Potrzebuje waszych opinii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-26, 20:18   #1
ChocoWhite
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoWhite
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Centralne biuro uwodzenia :D
Wiadomości: 4 729
GG do ChocoWhite
Unhappy

Potrzebuje waszych opinii


Mam tylko 15 lat i nigdy nie mialam przyjaciółki. Poznałam sie bliżej z dwiema dziewczynami z klasy są najlepszymi przyjaciółkami i przyjęły mnie jako "przyjaciółkę" bo i tak zawsze jestem ta trzecia . No ale potem popełniłam kilka błędów później znowu. Na serio nie potrafię wytłumaczyć jak one się powtarzają bo zależy mi na tych dziewczynach a ciągle nieświadomie coś robię źle , staram się poprawić , ale jestem pechowa. Samotność mnie zabija Nie wiem co robić .
__________________
nienawidzę patrzeć na ludzi, którzy byli mi kiedyś bliscy, a teraz są obcy

. .
ChocoWhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 20:22   #2
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Potrzebuje waszych opinii

Ale jakie błędy popełniłaś?
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 20:31   #3
ChocoWhite
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoWhite
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Centralne biuro uwodzenia :D
Wiadomości: 4 729
GG do ChocoWhite
Dot.: Potrzebuje waszych opinii

Cytat:
Napisane przez drusia Pokaż wiadomość
Ale jakie błędy popełniłaś?
powiedzialam jednej z nich co mnie drażni w drugiej. powtórzyło się to 2 razy. o innych bledach nie wspomne ;(
__________________
nienawidzę patrzeć na ludzi, którzy byli mi kiedyś bliscy, a teraz są obcy

. .
ChocoWhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 20:45   #4
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Potrzebuje waszych opinii

Przyjaźń polega na szczerości, jeśli coś Cię drażni dlaczego masz o tym nie mówić?
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 20:50   #5
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Potrzebuje waszych opinii

to normalne, że mówisz komuś, co się tobie w nim nie podoba, ale trzeba to umieć powiedzieć delikatnie, żeby się nie poczuły urażone
nie przejmuj się, ja mam dużo więcej lat niż ty i też nie mam przyjaciółki, miałam jakieś, ale wszystkie mnie w końcu zawiodły, więc zadowalam się kolezankami i staram się nikomu nie zaufać za bardzo, żeby potem się nie zawieść
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 21:03   #6
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Potrzebuje waszych opinii

mysle,ze to nie byly Twoje przyjaciolki. ale nie poddawaj sie, bo przyjazn to piekna rzecz w zyciu ,powodzenia
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 21:06   #7
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Potrzebuje waszych opinii

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
to normalne, że mówisz komuś, co się tobie w nim nie podoba, ale trzeba to umieć powiedzieć delikatnie, żeby się nie poczuły urażone
nie przejmuj się, ja mam dużo więcej lat niż ty i też nie mam przyjaciółki, miałam jakieś, ale wszystkie mnie w końcu zawiodły, więc zadowalam się kolezankami i staram się nikomu nie zaufać za bardzo, żeby potem się nie zawieść
Dokładnie tak samo myślę. Nie ma co szukać na siłę przyjaciół.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 21:14   #8
201701090917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 170
Dot.: Potrzebuje waszych opinii

Cytat:
Napisane przez ChocoWhite Pokaż wiadomość
powiedzialam jednej z nich co mnie drażni w drugiej. powtórzyło się to 2 razy. o innych bledach nie wspomne ;(
Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
to normalne, że mówisz komuś, co się tobie w nim nie podoba, ale trzeba to umieć powiedzieć delikatnie, żeby się nie poczuły urażone
nie przejmuj się, ja mam dużo więcej lat niż ty i też nie mam przyjaciółki, miałam jakieś, ale wszystkie mnie w końcu zawiodły, więc zadowalam się kolezankami i staram się nikomu nie zaufać za bardzo, żeby potem się nie zawieść
Mi się wydaje, że ChocoWhite nie powiedziała wprost dziewczynie co jej się w niej nie podoba, tylko, potocznie mówiąc, obrobiła jej tyłek do drugiej koleżanki . Z taką co to przy mnie udaje cud - miód koleżankę, a za plecami gada też bym się nie chciała trzymać

Edit: ja również, jak mnie coś drażni, mówię o tym głośno, ale mówię to w twarz danej osobie. Ze znajomymi nie mamy problemu z powiedzeniem sobie "rany, ale mnie dzisiaj drażnisz" czy cokolwiek w tym stylu. Ludzie są tylko ludzi, każdy może mieć zły dzień kiedy byle co go denerwuje, czy czasami komuś odwala i robi się po ludzku wkurzający

Edytowane przez 201701090917
Czas edycji: 2011-02-26 o 21:17
201701090917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 22:33   #9
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Potrzebuje waszych opinii

A ja nie mówię co mnie denerwuje w moich koleżankach, bo po co? Lubię je za to jakie są razem z wadami. Akceptuje nawet wady, staram się nie oceniać. Nie wiem po co jej informacja pt "wkurzasz mnie bo" czy "denerwujesz mnie kiedy".
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 10:01   #10
91moniaa161
Zadomowienie
 
Avatar 91moniaa161
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Potrzebuje waszych opinii

Cytat:
Napisane przez ChocoWhite Pokaż wiadomość
powiedzialam jednej z nich co mnie drażni w drugiej. powtórzyło się to 2 razy. o innych bledach nie wspomne ;(
Nie powinny się obrażac za to, że jesteś szczera wobec nich . Widac nie są warte przyjaźni, albo nie traktują tego poważnie skoro szczeośc im przeszkadza..
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20130615311120.html
PM 2013

zapuszczam włosy ...
51cm
cel-> 70 cm

91moniaa161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 10:36   #11
201701090917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 170
Dot.: Potrzebuje waszych opinii

Dziewczyny, czy wy naprawdę nie miałybyście nic przeciwko temu, żeby wasza dobra znajoma, tudzież przyjaciółka, obmawiała was za waszymi plecami? Szczerość szczerością, ale mówienie o drażniących cechach nie samej zainteresowanej, a osobom trzecim jest, moim zdaniem, niefajne . I wydaje mi się, że jeżeli ktoś nie jest wart przyjaźni to nie one, a autorka, bo to ona nie może się powstrzymać przed obgadywaniem koleżanek.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
A ja nie mówię co mnie denerwuje w moich koleżankach, bo po co? Lubię je za to jakie są razem z wadami. Akceptuje nawet wady, staram się nie oceniać. Nie wiem po co jej informacja pt "wkurzasz mnie bo" czy "denerwujesz mnie kiedy".
I chyba o to głównie chodzi. Ludzie czasami zachowują się w sposób który drażni i to jest normalne. Ale mają też wady i jeżeli nie potrafi się ich zaakceptować to po co trzymać z taką osobą? Ja tam przyzwyczaiłam się do tego, że znajome mają cechy które potrafią irytować, ale ogólnie je lubię i nie przeszkadza mi to. Dlatego też nie obmawiam ich za plecami; lubię je za to, że są fajne, a wady ma każdy i trzeba się z tym pogodzić . Poza tym nie wyobrażam sobie obrobić chamsko tyłka koleżankom
201701090917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 11:10   #12
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Potrzebuje waszych opinii

Cytat:
Napisane przez drusia Pokaż wiadomość
Przyjaźń polega na szczerości, jeśli coś Cię drażni dlaczego masz o tym nie mówić?
Wydaje mi się, że jak się ma coś do kogoś można to powiedzieć, a nawet trzeba lecz umiejętnie. Ale autorka nie powiedziała tego wprost tylko tej drugiej, a to jest odbierane jako obgadywanie.


Autorko życzę szczęścia w poszukiwaniach Ale nic na siłe

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
A ja nie mówię co mnie denerwuje w moich koleżankach, bo po co? Lubię je za to jakie są razem z wadami. Akceptuje nawet wady, staram się nie oceniać. Nie wiem po co jej informacja pt "wkurzasz mnie bo" czy "denerwujesz mnie kiedy".
Tu nei chodzi o to. Bo to że Ciebie denerwuje nie znaczy że to jest złe.
Chodzi o to żeby sobie pomagać, otwierać oczy na wady które np przeskadzają w życiu.
Jeśli wiesz o co mi chodzi Ale to już w głębszej raczej przyjaźni.
Ja tak myślę.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2011-02-27 o 11:11
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.