Prezent dla chłopaka - zegarek. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-02, 14:59   #1
Infinityx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 65

Prezent dla chłopaka - zegarek.


Witam. Mój chłopak ma niedługo urodziny i tak podpytując uznałam, że mogłabym mu podarować zegarek. Nie ma własnego, a wydaje mi się, że to dość przydatna rzecz i byłby skłonny nosić.
I tu pojawia się mój problem, gdyż nie jestem znawcą w tej dziedzinie, ale może ktoś mi podpowie.
Do wydania mam około 90zł, szukając natknęłam się na zegarek marki Perfect, aczkolwiek w Internecie ma różne opinie.
Czy opłaca się go zakupić? Jaką innę firmę polecacie, jeżeli chodzi o zegarki i ten zakres cenowy? Czy może wstrzymać się na razie, a zegarek kupić, gdy będę miała do dyspozycji większą sumę pieniędzy? Z góry serdecznie dziękuję.
Infinityx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 17:31   #2
blondyna06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia
Wiadomości: 79
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek.

Chetnie podłaczam sie do tematu z tym, że w moim przypadku cena nie gra roli (nio moze bez przesady) bo to ma byc prezent na 30stke wiec... nio własnie nie jestem róznież mocna w tej sprawie
blondyna06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 20:42   #3
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek.

Cytat:
Napisane przez Infinityx Pokaż wiadomość
Witam. Mój chłopak ma niedługo urodziny i tak podpytując uznałam, że mogłabym mu podarować zegarek. Nie ma własnego, a wydaje mi się, że to dość przydatna rzecz i byłby skłonny nosić.
I tu pojawia się mój problem, gdyż nie jestem znawcą w tej dziedzinie, ale może ktoś mi podpowie.
Do wydania mam około 90zł, szukając natknęłam się na zegarek marki Perfect, aczkolwiek w Internecie ma różne opinie.
Czy opłaca się go zakupić? Jaką innę firmę polecacie, jeżeli chodzi o zegarki i ten zakres cenowy? Czy może wstrzymać się na razie, a zegarek kupić, gdy będę miała do dyspozycji większą sumę pieniędzy? Z góry serdecznie dziękuję.
Ja posiadam zegarek Prefect i sprawuje się super, ale dostałam go na urodziny 3 tygodnie temu, więc może nie jestem najlepszą recenzentką

A odnośnie zegarków, to jest taki przesąd, że ponoć zegarek podarowany ukochanej osobie odlicza czas do rozstania Ja osobiście nie wierzę, ale któraś Wizażanka pisała, że znalazła sposób i poprosiła Tż o złotówkę, czyli tak jakby kupił od niej ten zegarek za 1 zł, a nie dostał od niej
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 11:58   #4
perhydrol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek.

http://imageshack.us/photo/my-images/97/31495442.jpg/ Dziewczyny a co myślicie o takim zegarku retro? Bo mój TŻ raczej nie jest eleganckim typem i coś wspominał o zegarkach casio takich jak były kiedyś. Tylko tak głupio podpytać, bo z niespodzianki nici. Z drugiej strony jeśli to nei taki to też kicha....To ma być prezent na urodziny.
perhydrol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 13:52   #5
UserOne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 511
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek.

Nie taki retro, a bardziej hipsterski, w klimacie lat 90-tych
Jak lubi takie zegarki w stylu MacGyver, to pewnie się ucieszy.
UserOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 15:48   #6
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek.

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
A odnośnie zegarków, to jest taki przesąd, że ponoć zegarek podarowany ukochanej osobie odlicza czas do rozstania
a ja słyszałam kiedyś, że wtedy miłość po prostu przemija jak czas na tym zegarku :P


Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli ktoś nie nosi zegarka to może być mu się ciężko przestawić. Sama korzystam od lat z komórki, więc zegarek w końcu wylądował na allegro.
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 13:53   #7
Sandra0718
Przyczajenie
 
Avatar Sandra0718
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 22
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek.

Jeśli sądzisz, że będzie nosił to czemu nie Chociaż jeśli chcesz kupić porządny zegarek to lepiej jest się teraz wstrzymać gdyż moim zdaniem nie zakupisz takiego za 90 zł Teraz kup coś innego lub zrób a na następną okazje sprawisz mu zegarek
__________________
Nikt nie uczyni Cię szczęśliwym, jeśli najpierw nie odnajdziesz szczęścia w sobie
Sandra0718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 07:49   #8
Tuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 150
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek.

Cytat:
Napisane przez blondyna06 Pokaż wiadomość
Chetnie podłaczam sie do tematu z tym, że w moim przypadku cena nie gra roli (nio moze bez przesady) bo to ma byc prezent na 30stke wiec... nio własnie nie jestem róznież mocna w tej sprawie
w jakim stylu? bardziej klasyczny, czy sportowy?
ten jest fajny
http://www.apart.pl/pl/zegarki,c,2,UEFA_EURO_2012,2421
Tuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 20:40   #9
Zofija91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 56
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek.

Teraz ostatnio nastąpił trend na gumowe bransoletki w zegarkach. Ja rozumiem, że dziewczynom to nawet pasuje, fajnie wygląda, kolorowo itp, ale coraz częściej widuję je w wydaniu męskim lub unisex. Czy to nie lekka przesada? Czy młody mężczyzna, nie należący do tych zbytnio wylansowanych, będzie chciał nosić coś takiego?
Zofija91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.