Szukam fanek Star Treka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-04, 15:18   #1
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin

Szukam fanek Star Treka


Dziewczyny, ogądacie? Ja przyznam, że oglądam bardzo chętnie i z niecierpliwością czekam na każdy odcinek (ściagnięty oczywiście). Uwielbiam serię z Picardem, za to teksty Spocka, Bonesa i kapitana Kirka totalnie mnie rozwalają.

Teraz oglądam też najnowszą wersję ST, czyli "Enterprise" z fatastyczna T'Pol. Co za kobieta!

Może któraś z dziewczyn tutaj też ma podobne zainteresowania.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 15:26   #2
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Dot.: Szukam fanek Star Treka

JAl ubię Star Treka chociaż przyznam się, ze dawno nie widziałam nic nasze drogie telewizje jakoś wolą powtarzać brazylijskie
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 15:30   #3
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Szukam fanek Star Treka

Dlatego ja własnie korzystam z dobrodziejstw internetu. Ale ciiiii.

Tak średnio w tygodniu oglądam cztery odcinki. Niestety zostały mi do obejrzenia tylko dwa odcinki ostatniej serii z Picardem. Zastanawiam sie za co zabrać sie potem. Pewnie zacznę oglądac Voyagera. Jak byłam mała to leciał ten serial w tv i całkiem mi sie podobał.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 15:39   #4
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Dot.: Szukam fanek Star Treka

Bardzo lubię serie Picarda - szczególnie początkowe serie, Voyagera już tak sobie - za bardzo udziwnili dla mnie A była jeszcze taka seria o Star Treka o jakiejś bazie
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 15:42   #5
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Talking Dot.: Szukam fanek Star Treka

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Niestety zostały mi do obejrzenia tylko dwa odcinki ostatniej serii z Picardem. Zastanawiam sie za co zabrać sie potem. Pewnie zacznę oglądac Voyagera. Jak byłam mała to leciał ten serial w tv i całkiem mi sie podobał.
A "Deep Space 9" obejrzałaś cały?



Uwielbiam "The Next Generation"...pewnie dlatego, że uwielbiam Patricka Stewarta
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 15:49   #6
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Dot.: Szukam fanek Star Treka

Cytat:
Napisane przez Noor
A "Deep Space 9" obejrzałaś cały?

To chyba ten o stacji


Cytat:
Uwielbiam "The Next Generation"...pewnie dlatego, że uwielbiam Patricka Stewarta
Mnie zawzse podobał się kadet znaczy syn PAni doktor
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 15:53   #7
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Cool Dot.: Szukam fanek Star Treka

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Dziewczyny, ogądacie? Ja przyznam, że oglądam bardzo chętnie i z niecierpliwością czekam na każdy odcinek (ściagnięty oczywiście). Uwielbiam serię z Picardem, za to teksty Spocka, Bonesa i kapitana Kirka totalnie mnie rozwalają.

Teraz oglądam też najnowszą wersję ST, czyli "Enterprise" z fatastyczna T'Pol. Co za kobieta!

Może któraś z dziewczyn tutaj też ma podobne zainteresowania.
No ba! Jestem wielka fanka! Moj luby ma wszystkie sezony wszystkich serii na plytkach A najbardziej chyba jednak lubie Next Generation, wczesniejsze i pozniejsze sie nie umywaja Zawsze sie kochalam w Number One
Ostatnio kupilam lubemu fantastyczna figurke Jean Luca i cieszyl sie jak dziecko

Nawiasem mowiac, nie wiem czy wiesz, ale William Shattner czyli cpt. Kirk popelnil kilka plyt! Facet nie spiewa, glownie recytuje, niektore rzeczy to straszliwa porazka (wersja dylanowskiego utworu "Mr Tambourine Man" to po prostu koszmar), ale z kolei "Common People" (cover zespolu Pulp) jest genialny, kto nie slyszal, wiele traci

Pozdrawiam wszystkie Trekkies na wizazu!
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-04, 16:35   #8
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Szukam fanek Star Treka

A umiecie tak złożyć palce jak Volkan, gdy mówi "Live long and prospere"? Ja cholerka ćwiczę i nie mogę... grrr

A jaka jest wasza ulubiona rasa? Moja to Volkanie.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 16:55   #9
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Cool Dot.: Szukam fanek Star Treka

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
A umiecie tak złożyć palce jak Volkan, gdy mówi "Live long and prospere"? Ja cholerka ćwiczę i nie mogę... grrr
UMIEM!!! Szkoda, ze mi wsiaklo kabelek do cyfrowki, zrobilabym fote, zeby udowodnic

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
A jaka jest wasza ulubiona rasa? Moja to Volkanie.
Nie mam ulubionej Ale moja zdecydowanie ulubiona postacia byl Q, uwielbiam watki z jego udzialem, fantastyczny aktor
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 17:03   #10
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Szukam fanek Star Treka

A to fotka Q
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg q.jpg (13,3 KB, 4 załadowań)
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 17:18   #11
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Szukam fanek Star Treka

A no pewnie! Q jest boski i jedyny w swoim rodzaju. Zawsze się tak lituje nad biednymi marnymi istotami ludzkimi, przebiera sie w te wszystkie głupie ciuchy i doprowadza Picarda do szału.


A właśnie, oglądałyście ostatni ST pełnometrażowy " Nemezis"? W tym filmie ginie Data i zostaje jego niedorobiony brat. Myślicie, że ten jego brat w końcu przejmie osobowość Daty? W końcu mieli wymianę "pamięci". Mam nadzieję, że Data jakoś wróci, bo bardzo lubiłam ta postać.

A wogóle to to co mi sie również bardzo podoba, to elementy Szekspira. Jako, że Stewart jest aktorem Szekspirowskim, to bardzo często są wplatane takie wątki. ALbo np. jak Data gra w teatrzyku i jest ucharakteryzowany.

Wiecie co, tak sobie myślę, że fajnie by było mieć taki holodek w domu i replikator, żeby nie musieć gotować.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-04, 17:31   #12
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Dot.: Szukam fanek Star Treka

A ja najbardziej lubię Datę Jest rozbrajający i ta jego logika
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 17:33   #13
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Dot.: Szukam fanek Star Treka

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Wiecie co, tak sobie myślę, że fajnie by było mieć taki holodek w domu i replikator, żeby nie musieć gotować.
Ja bym wolała taki transporterek Korki z głowy
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 17:44   #14
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Cool Dot.: Szukam fanek Star Treka

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
A wogóle to to co mi sie również bardzo podoba, to elementy Szekspira. Jako, że Stewart jest aktorem Szekspirowskim, to bardzo często są wplatane takie wątki. ALbo np. jak Data gra w teatrzyku i jest ucharakteryzowany.
W ogole caly Star Trek to jak przedstawienie teatralne, te dialogi, to wszystko moznaby spokojnie na deskach teatru zagrac
A Data to mistrz Szczegolnie te jego wieczorki recytatorskie, coz za poeta
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 19:59   #15
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Smile Dot.: Szukam fanek Star Treka

Ja tez czesto ogladalam ten serial (serial i film). Teraz z braku czasu zadko wlaczam telewizor. Najbardziej lubie stare odcinki. Moj narzeczony przyniosl ostatnio do domu plytke CD Williama Shatnera "Has Been" (kapitan Kirk), bylam mile zaskoczona, sliczne piosenki (teksty troche smutne, biograficzne).
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 20:54   #16
Scully
Raczkowanie
 
Avatar Scully
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 135
GG do Scully
Dot.: Szukam fanek Star Treka

Wątek pewnie wymarł, a szkoda

Ja namiętnie oglądam The Original Series... Uwielbiam Kirka paradującego w co drugim odcinku z gołą klatą i oczywiście zimnego, niedostępnego, brzydkiego i seksownego zarazem Spocka

W ogóle takie klimaty starego sc-fi to pasjami pochłaniam. Ten gatunek jest jak wino, aż się łezka w oku kręci, gdy się widzi kanciaty USS Enterprise, komunikatory czy komputerki na guziczki
__________________
21st century schizoid woman
Scully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 22:31   #17
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Szukam fanek Star Treka

Cytat:
Napisane przez Scully Pokaż wiadomość
Wątek pewnie wymarł, a szkoda

Ja namiętnie oglądam The Original Series... Uwielbiam Kirka paradującego w co drugim odcinku z gołą klatą i oczywiście zimnego, niedostępnego, brzydkiego i seksownego zarazem Spocka

W ogóle takie klimaty starego sc-fi to pasjami pochłaniam. Ten gatunek jest jak wino, aż się łezka w oku kręci, gdy się widzi kanciaty USS Enterprise, komunikatory czy komputerki na guziczki
jak Ci sie udało wygrzebac ten temat? ja oczywiscie jestem uzalezniona od fantasy i SF. od Treka rowniez. moja ulubiona rasa sa oczywiscie Vulcanie. moj partner wykazuje kilka ich cech gatunkowych (i chociaz dla mnie nie wstrzymuje emocji) to wyprowadzenie go z rownowagi jest niemozliwe a chłodna logika czasami doprowadza mnie do szału ;-P ganiał za mna rowniez pokazując live long and prosper. ale teraz i ja juz umiem, musiałam sie nauczyc ha!
obydwoje jestesmy fanami, i wlasnie zaczelismy ogladac serie od poczatku na postcrossingu zbieramy trekowe kartki i scigamy sie kto dostanie fajniejsza Pocztówka ze Spockiem czeka na mnie w domu (jeszcze nie widzialam) i mam tez pocztowke z miasteczka Vulcan w Canadzie gdzie bywa organizowany festiwal fanów i zarowno mieszkancy jak i turysci przebieraja sie za ulubione postacie
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 22:43   #18
Scully
Raczkowanie
 
Avatar Scully
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 135
GG do Scully
Dot.: Szukam fanek Star Treka

Nudzi mi się, wakacje są, a co!

Ja to generalnie szalałam za Star Wars a kumpel doktorant fan Star Treka mnie do niego namówił, no i w 'Big Bang Theory' pełno takich wątków trekowych było, to i się sama zaciekawiłam bo ja trochę geekowata jestem... lubię i studiuję nauki ścisłe

no i się zaczęło, stary pilot TOS (The Cage) oglądałam chyba na trzy razy, ale jak go w końcu zmęczyłam to stwierdziłam, że jednak był genialny (finisz!!) i zaczęłam oglądać serial - coraz bardziej się wciągałam, a gdy w The Naked Time Kirk ze Spockiem się lali to wielkie WOW mrrrau

na razie poza TOS nie wybiegam, pokochałam trójcę Kirk-Spock-McCoy, ale w końcu będę musiała zobaczyć TNG

Partnera zazdroszczę Ci n_omi z całego wyjącego do Spocka serca
Obym i ja swojego znalazła - na razie to uwikłałam się w nieszczęśliwą miłość do takiego jednego
__________________
21st century schizoid woman
Scully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.