Ubrania na każdą wagę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-24, 22:01   #1
toothless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
GG do toothless

Ubrania na każdą wagę


Jeśli taki temat już był - przepraszam, ale w wyszukiwarce nie udało mi się znaleźć nic podobnego.

Do sedna.

Z racji mini zastrzyku finansowego moja mama zaprosila mnie pojutrze na zakupy. Problemem jest to iż hm, ostatnio moje rozmiary sie znacznie powiekszyly. Nie mam zamiaru takiego stanu utrzymywać na zawsze ale z racji moich częstych wahań wagi wynikajacych z problemow zdrowotnych jestem zmęczona moją szafą która jest pełna ubrań jakby dwóch osób. I czasem jest mi szkoda, że niektóre, bardzo ładne, są w rozmiarze który teraz może jest za mały a potem będzie znów dobry i tak w kółko.
Pytanie brzmi: czy myślicie, że są jakieś ubrania, które można nosić w wersji M i XL? a ktore beda wygladac dobrze.
Rozumiem ze z nadwaga nie wygladam niesamowicie estetycznie, ale mam nadzieje ze zrozumiecie moje pytanie. Moze ktoras z was ma takie rzeczy, ktore w czasach 'kryzysu' ratuja przed obrzydliwymi ubraniami-namiotami?

Chodzi mi o to, ze chce pojsc do sklepu i kupic sobie pare ubran ale nie takich, ktore za, powiedzmy, 2 miesiace beda na mnie wygladaly jak szmaty tylko takie ktore mozna jakos 'ulozyc' i do paru rozmiarow mniejszych.

Prosze nie piszcie zebym trzymala sie jednej wagi i nie wymyslala bo to wiem i przelykam wstyd za kazdym razem kiedy problem wagi schodzi na dalszy plan w moim zyciu. Zdaje sobie tez sprawe, ze moze to pytanie wydaje sie dla was glupie.

Rzeczy takie jak legginsy, bielizna i inne pie*doly oczywiscie mozna ogarnac na biezaco. Zatem: macie jakies pomysly/doswiadczenia czy po prostu radzicie kupic narecze akcesoriow, dodatkow oraz bielizny modelujacej, trzymac dwie garderoby i nie pozwalac sie im zazebiac?
__________________
It is happening inside your head but why on earth should that mean it's not real?

Edytowane przez toothless
Czas edycji: 2011-08-24 o 22:03 Powód: cenzura
toothless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 07:36   #2
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Ubrania na każdą wagę

Wiesz, wydaję mi się, że trudno będzie znaleźć coś, co pasuje zarówno na M jak i XL, bo to przecież różnica trzech rozmiarów. tak więc dość sporo. To co kupisz, tak bym Ci pasowało do aktualnej wagi, po tym jak znowu powrócisz do M, będzia na Tobie wisieć, a z kolei w ciuchy w rozmiarze M przy wymierach do XL zwyczajnie możesz nie wejść. Także dopasowane koszule, spodnie czy spódnice odpadają na pewno.

Ale możesz spróbować z tunikami, bluzkami typu oversize czy luźnymi swetrami, fasonami typu nietoperz. Powinno pasować, zwłaszcza jeśli wybierzesz lejące, lekkie materiały, typu jedwab czy len.

Najlepiej by było zaiwestować teraz w dodatki, typu biżueria, torebka, buty, szale, bo to się sie przyda niezależnie do wagi, zwłaszcza jeśli wybierzesz jakieś klasyczne rzeczy, a nie modne sezonówki. A jesli masz dostęp doc centrum handlowych to jeszcze w sierpniu są wyprzedaże, spodnie czy spódnice można kupić w naprawdę niskich cenach, a te większe rozmiary zostają najczęściej najdłużej. Można upolować coś w mega okazyjnych cenach, wtedy nie będzie ci tak szkoda jak powrócisz do poprzedniej wagi

A więcej pieniędzy zainwestuj w to, co jest niezależne od wahań wagi
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 08:41   #3
toothless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
GG do toothless
Dot.: Ubrania na każdą wagę

Super, dzieki za odpowiedź
no to chyba oddam sie szalenstwu akcesoriowemu
__________________
It is happening inside your head but why on earth should that mean it's not real?
toothless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:37   #4
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Ubrania na każdą wagę

w owej Claudii jest sesja zdjęciowa, te same ubrania w stylizacji M i XL
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:43   #5
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: Ubrania na każdą wagę

właściwie Luna83 napisała wszystko, co chciałam napisać w każdym razie, naprawdę polecam ci bluzki oversize - zatuszują wszelkie defekty od pasa w dół, jeśli kupisz z tego fasonu np. rozmiar L, to możesz ją nosić i jako Mka i jako XLka, nie wyglądając źle w żadnej wersji tak, mam niesamowity dar dobrego tłumaczenia, a raczej jego brak tak czy inaczej - miłych zakupów
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 08:22   #6
toothless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
GG do toothless
Dot.: Ubrania na każdą wagę

hej hej
Wlasnie wpadlam napisac o nowej claudii
zakupy wypadly pomyslnie, i jakims trafem nawet z głową
Jeśli ktoś będzie miał podobny problem to na przyszłość polecam sklep Kappahl (jesli mozna tu cos 'reklamowac'); kupilam duzo bluzek oversize i tunik, ktore beda fajnie wygladac i na mnie w mniejszym rozmiarze, niektore wzory bardzo na czasie, zupelnie nie jak wory na ziemniaki

Co moge jeszcze dodac to szukajcie tez czegos z wzorami
Ja wzielam ze soba do domu wielka bluzke w czarnobiale maziaje i troche jakby moja gorna czesc ciala 'zniknela', wzor ja zastapil a wyglada tez fajnie na chudszych osobach
__________________
It is happening inside your head but why on earth should that mean it's not real?
toothless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 09:44   #7
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Ubrania na każdą wagę

No widzisz
To super że jesteś zadowolona
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.