problem z łuszczącą się skrórą:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-09, 08:45   #1
kasiaa8880
Przyczajenie
 
Avatar kasiaa8880
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2

problem z łuszczącą się skrórą:(


Od tygodnia używam maść przepisaną od dermatologa Epiduo w celu złuszczenia naskórka, bo podobno mam wiele zamkniętych porów. Po używaniu maści twarz bardzo mnie szczypie, jest czerwona, skóra łuszczy sie bardziej niż powinna. Chciałam zacząć używać jakiś tani krem nawilżający, lecz nie wiem jaki wybrać(zastanawiam sie nad kremem biolipidowym Ziaja Calma HLC). Bo od każdego kremu, peelingu lub toniku którego używam twarz piecze jeszcze bardziej. chciałabym uzyskać jakąś poradę
nie wiem też czy jest jakiś podkład, po którego nałożeniu moja twarz wyglądała by normalnie, a naskórek nie wyglądał na złuszczony błagam o pomoc.!
kasiaa8880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 12:42   #2
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: problem z łuszczącą się skrórą:(

Podkład na chorą skórę? Co za pomysł ;/

odstaw żele i inne duperele które w skladzie maja sls. Na uspokojenie skóry polecam iwostin krem ochronny spf 15.

Po prostu przeczekaj etap leczenia, nie masz wyjścia, skóry MUSI się złuszczyć aby odsłonić "świeżą", zdrową.

I najważniejsze: nie maż się podkłądami fluidami ani pudrami skoro leczysz zaskórniki.... przecież zapychając twarz opóźniasz proces wyleczenia!!!!!!
;O !!!
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.