Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-07, 04:03   #1
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Wink

Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)


akurat słuchałem informacji w rmfie o zamachu w Iraku.. kiedyś myślałem, że samochód-pułapka to taki specjalnie oznakowany samochód, z napisem samochód-pułapka, i za nic nie mogłem pojąć, czemu ludzie się przed nim nie chowają.. trochę to drastyczne, ale chyba dobrze pokazuje, jak dzieci potrafią mieć dziwaczne pojmowanie świata a Wy jakie miałyście/mieliście pomysły?
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 07:25   #2
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Bardzo sympatyczny wątek
Pierwsze, co mi się nasuwa, choć zapewne przypomnę sobie jeszcze kilka takich przykładów, to moja teoria z 1986 roku. Kilka dni po katastrofie w Czernobylu, nie wolno było wychodzić mi na dwór, piłam ciągle "dziwny płyn", i choć temat nie schodził wówczas z ust Najbliższych, mnie małemu berbeciowi nikt nie wyjaśnił dokładnie co się stało Słyszałam coś o chmurze dymu, czarnej i trującej. Toteż wyobrażałam sobie, że "ten Czernobyl", to jakiś zły potwór,przed którym trzeba się chować.Gdy po pewnym czasie, wyszłam na podwórko... rozpoczęłam (proszę, już wtedy miałam zadatki na lidera ), ostrzeganie dzieci i zorganizowałam...akcję chowania się pod ławką przed złym Czernobylem...

Inne wspomnienie , dotyczy słów piosenki z lat dziecięcych- "Kolorowe kredki", w jednym z wersów padają słowa :
"Kolorowe kredki......w pudełeczku noszę"- tyle, że ja ciut po swojemu zinterpretowałam to zdanie i przez kilka dni uparcie prosiłam Mamę, by kupiła mi "nosze", które będę nosić w pudełku i bawić się w szpital... Pamiętam minę Mamy
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 10:12   #3
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Ja przypominam sobie tylko jedno....
Mój Dziadziuś miał auto a że było to jedyne auto w bliższej rodzinie, to często nim jeździliśmy (szczególnie Dziadziuś i Wnusia )
BYŁAM PRZEKONANA, że Autko samo wie, kiedy trzeba skręcić, i kierunkowskaz na desce sygnalizuje Dziadkowi, że powinien to zrobić Parę ładnych lat tak myślałam, dopóki Tata nie kupił auta i jakoś tak w rozmowie wyszło...
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 10:23   #4
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

-a ja myslałam, ze ludzie w tv patrzą na mnie (i starałam się dobrze zacowywać przed telewizorem)...
- że "dziura odpływowa" w wannie (nie wiem jak to nazwać) może mnie wessać i dlatego uciekałam z wanny co sił w nogach - podczas wypuszczania wody,
i takie tam głupotki... było na pewno tego więcej
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 10:47   #5
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

a ja wierzyłam ze gdy ludzie się pobierają to AUTOMATYCZNIE mają dziecko coś ala: mamy ślub, mamy dziecko nie zastanawialam sie, jak to sie dzieje myslalam ze to dodatek do ślubu
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 10:52   #6
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

jeśli chodzi o jazdę samochodem, to byłem pewien, że nas ciągle albo księżyc, albo słońce goni <głupek> nie tylko to - ubzdurałem sobie, że nasz samochód stoi w miejscu, a ziemia się porusza... to jest dopiero egocentryzm przestało mi pasować, gdy porównałem ruch samochodów zorientowanych prostopadle do naszego <jupi>
aha, myślałem jeszcze, że gdy wieczorem jechało się autobusem lub tramwajem i widać było odbicia podróżnych w szybach, to widać było wtedy dusze ludzi jadących w środku
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 11:17   #7
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Ja myślałam, że ludzie (i zwierzęta) w filmach umierają i giną na serio
W tamtym okresie moja babka gadała cały czas o tym jak to już by chciała umrzeć, więc ja pomyślałam, że powinna zgłosić się na jakiś casting
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 11:26   #8
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

ja wierzyłam w krasnoludki i marzyłam,żeby mieć jednego. Poza tym wyobrażałam sobie,że we wszystkich kropkach na ścianie są kamery i mnie ktoś cały czas obserwuje. Nie wiem dlaczego, ale tak było. Jak byłam sama w domu, to się bałam, że szykują na mnie jakiś spisek.
No i oczywisćie telewizor-byłam wręcz przekonana,ze jak sie go otworzy, to w środku są aktorzy, piosenkarki itd. Ależ miałam wyobraźnie...
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 11:38   #9
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Talking Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Ja przypominam sobie dwa moje poglądy z dzieciństwa.
Pierwsze to, że byłam święcie przekonana, że dziewczynki rodzą mamusie, a chłopców tatusie . A drugi to, że nie mogłam pojąc , jak to się dzieje, że co roku w grudniu obchodzimy Boż Narodzenie, że Pan Jezus się rodzi , wyobrażałam sobie, że poprostu rośnie a potem robi się malutki i jakoś "wraca do brzucha mamy" tak to sobie tłumaczyłam, bo rodzice jakoś nie umieli mi tego wyjaśnić..
Wątek bardzo fajny, może sobie jeszcze coś przypomne
Pozdrawiam
Kamila
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 12:32   #10
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

- jak byłam bardzo mała myślałam, że w radio [tj. odbiorniku] siedzą ludzie i zaglądałam jak się tylko dało, żeby ich dojrzeć [wyobrażałam sobie, że pan prezenter siedzi przy tyci tyci stoliku ]
- wierzyłam, że w starej dziupli mieszka Baba Jaga - zawsze w parku tata brał mnie za rękę i przebiegaliśmy obok Tego drzewa, żeby nas Baba Jaga nie zauważyła
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 12:47   #11
Mary_Jane
Raczkowanie
 
Avatar Mary_Jane
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 42
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Ja pamietam że opowiadałam wszystkim nieprzyzwoite dowcipy, które znalazłam w jakiejś książce babci, bo ich wtedy nie rozumiałam
__________________
Revolution begins at home
But for most of us it ends there too
Mary_Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 12:49   #12
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Ale fajny wątek. Oto moje dziecięce poglądy:

1. Jak byłam mała to podziwiałam filmowych aktorów, że potrafią nauczyć się tyle tekstu na pamięć. Dziwiło mnie też kiedy oni chodzą do WC.
2. Myślałam, że dzieci niezamężnych kobiet są z probówek.
3. Jak się pytałam mamy skąd się biorą dzieci, to mama mówiła mi, że poszła do lekarza i dostała zastrzyk. Ja jeszcze sobie wymyśliłam, że lekarzowi trzeba powiedzieć jaką chcemy mieć płeć dziecka.
4. Pijak zabiera tatusiów i jak takiego widziałam, to mocno trzymałam mojego tatę za rękę.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 13:00   #13
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Smile Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Byl taki serial animowany dla dzieci (i ksiazka tez) o Mordziakach. To male stworzonka, ktore mieszkaja na polkach z ksiazkami. Kiedy moja mama robila pranie, zawsze potem brakowalo jednej skarpetki. Wine zganialam na te stworzonka. Jak cos w domu ginelo bylam przekonana, ze to Mordziaki ukradly Bylam wtedy naprawde mala
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 13:05   #14
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Sądziłam, że rodzynki rosną na krzaczkach i to w zimie Jak miałam 4 latka byłam z Babcią pół roku za granicą, akurat od jesieni do wczesnej wiosny. I chodziłyśmy zimą przez park, Babcia nosiła w kieszeni paczkę rodzynek i udawała, że zbiera je z krzaczków

Za nic nie chciałam spróbować lodów, uważałam, że wyglądają obrzydliwie i tak też muszą smakować
Podobnie Nutella

Sądziłam, że istnieje jakiś świat równoległy o nazwie "plany". A to dlatego, że gdy rodzice opowiadali jakieś historie z przeszłości to pytałam gdzie ja wtedy byłam, na co odpowiadano m "w planach"

Wierzyłam mamie, która na moje pytania ile ma lat odpowiadała ze śmiechem, że 20 (Kiedyś w przedszkolu, gdy panie zapytały mnie o wiek mamy pomyliły mi się liczebniki i twardo twierdziłam, że 12 )
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 13:08   #15
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez Editaphx
a ja wierzyłam ze gdy ludzie się pobierają to AUTOMATYCZNIE mają dziecko coś ala: mamy ślub, mamy dziecko nie zastanawialam sie, jak to sie dzieje myslalam ze to dodatek do ślubu
To jak u Simów
Z telewizorami to chyba wszyscy tak mieli. Ja byłam pewna, ze filmy, które oglądamy to filmowane zycie tych co żyją gdzieś daleko (np Dynastia ) i że nas tez gdzieś w Afryce oglądają jako serial Nie wiem, czemu akura w Afryce...
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 13:12   #16
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

a mi teraz do głowy przychodzi, że myślałam iż ruchome schody też mogą mnie wciągnąć, jeśli nie zdążę z nich zejść w odpowiednim momencie.
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 13:15   #17
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Super wątek

Ja byłam święcie przekonana, że siostry zakonne to czarownice. I zawsze krzyczałam jak zobaczyłam je np. na przystanu autobusowym.

Jak pojechałam pierwszy raz z rodzicami nad morze( znam to tylko zopowieści- miałam ok, 3 lat) męczyłam mamę pytaniem: A gdzie ta wielka wanna ma korek? I nie mogłam zrozumieć różnicy pomiedzy wanną a morzem
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 13:30   #18
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Super wątek
Jak mieliśmy jeszcze czarno-biały telewizor to bardzo żałowałam ludzi, którzy mieszkali w pokazywanych miejscach, ponieważ oni tam nie mają naprawdę kolorów
Dodatkowo jak byłam mała to zastanawiałam gdzie się człowiekowi kończy skóra, przecież musi byc gdzieś koniec np. czymś związany

czytałam też gdzieś że jakiś chłopak wysyłał listy do prezenterów z telewizji po prostu wsadzając listy do telewizora, jak telewizor się zepsuł i został otworzony to rodzice się nieźle zdziwili jak wyleciała fura listów
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 13:45   #19
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez et-ka
a mi teraz do głowy przychodzi, że myślałam iż ruchome schody też mogą mnie wciągnąć, jeśli nie zdążę z nich zejść w odpowiednim momencie.
Ja do dzisiaj przy zchodzeniu z ruchomych schodów trochę się stresuję
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 13:45   #20
Mary_Jane
Raczkowanie
 
Avatar Mary_Jane
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 42
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Hehe to tak jak sobie robili jaja z Busha na MTV
Ze zrobił sobie strone internetowa z fanklubem Shakiry przyklejając jej zdjęcia do monitora. A maila "wysyłał" przyklejając do niego list
ktos oprócz mnie tooglądał może??
__________________
Revolution begins at home
But for most of us it ends there too
Mary_Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 13:49   #21
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Super wątek
Jak mieliśmy jeszcze czarno-biały telewizor to bardzo żałowałam ludzi, którzy mieszkali w pokazywanych miejscach, ponieważ oni tam nie mają naprawdę kolorów
To tak jak w filmie Miasteczko Pleasantville
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 13:59   #22
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Wink Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

swietny ten watek, ale w tej chwili nie moge sobie, jak na zlosc, nic przypomniec! jedyne, co mi przyszlo do glowy, to poglady na temat lodow. otoz jak bylam w podstawowce, to ukazal sie na rynku taki miesiecznik "dziewczyna", ktory byl totalna rewolucja w tamtych czasach i zaczytywalam sie w nim co miesiac. pamietam, ze kiedys napisali tam, ze lody waniliowe (w przeciwienstwie do innych smakow) nie maja kalorii. ucieszylam sie bardzo, bo to byl moj ulubiony smak lodow i przez jakis czas swiecie wierzylam w to, ze zajadajac sie nimi nie przytyje ani grama!
jak sobie cos jeszcze przpomne, to napisze.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 13:59   #23
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez nenvena
Ja do dzisiaj przy zchodzeniu z ruchomych schodów trochę się stresuję
Ja za dziecka rowniez balam sie ruchomych schodow
Balam sie rowniez Czarnej Wolgi, ktora straszyli nas dorosli (w tamtych czasach), ze nas ukradnie
Jak dostalam kiedys Dziadka Piaskowego (postac z bajki, gdyby ktos nie pamietal), rozlozylismy koc na lace i rozsypywalam zawartosc woreczka (wata), czekalismy az koc poszybuje w gore, a tu nic Ale bylam zawiedziona, a tak przed tym sie martwilam jak bedziemy ladowac
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 14:02   #24
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Cool Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Ja jestem rocznik '86.Nawał "techniki" nastąpił w 90.Pierwsze co mieliśmy w domu to video.Pamiętam,że myślałam,że to pudełko odtwarza tylko jedną kasetę,bo tylko jedną mieliśmy w domu,a inne pożyczalismy.Tą kasetą było Dirty Dancing Oglądałam ten film przynajmniej raz,2 razy dziennie,aż "zajechałam" kasetę na śmierć.Był ryk i to wielki,rodzice kupili Zakochanego kundla ale to nie było to samo Do tej pory Dirty Dancing jest moim ulubionym filmem,jakbym startowała w Dzieciakach z klasą to byłaby moja specjalizacja

PS.Zawsze chciałam się nauczyć tańczyć tak jak oni,moje wielkie,niespełnione marzenie Moze kiedyś,moze niedługo .....
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 14:44   #25
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

ja często zaglądałem tak z boku telewizora, żeby zobaczyć więcej planu w filmie niż było widać poza tym, gdy mieliśmy kiedyś czarno białe pudło wmawiałem rodzicom, że widzę niebieskie smerfy ubaw mieli po pach, ciekawe ską dto mi się wzięło.. pewnie usłyszałem w bajce, że są niebieskie i daltego widziałem nie sądzę, bym u kogoś w kolorze zobaczył, bo wtedy chyba nikt nie miał jeszcze kolorowego telewizora w mojej rodzinie ani wśród znajomych rodziców
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 14:56   #26
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Suuuuuuuuuuuper wątek
Ja sobie wyobrażałam że tam gdzie się kończy kula ziemska i kosmos (a gdzie się kończy napewno) to jest taka zupełnei pusta przestrzeń coś jak biała pusta kartka i można sobie tam skakać naprawdę wysoko ( jak się już odbijesz to lecisz i lecisz i można fruwać i wogóle jest fajnie
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 15:02   #27
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

A i jeszcze pamiętam , że kiedy miałam 5 lat to nałogowo oglądałam Dynastię i umiałam na pamięć nazwiska wszystkich bohaterów występujących w głównych rolach i każdemu je wymieniałam , a jak ktoś pytał po co mi to to odpowiadałam , że jak się przygotowuję do szkołły i naprawdę byłam święcie przekonana , że na pewneo mi się ta wiedza tam przyda
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 15:11   #28
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

A ja jak byłam mała to chowałam się przed śmieciarką Jak widziałam że podjeżdża pod blok to wołałam "jedzie dziak" i chowałam się pod stół
Bałam się też że mnie wciągną pająki za obraz jak nie będę grzeczna
Aha no i nie potrafiłam wypowiedzieć słowa "jeleń" - mówiłam "lejeń" i nie wiedziałam czemu wszyscy dookoła mieli taką uciechę kiedy tak mówiłam
A moje pierwsze wypowiedziane w życiu zdanie to "Mama ty babo jago" (tak tak,zdolne dziecko byłam )

Edytowane przez nati__xxx
Czas edycji: 2005-05-07 o 15:14 Powód: zapomnialam czegoś dopisać :P
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 15:12   #29
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Czarna wolga porywa dzieci, tak tak. Ja w ogole pod wplywem czarnej wolgi uleglam magii CZARNEJ LAPY, ktora dzieci wzajemnie straszyly sie w przedszkolu. Pamietam, ze w przedszkolnym ogrodzie byl taki zagajnik i dzieci baly sie tam chodzic, bo twierdzily, ze tam jest czarna lapa, ktora dusi dzieci Kiedys zrobilysmy z kolezankami odwazna eskapade, zeby sie dowiedziec KTO TO ta czarna lapa, bo przeciez dziecieca ciekawosc wygrywa ze strachem Okazalo sie, ze lezala tam jakas stara zadeptana ogrodnicza rekawica
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 15:27   #30
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

teraz czerwona łapa straszy wszystkich
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.