Aquolina - Pink Sugar - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 20:49   #1
bree_van_de_kamp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 105

Aquolina - Pink Sugar


mam pytanie do posiadaczek perfum wymienionych w tytule lub dziewczyn, które je dobrze znają. nigdy dotąd nie miałam okazji ich testować, ostatnio byłam przelotnie we francuskiej sephorze i tam stał duży tester, z ubytkiem powiedzmy 20 ml. psiknełam na blotterek i na nadgarstek i tu moje pytanie - czy jest możliwość żeby w tych perfumach byla wyraźna nuta jakby to określić...no po prostu zepsutych perfum? czy jest taka opcja że to ten cały palony cukier który akurat mój nos poczuł w ten sposób? czy po prostu to była zepsuta flaszka? pytam, bo zdziwiło mnie że zepsuty zapach stoi w sephorze i to z dość małym ubytkiem więc nie może być jakiś mega stary. pozdrawiam
bree_van_de_kamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 21:07   #2
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: aquolina - pink sugar

Cytat:
Napisane przez bree_van_de_kamp Pokaż wiadomość
mam pytanie do posiadaczek perfum wymienionych w tytule lub dziewczyn, które je dobrze znają. nigdy dotąd nie miałam okazji ich testować, ostatnio byłam przelotnie we francuskiej sephorze i tam stał duży tester, z ubytkiem powiedzmy 20 ml. psiknełam na blotterek i na nadgarstek i tu moje pytanie - czy jest możliwość żeby w tych perfumach byla wyraźna nuta jakby to określić...no po prostu zepsutych perfum? czy jest taka opcja że to ten cały palony cukier który akurat mój nos poczuł w ten sposób? czy po prostu to była zepsuta flaszka? pytam, bo zdziwiło mnie że zepsuty zapach stoi w sephorze i to z dość małym ubytkiem więc nie może być jakiś mega stary. pozdrawiam
Moim zdaniem jest to możliwe i uważam, że masz rację kojarząc to z nutą palonego cukru. Oczywiście równie dobrze tester mógł być zepsuty, ale mi również zdarzyło się wyczuć ten charakterystyczny smrodek przeterminowanych już perfum w Pink Sugar, mimo, że próbki, z których go testowałam były świeże. Ta nuta nie zawsze się na mojej skórze pojawiała, ale to już wiadomo, wina temperatury, nawilżenia skóry itd itp.
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 23:43   #3
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: aquolina - pink sugar

To akord charakterystyczny dla PS. Moim skromnym zdaniem (męska) Blue Sugar jest skomponowana o wiele lepiej. Może Cię zainteresuje.
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 11:01   #4
AllekssandrA91
Zakorzenienie
 
Avatar AllekssandrA91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 231
Dot.: aquolina - pink sugar

Jeśli mowa już o tych perfumach, to mam pytanko małe: widziałam u Wizażanek flachy PS i miały one kolor taki żółtawy, u kogoś widziałam również PS ale już ciecz przeźroczysta, jak to jest?
Czy ta druga może nie być oryginalna?
AllekssandrA91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 11:18   #5
Lyeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 212
Dot.: aquolina - pink sugar

Muszę się nie zgodzić- mam PS i nie wyczuwam tej typowej nuty zepsutych perfum( na którą jestem bardzo wyczulona i nie mogę jej znieść a na którą, jak każdy miłośnik perfum, chcąc nie chcąc czasami się natykam, zwłaszcza kupując używki czy zapachy wycofane). Za to wyczuwałam ją w ...polecanym wyżej Blue Sugar .Tak więc wg mnie jest szansa, że Sephorowa flaszka była zepsuta, zwłaszcza że testery są tak czasami nieźle przegrzewane przez oświetlenie półek. Może przetestuj je w innej perfumerii. Oczywiście perfumy- indywidualny odbiór i tak dalej więc nie wykluczone że na niektórych tak rozwija się ten zapach.
Moja flaszka ma lekko żółtawy kolor ale jak mnie pamięć nie myli chyba na początku płyn był jaśniejszy, prawie przezroczysty...więc może to być naturalne ciemnienie jak w L Lempickiej. Ale głowy nie dam, kupiłam PS jakieś 2 lata temu i pamięć może mi płatać figle.
Pozdrawiam
Lyeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 20:51   #6
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: aquolina - pink sugar

Cytat:
Napisane przez Lyeta Pokaż wiadomość
Muszę się nie zgodzić- mam PS i nie wyczuwam tej typowej nuty zepsutych perfum( na którą jestem bardzo wyczulona i nie mogę jej znieść a na którą, jak każdy miłośnik perfum, chcąc nie chcąc czasami się natykam, zwłaszcza kupując używki czy zapachy wycofane). Za to wyczuwałam ją w ...polecanym wyżej Blue Sugar .Tak więc wg mnie jest szansa, że Sephorowa flaszka była zepsuta, zwłaszcza że testery są tak czasami nieźle przegrzewane przez oświetlenie półek. Może przetestuj je w innej perfumerii. Oczywiście perfumy- indywidualny odbiór i tak dalej więc nie wykluczone że na niektórych tak rozwija się ten zapach.
Moja flaszka ma lekko żółtawy kolor ale jak mnie pamięć nie myli chyba na początku płyn był jaśniejszy, prawie przezroczysty...więc może to być naturalne ciemnienie jak w L Lempickiej. Ale głowy nie dam, kupiłam PS jakieś 2 lata temu i pamięć może mi płatać figle.
Pozdrawiam
Testowałem Blue Sugar wielokrotnie. Woda ta nie zawiera akordów 'zepsutych' - podobnie jak nie zawiera ich Pink Sugar. Pisząc o charakterystycznej nucie, miałem na myśli akord palonego cukru, który entuzjaści perfum odbierają niekiedy jako 'zepsuty' właśnie. BS wydaje mi sie po prostu skonstruowana szlachetniej. Oczywiście powodem nieprzyjemnych wrażeń olfaktorycznych Wizażanki, która założyła wątek, mogło być przechowywanie testera w zbyt wysokiej temperaturze, czy też w jaskrawym oświetleniu. Serdecznie pozdrawiam.

Edytowane przez 201605091004
Czas edycji: 2012-08-20 o 20:53
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 19:56   #7
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 137
Dot.: aquolina - pink sugar

I mi dzisiaj Pink sugar wykręcił niezły numer.
Testowałam PS parę razy(w jednej perfumerii) i zawsze pachniały one dla mnie palonym cukrem, coś jak zapach przy maszynie do waty cukrowej.Nie był w mojej opinii brzydki, nie kojarzyłam go z zepsutymi perfumami.Poza tym pomimo wielu opinii, że jest trwały u mnie nie był.Ale zapach mi się podobał i w końcu zamówiłam butelkę.
Dzisiaj przyszły, otwieram, psikam...i zapach jest inny
nie czuć tego zapachu waty cukrowej ale coś jak chińskie gumki myszki, żelki owocowe i guma donald.Ale zapach o dziwo jest trwały i dosyć mocny!Zamówiłam w zaufanej perfumerii, poza tym Aquoliny się chyba nie podrabia?

Czy ma to coś wspólnego ze zmiana opakowania?Reformulacją? Zauważyłam, że opakowania się zmieniają.Najpierw było takie z papryczką i atomizer był bladoróżowy.A teraz opakowanie ma napis Pink sugar i takie zawijaski.A atomizer jest ciemnoróżowy.Tylko pamiętam, ze atomizer w testerze, którego używałam tez był ciemnoróżowy.Sama już nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Aquolina-PINK-SUGAR.jpg (21,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PINK_SUGAR_100ml_edt_by_Aquolina.jpg (29,5 KB, 25 załadowań)
__________________



Edytowane przez kuki9
Czas edycji: 2012-08-21 o 19:58
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 14:12   #8
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: aquolina - pink sugar

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Czy ma to coś wspólnego ze zmiana opakowania?Reformulacją? Zauważyłam, że opakowania się zmieniają.Najpierw było takie z papryczką i atomizer był bladoróżowy.A teraz opakowanie ma napis Pink sugar i takie zawijaski.A atomizer jest ciemnoróżowy.Tylko pamiętam, ze atomizer w testerze, którego używałam tez był ciemnoróżowy.Sama już nie wiem
Wygląda na to, że odkryłaś dziwaczną reformulację PS. Współczuję. Nie masz możliwości dokonania zwrotu? Pzdr.
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 15:53   #9
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 137
Dot.: aquolina - pink sugar

Cytat:
Napisane przez EauDeParfum Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że odkryłaś dziwaczną reformulację PS. Współczuję. Nie masz możliwości dokonania zwrotu? Pzdr.
Wolałabym, żeby ktoś jeszcze się wypowiedział na ten temat.Może wtedy uda się coś ustalić.
Zwrócić nie mam jak bo woda juz odpakowana i używana ale...ja wcale nie chcę jej wymieniać
Nie jest taka sama jak w testerze ale też mi się podoba.Bo PS kupiłam jako taki pachnący gadżecik na poprawę humoru.A zapach gumy do żucia też jest przyjemny.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 16:41   #10
Unistka
Raczkowanie
 
Avatar Unistka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 258
Dot.: aquolina - pink sugar

Moim zdaniem, a raczej zdaniem mojego nosa, jak niuchałam Pink Sugar to czułam spalony cukier, choć większy spalony cukier czuję w Prada Candy, tam tak jedzie spalonym karmelo-cukro-watą, że w pewnym momencie zaczyna mnie głowa boleć.
Unistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 12:33   #11
bree_van_de_kamp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 105
Dot.: aquolina - pink sugar

dziękuję za wszystkie wypowiedzi
niektórzy z was pisali, że pink sugar 'może rozwijać się w stronę tych nut spalonego cukru/zepsucia'. u mnie było odwrotnie - kiedy psiknełam na blotterek od razu mocno było czuć tę nutę to samo na nadgarstku. natomiast po około 1,5 na nadgarstku nie było już czuć tego zapachu zepsutych perfum tylko sam śliczny słodki zapach... dręczy mnie to trochę ponieważ chciałabym sobie kiedyś zamówić pink sugar, w polsce niestety nie ma możliwości przetestowania, a ja ciągle nie wiem czy tamta butelka była zepsuta czy faktycznie one tak pachną na początku a tego bym nie chciała :/
bree_van_de_kamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 12:58   #12
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 137
Dot.: aquolina - pink sugar

Cytat:
Napisane przez bree_van_de_kamp Pokaż wiadomość
dziękuję za wszystkie wypowiedzi
niektórzy z was pisali, że pink sugar 'może rozwijać się w stronę tych nut spalonego cukru/zepsucia'. u mnie było odwrotnie - kiedy psiknełam na blotterek od razu mocno było czuć tę nutę to samo na nadgarstku. natomiast po około 1,5 na nadgarstku nie było już czuć tego zapachu zepsutych perfum tylko sam śliczny słodki zapach... dręczy mnie to trochę ponieważ chciałabym sobie kiedyś zamówić pink sugar, w polsce niestety nie ma możliwości przetestowania, a ja ciągle nie wiem czy tamta butelka była zepsuta czy faktycznie one tak pachną na początku a tego bym nie chciała :/
Jeśli jesteś z Warszawy to PS można wypróbować w małej perfumerii na Woli.Jeśli chodzi o inne miasta niestety nie pomogę.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 14:18   #13
Unistka
Raczkowanie
 
Avatar Unistka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 258
Dot.: aquolina - pink sugar

Cytat:
Napisane przez bree_van_de_kamp Pokaż wiadomość
dziękuję za wszystkie wypowiedzi
niektórzy z was pisali, że pink sugar 'może rozwijać się w stronę tych nut spalonego cukru/zepsucia'. u mnie było odwrotnie - kiedy psiknełam na blotterek od razu mocno było czuć tę nutę to samo na nadgarstku. natomiast po około 1,5 na nadgarstku nie było już czuć tego zapachu zepsutych perfum tylko sam śliczny słodki zapach... dręczy mnie to trochę ponieważ chciałabym sobie kiedyś zamówić pink sugar, w polsce niestety nie ma możliwości przetestowania, a ja ciągle nie wiem czy tamta butelka była zepsuta czy faktycznie one tak pachną na początku a tego bym nie chciała :/
Pink sugar jak i całą kolekcję z dezodorantem w kulce i balsamem do ciała można dostać w Hebe
Unistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 21:56   #14
bree_van_de_kamp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 105
Dot.: aquolina - pink sugar

a co to jest Hebe?
bree_van_de_kamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 22:12   #15
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: aquolina - pink sugar

Cytat:
Napisane przez bree_van_de_kamp Pokaż wiadomość
a co to jest Hebe?
drogeria, coś jak Rossman
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 08:53   #16
Unistka
Raczkowanie
 
Avatar Unistka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 258
Dot.: aquolina - pink sugar

Cytat:
Napisane przez bree_van_de_kamp Pokaż wiadomość
a co to jest Hebe?
drogeria która należy do Biedronki
Unistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 13:23   #17
bree_van_de_kamp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 105
Dot.: aquolina - pink sugar

ok to już wszystko wiem niestety nie ma jej u mnie w mieście, ale może w najbliższym czasie będę w miejscu gdzie jest i uda mi się wstąpić.
bree_van_de_kamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 14:59   #18
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: aquolina - pink sugar

Odkopuję wątek i mam pytanie - czy testował ktoś może wersję Pink Sugar Sparks?

Fragrantica podaje, że jest bardzo podobna do Flowerbomb
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 20:00   #19
bree_van_de_kamp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 105
Dot.: Aquolina - Pink Sugar

powracam do mojego wątku z pytaniem - wie ktoś gdzie i czy w ogóle mogę sprawdzić po kodzie z pink sugar jego datę produkcji?
bree_van_de_kamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.