potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-19, 17:35   #1
wiktoria1717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 16
GG do wiktoria1717

potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(


Nie znalazłam tego tematu albo szukać nie umiem Jestem ze swojim partnerem 2 lata ja mam 17 lat on 26 jestesmy bardzo szcześliwi ale od pewnego zcasu kazda sobote spędzamy w domu jak emeryci nigdzie nie chodzimy nie bawimy sie tylko oglądamy film w domu jestem młoda i chce sie wyszaleć .on nie lubi chodzić na dyskoteki ale ja wcale go nie proszez ebysmy codziennie chodzili ostatnio bylam rok temu jemu sie nigdzie nie chce isć co mam robić dziewczyny?
wiktoria1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 17:50   #2
boja11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 34
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

A co sama zrobiłaś, aby zmienić tę sytuację?
boja11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 17:56   #3
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Cytat:
Napisane przez wiktoria1717 Pokaż wiadomość
Nie znalazłam tego tematu albo szukać nie umiem Jestem ze swojim partnerem 2 lata ja mam 17 lat on 26 jestesmy bardzo szcześliwi ale od pewnego zcasu kazda sobote spędzamy w domu jak emeryci nigdzie nie chodzimy nie bawimy sie tylko oglądamy film w domu jestem młoda i chce sie wyszaleć .on nie lubi chodzić na dyskoteki ale ja wcale go nie proszez ebysmy codziennie chodzili ostatnio bylam rok temu jemu sie nigdzie nie chce isć co mam robić dziewczyny?
2 lata i dopiero teraz zdążyłaś zauważyć, że najwyraźniej on jest domatorem?
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:04   #4
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Rozmawialiście o tym? Powiedziałas mu co Cię dręczy?

Dlaczego po prostu nie pójdziesz sama, skoro masz chęć, a on niezbyt?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:17   #5
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Ty masz 17 lat i to dla ciebie czas na wyszalenie, zabawę, a piszesz, że już jako 15-latka zaczęłaś być w związku z wtedy 24-latkiem- na TYM AKURAT etapie życia to zbyt duża różnica wieku.
Dodam też, że pewnie macie różne podejście do życia, on jest domatorem.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:25   #6
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Powiedz mu o swoich potrzebach. Nie każdy lubi wychodzić co sobote. Powinniście pójśc na kompromis i wychodzi od czasu do czas, resztę czasu spędzać w domu.
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:56   #7
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Idź sama
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 19:38   #8
wiktoria1717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 16
GG do wiktoria1717
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Cytat:
Napisane przez boja11 Pokaż wiadomość
A co sama zrobiłaś, aby zmienić tę sytuację?
próbowałam isć na kompromis rozmawiałąm ale on ciagle sie wykręca byle by nigdzie nie isć.
wiktoria1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 19:47   #9
boja11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 34
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

A próbowałaś postawić go w sytuacji, gdy wszystko jest zorganizowane i głupio odmówić wzięcia w tym udziału? Wiadomo, że z domatora nagle nie przemieni się w króla imprez, ale może z czasem będzie mu głupio i będzie chciał się odwdzięczyć?
boja11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 19:48   #10
deskaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 33
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

To co za problem? Idź sama! To zresztą zazwyczaj działa na facetów, szybko się reflektują, że prędzej czy później możesz znaleźć kogoś nowego na tej imprezie, wiadomo, że Ty tego kogoś nie szukasz, ale różne teorie tworzą się w ich głowach, w takim razie nie chce iść z Tobą? Masz prawo iść sama i szaleć ze znajomymi! Nie daj się ograniczać!!
__________________
Przedłużanie rzęs to mój sposób na zniewalające spojrzenie. A co tam... matka natura też się czasem myli
deskaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 20:06   #11
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Jak dla mnie tez zwiazek byl juz skreslony na starcie. Moze mam zasciankowe poglady, ale dla mnie zwiazek 15letniej dziewczyny z 24letnim mezczyzna jest po prostu chory.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 20:08   #12
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Dokładnie, idź sama.
Niestety dobraliście się jak świnia do siodła pod kątem wieku (bez urazy, nie mam zamiaru nikogo obrazić ). Chodzi mi o to, że niefortunnie się składa, że Ty akurat ZACZYNASZ ten okres szaleństwa, zabaw, imprezowania... a on niestety KOŃCZY go. Typowy koflikt interesów. Jak już któraś z dziewczyn napisała - w tym okresie, taka różnica wieku niestety daje się we znaki.
Zbierz koleżanki i idź się wyszalej - nie musisz go brać ze sobą, jeśli nie chce.
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 20:11   #13
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Ten związek mi pedofilią zalatuje, 15-latka i 24-latek, jakaś masakra.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 20:12   #14
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;27617366]Jak dla mnie tez zwiazek byl juz skreslony na starcie. Moze mam zasciankowe poglady, ale dla mnie zwiazek 15letniej dziewczyny z 24letnim mezczyzna jest po prostu chory.[/QUOTE]

- nie wiem, czy chory, ale na tym etapie życia dziewczyny- to przepaść, dziwaczne. Nie mam pojęcia, co 24-latek widzi w 15-letniej gimnazjalistce. Pomijam,że maja kompletnie różne podejście do życia.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 20:19   #15
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- nie wiem, czy chory, ale na tym etapie życia dziewczyny- to przepaść, dziwaczne. Nie mam pojęcia, co 24-latek widzi w 15-letniej gimnazjalistce. Pomijam,że maja kompletnie różne podejście do życia.
Niestety. Bądź, co bądź to dorosły już facet i praktycznie dziecko - przepaść. Ale myślę, że mimo wszystko nie nam to oceniać.
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 20:20   #16
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Cytat:
Napisane przez wiktoria1717 Pokaż wiadomość
Nie znalazłam tego tematu albo szukać nie umiem Jestem ze swojim partnerem 2 lata ja mam 17 lat on 26 jestesmy bardzo szcześliwi ale od pewnego zcasu kazda sobote spędzamy w domu jak emeryci nigdzie nie chodzimy nie bawimy sie tylko oglądamy film w domu jestem młoda i chce sie wyszaleć .on nie lubi chodzić na dyskoteki ale ja wcale go nie proszez ebysmy codziennie chodzili ostatnio bylam rok temu jemu sie nigdzie nie chce isć co mam robić dziewczyny?
Jeśli z nim rozmawiałaś i rozmowy nic nie pomogły to najlepszym wyjściem bedzie wychodzenie bez niego, z koleżankami.
Jesteś młoda, chcesz sie wyszaleć i masz do tego prawo.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 20:25   #17
ariadna90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 464
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Ty masz 17 lat i jeszcze się nie wyszalałaś, on ma 26 lat i doświadczenie, wyszalał się.Albo uda wam się dojść do jakiegoś kompromisu, albo ten związek nie ma szans.
ariadna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 20:28   #18
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Cytat:
Napisane przez boja11 Pokaż wiadomość
A próbowałaś postawić go w sytuacji, gdy wszystko jest zorganizowane i głupio odmówić wzięcia w tym udziału? Wiadomo, że z domatora nagle nie przemieni się w króla imprez, ale może z czasem będzie mu głupio i będzie chciał się odwdzięczyć?
Oj zależy od człowieka. Gdyby mi TŻ taką akcję zorganizował to bardzo bym się wkurzyła, bo nie lubię jak się za moimi plecami coś knuje.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 20:48   #19
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

-> zaproponuj jakas rozrywke poza domem, ale inna niz dyskoteka
-> idz z kolezankami na dyskoteke

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- nie wiem, czy chory, ale na tym etapie życia dziewczyny- to przepaść, dziwaczne. Nie mam pojęcia, co 24-latek widzi w 15-letniej gimnazjalistce. Pomijam,że maja kompletnie różne podejście do życia.
moze facet jest po prostu wyjatkowo niedojrzaly...
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 21:02   #20
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Problemem jest moim zdaniem różnica wieku. Ty chcesz się zabawić jeszcze, poszaleć , masz inny tok rozumowania i podejście niż 26 latek. Problemem mogą tu być nawet imprezy w gronie znajomych, on w Twoim będzie się czuł co najmniej nieswojo , ty w jego możesz mieć tez takie problemy. Moim zdaniem cięzko będzie , żeby to wszystko zgrać
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 21:09   #21
Anunnaki
Raczkowanie
 
Avatar Anunnaki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;27617366]Jak dla mnie tez zwiazek byl juz skreslony na starcie. Moze mam zasciankowe poglady, ale dla mnie zwiazek 15letniej dziewczyny z 24letnim mezczyzna jest po prostu chory.[/QUOTE]
Mam podobne zdanie.
Anunnaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 21:22   #22
boja11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 34
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Oj zależy od człowieka. Gdyby mi TŻ taką akcję zorganizował to bardzo bym się wkurzyła, bo nie lubię jak się za moimi plecami coś knuje.
Oj nie chodzi o wyjazd do spa za kilkaset złotych, ale np. włozenie kanapek do kosza i wybranie się nad okoliczną rzekę/jezioro (ładna pogoda jest, warto korzystać). Przede wszystkim warto znaleźć jakieś wspólne zamiłowanie (np. wspólne bieganie, wycieczki rowerowe). Są młodzi, jeśli zdrowie im pozwala to tylko chęci brakuje. Jeśli ciągle będzie wszystkiego odmawial to dla mnie taki układ jest bez sensu, bo w dłuższej perspektywioe czasu ten związek jest skazany na niepowodzenie. Ileż można nic nie robić?
boja11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 22:40   #23
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;27617366]Jak dla mnie tez zwiazek byl juz skreslony na starcie. Moze mam zasciankowe poglady, ale dla mnie zwiazek 15letniej dziewczyny z 24letnim mezczyzna jest po prostu chory.[/QUOTE]
przyznaję całkowitą rację...sorki, ale mój znajomy na studiach miał pannę w wieku 16 lat (o wtedy miał 24lata) i wszyscy się z niego ostro nabijali,ze znalazł sobie lolitkę, którą sadza na kolankach i pyta czy juz lekcje odrobiła...a ona odpowiada "tak tatusiu", albo "pomóż mi tatusiu w matematyce"
a co do problemu- idź sama i tyle
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 22:40   #24
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Cytat:
Napisane przez boja11 Pokaż wiadomość
Oj nie chodzi o wyjazd do spa za kilkaset złotych, ale np. włozenie kanapek do kosza i wybranie się nad okoliczną rzekę/jezioro (ładna pogoda jest, warto korzystać). Przede wszystkim warto znaleźć jakieś wspólne zamiłowanie (np. wspólne bieganie, wycieczki rowerowe). Są młodzi, jeśli zdrowie im pozwala to tylko chęci brakuje. Jeśli ciągle będzie wszystkiego odmawial to dla mnie taki układ jest bez sensu, bo w dłuższej perspektywioe czasu ten związek jest skazany na niepowodzenie. Ileż można nic nie robić?
Ja też o spa nie myślałam Ale takiego zaskakiwania nie znoszę, nawet jak to ma być piknik. Z reguły mam inne plany np. zrobiony obiad, a tu mi propozycja: idziemy na piknik, bo już wszystko mam. Noszzz
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 22:58   #25
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Idź z koleżankami,nie zmieniaj faceta na siłę,ale może uda ci się go namówić na jakąś domówkę w gronie paru bliskich znajomych których oboje lubicie. Ja nieskreślałabym odrazu takiego związku,sorry,ale jak miałam 16 lat spotykałam się z facetem o 8 lat starszym,dodam że napoczątku nie wiedziałam ile miał lat. Miałam też okazje patrzeć jak rozpada się wiele związków idealnie dobranych,tak samo imprezowych,ludzi w podobnym wieku.
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 00:29   #26
ola280
Raczkowanie
 
Avatar ola280
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 172
GG do ola280
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

jesteś młoda!!! musisz sie wyszaleć. w domu bedziesz siedziala po ślubie.!
Baw sie dzewczyno i korzystaj z zycia!
Jemu sie nie chce bo penwie ma juz to wszystko za sobą.. ale ty z tego nei rezygnuj.
__________________
Nie przejmuj się tym co ludzie powiedzą. Rób to co Ci się tylko podoba, jeśli potem w lustrze będziesz mogła spojrzeć sobie w twarz.





znalazłam idealny sposób na podkreślenie moich loczków! nareszcie! Jesli dalej borykasz sie z niesfornymi włosami pisz. chętnie pomogę
ola280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 06:34   #27
boja11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 34
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Ja też o spa nie myślałam Ale takiego zaskakiwania nie znoszę, nawet jak to ma być piknik. Z reguły mam inne plany np. zrobiony obiad, a tu mi propozycja: idziemy na piknik, bo już wszystko mam. Noszzz
Tutaj akurat sądzę, że TŻ Autorki nie posiada tyle inwencji, więc już chyba COKOLWIEK byłoby ciekawsze niż nieustanne siedzenie w domu. Nawet emeryta kiedyś szlag może trafić. Wtedy też wkurzyłabym się gdyby obiad gootwy, a ktoś z piknikiem wyjechał. Ale i tak ucieszyłabym się, że się w ogóle stara, żeby się nie zniechęcił, bo każdemu może nie udać się wpasować w czyjś grafik.
boja11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 08:22   #28
lokiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Cytat:
Napisane przez wiktoria1717 Pokaż wiadomość
Nie znalazłam tego tematu albo szukać nie umiem Jestem ze swojim partnerem 2 lata ja mam 17 lat on 26 jestesmy bardzo szcześliwi ale od pewnego zcasu kazda sobote spędzamy w domu jak emeryci nigdzie nie chodzimy nie bawimy sie tylko oglądamy film w domu jestem młoda i chce sie wyszaleć .on nie lubi chodzić na dyskoteki ale ja wcale go nie proszez ebysmy codziennie chodzili ostatnio bylam rok temu jemu sie nigdzie nie chce isć co mam robić dziewczyny?
Ekhem, czy mi sie wydaje, czy na dyskoteki wpuszczaja osoby ktore ukonczyly 18 rok zycia, hmm? Czyzbys rozmyslnie lamala prawo?
A tak poza tym, nie wpadlas na to, ze twoj facet zwyczajnie nie lubi takich imrez? Nie mozesz go zmuszac do uczestniczenia w takich wydarzeniach. Jesli tak ci zle to zaproponuj kino, spacer a nie siedz na czterech literach jak obrazona ksiezniczka ,,bo on sie nie domyslil"
lokiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 08:31   #29
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

no to już ustaliłyśmy....
przyczyna:
róznica wieku
rozwiązanie:
zmuszanie faceta do czegoś czego nie lubi nic nie da, najlepiej zacznij chodzić sama z koleżankami....wilk syty i owca cała
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 09:28   #30
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: potrzebuje pomocy związek mi sie psuje:(

Tak to niestety sie zdarza, jak sa rozne potrzeby. W tym momencie ta roznica wieku miedzy wami jest spora. Ja widze po sobie jak majac lat 17-21 nie wyobrazalam sobie weekendu bez imprezy i wtedy tez nie pakowalam sie w zadne powazniejsze zwiazki. Za to teraz majac lat 24 juz sie zmienilam i nie mam ochoty ganiac co tydzien po klubach. Raz w miesiacu jeszcze no i tez zawsze sie szlo poznawalo nowych facetow a teraz mam juz tego jedynego to co mi wiecej do szczescia trzeba
Podejrzewam ze Twoj TZ moze tez juz sie wyhulał i teraz ma inne potrzeby
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.