Olaboga, dopomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-20, 00:15   #1
toothless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
GG do toothless

Olaboga, dopomóżcie


Hejżehola,

pisze z prosba o jakies rady. Wygladam mniej wiecej tak samo od stu milionow lat i zastanawiam sie co moglabym zrobic ze soba zeby wygladac 'jakos'. Nie umiem sie do konca zidentyfikowac porami roku, oczy mam jednego dnia zielone, innego brazowe, latem szybko sie opalam, zimą jestem biała, czesto wychodza mi rumience.
Nie podoba mi sie opalona skora, ciezki makijaz, tandeta.
Probowalam eksperymentowac na wlasna reke ale to tylko skonczylo sie pofarbowaniem (na szczescie szamponetka) wlosow na czarno, z ktorymi to wygladalam bardzo dziwnie i sztucznie. To co mam na zdjeciach (oprocz tego z kitka na ktorym nie mam makijazu) to moja 'najciezsza' wersja makeupu przy ktorym czuje sie znacznie pomalowana a ktorego nikt nie zauwaza i slysze od kolezanek uwagi ze mam fajnie bo nie musze sie malowac podczas gdy to robie :<
Co pare miesiecy przycinam wlosy i robie grzywke na bok.

Chcialabym wygladac jakos kobieco, swieżo, a nie tak buro i nijako.

Da sie cos zrobic?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jeden.jpg (40,3 KB, 330 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Czt.jpg (39,9 KB, 313 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dwa.jpg (52,2 KB, 323 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Trzy.jpg (38,6 KB, 497 załadowań)
toothless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 09:54   #2
madzax92x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 118
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

moze zrób jakieś jasniejsze refleksy we włosach,chociaz i tak masz ładne
__________________
madzax92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 11:48   #3
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

Ja proponowałabym Ci, żebyś spróbowała trochę hmm... unieść włosy, żeby wyglądały tak jakby było ich więcej, np. ułóż je na grubą szczotkę czy potrzymaj na grubych wałkach kilkanaście minut, efekt powinien być fajny A co do makijażu... Kreska na górnej powiece, niekoniecznie czarna, podkreśli Twoje oczy.
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 15:28   #4
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

Nie wiem, czy zdjecia nie przeklamuja kolorow, ale chyba jestes typem urody zblizonym do ksieznej Catherine

http://blog.prettyyourworld.com/blog/celebrities/

Warto tez odwiedzic strone "truth is beauty" na temat typow kolorystycznych - swietnie doradza wybor szminek

Czy wlosy Ci sie przypadkiem nie kreca, nie faluja?
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 19:02   #5
toothless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
GG do toothless
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

Dziękuję Wam bardzo!

Madzax92x, dziękuję, ale to jeszcze ciemnawy kolor z szamponetki schodzi

reactiooon, masz rację, one zawsze były takie oklapnięte; wystarczy sama okrągła szczotka i suszarka z taką płaską końcówką czy jakieś pianki też? czasami maluję kreskę na oku i właśnie czarna jak jest za gruba to się za bardzo odznacza; kupiłam sobie w żelu essence taki grafitowy eyeliner

Juliszka, dziękuję bardzo za tą stronę i analizę! Wydaje mi się, że masz rację, zorientowałam się też po tym, że autorka napisała że taki sam typ ma wg niej Angelina Jolie; mam kolor cery i włosów właśnie zbliżony do nich (kiedy nie przyciemnię za bardzo włosów i nie jestem opalona). Jak w ich przypadku czarne np. bluzki to trochę 'za dużo', lepiej mi w bieli.

Włosy mi się trochę falują, są bardzo podatne na układanie.

Skoro już znalazłam swój typ to poszukam czegoś co może ożywi ten (najnudniejszy wg mnie) typ kolorystyczny Jeśli jednak macie jeszcze jakieś sugestie, wrażenia, doświadczenia albo pomysły co zrobić żeby mnie 'ożywić' to śmiało
toothless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 19:55   #6
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

Na pewno duże brawa za to, że nie przesadzasz z makijażem, wiadomo- jest okazja, można poszaleć, ale makijaż ma w końcu podkreślić atuty, a nie stworzyć maskę. Najlepiej usiądź w wolnej chwili przed lustrem i popróbuj z tymi kreskami, ja tak robiłam Wtedy sama ocenisz co wygląda najbardziej korzystnie Jeśli masz falowane włosy to np. jakaś pianka czy mleczko/balsam, który zwiększy objętość i sprawi, że włosy będą bardziej puszyste, popytaj w drogerii na pewno tam Ci doradzą jaki produkt jest najlepszy. A włosy możesz modelować na szczotce chociażby tylko te "z góry" głowy (mam nadzieję, że zrozumiesz co mam na myśli :P)
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 21:16   #7
toothless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
GG do toothless
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

chyba tak, te włosy z 'wierzchu' głowy?
unoszę je ręką, nasadzam na szczotkę i suszę na szczotce od ich nasady?
toothless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 08:17   #8
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

Tak, właśnie tak
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 10:16   #9
Stillady
Raczkowanie
 
Avatar Stillady
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

Jeśli mogłabym Ci doradzić to proponowałabym upiecie włosów do góry w taki lużny kok na czubku.Oczy masz bardzo ładne dlatego należy je podkreślić.Delikatna czarna kreska na dole tak do 3/4 oka i dobrze roztarta.Cień coś z zieleni lub błekitów i dobrze wytuszowane rzesy.Na twarz lekki podkład w kolorze porcelanowym lub bardzo jasny beż.Odrobina różu na policzki a zamiast błyszczyka pomadka w kolorze zgaszonego różu.Gdybyś zdecydowała sie kiedyś na zmiane koloru włosów to polecam odcienie kasztanowe.Bedą ładnie współgrały z kolorem Twoich oczu.
__________________
http://twoje-stroje.blog.onet.pl

http://stillady.blogspot.com - mój blog o modzie - ZAPRASZAM
Stillady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 12:34   #10
nicole89
Raczkowanie
 
Avatar nicole89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: high above the skies
Wiadomości: 480
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

Olaboga, jaka jesteś ładna! ja proponuję lekką korekcje brwi - ciemna henna i regulacja (ale nie za mocno) i może prosta, gruba grzywka? koloru włosow bym nie ruszała
__________________
6.06.2011r. nie prostuję!

62-> 61-> 60-> 59-> 58-> 57-> 56->55-> 54->53-> 52

Pani Magister
nicole89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 13:00   #11
idus55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 186
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

kochana masz piękne włosy :O ciągle nosisz rozpuszczone? zamiast farbowania może zacznij się nimi bawić? pleć sobie francuzy, zawijaj na wałki na YT jest dużo dziewczyn, które pokazują jak zrobić różne ciekawe fryzury.. większość na długie włosy więc zajrzyj tam skoro nikt nie zauważa jak malujesz oczy może lepiej większa uwagę przykłuj do ust? są bardzo ładne a najbardziej neutralne kolory dla oczu to zazwyczaj brąz, złoty... ewentualnie fiolet
idus55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 15:45   #12
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

Po pierwsze, masz bardzo ładne rysy twarzy i przepiękne włosy - duże brawa za to, że nie lubisz tapety, bo, moim zdaniem, masz idealny typ urody na makijaż, ale świeży, delikatny, podkreślający Twoje przyjemne rysy. Patrzę na zdjęcia i myślę - malować, ale delikatnie!

Więc ja bym przede wszystkim wypełniała brwi, bo są ciut za jasne (ale nie mocno, tylko trochę, żeby buzia była bardziej wyrazista) i zaczęła delikatnie używać różu. Makijaż może taki rozświetlający i delikatny - np. jasny złoty cień? Kształt ust też masz ładny, wystarczy podkreślić fajnym błyszczykiem i będzie git.

Co do tego jakim typem kolorystycznym jesteś, to ja bym proponowała wrzucić zdjęcie w zimnym kolorze (np. błękit) i w ciepłym kolorze (np. czerwień czy kolar) i wtedy można by zobaczyć który Cię gasi, a który sprawia, że promieniejesz, bo tak w ciemno to z alicho nie wiem czy jesteś ciepłym czy zimnym typem kolorystycznym - acz wyglądasz mi jednak na ciepły.
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 18:41   #13
toothless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
GG do toothless
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

ojajego, po pierwsze dziękuję za komplementy, porady i zainteresowanie!

myślę, że to czego mi brakowało to po prostu jakaś zabawa z wizerunkiem, jak idus55 zasugerowała, coś z fryzurą, pokombinować; faktycznie, dzięki za przypomnienie tak oczywistej rzeczy o której zapomniałam :P

Stillady, z kokiem próbowałam ale mam brzydki kształt głowy z tyłu (płaska raczej), jajowatą głowę no i ostatnio dość znacznie przytyłam więc dopiero jak wrócę do normalnej wagi to bardzo chętnie spróbuję, bo teraz mi się twarz rozlewa co do kreski na dole - wolę nie, mam raczej za małe oczy i wyglądam z nią źle, jak wyżej wymieniona księżna Catherine, odznacza się za bardzo, tak samo błękit na powiece, wygląda na mnie tandetnie

nicole89 - dziękuję! a i masz rację, brwi do 'naprawy'

idus55 - z ustami mam właśnie problem najczęściej, musiałabym je chyba skorygować konturówką (bo to się chyba w takiej sytuacji robi); tutaj może nie widać ale jak je pomaluję całe to wyglądają jakoś hm na za duże, zbyt krzykliwe, jak u klauna, boję się malować ust na 'kolor'

Linusiaczek - jestem bardzo wdzięczna za komplementy ; też mam takie odczucie, ze nie powinnam przesadzać z makijażem, bardzo źle się czuję jak jest go już trochę za dużo, jednak oczywiście chciałabym żeby był widzialny w sensie poprawiania mnie, nie przesadzania z nim
Różu używam, ale go chyba nie widać :P taki bardzo jasny różowy. powinnam go nakładać tak jak nakładam teraz - pod tymi kośćmi policzkowymi czy gdzieś indziej (na) ?
Jutro zrobię zdjęcia ze szmatami w dziennym świetle i bez makijażu; problem z moim typem kolorystycznym jest taki, że latem się szybko opalam i włosy mi się rozjaśniają a zimą jestem blada jak truposz i mam b.ciemne włosy; ale jutro popstrykam co trzeba i same może ocenicie/ocenisz; poszukam też jakichś dla porównania z zimy, bo może tylko mi się wydaje że wtedy jest zupełnie inaczej

Po skorzystaniu z waszych rad dokupiłam sto tysięcy cieni do oczu i jasny puder (czas na noszenie podkładu chcę jeszcze trochę odroczyć), zestaw do brwi essence, okrągłą szczotę i tonę spinek i gumek do włosów

ahoj!
toothless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 19:49   #14
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

Najważniejsze to pozostać sobą, a ja chętnie zobaczę efekty Twoich zmian pozdrawiam!
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 21:38   #15
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

Haha, to czysty absurd twierdzić, że Angelina J. ma nudny typ urody ale rozumiem Cię: ja jestem jasnym latem. Podobają mi się ogniste jesienie i wyraziste zimy mmmmmmm taka megan fox - bajka!
Nie lubie pasteli i rozmydlonych kolorow, ale naprawdę wygladam w nich najlepiej I to owocuje od razu - zobaczysz, że jak się przestawisz na "Twoje" kolory, to ludzie zaczną zasypywać Cię komplementami. Będziesz wyglądać "jak ty", ale w bardzo, bardzo dobrym dniu


Jeżeli chcesz loki, to lekko wycieniuj. Jezeli chcesz, zeby byly jak najbardziej proste - obetnij na prosto.
Ostatnio w gazecie In Style dostałam kredkę z body shop w kolorze french navy - do tej pory używałam czarnej kredki, zmiana jest świetna. Wyglądam świeżo i dobrze, a oczy są "mocno" podkreślone Tobie też ją polecam!
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 12:55   #16
toothless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
GG do toothless
Dzięki dzięki dzięki!

Pobawiłam się trochę szmatami, zrobiłam co mogłam na twarzy i wrzucam rezultaty

hm, jak na nie patrze to stwierdzam ze mam nadal za ciemny puder..no nic, trzeba poszukać czwartego, może nie będzie za 'brązowy'

na pierwszym i drugim zdjęciu jest moje najbardziej prawdziwe "ukolorowienie"; kolor jaki mam na czole to kolor jaki zwykle rezyduje na mojej twarzy po tym jak słońce przestaje smażyć; latem mam na policzkach często czerwonawo;
dalsze zdjęcia to już feeria barw, każde zdjęcie wyszło jak chciało, więc nie wiem czy przyda się do analizy kolorystycznej :\

kłaniam się, "mistrz" makijażu, khyhyhy

Jeszcze dwie zmorki znalazłam, niezachwiane kolorystycznie przez nic.

Ach ta urzekająca różnica między kolorem twarzy i szyi ><
brwi tez jakieś dziwne powychodziły, nie mam juz na nie siły ;}
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image(178).jpg (38,2 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image(246).jpg (33,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image(175)b.jpg (37,5 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image(230).jpg (36,6 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image(232).jpg (29,9 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image(234).jpg (27,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image(220)b.jpg (31,7 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image(247).jpg (32,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image(257).jpg (30,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image(261).jpg (32,4 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image(265).jpg (35,4 KB, 127 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-10-06 o 10:23 Powód: post pod postem
toothless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 13:34   #17
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

Tak ze zdjęć to mi się najbardziej podobasz w niebieskim i tym zielonym. Mi się wydaje, że masz najładniejszą buzię wtedy. Ale może się jeszcze ktoś, kto się tym zajmuje na co dzień wypowie, bo to może być tylko moje widzimisię

Jeśli jednak wyglądasz dobrze w takich kolorach, to w makijażu też wybieraj te chłodne odcienie - szarości, srebra itp, a nie złoto które proponowałam wyżej.
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 15:53   #18
Venge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 675
Smile Dot.: Olaboga, dopomóżcie

Ze wszystkich zdjęć najbardziej podobałaś mi się w czerwonym. Najlepiej podkreśla Twoją nietypową barwę oczu. Jasne kolory natomiast za bardzo podkreślają bladą cerę. Na Twoim miejscu pokombinowałabym jeszcze z farbami do włosów. Ładnie byś wyglądała w kawowym, czekoladowym lub kasztanowym brązie. Myślę, że mahoń też by był dobry. Poza tym obowiązkowa grzywka i wycieniowane włosy, które nabiorą życia i objętości. Co do makijażu , to popieram naturalność
__________________


Venge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 19:32   #19
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

Cytat:
Napisane przez toothless Pokaż wiadomość
Jeszcze dwie zmorki znalazłam, niezachwiane kolorystycznie przez nic.
Na tym drugim masz baaardzo korzystną dla Twojej buzi fryzurę
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 20:50   #20
toothless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
GG do toothless
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

no taką mam od lat, tzn. po obcięciu grzywka jest nad brwi (może tak być?) tutaj po prostu jest odrośnięta :}
i najlepiej chyba z grzywką, nie? taką na bok a nie prostą
bo zrobiłabym sobie taką fryzurę jaką mam w pierwszym poście na ostatnim zdjęciu ale to raczej za dużo czoła

możecie mi tylko powiedzieć bo chyba mi się dobrze wydaje - na ostatnim zdjęciu które dodałam jestem 'w pudrze'; jest za ciemny prawda? powiniem być w kolorze czoła/szyi (w sensie mojej ;})? oraz się spytam raz jeszcze, bo na tym samym ostatnim zdjęciu też mam róż - widać go w ogóle? powinnam go nakładać pod polikami a nie na nich?
i czy myślicie, że makijaż oczu tu jest zbyt mocny? lepiej jednak usta podkreślać?

z góry dziękuję za rady co do makijażu, jestem niezręcznym samoukiem w wieku 22 lat :P
toothless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:55   #21
toothless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
GG do toothless
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

podbijam
__________________
It is happening inside your head but why on earth should that mean it's not real?
toothless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:16   #22
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

Moim zdaniem kreska na powiecie podkreśla duże oczy, co jest zdecydowanie korzystne. Masz rację, podkład jest nieco za ciemny, może spróbuj musu do twarzy? Poza tym fryzurka jak już pisałam- super

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Możesz też wyregulować jeszcze brwi, może poproś kogoś o pomoc? Kształt mają fajny, ale potrzebują...okiełznania

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

A jeśli chodzi o róż to nie wiem jaki on ma odcień, ale z tym to też nie taka prosta sprawa. Bo do każdej buzi pasuje inny odcień, ja długo szukałam swojego i zależnie od tego czy jestem opalona, czy nie używam innych
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 20:28   #23
toothless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
GG do toothless
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

okej, po próbach dobrnięcia do znalezienia swojego typu kolorystycznego poddaję się i za sprawą wyszukanych w prehistorii zdjęć proszę: czy macie jakiś pomysł na to co to może być?

w czerni jest ok, w bieli ostrej znikam, beże dosyć mi pasują, pudrowe róże też..
nie mam już zupełnie pojęcia :?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg elemele.jpg (68,2 KB, 142 załadowań)
__________________
It is happening inside your head but why on earth should that mean it's not real?
toothless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 19:28   #24
toothless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
GG do toothless
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

up
__________________
It is happening inside your head but why on earth should that mean it's not real?
toothless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 19:44   #25
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

A jakby tak ciut rozjaśnić włosy? Jesteś piękną kobietą, naprawdę... Pełne usta, ładne oczy. Dałabym się pokroić za taką twarzyczkę. Masz dość jasną karnację i w ciemnych włosach jest to podkreślone jeszcze bardziej. Metamorfozy to nie jest moja mocna strona takze może inne wizażanki lepiej ci doradzą
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 20:16   #26
toothless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
GG do toothless
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

Dziękuję za odpowiedź Za miłe słowa też, chociaż ja tak wcale nie uważam, ale to już moje przekonania

Chciałabym coś zmienić tylko właśnie nie wiem jaki kolor włosów czy też ubrań dobrać. Czytam o typach kolorystycznych już trochę, ale jak to zwykle bywa - samemu sobie najtrudniej doradzić.

Wydaje mi się, że 'twarz' mi się gryzie troche z włosami kolorystycznie, że jest jakoś pudrowo-różowawa? I wygląda jakoś dziwnie z ciemnymi włosami?
Z góry (nadal) dziękuję za sugestie

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Aha, na żadnym z ostatnich zdjęc nie mam makijażu. Latem moja cera robi się różowawa a zimą jestem beżowa :\

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

może wiosno - jesień?
__________________
It is happening inside your head but why on earth should that mean it's not real?
toothless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 10:58   #27
toothless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
GG do toothless
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

Dobra, skoro już tak spamuje to zapytam o jeszcze jedno: lepiej w długich czy krótkich?

(nie bijcie)
macie na koniec zdjecie debila, moze ociepli wasze serca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(57).jpg (56,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(59).jpg (55,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(89).jpg (59,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC0004.jpg (64,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7721.jpg (59,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(6).jpg (49,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(12).jpg (15,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(21).jpg (47,4 KB, 50 załadowań)
__________________
It is happening inside your head but why on earth should that mean it's not real?
toothless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 13:25   #28
toothless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
GG do toothless
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

Plus jedyne w swoim rodzaju symulacje komputerowe!

Jakies propozycje?
Myślę nad czerwonym, wypłowiałym prawdopodobnie.

I po raz kolejny dziękuję za uwagę. Jesli chodzi o wyglad nie ogarniam kompletnie..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury.jpg (155,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury2.jpg (141,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury3.jpg (146,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury4.jpg (129,7 KB, 26 załadowań)
__________________
It is happening inside your head but why on earth should that mean it's not real?
toothless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 14:21   #29
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

stanowczo lepiej Ci w długich, ale koniecznie zrób dość grubą prosta grzywkę-po pierwsze zakryjesz duże czoło a po drugie PODKREŚLISZ ładne oczy
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 14:34   #30
toothless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
GG do toothless
Dot.: Olaboga, dopomóżcie

dziękuję bardzo za odpowiedź!

tylko prostej grubej grzywki nie zrobię sobie nigdy, moim zdaniem jest obrzydliwa
ale na bok myślę, że będzie już okej
__________________
It is happening inside your head but why on earth should that mean it's not real?
toothless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.