Przykre doświadczenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-25, 00:17   #1
Vicki72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5

Przykre doświadczenie


Witam, jestem tu nowa.Nie mogę sobie poradzić z pewną sytuacją.Nie liczę na pomoc bo to i tak nic nie zmieni.Jestem dojrzałą kobietą po przejściach, a jakże głupią. Wdałam się w krótkotrwały romans z dużo młodszym facetem.Po pierwszej wspólnej nocy otrzymałam wiadomość: " sorry, ale sex z tobą to była męczarnia, zero podniecenia i zero przyjemności, zapomnij o tym".Chcę dodać, że to był mój pierwszy facet od x-czasu.Czuję się jak ostatnia dzi... .Mam niesamowitego doła, choć umówiliśmy się tylko na sex.Wiem, sama sobie jestem winna, ale jak z tym żyć?
Vicki72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 01:27   #2
morska fala
Rozeznanie
 
Avatar morska fala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 611
Dot.: Przykre doświadczenie

Cytat:
Napisane przez Vicki72 Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowa.Nie mogę sobie poradzić z pewną sytuacją.Nie liczę na pomoc bo to i tak nic nie zmieni.Jestem dojrzałą kobietą po przejściach, a jakże głupią. Wdałam się w krótkotrwały romans z dużo młodszym facetem.Po pierwszej wspólnej nocy otrzymałam wiadomość: " sorry, ale sex z tobą to była męczarnia, zero podniecenia i zero przyjemności, zapomnij o tym".Chcę dodać, że to był mój pierwszy facet od x-czasu.Czuję się jak ostatnia dzi... .Mam niesamowitego doła, choć umówiliśmy się tylko na sex.Wiem, sama sobie jestem winna, ale jak z tym żyć?
Po prostu żyj dalej omijając z daleka tego typa. A na przyszłość staranniej dobieraj sobie partnerów seksualnych, bo ten to jakieś dno. Nie rozumiem jak tak można napisać (a tak z ciekawości - on był dobry w łóżku? bo często ci co sami ledwo wiedzą co i jak obarczają za kiepski seks kobietę). Mam wrażenie, że to jakiś mało inteligentny goguś. Piszesz, że czujesz się jak dziw_ka, a czy czułabyś się tak (oczywiście tego nie możesz być pewna co by było gdyby, ale jak myślisz) gdyby ten palant nie napisał Tobie tego smsa? Jeśli tak, to znaczy, że jednorazowe przygody są nie dla Ciebie (szkoda sobie obniżać poczucie własnej wartości dla chwilowej przyjemności), a jeżeli wszystko byłoby w porządku gdyby nie te słowa, to tak jak pisałam ostrożniej dobieraj facetów na jedną noc.
I radzę nie przejmować się opinią kolesia, którego ledwie co znasz (tak wnioskuję) i który nie ma krzty klasy.
Pozdrawiam
__________________
Akcje: Pajacyk, Pusta Miska, Okruszek, Polskie Serce, Wyklikaj Żywność, Habitat i Marzenia za jednym kliknięciem:

Wejdź na stronę i kliknij w serduszko "7 w 1".

http://humanitarni.pl/



morska fala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 01:56   #3
bojkotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66
Dot.: Przykre doświadczenie

Nie masz powodu, żeby czuć się jak kobieta lekkich obyczajów! Chciałaś seksu to go miałaś - nic w tym dziwnego, nie żyjemy w średniowieczu. Olej chłopaczka, po co napisał Ci tego sms? Być może chciał sobie jakoś poprawić humor bo to jego dręczy jakieś niskie poczucie własnej(seksualnej) wartości...
__________________
'Twoja skóra jak plastelina - coraz grubszy miałaś makijaż.'
bojkotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 08:08   #4
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Przykre doświadczenie

Pewnie większości ludzi zdarzyło się kiedyś czegoś żałować - znajomości, pocałunku, seksu... Takie jest po prostu życie. Wyciągnij wnioski z tej sytuacji i np. obiecaj sobie, że skoro czujesz się z tym źle, to już następnym razem będziesz się kontrolować. A potem zapomnij o tej sytuacji i nie wracaj do tych wspomnień - bo i tak już nic nie zmienisz.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 08:57   #5
No1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 244
Dot.: Przykre doświadczenie

ucz sie na bledach. Czasu juz nie cofniesz, jedyny plus z calej historii moze byc taki ze dzieki temu w przyszlosci unikniesz podobnych sytuacji, oczywiscie jezeli wyciagniesz wnioski.
No1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 10:40   #6
Vicki72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Przykre doświadczenie

morska fala masz rację.To była jedyna taka przygoda w moim życiu.I wiem już,że drugi raz nie popełnię tego samego błędu.A facet,no cóż był w łóżku beznadziejny,ale ja mam odrobinę taktu i w życiu bym mu tego nie powiedziała.
Vicki72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 11:08   #7
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Przykre doświadczenie

Cytat:
Napisane przez bojkotka Pokaż wiadomość
nic w tym dziwnego, nie żyjemy w średniowieczu.
oj racja.

a do autorki: BURAK! i tyle. Cham i prostak. DZIECKO! Trudno bedzie Ci w to pewnie uwierzyc, ale wedlug mnie nie ma w tym Twojej winy, w szczegolnosci w poczatkach - on tylko pokazal to co sam soba mogl zaprezentowac, czyli dno, dno, DNO!

masz tez po czesci nauczke, zeby zawsze poznac faceta i dac szanse poznac facetowi sama siebie zanim z nim wskoczysz do lozka. W wiekszosci przypadkow wychodzi, ze zawsze lepiej w tych kwestiach grac na zwloke, zeby wlasnie oszczedzic sobie tego typu sytuacji.

a teraz, piers do przodu, usmiech.. zapominamy o palancie i calym incydencie. tego nie BYLO. i bron boze, nie mysl o tym - jak tylko bedziesz sie lapala na tym, ze myslisz.. zmieniaj temat, dzwon do przyjaciolki, idz pobiegac, wlacz muzyke - tancz.. COKOLWIEK! tylko nie mysl

eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 11:09   #8
morska fala
Rozeznanie
 
Avatar morska fala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 611
Dot.: Przykre doświadczenie

Cytat:
Napisane przez Vicki72 Pokaż wiadomość
A facet,no cóż był w łóżku beznadziejny,ale ja mam odrobinę taktu i w życiu bym mu tego nie powiedziała.
Dlaczego od razu tak mi się wydawało? Po prostu trafiłaś na jakiegoś zakompleksionego, kiepskiego w łóżku kolesia, który po wszystkim bał się, że to on dostanie od Ciebie podobnego smsa (mierzy ludzi swoją miarą), więc wolał Cię ubiec i zwalić wszystko na Ciebie. Dość znany schemat tego typu palantów. Skoro to była Twoja pierwsza tego typu przygoda, to pewniej jest Tobie trudniej, bo chyba inaczej sobie to wyobrażałaś, ale na szczęście nie wszyscy faceci są tacy, uszy do góry
__________________
Akcje: Pajacyk, Pusta Miska, Okruszek, Polskie Serce, Wyklikaj Żywność, Habitat i Marzenia za jednym kliknięciem:

Wejdź na stronę i kliknij w serduszko "7 w 1".

http://humanitarni.pl/



morska fala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 11:20   #9
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Przykre doświadczenie

Cytat:
Napisane przez morska fala Pokaż wiadomość
Po prostu trafiłaś na jakiegoś zakompleksionego, kiepskiego w łóżku kolesia, który po wszystkim bał się, że to on dostanie od Ciebie podobnego smsa (mierzy ludzi swoją miarą), więc wolał Cię ubiec i zwalić wszystko na Ciebie. Dość znany schemat tego typu palantów.


ciekawe to i chociaz odziera takich ludzi z jakiegokowiek czlowieczenstwa, a ukazuje wampira, to mysle, ze prawdziwe, bo ma sens.



no wiec autorko: pewnie bylas dobra w tym lozku.. tak dobra, ze az tak go to zabolalo i wyczul, ze Ty pewnie widzialas, ze on mieczak glowa do gory
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 12:09   #10
rose hip
Raczkowanie
 
Avatar rose hip
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Przykre doświadczenie

Olać to! Nie ma co się przejmować zakompleksionym ptaszkiem, który jak sama napisałaś nie był najlepszy w te klocki.
__________________
Szanuj mnie i moją wypowiedź, odwdzięczę się tym samym
rose hip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 12:10   #11
Vicki72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Przykre doświadczenie

Bardzo dziękuję wszystkim za posty.Bałam się,że zostanę poddana ocenie za niemoralne prowadzenie.Jednak nie jestem stworzona do takich rzeczy typu sex bez zobowiązań.Wnioski z przygody już wyciągnęłam,ale niesmak pozostaje.
Vicki72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 13:07   #12
hors de prix
Raczkowanie
 
Avatar hors de prix
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 437
Dot.: Przykre doświadczenie

pewnie on już niejednego takiego sms-a dostał i, jak już ktoś wcześniej napisał, tym razem chciał być po prostu pierwszy.
__________________
Będę Cię kochać do końca życia.
A jeżeli jest coś potem, będę Cię kochać także po śmierci.
Czy mnie rozumiesz?
hors de prix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 13:41   #13
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Przykre doświadczenie

Na pewno się nie przejmuj.
Sam był kiepski i chciał Ci dowalić.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 13:58   #14
Krakovianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 647
Dot.: Przykre doświadczenie

Cytat:
Napisane przez Vicki72 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję wszystkim za posty.Bałam się,że zostanę poddana ocenie za niemoralne prowadzenie.Jednak nie jestem stworzona do takich rzeczy typu sex bez zobowiązań.Wnioski z przygody już wyciągnęłam,ale niesmak pozostaje.
Vicki, kobieto jakie niemoralne prowadzenie
No co ty z konia spadlas? Mialas pecha ze trafilas na buraka!! Ot tyle!
Pewnie ma sam watpliwosci czy sie dobrze spisal i uznal ze atak to najlepsza obrona.
No cham i burak!
Ale pech. Chba nie masz zamiaru teraz w cnocie zyc bo jakis frajer nie umial sie zachowac...
No nie! Daj spokoj
Krakovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 14:16   #15
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Przykre doświadczenie

Cytat:
Napisane przez Vicki72 Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowa.Nie mogę sobie poradzić z pewną sytuacją.Nie liczę na pomoc bo to i tak nic nie zmieni.Jestem dojrzałą kobietą po przejściach, a jakże głupią. Wdałam się w krótkotrwały romans z dużo młodszym facetem.Po pierwszej wspólnej nocy otrzymałam wiadomość: " sorry, ale sex z tobą to była męczarnia, zero podniecenia i zero przyjemności, zapomnij o tym".Chcę dodać, że to był mój pierwszy facet od x-czasu.Czuję się jak ostatnia dzi... .Mam niesamowitego doła, choć umówiliśmy się tylko na sex.Wiem, sama sobie jestem winna, ale jak z tym żyć?
Ciesz się, że masz z głowy tego pajaca. Co to za facet, skoro nie potrafi nawet pogadać na żywo, tylko wypisuje brednie... Odważny pod telefonem...
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 14:24   #16
prosperito18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 19
Dot.: Przykre doświadczenie

zakompleksiony dzieciak ktory nie umial sprostac oczekiwaniom dorosłej kobiety

napewno bola takiesłowa ale widac ze brak w nim jakichkolwiek odruchów prawdziwego dzentelmena, ja machnelabym na to reka i juz, skwitowałabym czyms takim- " ze swój do swego ciagnie" z kultura ale poszło by mu w piety
prosperito18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 14:45   #17
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Przykre doświadczenie

Cytat:
Napisane przez prosperito18 Pokaż wiadomość
zakompleksiony dzieciak ktory nie umial sprostac oczekiwaniom dorosłej kobiety

napewno bola takiesłowa ale widac ze brak w nim jakichkolwiek odruchów prawdziwego dzentelmena, ja machnelabym na to reka i juz, skwitowałabym czyms takim- " ze swój do swego ciagnie" z kultura ale poszło by mu w piety
Ja w ogóle bym sobie darowała wszelkie komentarze, a gdyby ów pan wyskoczył z czymś takim w miejscu publicznym, czy też w ogóle w realu, spytałabym, czy my się w ogóle znamy, bo chyba mnie z kimś pomylił. Tak właśnie zrobiłam jakieś 3 lata temu, gdy zobaczyłam mojego ówczesnego faceta z inną, gdy spacerowali sobie, jakby nigdy nic. On się 1 odezwał z hasłem: mówiłem ci szmato, że już nie jesteśmy razem (hmmm... Nie mówił. Wieczór wcześniej w ogóle słyszałam zupełnie inne rzeczy, głównie w łóżku). Zrobiłam wielkie oczy (choć w środku szlag mnie trafił) i rzuciłam tekst powyżej. Chłopak zrobił minę zbitego psa, a jego "dziewczyna" też popatrzała jak na wariata.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 16:52   #18
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: Przykre doświadczenie

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Ja w ogóle bym sobie darowała wszelkie komentarze, a gdyby ów pan wyskoczył z czymś takim w miejscu publicznym, czy też w ogóle w realu, spytałabym, czy my się w ogóle znamy, bo chyba mnie z kimś pomylił. Tak właśnie zrobiłam jakieś 3 lata temu, gdy zobaczyłam mojego ówczesnego faceta z inną, gdy spacerowali sobie, jakby nigdy nic. On się 1 odezwał z hasłem: mówiłem ci szmato, że już nie jesteśmy razem (hmmm... Nie mówił. Wieczór wcześniej w ogóle słyszałam zupełnie inne rzeczy, głównie w łóżku). Zrobiłam wielkie oczy (choć w środku szlag mnie trafił) i rzuciłam tekst powyżej. Chłopak zrobił minę zbitego psa, a jego "dziewczyna" też popatrzała jak na wariata.
Świetna akcja Twarda z ciebie kobieta


Każdemu zdarza się zrobić coś, czego potem żałuje. Chociaż masz teraz pewnie w głowie masę głupich myśli, które przychodzą mimowolnie...to z czasem przejdzie. Jakiś niedoświadczony gówniarz chciał zrobić z siebie nie wiadomo jakiego maczo, że niby on taki doświadczony. Pewnie zrobiło mu się wstyd, że cię nie zadowolił i swoje frustracje wyładował na tobie. Nie myśl o tym, nie zadręczaj się, bo nie warto.Ja bym mu jednak coś odpisała, żeby wiedział, że się nie popisał ani w łóżku ani swoją kulturą (odnośnie tego esa ). Taka wredna ostatnio jestem ;p
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 17:16   #19
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Przykre doświadczenie

trzeba niezłym prostakiem być żeby coś takiego napisać... no i cóż - jak w łóżku jest para to para powinna się bawić, a jak nie wychodzi to nie wychodzi parze a nie jednostce - nie każda dwójka osób jest dla siebie stworzona
autorko - czasu nie cofniesz więc po prostu nie przejmuj się takim burakiem a na przyszłość wyciągnij wnioski
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 17:24   #20
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przykre doświadczenie

Cytat:
Napisane przez Vicki72 Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowa.Nie mogę sobie poradzić z pewną sytuacją.Nie liczę na pomoc bo to i tak nic nie zmieni.Jestem dojrzałą kobietą po przejściach, a jakże głupią. Wdałam się w krótkotrwały romans z dużo młodszym facetem.Po pierwszej wspólnej nocy otrzymałam wiadomość: " sorry, ale sex z tobą to była męczarnia, zero podniecenia i zero przyjemności, zapomnij o tym".Chcę dodać, że to był mój pierwszy facet od x-czasu.Czuję się jak ostatnia dzi... .Mam niesamowitego doła, choć umówiliśmy się tylko na sex.Wiem, sama sobie jestem winna, ale jak z tym żyć?
po pierwsze nie jesteś "KŁODĄ",ale facet był kiepskim kochankiem.gdyby była dobry nie byłoby tego rozżalenia.

kobieyo,nie rozpaczaj,ciesz się,że taki dupek nie dołował cię więcej i nie oszukał.
patrz przed siebie i docen siebie.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 17:38   #21
Krakovianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 647
Dot.: Przykre doświadczenie

A tak a propo klody, to ja nie wierze w takie cos jak "dobra w lozku".
Bo tak naprawde to jak sie cos robi z uczucia czy pozadania to orgazm ma sie w mozgu
Trafilas na buraka OTO CALA TAJEMNICA!
Bo nawet jak bys ta kloda byla i w ogole byla straszna to nie powinien tak napisac. A jak on by taki ogier byl to by nawt z klody seksoholiczke zrobil
Czyli kochana Vicki, wstan otrzeb kolana z piachu i ruszaj na podbicie serc.
Krakovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 18:55   #22
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: Przykre doświadczenie

Dziewczyny mają racje, nie przejmuj się tym chłopcem.
Mężczyzną to on na pewno nie jest, zapewne współżył wcześniej z jedną może z dwiema kobietami, które udawały,że jest im świetnie czy coś w ten deseń a on uważa się za niewiadomo jakiego kochanka. Pfff... niech się schowa.
Nie bierz tego do siebie.
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 19:02   #23
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Przykre doświadczenie

Mój Boże, i ty, dorosła kobieta, stracilas tyle czasu zamartwiajac sie i dolujac durnym tekstem jakiegoś prostaka? Nie szkoda ci twojego czasu?

Wypij sobie lampka dobrego wina na rozluznienie i juz sie nie przejmuj. I mam nadzieje ze juZ wykasowalas ze swojego telefonu zarówno smsa jak i jego numer...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 21:21   #24
Althea
Raczkowanie
 
Avatar Althea
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 192
Dot.: Przykre doświadczenie

Ciesz się lepiej, że to na jedną noc było. Chłopak wykazał się kompletnym brakiem klasy i tak. Zapomnij o tym buraku, a następnym razem spróbuj ostrożniej wybrać sobie partnera. Głowa do góry. Nie dasz sobie chyba przez tekst jakiegoś za przeproszeniem g...rza (nieważne ile miał lat- menatlnie zachował się jak czternastolatek) zepsuć humoru i samooceny?
Althea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 21:34   #25
morska fala
Rozeznanie
 
Avatar morska fala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 611
Dot.: Przykre doświadczenie

Dziewczyny to tak łatwo się gada "olej zapomnij". Burak nie burak niesmak zostaje i niezbyt miła pamiątka w psychice na jakiś czas. Do tego vicky pisała, że to pierwszy raz taka akcja na jedną noc, więc tymbardziej się rozczarowała.

Sama vicky napisałaś, że się nie nadajesz na przelotny seks i tego się trzymaj, tak jak wcześniej pisałam szkoda nerwów za chwilę przyjemności (z drugiej strony co to była za przyjemność?!). Ja np. nigdy nie próbowałam takich przygód, bo wiem, że to nie dla mnie. Jakoś nie mogłaby się przemóc i uprawiać seks z kimś z kim nie wiążą mnie żadne emocje. Byłby to pewnie koszmar, a potem mogłoby być tylko gorzej, spadek samooceny i inne tego typu historie. Nie wszyscy się do tego nadają
Vicky życzę rychłego poznania wartościowego faceta, z którym stworzysz udany związek. Tylko nie zniechęcaj się teraz do mężczyzn Nie wszyscy są takimi nieudacznikami i chamami jak ten koleś.
__________________
Akcje: Pajacyk, Pusta Miska, Okruszek, Polskie Serce, Wyklikaj Żywność, Habitat i Marzenia za jednym kliknięciem:

Wejdź na stronę i kliknij w serduszko "7 w 1".

http://humanitarni.pl/



morska fala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 23:44   #26
Vicki72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Przykre doświadczenie

Dzięki za miłe słowa.Oczywiście wykasowałam od razu smsa,a także jego numer.Limonce1983 dziękuję za podpowiedź, na pewno tak mu powiem,gdybym nie daj boże go spotkała. Na dzień dzisiejszy mam dość mężczyzn, a właściwie gówniarzy.Do mężczyzny mu jeszcze daleko.
Vicki72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 10:33   #27
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Przykre doświadczenie

Cytat:
Napisane przez Vicki72 Pokaż wiadomość
Dzięki za miłe słowa.Oczywiście wykasowałam od razu smsa,a także jego numer.Limonce1983 dziękuję za podpowiedź, na pewno tak mu powiem,gdybym nie daj boże go spotkała. Na dzień dzisiejszy mam dość mężczyzn, a właściwie gówniarzy.Do mężczyzny mu jeszcze daleko.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 13:31   #28
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Przykre doświadczenie

Vicki72, jestes dużą dziewczynka, a pozwoliłas by byle gó... zachwiał Twoja samoocena?
Idź do lustra spójrz sobie w oczy i zobacz jaką fajna kobiete widzisz. To Ty
Uśmiechnij się.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 11:27   #29
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: Przykre doświadczenie

Vicky , jesteś super babką , a taki typ napisał to żeby polepszyć swoje ego. Miej klasę , zapomnij. W końcu był kiepski wiec nie ma o czym mówić. I nie jesteś zadną dzi....! To zupełnie nie pasuje do tego co napisałaś. NAPRAWDĘ
__________________

Z moim M. od 25.03.2010
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 10:37   #30
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Przykre doświadczenie

Cytat:
Napisane przez Vicki72 Pokaż wiadomość
Dzięki za miłe słowa.Oczywiście wykasowałam od razu smsa,a także jego numer.Limonce1983 dziękuję za podpowiedź, na pewno tak mu powiem,gdybym nie daj boże go spotkała. Na dzień dzisiejszy mam dość mężczyzn, a właściwie gówniarzy.Do mężczyzny mu jeszcze daleko.
Jesteś za dobra dla niego, wykasowałaś numer i sms .... Ode mnie dostałby zwrotnego z tekstem:
Cieszę się, że się odezwałeś i poruszyłeś ten temat , bo ja nie wiedziałam jak ci to napisać, że byłeś beznadziejny i musisz popracować nad techniką.

Poza tym przypuszczam, że facet zorientował się, że nie zadowolił Ciebie i abyś nie myślała właśnie o nim jak o beznadziejnym kochanku zrzucił winę na Ciebie. Skoro szczytował to jednak go podniecałaś i z Twojej strony było ok.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.