Stylizacja na wesele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-14, 08:55   #1
MMiska88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18
Question

Stylizacja na wesele


Hey!
W maju będę miała przyjemność uczestniczyć w dwóch ślubach moich przyjaciół, a w czerwcu mam ślub swojej przyjaciółki, w dodatku będę świadkową. Nie wiem co w tym sezonie może być modne na takie okazje? Ale bez wielkiego szału, nie lubię się rzucać w oczy. Jestem rudą, zielonooką kobietką i nie wiem jak mam się przygotować na te okoliczności. Zawsze unikałam takich imprez, ale teraz się nie da. I mam pytanie, czy do Kościoła lepiej jest mieć osobny komplecik czy iść już w weselnej sukience tylko na to jakiś żakiet?? Nie umiem chodzić na szpilkach, więc one odpadają do ubrania. I jaki makijaż? Myślałam o sukience fioletowej [ wrzos] i zielonej, makijaż w podobnych barwach?? Co do tego dobrać? Jaką biżuterię powinno się założyć, żeby był lekki akcent, ale aby nie świecić jak choinka? Coś na szyję i kolczyki, czy tylko coś na szyję? Kolczyki i bransoletka? Jestem w rozsypce. a już muszę zacząć o tym myśleć. Proszę mi podpowiedzieć.
MMiska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 09:45   #2
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Stylizacja na wesele

Najlepiej żebyś przedstawiła zdjęcia konkretnych sukienek i najlepiej siebie w nich. Dużo zależy też od figury, kroju... to nie tylko kolor musi być dobrze dobrany. W każdym razie z rudym ładnie zgrywa się butelkowa zieleń, czy szarości. Co do dodatków - wiele zależy od sukienki; im mniej strojna, tym więcej można dodać. Jeśli jesteś ruda na pewno lepsze będzie srebro niż złoto, chyba że chcesz zaszaleć z kolorową biżuterią.
Do kościoła proponuję tę samą sukienkę, tylko z żakietem.
Nie umiesz chodzić na szpilkach? Może delikatny obcas albo koturn?
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 12:15   #3
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Stylizacja na wesele

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
W każdym razie z rudym ładnie zgrywa się butelkowa zieleń, czy szarości. Co do dodatków - wiele zależy od sukienki; im mniej strojna, tym więcej można dodać. Jeśli jesteś ruda na pewno lepsze będzie srebro niż złoto
a dlaczego uważasz ze szarość dobrze pasuje do rudego i srebro jest lepsze niz złoto ?
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 22:41   #4
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Stylizacja na wesele

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
a dlaczego uważasz ze szarość dobrze pasuje do rudego i srebro jest lepsze niz złoto ?
bo pasuje?
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 14:18   #5
MMiska88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18
Dot.: Stylizacja na wesele

ja w szarym niezbyt fajnie sie czuje.... ale zieleń już lepsza. co do bizuterii wolę srebro ale mam tez delikatna zlota bizuterie, jednak to wszystko bedzie zalezalo od sukienki jaka wybiore... bo na razie jeszcze zadnej nie mam!
MMiska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 16:22   #6
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Stylizacja na wesele

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
a dlaczego uważasz ze szarość dobrze pasuje do rudego i srebro jest lepsze niz złoto ?
Byłam ruda. Oczywiście wiele zależy od odcienia włosów... ale to nie zostało sprecyzowane przez autorkę postu.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 09:35   #7
MMiska88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18
Dot.: Stylizacja na wesele

Szarości mi średnio pasują, i ja nie czuję się w nich najlepiej. Chyba że jest to jakaś ładna bluzka, ale sukienka stanowczo odpada. Nie mam ognistych włosów. Są naturalne, wpadają w kasztan, niektórzy mówią, że mam duokolor na głowie, bo od góry mam jaśniejsze troszkę, a resztę ciemniejszą. Nie jest to taki rudy rudy, bo przez słońce i inne czynniki kolor mi się bardzo zmienił. Jednak biorę pod uwagę podkreślenie koloru rudego szamponetką, na czas wesel i wakacji - farba nie wchodzi w grę. Może znacie jakieś sprawdzone firmy od szamponetek? Nigdy tego nie robiłam i się tym nie interesowałam, w sumie wiem tylko tyle, że nie w każdej drogerii mogę kupić szamponetkę ;p

I uspokójcie się dziewczyny
MMiska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 09:48   #8
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Stylizacja na wesele

Jeśli chodzi o farbowanie włosków to spróbuj L'oreal casting creme gloss, albo którąś ze zmywalnych farb garniera (np color&shine) czyli te do 28 myc zadnego pallette !

jesli chodzi o kolor sukienki to sama doswiadczen nie mam bo moje wlosy przez wiekszosc czasu byly czarne lub brązowe, teraz w sumie takie wisniowe i pasuje do nich bardzo chabrowy, ale nie wiem czy Tobie bedzie pasowal skoro masz pewnie jasniejsze. Ale kiedyś widziałam na ulicy dziewczyne wlasnie w naturalnych rudych włosach i w niebieskiej sukience, jasnej w miare Mysle ze najlepiej bedzie jak pojedziesz na zakupy i bedziesz przymierzała rózne sukienki - różne kroje i kolory.. Bo tak zdalnie to raczej nie mozemy Ci pomóc..
ps. i moze faktycznie sproboj chociaz jakies koturny ? od razu sie inaczej wyglada w sukienkach jak sie ma cos pod piętą

ale zyczę powodzenia w szukaniu
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 11:33   #9
katarina070
Raczkowanie
 
Avatar katarina070
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 106
Dot.: Stylizacja na wesele

to może jakąs zielona sukienkę...i dodatki czerwone hmm?
katarina070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 07:40   #10
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Stylizacja na wesele

Cytat:
Napisane przez katarina070 Pokaż wiadomość
to może jakąs zielona sukienkę...i dodatki czerwone hmm?
Autorka napisała, że nie lubi się rzucać w oczy Takim szałowym połączeniem kolorów raczej tego nie uniknie.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 19:29   #11
MMiska88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18
Dot.: Stylizacja na wesele

niestety ale tak jak wspomina koleżanka, nie ma szans na zestaw zieleń+ czerwień.

zaczynam myśleć że nigdzie nie ide... czemu szukanie sukienek jest takie ciężkie;/
MMiska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.