jak nakłądać podkład ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-25, 19:02   #1
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621

jak nakłądać podkład ?


hej dziewczyny mam takie pytanko . Właściwie to pytanie do wizażystek ... czy któraś z was mogła by mi dokładnie powiedzieć jak się nakłada podkład ?? Dam sobie uciąć łapkę ,że przejrzałam chyba wszystkie strony o stosowanych technikach nakładania podkładu i NIC ! są niby jakieś efekty - po nałożeniu podkładu nie widze na pyszczku żadnych plamek (no tak mniej więcej ) ,ale mimo wszystko jest coś co mi sie nie podoba - tylko nie wiem co. Chciałabym ,żeby cera wyglądała gładko i naturalnie i żeby nie tworzyły się smugi. Czytałam ,że podkład się wklepuje punkt po punkcie ,gdzie indziej ,że nakłada się go szybkimi ruchami skierowanymi ku dołowi
nie wiem sama co źle robie . Jeżeli chodzi o podkład to uważam ,że z nim jest wszystko w porządku...a i co do pudru , mam puder prasowany (transperantny) (bo chyba tak to się nazywa) i po jego nałożeniu efekt jest średni wtedy to dopiero robią się smugi i plamki . Jak nakładać taki puder ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-25, 19:06   #2
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222
Re: jak nakłądać podkład ?

a jakiego rodzaju masz ten podkład? tzn jakiej firmy itp .
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-25, 19:15   #3
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: jak nakłądać podkład ?

Maybelline non stop złoty odcień chyba kolorek pasuje do mojej opalonej buźki
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-27, 10:48   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: jak nakłądać podkład ?

Droga Sergeevno
Chyba nie ma złotego środka nakładania podkładu. Niektóre z nich lubią szybkie energiczne ruchy w kierunku układania się włosków na twarzy ( na ogół są to te bardziej płynne z dużą ilością silikonów ). Te bardziej gęste lepiej się sprawdzają jeśli będziemy klepywać je delikatnie punkt po punkcie. Również dość często dobrze im robi krótkie rozgrzanie na skórze dłoni.
Musisz sama to zaobserwować. Na pewno podkład nie powinien pozostawiać smug na skórze. Jeśli tak się dzieje, to zbyt niedokładnie go roztarłaś albo po prostu nie lubi tego sposobu nakładania i lepiej chyba jednak wklepywać.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-27, 13:08   #5
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: jak nakładać podkład ?

Aguś a czy doradziłabyś mi może w jaki sposób nakładać puder prasowany ? słyszałam ,że najlepiej używać pudru sypkiego do wykańczania makijażu ,ale ja niestety narazie posiadam tylko prasowany i się zastanawiam czy to nie przypadkiem przez niego na buźce czasem pojawiają mi się brzydkie smugi i niekiedy po jego użyciu cały efekt się psuje
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-27, 15:34   #6
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: jak nakładać podkład ?

Po sypkim też bywają smugi, wiem coś o tym.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-27, 22:09   #7
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: jak nakładać podkład ?

heh...bardzo możliwe ,ale eflekt końcowy po sypkim jest podobno bardziej jedwabisty gładki
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-28, 12:48   #8
Angel82
Raczkowanie
 
Avatar Angel82
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 203
Re: jak nakładać podkład ?

Jeśli używasz do nakładania prasowanego pudru gąbeczkę/puszek dołączony do pudru, to ja polecam delikatne przyciskanie poduszeczki do buzi w miejscach, które chciałabyś zmatowić- nos, jego okolice, broda, czoło. Przecieranie puszkiem po buzi daje brzydki, nienaturalny efekt (pasy, smugi itp .
A jeśli używasz pędzla, to po prostu nabierz troszkę pudru na niego, otrzeb o dłoń lekko nadmiar i omiataj buźkę pędzelkiem!
Na razie jeszcze modna jest jeszcze lekko błyszcząca buzia, więc nie przesadzaj z jej zmatowianiem (tak się mówi??)
Pozdrawiam!!
__________________
>>absolutely.no.regrets <<
Angel82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-28, 12:51   #9
Angel82
Raczkowanie
 
Avatar Angel82
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 203
Re: jak nakładać podkład ?

otrzep, a nie otrzeb!!!
__________________
>>absolutely.no.regrets <<
Angel82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-28, 13:12   #10
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: jak nakładać podkład ?

A nie zastanawiałaś się czy poprostu nie dobrałaś złego odcienia pudru prasowanego?? Może to przez to masz smugi na buzi..??
Może na razie zrezygnuj z podkładu ( w końcu lato jest i bardzo ciepło) i stosuj sam puderek?? Masz z pewnością ładnie opaloną buzię i po co przykrywac opaleniznę jakąś "maską" .
Pozdrawiam serdecznie buziaczki
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-28, 17:55   #11
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: jak nakładać podkład ?

hihi Kamilka racja ... co do puderku to mam transparentny ,więc dopasowuje sie idealnie do koloru podkładu ,ale mam wrażenie ,że troszkę ciemnieje po czasie ... hmm ... używam puszku i spróbuje go przyciskać do buźki tak jak mówisz bo chyba robiłam troszkę innaczej kisak dla Ciebie
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.