Nogi :-( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 20:51   #1
MagdalenkaKr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7

Nogi :-(


witajcie! piszę na forum z prośbą o pomoc. co zrobić aby moje nogi były gładkie i jędrne. stosuję balsamy, peelingi i nie widzę większej różnicy. jeżdżę codziennie rowerem a poprawy nie widać za bardzo. wiem że dla kogoś ten problem może okazać się śmieszny ale ja zbytnio nie moge pokazać się w spódniczce ani spodenkach. cellulit u mnie nie jest aż tak widoczny - to być może za sprawą zdrowego odżywiania, ale ogólnie skóra na moich nogach nie jest zbyt gładka. macie może jakieś domowe, sprawdzone sposoby? może polecicie mi jakiś balsam albo krem? z góry dziękuję za odpowiedź.
MagdalenkaKr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 23:36   #2
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Nogi :-(

Moj maz (sportowiec)od 3 miesiecy wpaja we mnie 3 litry wody dziennie ( nie cierpie wody)chodzimy codziennie po 2 godziy,plus steper CODZIENNIE na plaskich stopach aby uniknac rozbudowy lydki jakies 30 min i efekt widoczny,celluli poszedl sobie i nogi sie ``naciagnely`` czyli jedrniejsze
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 19:08   #3
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Nogi :-(

przy założeniu że będziesz 2x w tygodniu jeździła na rolkach po 2 godziny i praktykowała CODZIENNIE marsz ok. 1,5 godzinny - będziesz mieć idealne nogi.

i jeszcze jedno: zimne(chłodne) prysznice na nogi na prawdę im służą. Ukrwienie jest optymalne, skóra dobrze się czuje, nie ma opuchnięć.

Co masz na myśli mówiąc "ogólnie skóra na moich nogach nie jest zbyt gładka" ? Pomyślałam o cellulicie lub rozstępach ale teraz już na prawde nie rozumiem, ile masz lat, jak ta skóra wygląda?
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 19:07   #4
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Nogi :-(

Cytat:
Napisane przez MagdalenkaKr Pokaż wiadomość
witajcie! piszę na forum z prośbą o pomoc. co zrobić aby moje nogi były gładkie i jędrne. stosuję balsamy, peelingi i nie widzę większej różnicy. jeżdżę codziennie rowerem a poprawy nie widać za bardzo. wiem że dla kogoś ten problem może okazać się śmieszny ale ja zbytnio nie moge pokazać się w spódniczce ani spodenkach. cellulit u mnie nie jest aż tak widoczny - to być może za sprawą zdrowego odżywiania, ale ogólnie skóra na moich nogach nie jest zbyt gładka. macie może jakieś domowe, sprawdzone sposoby? może polecicie mi jakiś balsam albo krem? z góry dziękuję za odpowiedź.
cellulit nie jest u Ciebie widoczny, to o jakiego rodzaju brak gładkości skóry pytasz? jaki masz z tym problem?
czy chodzi jednak o ten cellulit?

co do poprawy jędrności - jest gdzieś wątek o masowaniu skóry kostkami lodu mam zamiar spróbować właśnie, może to będzie też coś dla Ciebie?
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.