gulka w pchwie i ostry ból - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-25, 13:13   #1
ChocoWhite
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoWhite
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Centralne biuro uwodzenia :D
Wiadomości: 4 729
GG do ChocoWhite

gulka w pchwie i ostry ból


Mam dopiero 14 lat i miesiączkuje juz od ok. 3 lat zaczęłam nosić tampony od kilku miesięcy nie koniecznie za każdym razem , ale nosze jak potrzebuje.
Mam dzisiaj trzeci dzień miesiączki. W pierwszy dzień tampon nie chciał mi wejść okazało się , że mam gulkę nie wiem po której stronie ścianki , ale mam nie wiem czy boli czy nie bo sie wystraszyłam i juz nie wkładałam tego tampona. Dzisiaj przed chwilką poczułam ostry ból Tam nie wiem gdzie dokładnie. Juz teraz przestało boleć. Ja wiem , że to wszytko głupio brzmi , ale mamie nie powiem bo ona ma mnie za hipochondryka i zawsze mówi, że przesadzam a po drugie lekarze przyjmują po świętach. Co robić ? co to może być ta gulka jest gdzieś tak w połowie palca czy coś.
__________________
nienawidzę patrzeć na ludzi, którzy byli mi kiedyś bliscy, a teraz są obcy

. .
ChocoWhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 09:58   #2
zainteresowana123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Red face Dot.: gulka w pchwie i ostry ból

Cytat:
Napisane przez ChocoWhite Pokaż wiadomość
Mam dopiero 14 lat i miesiączkuje juz od ok. 3 lat zaczęłam nosić tampony od kilku miesięcy nie koniecznie za każdym razem , ale nosze jak potrzebuje.
Mam dzisiaj trzeci dzień miesiączki. W pierwszy dzień tampon nie chciał mi wejść okazało się , że mam gulkę nie wiem po której stronie ścianki , ale mam nie wiem czy boli czy nie bo sie wystraszyłam i juz nie wkładałam tego tampona. Dzisiaj przed chwilką poczułam ostry ból Tam nie wiem gdzie dokładnie. Juz teraz przestało boleć. Ja wiem , że to wszytko głupio brzmi , ale mamie nie powiem bo ona ma mnie za hipochondryka i zawsze mówi, że przesadzam a po drugie lekarze przyjmują po świętach. Co robić ? co to może być ta gulka jest gdzieś tak w połowie palca czy coś.


Szyjka macicy
Tez tak mam
zainteresowana123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 13:01   #3
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: gulka w pchwie i ostry ból

Cytat:
Napisane przez ChocoWhite Pokaż wiadomość
Mam dopiero 14 lat i miesiączkuje juz od ok. 3 lat zaczęłam nosić tampony od kilku miesięcy nie koniecznie za każdym razem , ale nosze jak potrzebuje.
Mam dzisiaj trzeci dzień miesiączki. W pierwszy dzień tampon nie chciał mi wejść okazało się , że mam gulkę nie wiem po której stronie ścianki , ale mam nie wiem czy boli czy nie bo sie wystraszyłam i juz nie wkładałam tego tampona. Dzisiaj przed chwilką poczułam ostry ból Tam nie wiem gdzie dokładnie. Juz teraz przestało boleć. Ja wiem , że to wszytko głupio brzmi , ale mamie nie powiem bo ona ma mnie za hipochondryka i zawsze mówi, że przesadzam a po drugie lekarze przyjmują po świętach. Co robić ? co to może być ta gulka jest gdzieś tak w połowie palca czy coś.
Nie miałam nigdy takiej sytuacji. Czasem tampon trudniej zaaplikować, czuć opór, ale wtedy po prostu zmienia się delikatnie kąt pod którym wsuwa się tampon. Opisuje to zawsze ulotka. Może warto, żeby obejrzał Cię ginekolog?

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez zainteresowana123 Pokaż wiadomość
Szyjka macicy
Tez tak mam
Szyjka macicy w połowie palca?
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 16:15   #4
zainteresowana123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: gulka w pchwie i ostry ból

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Nie miałam nigdy takiej sytuacji. Czasem tampon trudniej zaaplikować, czuć opór, ale wtedy po prostu zmienia się delikatnie kąt pod którym wsuwa się tampon. Opisuje to zawsze ulotka. Może warto, żeby obejrzał Cię ginekolog?

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------



Szyjka macicy w połowie palca?
Powinien ja zbadac lekarz
Ale ja mam tez taka jakby kulke na dlugosc palca
zainteresowana123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.