henna na ciemnych włosach. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-27, 15:52   #1
madeeeline
Przyczajenie
 
Avatar madeeeline
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3

henna na ciemnych włosach.


hej kochane! z góry przepraszam, jeśli odpowiedzi na moje pytanie było multum. gdzieś w internecie wyczytałam, że henna nie rozjaśni włosów. ja z natury mam dosyć ciemny brąz, taka palona kawa. nigdy nie farbowałam włosów i raczej nie zamierzam, bo są bardzo podatne na zniszczenia. chciałabym rozjaśnić troche włosy za pomocą henny, bo szkoda po prostu włosów na rozjaśniane. marze o włosach w odcieniu średniego bądź kasztanowego brązu. czy HENNA VENITA w odcieniu ognisty oranż lub chna , zrobiłaby cokolwiek z moimi włosami ? nadałaby rudawych refleksów ? z góry dziękuje za odpowiedź
__________________
zapuszczam włoski. 

08.02.2012 - wcieram jantar.
18.02.2012 - pije pokrzywe.
madeeeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 16:04   #2
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: henna na ciemnych włosach.

Po pierwsze. Venita to nie henna, to COŚ co zawiera tylko w swoim składzie hennę, a poza tym, to chemia.

Po drugie - henna Ci włosów nie rozjaśni, jedynie może Ci nadać rudawo-miedziany połysk - wiem, bo sama mam taki kolor jak Ty i czysta henna ( w proszku oczywiscie) nadała mi taki połysk.

Po trzecie
klik!
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 10:31   #3
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: henna na ciemnych włosach.

Cytat:
Napisane przez madeeeline Pokaż wiadomość
czy HENNA VENITA w odcieniu ognisty oranż lub chna , zrobiłaby cokolwiek z moimi włosami ? nadałaby rudawych refleksów ? z góry dziękuje za odpowiedź
tylko nie venita, to już lepiej po prostu je zafarbować farbą chemiczną na to samo wyjdzie

mnie wychodzą (z wyjściowego, farbowanego już henną, koloru ciemnego brązu) po zmieszaniu henny khadi (ciemny brąz+henna z amlą) właśnie takie ciemne włosy z rudą poświatą
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 12:18   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: henna na ciemnych włosach.

Bez przesady z tym jechaniem po Venicie. Autorka nawet nie powiedziała o jaki produkt jej chodzi konkretnie.
Poza tym pod hasłem "farba chemiczna" kryje sie coś z amoniakiem i utleniaczem, a tego w Venicie nie uświadczysz. Dlatego nadużyciem jest stwierdzenie, że użycie zwykłej farby jest takie samo w skutkach.
Osobiście zarówno proszków jak i balsamów używałam przez lata i nie zniszczyły mi one włosów. Kolor po proszku zmywał się do rudego. Balsamy (de facto szamponetki nie mające nic wspólnego z henną) zmywały się w końcu bez śladu. Na ciemnobrązowych włosach mogą dać poświatę albo leeko zmienić odcień. To wszystko.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.