie obraża, kiedy to robię.

Edytowane przez 201604200942
Czas edycji: 2010-08-03 o 11:15
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:16   #23
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: "Wychodne" Tż

Ja osobiście wychodzę częściej niż TŻ, głównie w babskim gronie ale zawsze. Niestety on jest domatorem, chciałabym aby częściej gdzieś sam wychodził, był bardziej towarzyski, ale nie zmuszam go do niczego. Ogólnie uważam, że trzeba mieć w związku jakąś własną przestrzeń, własnych znajomych, itp. Przebywanie non stop z jedną (nawet ukochaną) osobą chyba każdemu może w końcu się troszkę znudzić.
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:27   #24
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: "Wychodne" Tż

Mówi gdzie będzie, z kim i o której na oko planuje powrót. Ogólnie nie widzę potrzeby smsowania/dzwonienia podczas spotkań towarzyskich na których jest, tylko zawsze mówię aby był pod telefonem jakby nagle coś się wydarzyło.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 12:07   #25
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: "Wychodne" Tż

Ja tez czesciej wychodze niz moj TZ, tym bardziej teraz, kiedy dwie moje przyjaciolki maja powazne problemy i wlasciwie raz w tygodniu spotykamy sie obowiazkowo na kilka godzin. Teraz na przyklad jade na wakacje z przyjaciolka (jestesmy balkanistkami, amojego TZ nie interesuja te rejony), a on w tym czasie jedzie na tydzien z kumplami nad jezioro - sa smsy, telefony, jestesmy w stalym kontakcie.
Wiem, ze podoba sie kobietom, ale widze po nim i czuje, ze zadna nie ma u niego szans, wiec spokojnie moze sobie imprezowac, gdzie mu sie podoba. Uwazam, ze "przywiazywanie" do siebie faceta na dluzsza mete sie nie sprawdza, bo ja z nim nie pogadam o takich rzeczach, o ktorych moze pogadac z kumplami - samochody, praca, sport etc. Oczywiscie czesto tez chodzimy razem - na wesela, do rodziny itp., ale kiedy chce napic sie piwa z kolegami - nie zabraniam mu. Mam wtedy czas dla siebie i staram sie to docenic.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 12:56   #26
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: "Wychodne" Tż

My rzadko wychodzimy osobno. Najlepiej nam razem. Ale ja częściej wychodzę gdzieś z koleżankami niż on, wtedy gdy jest w pracy czy zajęty w domu i nie może się ze mną zobaczyć, ale zawsze mu mówię gdzie idę, z kim i nie zdaję mu relacji, tylko ogółem sobie piszemy sms'y jak w ciągu dnia
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 12:57   #27
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: "Wychodne" Tż

Mówi gdzie idzie i z kim. Ja proszę, żeby się tylko odezwał jak wróci do domu. W trakcie nie smsujemy, nie dzwonimy.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 13:19   #28
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: "Wychodne" Tż

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Mówi gdzie idzie i z kim. Ja proszę, żeby się tylko odezwał jak wróci do domu. W trakcie nie smsujemy, nie dzwonimy.

lubie widzieć gdzie i z kim jest - ot dla bezpieczeństwa żebym się nie martwiła
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 13:22   #29
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 507
Dot.: "Wychodne" Tż

Oboje wychodzimy z innymi ludźmi, informujemy siebie o tym, ale bez podawania godziny powrotu. Potem opowiadamy sobie, co ciekawego/zabawnego wydarzyło się na tych spotkaniach, ale bez żadnego spowiadania się minuta po minucie. Mamy do siebie zaufanie. TŻ czasem dzwoni/smsuje i pyta, czy bezpiecznie dotarłam do domu.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 13:36   #30
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: "Wychodne" Tż

My z Tż wychodzimy razem w 90%-te 10% to przypadek gdy jedno nie może bo ma np.wyjazd rodzinny czy urodziny/imieniny cioci/wujka/itd.
Spowodowane jest to tym, że mamy wspólnych znajomych bo mieszkamy blisko siebie-więc jak gdzieś wychodzimy to paczką. eśli jednak zdarza sie wyjść osobno to mamy kontakt-smsy albo telefony jak ktoś zauważył wyzej to kwestia bezpieczeństwa-nie martwimy się o siebie wtedy
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.