Essie w Supherpharm-OKROPNA JAKOŚĆ!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-26, 23:07   #1
sweetsummer94
Przyczajenie

Angry

Essie w Supherpharm-OKROPNA JAKOŚĆ!!

Cześć, Dziewczyny.
Piszę tu, bo nie znalazłam nigdzie na ten temat informacji, a jestem dość wkurzona... Tydzień temu kupiłam w Superpharm wymarzony lakier z Essie, kolor Luxedo.
Zakup nie byle co, bo wydałam na niego 35 złotych, a moim zdaniem są to bardzo duże pieniądze, szczególnie dla kogoś takiego jak ja, kto jeszcze nie zarabia, więc ogromnie się cieszyłam na ten lakier. Malowałam nim paznokcie 2 razy. Po pierwsze, lakier się ciągnie! Tak jakby był stary. Po drugie, po jakimś czasie na paznokciu tworzą się takie obrzydliwe kropki, jakby pęcherzyki powietrza, wygląda to bardzo nieestetycznie. Lakier po 1 dniu był już obdarty, a zmywać go nawet nie musiałam, wystarczyło po prostu odkleić!! Lakier zszedł w całości jak naklejka!
Mówię Wam, Dziewczyny, jestem taka zła! Czy któraś w Was kupiła w SP Essie i miała podobną sytuację? Czy mogę coś jeszcze zrobić, żeby uratować lakier? Trzymałam go w lodówce, ale nic nie daje... .
Pozdrawiam.
sweetsummer94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 00:26   #2
Marla32
Zadomowienie

Dot.: Essie w Supherpharm-OKROPNA JAKOŚĆ!!

Co prawda ja w SP nie kupiłam żadnego lakieru Essie, bo nie podobał mi się żaden kolor i w moim SP wyglądały na takie jakby rozwarstwione... Ale na pewno nie powinno być tak, że lakier się ciągnie, ja ze swoimi tak nie mam, wszystkie są płynne, posiadam jeden z kolorów od prawie 2 lat, zakupiony na wakacjach i dalej jest w dobrej kondycji tak jakbym kupiła go kilka dni wcześniej. Tym bardziej żaden lakier z Essie w moim wypadku nie odpadł płatkiem nawet jeśli nie użyłam top coat'u, odprysków też nie miałam, jeśli już to mi się lakier ścierał na końcówkach . Może położyłaś za grubą warstwę lakieru i po prostu zrobiły ci się pęcherzyki ? .
Stary 2012-05-29, 11:05   #3
Magda_Gdansk
Przyczajenie

Kupiłam ostatnio kilka lakierów Essie w SP, głównie dlatego, że mają dobrą cenę (nie jest ona mała, ale w porównaniu do ceny np. w Douglasie jest stosunkowo niska), dobrą jakość i lepszy- grubszy pędzelek. Malowałam już paznokcie wszystkimi kolorami i nie zdarzyło mi się, żeby któryś z nich się ciągnął. Pęcherzyki o których wspominasz faktycznie się pojawiły, ale znikają po nałożeniu Top Coatu. Jeśli rozcieńczysz lakier specjalnym preparatem, to stracisz trochę na jakości i kryciu. Ja na twoim miejscu zareklamowałabym ten lakier, jeśli masz oczywiście paragon. Bo prawdą jest, że każdy, kto podchodzi do szafy Essie, to te lakiery otwiera (jeśli nie są dobrze zabezpieczone, jak jest np w SP w Gdańsku) a skutkiem jest to, że są wyschnięte a czasami nawet wybrakowane. Idź i reklamuj... szkoda wyrzucić te 35 zł
Magda_Gdansk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 11:53   #4
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

A ja powiem tak.Mam trzy kolory,kupione w jednym czasie,jestem pewna świeżości,była to nowość w jednym ze sklepów,szafa stała jeszcze nie tknięta.O ile kolory Turquoise&Caicos i Cute as a Button nakładają się bez problemów to z kolorem Tart Deco mam straszny problem.Kolor dla mnie jest prześliczny,ale niestety lakier strasznie się ciągnie,jest gęsty,jakby gumowaty,pozostawia bardzo nieestetyczne pęcherzyki,tworzy się bardzo gruba warstwa,która chcąc niechcąc odchodzi bardzo szybko.Czytałam gdzieś,że jakość tych lakierów zależy od kolorów,jedne są bezproblemowe z innymi trzeba się niestety mocno pomęczyć.
Stary 2012-05-29, 17:54   #5
Magda_Gdansk
Przyczajenie

Przyznam Ci rację.... Tak jak zakochałam się w Tart Deco od pierwszego zobaczonego zdjęcia w internecie, tak znienawidziłam go po pierwszym użyciu. Konsystencja OK, niestety po nałożeniu wygląda okropnie- sprawia wrażenie grubej warstwy (niby tylko dwie) i do tego ten sztuczny kolor... o fuj Za to Mint Candy Apple czy Lilacism to bajeczka- idealne pastele na lato
Magda_Gdansk jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
essie, essie w supherpharm, lakier do paznokci, superpharm

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości