Czy ja zaszłam w ciążę ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-13, 00:17   #1
mrsunknown
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14

Czy ja zaszłam w ciążę ?


Witam, mam pewien problem. Powinnam dostać okres tak pomiędzy 30 listopada, a 4 grudnia, a do tej pory go nie dostałam. Tydzień temu w środę bolały mnie jajniki, potem przestały, miałam bóle brzucha takie jakie mam gdy zbliża mi się okres, ale te bóle były takie napadowe, raz mnie bolało a potem przestało, a potem znów bolało, ale okresu nie dostałam, od jakiegoś tygodnia mam można powiedzieć obfity śluz. Czy dostanę ten okres niedługo ?
Dodam, że kochałam się z chłopakiem, ale zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, i zawsze uważaliśmy, żeby się nie zsunęła, i nigdy się nie zsunęła, ani nie pękła nam.
Ale czy to możliwe, że zaszłam ? Już nie wiem co myśleć Już od bardzo dawna miałam regularny okres, a tu nagle bach i go nie ma. Dodam jeszcze, że mam lekki katar, przez jakieś 2 tygodnie leciała mi krew z nosa, jestem zestresowana szkołą i wgl. Czy przez ten katar i stres może mi się spóźniać czy zaszłam ? Proszę o pomoc.

Mam 19 lat.
mrsunknown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 00:23   #2
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
Witam, mam pewien problem. Powinnam dostać okres tak pomiędzy 30 listopada, a 4 grudnia, a do tej pory go nie dostałam. Tydzień temu w środę bolały mnie jajniki, potem przestały, miałam bóle brzucha takie jakie mam gdy zbliża mi się okres, ale te bóle były takie napadowe, raz mnie bolało a potem przestało, a potem znów bolało, ale okresu nie dostałam, od jakiegoś tygodnia mam można powiedzieć obfity śluz. Czy dostanę ten okres niedługo ?
Dodam, że kochałam się z chłopakiem, ale zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, i zawsze uważaliśmy, żeby się nie zsunęła, i nigdy się nie zsunęła, ani nie pękła nam.
Ale czy to możliwe, że zaszłam ? Już nie wiem co myśleć Już od bardzo dawna miałam regularny okres, a tu nagle bach i go nie ma. Dodam jeszcze, że mam lekki katar, przez jakieś 2 tygodnie leciała mi krew z nosa, jestem zestresowana szkołą i wgl. Czy przez ten katar i stres może mi się spóźniać czy zaszłam ? Proszę o pomoc.

Mam 19 lat.
raczej nie.

idź do ginekologa, jest wiele rzeczy (takich gorszych od ciąży też ) które mogą powodować przesunięcie się okresu.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 00:55   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

zrób test i idź do ginekologa niezależnie od wyniku, takie brak okresu to nic dobrego jeżeli nie wynika z ciąży
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 08:08   #4
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Zamiast pisac na forum to radziłabym Ci isc do ginekologa bo tu na forum nikt Ci nie powie czy na pewno jestes w ciąży czy nie. W kazdym bądź razie brak okresu nie musi byc spowodowany ciazą, jest wiele innych rzeczy. Ja np. kiedy chociaż troszkę schudnę (ok.2kg) już mi czasami zanika okres, a przynajmniej kiedys tak miałam. Najlepiej zrobisz jak pójdziesz do lekarza i on Ci powie co i jak.
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 08:26   #5
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Abstrahując trochę od głównego pytania wątku, to chyba moje libido spadłoby do zera, gdybym miał rwać sobie włosy z głowy przy każdej spóźniającej się miesiączce. Ale takie to czasy kiedy dziewczyna nie wstydzi się rozkładać nóg, ale za żadne skarby nie pójdzie do apteki po test ciążowy, bo spali się ze wstydu przed panią magister

Jedna moja znajoma dowiedziała się, że jest w ciąży właśnie kiedy zobaczyła kapiącą krew z nosa, ponoć w niej rodzinie to klasyczny objaw ciąży Standardowym objawem jest ból brzucha jak na okres. Ale jeżeli prezerwatywa była dobrze użyta, to szansa na zaciążenie jest mała.
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 10:13   #6
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

mrsunknown - idź do apteki po test, co za problem. Kiedy w ogóle byłaś ostatnio u ginekologa, byłaś kiedykolwiek?

Warto zainteresować się problemem krwi z nosa, bo to nie jest normalne. Dziwi mnie, że puszczała Ci się krew przez 2 tygodnie, a Ty nie poszłaś z tym do lekarza...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 10:45   #7
mazdrajka
Rozeznanie
 
Avatar mazdrajka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 721
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Tak. Na pewno zaszłaś w ciąże. Wiem o tym.
mazdrajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 11:18   #8
kroolewna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 40
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Ale nie łatwiej pójść do apteki po test?
kroolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 11:27   #9
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Jezeli z prezerwatywa bylo wszystko ok to jedyna mozliwoscia zajscia w ciaze jest to iz plemniki twojego faceta sa na tak wysokim poziomie rozwiniecia technologicznego ze wynalazly urzadzenie do teleportacji. Reasumujac idz do lekarza bo moze masz problem z jajnikami.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 11:29   #10
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

zaszłaś, wizaż nie kłamie w sprawie diagnoz ciążowych
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 11:34   #11
mrsunknown
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Ja was po prostu nie ogarniam. Piszę tutaj bo mam nadzieję, że mi powiecie czy mój katar, czy ten stres mógł wpłynąć na spóźnienie się miesiączki, czy może jednak jakoś zaszłam, a wy na mnie naskakujecie. Mam zamiar zrobić test, ale czy to oznacza, że nie mogę się was tutaj zapytać czy zaszłam ? Myślałam, a nawet byłam pewna tego, że może słyszałyście dużo historii zachodzenia w ciążę np. że się para dobrze zabezpieczała a jednak kobieta zaszła, albo na własnej skórze tego doświadczyłyście, lub doświadczyły tego wasze koleżanki. Ja chyba nie proszę o zbyt wiele ? Nie wiem po co w ogóle tu siedzicie. Żeby naskakiwać na inne użytkowniczki, bo się o coś zapytały ?

Widzę, że nie pomożecie mi, określić moich objawów.
Mam nadzieję, że w przyszłości się ogarniecie i będziecie z głową odpowiadać na pytania innych użytkowniczek, bo one przychodzą tutaj do was po pomoc.
mrsunknown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 11:41   #12
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
Piszę tutaj bo mam nadzieję, że mi powiecie czy mój katar, czy ten stres mógł wpłynąć na spóźnienie się miesiączki, czy może jednak jakoś zaszłam
Mógł wpłynąć na opóźnienie. Mogłaś zajść w ciążę.
Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
Mam zamiar zrobić test, ale czy to oznacza, że nie mogę się was tutaj zapytać czy zaszłam ?
Dostałaś bardzo racjonalne odpowiedzi. Po co schizować, skoro można pójść po test. Nikt nie zgadnie, czy jesteś w ciąży.
Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
Myślałam, a nawet byłam pewna tego, że może słyszałyście dużo historii zachodzenia w ciążę np. że się para dobrze zabezpieczała a jednak kobieta zaszła, albo na własnej skórze tego doświadczyłyście, lub doświadczyły tego wasze koleżanki.
Słyszałyśmy Wyszukiwarka pomoże.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 11:52   #13
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Wątpię mocno że zaszłaś, biegnij po test, ewentualnie poczekaj trochę ze zrobieniem go lub powtórz. Przy dobrze założonej gumce nie powinno być mowy o wpadce ( chociaż znam jedną parę która tak zaszła ale podejrzewam sabotaż jednej z osób w tym związku)
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 11:52   #14
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
Widzę, że nie pomożecie mi, określić moich objawów.

Za to zrobi to lekarz i będzie to wiarygodne.

Poza tym problemy zdrowotne rozwiązuje się u lekarza a nie na forum stąd zapewne te komentarze, nie masz się co unosić.
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 12:03   #15
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Jesli chcesz to moge nawet sama zadzwonic do lekarza i Cie umowic jeśli jesteś z Poznania to Cie nawet zaprowadze po co masz sie stresowac, przeciez na forum nikt Ci nie powie "Nie, nie zaszłaś" albo "Tak, zaszłaś". Test to wydatek do 12 zł, chłopak niech się dorzuci, idźcie do pierwszej lepszej apteki, jeśli się wstydzisz poprosić to w Rossmanie też są, i w Naturze.
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 12:12   #16
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

ciekawe co odpowie szklana kula ?

__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 12:13   #17
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

dziewczyny na forum ci pisaly ze pewnie nie jestes w ciazy, zebys kupila test albo poszla do lekarza bo mozesz miec jakies problemy zdrowotne. Zadna po chamsku ci nie napisala ze regularna miesiaczka to nie to ze masz 4 dni wachan choc moze sie myle ale co ja tam wiem jesli odliczam sobie potem te zasrane 29 dni a potem 29 dnia suprajs i chodze po scianach. Tak samo nie wyszydzily cie ze dostalas miesiaczki tylko z innej dziurki ci polecialo (czytaj: nos). Co prawda jestem tu niedawno ale mam swiadomosc tego ze jesli ktos dostaje odpowiedz IDZ DO LEKARZA bo akrurat nie mam wachadaelka przy sobie zeby wywrozyc diagnoze to cos w tym musi byc.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 12:13   #18
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez Biedronilla Pokaż wiadomość
Poza tym problemy zdrowotne rozwiązuje się u lekarza a nie na forum stąd zapewne te komentarze, nie masz się co unosić.

dokąłdnie
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 12:27   #19
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Mogłaś zajść w ciążę.
W jaki sposób?

JEŚLI Z PREZERWATYWĄ WSZYSTKO BYŁO OK, NIE JESTEŚ W CIĄŻY.
NIE PRZEJMUJ SIĘ GŁUPIMI WPISAMI.

Przeziębienie jak najbardziej mogło wpłynąć na opóźnienie @, stres również na to wpływa.
Mnie się też w tym miesiącu opóźniła miesiączka, ale prezerwatywa nie pękła, więc nie martwiłam się.
Spokojnie dziewczyno.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 12:41   #20
AnQś
Zadomowienie
 
Avatar AnQś
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 109
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

No u mnie pierwszym objawem ciąży (poza brakiem miesiączki oczywiście) był ból brzucha jak na okresi białe obfite upławy....Najlepiej zrobić test, co tu dużo gadać.
__________________
Kiedy podchodzę do dziecka, wzbudza ono we mnie dwa rodzaje uczuć: czułość wobec tego, kim jest i szacunek dla tego, kim może się stać.
Maryniu
Niania Ogg zwykle kładła się spać wcześnie. W końcu miała już swoje lata. Czasami szła do łóżka nawet o szóstej rano.
AnQś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 15:47   #21
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
W jaki sposób?

JEŚLI Z PREZERWATYWĄ WSZYSTKO BYŁO OK, NIE JESTEŚ W CIĄŻY.
NIE PRZEJMUJ SIĘ GŁUPIMI WPISAMI.
Prezerwatywa nie daje 100% zabezpieczenia przed ciążą. Zresztą żaden inny środek też nie.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 16:22   #22
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 892
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
Ja was po prostu nie ogarniam. Piszę tutaj bo mam nadzieję, że mi powiecie czy mój katar, czy ten stres mógł wpłynąć na spóźnienie się miesiączki, czy może jednak jakoś zaszłam, a wy na mnie naskakujecie.
Tak,może mieć wpływ na opóźnienie miesiączki.
Tak samo może to być z jakiejś choroby np.torbiel jajnika,ale może też być to ciążą.
Nie wiem gdzie widziałaś naskoczenie dziewczyn?
Po prostu każdy Ci doradza,żebyś zrobiła test albo poszła do lekarza,bo my sobie możemy gdybać

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
Mam zamiar zrobić test, ale czy to oznacza, że nie mogę się was tutaj zapytać czy zaszłam ?
Zapytać może,ale co Ci z tego,że 50 z nas powie,że nie zaszłaś,a 20 że zaszłaś,jak zarówno jedne z nas,jak i drugie mogą się po prostu mylić.
Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
Myślałam, a nawet byłam pewna tego, że może słyszałyście dużo historii zachodzenia w ciążę np. że się para dobrze zabezpieczała a jednak kobieta zaszła, albo na własnej skórze tego doświadczyłyście, lub doświadczyły tego wasze koleżanki. Ja chyba nie proszę o zbyt wiele ?
Osobiście to nie słyszałam o tym,ale zdarzyć się może.
Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
Nie wiem po co w ogóle tu siedzicie. Żeby naskakiwać na inne użytkowniczki, bo się o coś zapytały ?
Ja siedzę tutaj,bo lubię tak spędzać czas,doradzać i ochrzanić kogoś,jak potrzeba
Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
Widzę, że nie pomożecie mi, określić moich objawów.
Mam nadzieję, że w przyszłości się ogarniecie i będziecie z głową odpowiadać na pytania innych użytkowniczek, bo one przychodzą tutaj do was po pomoc.
Głowę mam,myślę że inne wizażanki też.
A Ty jeśli mam być już niemiła to korzystaj następnym razem z wyszukiwarki
Pozdrawiam
__________________
Jestem kobietą,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra
kenio26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 17:11   #23
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Zrób test.
Nic innego Ci tutaj nie doradzimy.
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 17:57   #24
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
W jaki sposób?

JEŚLI Z PREZERWATYWĄ WSZYSTKO BYŁO OK, NIE JESTEŚ W CIĄŻY.
NIE PRZEJMUJ SIĘ GŁUPIMI WPISAMI.
Skuteczność prezerwatywy to 97% przy bezbłędnym zastosowaniu. Pozostałe 3% to tzw. "błąd metody". Przy wadliwym użyciu prezerwatywy ryzyko zaciążenia wzrasta do 14%. Więc na Twoim miejscu nie byłaby zawsze taka pewna swego
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 21:38   #25
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;23747374]Prezerwatywa nie daje 100% zabezpieczenia przed ciążą. Zresztą żaden inny środek też nie.[/QUOTE]
A ja uważam, że dobrze używana prezerwatywa daje 100% zabezpieczenia.

Jak zajdę to wtedy uwierzę.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2010-12-13 o 21:40
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 21:54   #26
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
Ja was po prostu nie ogarniam. Piszę tutaj bo mam nadzieję, że mi powiecie czy mój katar, czy ten stres mógł wpłynąć na spóźnienie się miesiączki, czy może jednak jakoś zaszłam, a wy na mnie naskakujecie. Mam zamiar zrobić test, ale czy to oznacza, że nie mogę się was tutaj zapytać czy zaszłam ? Myślałam, a nawet byłam pewna tego, że może słyszałyście dużo historii zachodzenia w ciążę np. że się para dobrze zabezpieczała a jednak kobieta zaszła, albo na własnej skórze tego doświadczyłyście, lub doświadczyły tego wasze koleżanki. Ja chyba nie proszę o zbyt wiele ? Nie wiem po co w ogóle tu siedzicie. Żeby naskakiwać na inne użytkowniczki, bo się o coś zapytały ?

Widzę, że nie pomożecie mi, określić moich objawów.
Mam nadzieję, że w przyszłości się ogarniecie i będziecie z głową odpowiadać na pytania innych użytkowniczek, bo one przychodzą tutaj do was po pomoc.
W moim przypadku brak miesiączki zawsze oznaczał ciążę. Nie zdarzyło się by stres czy katar wpływał na opóźnienie miesiączki, a też tak to sobie tłumaczyłam.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 22:47   #27
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Tak, stres może w znaczący sposób wpływać na spóźnienie się okresu. Katar, jeżeli jest wynikiem infekcji również.
Na pewno powinnaś iść do ginekologa, bo może to są jakieś problemy zdrowotne (ginekologiczne) i należałoby je rozwiązać. Raczej wątpię, żebyś zaszła w ciążę. Jasne, że nic nie daje 100% pewności (poza szklanką wody zamiast ), ale ja osobiście nie znam nikogo, kto by zaszedł w ciążę przy PRAWIDŁOWO używanej prezerwatywie. Więc spokojnie, nie wkręcaj sobie, że jesteś w ciąży, tylko umów się do ginekologa, może to jakaś infekcja, może torbiel, może hormony wariują - wszystkiego dowiesz się u lekarza
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 23:08   #28
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
A ja uważam, że dobrze używana prezerwatywa daje 100% zabezpieczenia.
nie ma to jak zjeść wszystkie rozumy ;p
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 10:24   #29
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
Ja was po prostu nie ogarniam. Piszę tutaj bo mam nadzieję, że mi powiecie czy mój katar, czy ten stres mógł wpłynąć na spóźnienie się miesiączki, czy może jednak jakoś zaszłam, a wy na mnie naskakujecie. Mam zamiar zrobić test, ale czy to oznacza, że nie mogę się was tutaj zapytać czy zaszłam ? Myślałam, a nawet byłam pewna tego, że może słyszałyście dużo historii zachodzenia w ciążę np. że się para dobrze zabezpieczała a jednak kobieta zaszła, albo na własnej skórze tego doświadczyłyście, lub doświadczyły tego wasze koleżanki. Ja chyba nie proszę o zbyt wiele ? Nie wiem po co w ogóle tu siedzicie. Żeby naskakiwać na inne użytkowniczki, bo się o coś zapytały ?

Widzę, że nie pomożecie mi, określić moich objawów.
Mam nadzieję, że w przyszłości się ogarniecie i będziecie z głową odpowiadać na pytania innych użytkowniczek, bo one przychodzą tutaj do was po pomoc.
nie martw się, nie wszyscy na Wizażu tacy są
póki nie pójdziesz do ginekologa - zrób test, może Cię jakoś uspokoi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 12:49   #30
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
A ja uważam, że dobrze używana prezerwatywa daje 100% zabezpieczenia.

Jak zajdę to wtedy uwierzę.
hehehe i tu sie mylisz nawet przy idealnie zalozonej prezerwatywie i nawet jesli nie zsunie sie i nie peknie w sposob widoczny to nie oznacza ze jest wszystko OK rownie dobrze wszystko moze byc pieknie a prezerwatywa bedzie miec mikro pekniecia ktorych nie sposob zobaczyc golym okiem i juz wiele ludzi tak wpadlo myslac "ze dobrze uzylo prezerwatywy".. prezerwatywa jak dla mnie to tylko daje mi swiadomosc ze "nie skoncze w kobiecie tylko w gumie" ze jej "nie zabrudze nasieniem"

piszesz ze poki co nie zaszlas uzywajac prezerwatyw... tez bym sie cieszyl wiedzac ze mialo sie duzo szczescia... To ze ludzie uzywajac gumy nie zachodza w ciaze nie swiadczy ze dobrze zostala nalozona czy cos...
bardziej powiedzialbym ze nieplodne dni...slaba sperma faceta... okres.. moze jakies zachwiania hormonalne, stresy itp.. poza tym mowi sie ze o wpadke nie latwo ale tez zaplodnic to wcale nie taka latwa sprawa jak sie wydaje plemniki musza byc silne musi byc duzo nasienia aby w srodowisku kobiety mogly szybko i sprawnie sie poruszac..

takze z tym uwywaniem prezerwatyw i twierdzeniem ze dobrze zalozona = nie ma ciazy daleko zajsc sie nie da no moze do sklepu po wozek
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.