Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 18:15   #1
bel cerveau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10

Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?


Witam Was

Mam takie pytanie, ponieważ poznałam fajnego mezczyzne, ktory jest ode mnie starszy 14 lat. Ja mam 21 a on 35. Nie ma żony. Jest między nami chemia, widzę, że mu si podobam ale narazie konczy sie na flircie. Czy mam jakies szanse? Czy facet w tym wieku jest w stanie zainteresowac sie dziewczyna w moim wieku na poważnie? Czy jemu moze chodzic po glowie tylko seks? Proszę o rady
bel cerveau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 18:23   #2
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Mój TŻ jest 11 lat starszy ode mnie, jesteśmy ze sobą prawie 2 lata.......

Ale wiem że faceci często myślą w ten sposób, że dowartościować się chcą tym że zarywają młode laski. Sama mając lat 19 miałam faceta o 12 lat starszego - ale już taki mój los że tych o naście lat do siebie przyciągam

To musisz sama wyczuć
Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 18:38   #3
Reiraa
Raczkowanie
 
Avatar Reiraa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Wszystko zależy od faceta

Dla jednego wiek nie gra roli i będzie kochał młodszą kobietę jak swoją rówieśniczkę, a drugiego będzie rajcowało to, że podoba się młodszej i będzie chciał się dowartościować poprzez niezobowiązujący seks.
__________________

Edytowane przez Reiraa
Czas edycji: 2012-04-23 o 08:34
Reiraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 18:41   #4
bel cerveau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Starsi faceci mnie bardziej pociagają

Edytowane przez bel cerveau
Czas edycji: 2012-04-23 o 13:10
bel cerveau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 20:23   #5
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Jesteś zbyt młoda i piękna aby brać się za takich starszych

ja nie czaje takich młodych dziewczyn, skąd takie parcie na AŻ tyle starszych.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 20:38   #6
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Jesteś zbyt młoda i piękna aby brać się za takich starszych

ja nie czaje takich młodych dziewczyn, skąd takie parcie na AŻ tyle starszych.
Tutaj chyba nie chodzi o parcie, ale o to że bardzo ciężko znaleźć rówieśnika czy załóżmy facecika o 2 lata starszego który byłby odpowiedzialny i dojrzały bo tutaj jak można poczytać na forum większość to maminsynki, sfochowane gówniarze itd.
Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 20:50   #7
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
Tutaj chyba nie chodzi o parcie, ale o to że bardzo ciężko znaleźć rówieśnika czy załóżmy facecika o 2 lata starszego który byłby odpowiedzialny i dojrzały bo tutaj jak można poczytać na forum większość to maminsynki, sfochowane gówniarze itd.
no to teraz w drugą stronę... czy taka 21latka może być gotowa na ewentualne oświadczyny, które szybciej wypowie taki 35 latek niż 24?


ps. oczywiście teoretycznie.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 20:56   #8
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Wszystko kwestią gustu NormalnyFacet . Jednej kobiecie spodoba się taki facet, a mnie np tacy nie interesowali . Dla mnie zawsze to był max. 5-6 lat starszy, a mam 20 lat, też prawie 21. Widocznie ja nie jestem w stanie dogadać się ze starszymi i podskórnie czuję, że są dla mnie "za starzy". No, ale jak mówiłam, ludzie dobierają się w pary różnie i nie kategoryzujmy .
Czy facet w tym wieku może myśleć o 21 latce poważnie? Pewnie może. Jednak musisz uważać, bo mimo wszystko dużo facetów w tym wieku bierze się za dużo młodsze, bo chcą się tak odmłodzić czy kto tam wie co. Po prostu trzeba lepiej faceta poznać i ocenić.
Ja tam mam faceta 5 lat starszego, ma 25 lat, ale jest dojrzały, myśli o naszej wspólnej przyszłości, robimy wszystko, by jak najszybciej razem zamieszkać itp. No więc tu też nie zgadzam się, że nie da się znaleźć takich młodszych, lecz dojrzałych. Co nie zmienia faktów, że nie neguję Waszych wyborów. Ja mimo tego, iż uważam, że nie mam siana w głowie, to po prostu dużo starszymi się nigdy nie interesowałam.
NormalnyFacet, dobrze, że dopisaeś pół-żartem pół-serio .

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-04-22 o 21:18
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 21:00   #9
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
Tutaj chyba nie chodzi o parcie, ale o to że bardzo ciężko znaleźć rówieśnika czy załóżmy facecika o 2 lata starszego który byłby odpowiedzialny i dojrzały bo tutaj jak można poczytać na forum większość to maminsynki, sfochowane gówniarze itd.
A te 20 latki to już znowu aż takie odpowiedzialne i dojrzałe ? Przecież to też młode dziewczyny i fju bździu zwykle mają jeszcze w głowie. Nigdy nie pojmę tej maniery pt. właśnie starłam mleko spod nosa, jestem już taka dojrzała, muszę się "ustatkować", potrzebuję patrona i opiekuna. Najlepiej fąfnaście lat starszego, żeby już był wyszalały i wyżyty, będę się przy takim ładnie starzeć.
Młodość jest po to żeby się wyszaleć, żeby nazbierać doświadczeń też z rówieśnikami, z nimi się na błędach uczyć życia.

Jeszcze teraz to jeszcze luz, taki 35 latek to jeszcze młody facet. Ale co w przyszłości kiedy ona dobije np. do jego obecnego wieku ? On już będzie miał 50tkę.

Co oczywiście nie przekreśla możliwości stworzenia dobrego związku na tym etapie życia obojga. W końcu oboje są młodzi, a ten 35 latek może się okazać wcale nie bardziej dojrzały od swojej wiele od siebie młodszej "partnerki".
A co on sobie myśli...cholera wie. Zapytaj go autorko wątku. Ja nie wiem, nie znam gościa.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 21:03   #10
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
no to teraz w drugą stronę... czy taka 21latka może być gotowa na ewentualne oświadczyny, które szybciej wypowie taki 35 latek niż 24?


ps. oczywiście teoretycznie.
Hm.. wiesz co... sama mam 24 lata i faceta 35 letniego. Decydując się na taki związek od razu wiedziałam, że facet nie szuka tow. do imprez ale już z myślą o zakładaniu rodziny się mną interesuje tylko ja od 18 roku życia sama się sobą zajmuję, mieszkam i pracuję i może inaczej patrzę bo dojrzalsza jestem. Dlatego ciężko mi oceniać i stawiać się w sytuacji innych
Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 21:10   #11
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
Hm.. wiesz co... sama mam 24 lata i faceta 35 letniego. Decydując się na taki związek od razu wiedziałam, że facet nie szuka tow. do imprez ale już z myślą o zakładaniu rodziny się mną interesuje tylko ja od 18 roku życia sama się sobą zajmuję, mieszkam i pracuję i może inaczej patrzę bo dojrzalsza jestem. Dlatego ciężko mi oceniać i stawiać się w sytuacji innych
O to to to!

Właśnie... zależy jedna 21latka będzie imprezową studentką, że życie to jedna wielka przygoda, a inna 21latka będzie coś a la Ostre wasabi

Dla pierwszej starszy facet to będzie "szpan" przed koleżaneczkami, dla drugiej "wybawienie" bo ktoś poważnie podchodzi do życia..


ps. oczywiście pół żartem pół serio
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 21:20   #12
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Jesteś zbyt młoda i piękna aby brać się za takich starszych

ja nie czaje takich młodych dziewczyn, skąd takie parcie na AŻ tyle starszych.

Dobrze facet gada- polać mu!
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 21:33   #13
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Dla pierwszej starszy facet to będzie "szpan" przed koleżaneczkami, dla drugiej "wybawienie" bo ktoś poważnie podchodzi do życia..
Ja nie wiem co to za szpan mieć starszego faceta Że młodszego to rozumiem.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dobrze facet gada- polać mu!
Podpisuję się.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 21:48   #14
_Peggy
Zakorzenienie
 
Avatar _Peggy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 495
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Wszystko zależy od faceta.

Mój TŻ jest starszy ode mnie o 13 lat. Jesteśmy razem 5 lat. 4 lata po ślubie. On nigdy nie czuł tej różnicy wieku (ja niestety wyglądam i zachowuje się jak osoba starsza niż jestem w rzeczywistości - tak było zawsze). Według Niego wielu "starszych panów" ogląda się za młodszymi by jeszcze raz poczuć "iskrę młodości" i wtedy może to się przerodzić w piękny i długi związek (bo on jej daje "mądrość i stabilność" a ona mu "iskrę"). Czasami (przyznaje) faceci w młódkach widzą łatwy cel do upolowania (starsze kobiety sa o wiele trudnijeszym celem podbojów).
__________________
na zawsze  
_Peggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 22:03   #15
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Ale jakiej iskry młodości jak te młódki już niby takie podstarzałe ? O, pardon - bardzo dojrzałe jak na swój wiek
35 latek to się chyba jeszcze nie musi odmładzać ? Czy musi ?

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2012-04-22 o 22:04
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 22:07   #16
_Peggy
Zakorzenienie
 
Avatar _Peggy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 495
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale jakiej iskry młodości jak te młódki już niby takie podstarzałe ? O, pardon - bardzo dojrzałe jak na swój wiek
35 latek to się chyba jeszcze nie musi odmładzać ? Czy musi ?
To zalezy od 35 latka Jedni muszą, inni nie.
Każdy szuka czegoś innego. Ale... niestety większość panów po 35 roku zycia zbyt powaznie nie podejdzie do nastolatki.
__________________
na zawsze  
_Peggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 22:13   #17
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Cytat:
Napisane przez _Peggy Pokaż wiadomość
To zalezy od 35 latka Jedni muszą, inni nie.
Każdy szuka czegoś innego. Ale... niestety większość panów po 35 roku zycia zbyt powaznie nie podejdzie do nastolatki.
Fakt

O nastolatkach nie mówimy (autorka ma 21 lat). To już w ogóle byłaby przesada.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 23:32   #18
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Jesteś zbyt młoda i piękna aby brać się za takich starszych

ja nie czaje takich młodych dziewczyn, skąd takie parcie na AŻ tyle starszych.
Skąd? Facet w tym wieku jest z a z w y c z a j ustawiony zawodowo i finansowo oraz ma dużo większą wiedzę w sprawach łóżkowych. I potrafi nad sobą panować bo zdążył się już tego nauczyć oraz hormony przestały mu już tak szaleć. Ale zgodzę się, że problemy mogą się pojawić w chwili gdy będą mieli po odpowiednio 35 i 50l. Albo 40 i 55.
Ach, jeszcze jedno, taki facet opanował także zazwyczaj do perfekcji grę uwodzenia kobiet, kobiety w jego wieku już te tricki znają, a te młode dziewczyny dopiero się tego uczą więc często dają się uwieść

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Cytat:
Napisane przez _Peggy Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od faceta.

Mój TŻ jest starszy ode mnie o 13 lat. Jesteśmy razem 5 lat. 4 lata po ślubie. On nigdy nie czuł tej różnicy wieku (ja niestety wyglądam i zachowuje się jak osoba starsza niż jestem w rzeczywistości - tak było zawsze). Według Niego wielu "starszych panów" ogląda się za młodszymi by jeszcze raz poczuć "iskrę młodości" i wtedy może to się przerodzić w piękny i długi związek (bo on jej daje "mądrość i stabilność" a ona mu "iskrę"). Czasami (przyznaje) faceci w młódkach widzą łatwy cel do upolowania (starsze kobiety sa o wiele trudnijeszym celem podbojów).
Ano właśnie

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2012-04-22 o 23:31
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 00:38   #19
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
O to to to!



Dla pierwszej starszy facet to będzie "szpan" przed koleżaneczkami, dla drugiej "wybawienie" bo ktoś poważnie podchodzi do życia..
no nie wiem. Jak dla mnie to mega obciach być ze starszym gościem...co kto lubi
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 08:03   #20
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
no nie wiem. Jak dla mnie to mega obciach być ze starszym gościem...co kto lubi
Jaki obciach... przecież nie ma tutaj mowy że Autorka pcha swojego lubego na wózżku inwalidzkim lub zmienia mu pampersy co znaczy starszy?
Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 08:38   #21
Clood
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 160
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

lepiej zastanów się, czemu 33 latek jest wciąż sam, coś nie halo z osobowością czy taki wymagający?
__________________
Żonka

Clood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 08:42   #22
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

nie wyobrażam sobie takiego związku z kilkanaście lat starszym facetem. totalnie inne życie, inne środowisko. mam 22 lata i nie uważam sie za nad wiek dojrzała nie spieszy mi się jeszcze do stabilizacji, szybkiego wspólnego zamieszkania, ślubu dzieci itp uważam, ze jestem w tym momencie życia kiedy chce sobie jeszcze trochę poszaleć. i do tej wizji jakoś bardziej pasuje mi 20paro niż 30paro letni facet.
eeee czy jeśli ktoś po 30stce jest sam to znaczy, ze coś jest z nim nie tak? fajne myślenie

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2012-04-23 o 08:45
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 08:45   #23
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Cytat:
Napisane przez Clood Pokaż wiadomość
lepiej zastanów się, czemu 33 latek jest wciąż sam, coś nie halo z osobowością czy taki wymagający?
Teraz są takie czasy, że ludzie żenią się/wychodzą za mąż w wieku 30+, jest to bardziej decyzja dojrzała niż 22 latki zakładające rodziny a potem mija rok i już się nudzą sobą i męczą odpowiedzialnością.

Nigdy nie podchodziłam do sprawy tak, że jeśli facet ma 33 lata to jest z nim coś nie pokolei mam taki przykład w domu - 35 letni i jakoś nigdy nie stwierdziłam że mu coś brakuje czy jest upośledzony albo wymagający szczególnie.
Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 08:55   #24
Clood
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 160
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Ostre Wasabi w kontekście wątku - dlaczego 33 latek zwraca uwagę na 21 latkę? (o ile to nie wyolbrzymione zdanie Autorki) skoro czas się wydłuża to niech sobie znajdzie 30 i 30+, gdzie będą na równym poziomie intelektualnym i finansowym, a widocznie nie umie zaimponować dojrzalszej, po przejściach, zamiast dużej ryby łowi płotkę..

Autorko coś wiesz o jego związkach?
__________________
Żonka

Clood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 09:09   #25
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Cytat:
Napisane przez Clood Pokaż wiadomość
Ostre Wasabi w kontekście wątku - dlaczego 33 latek zwraca uwagę na 21 latkę? (o ile to nie wyolbrzymione zdanie Autorki) skoro czas się wydłuża to niech sobie znajdzie 30 i 30+, gdzie będą na równym poziomie intelektualnym i finansowym, a widocznie nie umie zaimponować dojrzalszej, po przejściach, zamiast dużej ryby łowi płotkę..

Autorko coś wiesz o jego związkach?
A ja uważam, że każdy ma prawo układać sobie po swojemu życie. Jakoś mnie nigdy różnica wieku między mną a TŻ nie raziła. Wspólnie o wszystkim decydujemy, mieszkamy w moim mieszkaniu, jego kąt wynajmujemy, pracujemy. Jeśli chodzi o intelekt ja mam wyższe wykształcenie on techniczne hmm ale to raczej chodzi o umiejętność postrzegania sytuacji i wykorzystania wiedzy a nie tego, że wieczorami cytuję mu fragmenty z Dostojewskiego i ah oh jacy to my mądrzy i dojrzali jesteśmy jedni mają większe wrodzone umiejętności walki życiowej i radzenia sobie, inni potrzebują tej drugiej osoby która pociągnie za sobą. Dlaczego ktoś po przejściach miałby być lepszą partią dla faceta 30+? Ja nie mam przejść, jak pisałam wyżej radzę sobie sama od 18 roku życia - wiadomo z drobnymi radami i pomocą rodziców - i tym samym nie jestem "płotką" w tym związku, przynajmniej nigdy tego tak nie odczułam.

Autorka sama wyczuje o co facetowi chodzi, bo 25 latek też może dziewczynę wykorzystać seksualnie, zapłodnić a potem ucieknie pod spódnicę mamusi, tak samo jak facet 35 letni może chcieć się zabawić a potem uciekać. Myślę, że tutaj nie ma jakiejś wielkiej zasady jaką różnicę wieku należy zachować, bo świnie ludzkie znajdziemy w każdym przedziale wiekowym, tak samo jak wspaniałych ludzi
Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 09:12   #26
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 508
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Zależy od konkretnego przypadku. Jeden będzie myślał poważnie, inny - jakby tu zaliczyć kolejne (młode) ciałko. I wiek tu nie ma nic to tego. A przypisywanie 35-latkowi domniemanego kryzysu wieku średniego wydaje mi się cokolwiek dziwne. Podobnie jak dociekanie, czy aby z rzeczonym 35-latkiem jest wszystko ok, skoro ma tyle lat a jeszcze nie ma a) żony, b) dzieci, c) rozwodu i innych tego typu powikłań
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 09:14   #27
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Zależy od konkretnego przypadku. Jeden będzie myślał poważnie, inny - jakby tu zaliczyć kolejne (młode) ciałko. I wiek tu nie ma nic to tego. A przypisywanie 35-latkowi domniemanego kryzysu wieku średniego wydaje mi się cokolwiek dziwne. Podobnie jak dociekanie, czy aby z rzeczonym 35-latkiem jest wszystko ok, skoro ma tyle lat a jeszcze nie ma a) żony, b) dzieci, c) rozwodu i innych tego typu powikłań
dokładnie.
Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 09:50   #28
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Cytat:
Napisane przez Clood Pokaż wiadomość
Ostre Wasabi w kontekście wątku - dlaczego 33 latek zwraca uwagę na 21 latkę?
Bo może jego rówieśniczki już w wieku dwudziestuparu lat powychodziły za mąż?

Mój kumpel, lat 34, rozstał się po paru latach związku, aktualnie szuka nowego szczęścia i mówi, że bardzo trudno znaleźć w naszej okolicy trzydziestolatkę bez dzieci, rozwodu i tym podobnych doświadczeń, hehe. Temu się mu wymagania wiekowe obniżyły
Ale on tych takich bardzo młodych, świeżo z świadectwem maturalnym się boi, bo mówi że one mają straszne parcie na ślub od razu
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 09:51   #29
Clood
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 160
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Piszę to co myślę na podstawie swojego otoczenia, bo znam 30+ co się prowadzają z 20tkami i po kilku miesiącach wszystko się kończy, bo ona chce się wyszaleć, a on już woli odpocząć po pracy niż szukać dodatkowych wrażeń. I Dziewczyny duszą się w swoich "związkach". Cieszę się, że są szczęśliwe pary z różnicą wieku, które się uzupełniają, ale zwykle starsi kolesie boją się podejmować wyzwanie i wiązać się z kobietami w swoim wieku, bo jednak wymagałoby to od nich więcej wysiłku niż poderwanie młodzieżówki, inny level całkiem.
__________________
Żonka

Clood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 10:26   #30
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jak starszy facet patrzy na dziewczyne o tyle od niego mlodszą?

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
Jaki obciach... przecież nie ma tutaj mowy że Autorka pcha swojego lubego na wózżku inwalidzkim lub zmienia mu pampersy co znaczy starszy?
Jeszcze nie

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Zależy od konkretnego przypadku. Jeden będzie myślał poważnie, inny - jakby tu zaliczyć kolejne (młode) ciałko. I wiek tu nie ma nic to tego. A przypisywanie 35-latkowi domniemanego kryzysu wieku średniego wydaje mi się cokolwiek dziwne. Podobnie jak dociekanie, czy aby z rzeczonym 35-latkiem jest wszystko ok, skoro ma tyle lat a jeszcze nie ma a) żony, b) dzieci, c) rozwodu i innych tego typu powikłań
True.
Pomysł z odmładzaniem się dojrzałymi i statecznymi 20 latkami też mi się tutaj spodobał

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Bo może jego rówieśniczki już w wieku dwudziestuparu lat powychodziły za mąż?

Mój kumpel, lat 34, rozstał się po paru latach związku, aktualnie szuka nowego szczęścia i mówi, że bardzo trudno znaleźć w naszej okolicy trzydziestolatkę bez dzieci, rozwodu i tym podobnych doświadczeń, hehe. Temu się mu wymagania wiekowe obniżyły
Ale on tych takich bardzo młodych, świeżo z świadectwem maturalnym się boi, bo mówi że one mają straszne parcie na ślub od razu
Obserwuję to u swoich rówieśników, którym albo się posypał długi związek, albo dopiero teraz się "obudzili", że przydałby się towarzysz życia, bo praca to jednak nie wszystko
Fakt, mało jest singli po 30tce (w sensie: panien i kawalerów) dlatego tym nieco "spóźnionym" albo powracającym na rynek matrymonialny np. po długim nieformalnym związku, zostają albo młodsi/sze albo rówieśnicy po rozwodach i z przychówkiem.
A to dlatego, że mamy w naszym kraju mit magicznej 30tki, do której należy zrealizować wszystkie swoje życiowe plany. I jak kto się za późno obudzi, to ma problem.
Przednie z tymi małolatami prącymi do ołtarza Się nie dziw, bo do 30tki muszą przecież zdążyć

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2012-04-23 o 11:44
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.