Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-08-27, 14:24   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look


Powrót do szkoły to wspaniała okazja do zmian - również w wyglądzie. Grzeczny koczek z opadająca na bok grzywką można uzupełnić wyważonym makijażem oka w kolorach gorzkiej czekolady. Spojrzenie zza okularów może przykuwać uwagę akcentem w postaci niebieskich rzęs lub powiek podkreślonych połyskującym, metalicznym granatem. Pamiętaj, by szkolny makijaż nie był krzykliwy, nie rzucał się w oczy i nie rodził kontrowersji... nie oznacza to jednak, że musi być nudny Zobaczcie 10 najlepszych szkolnych looków z pokazów mody na jesień 2012! czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:30   #2
Sophie_S
Raczkowanie
 
Avatar Sophie_S
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 41
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

Fajne, większość naturalne makijaże. Fryzury też ładne
Ale brwi przedostatniej modelki mnie przerażają :d
Sophie_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:41   #3
marusia9994
Raczkowanie
 
Avatar marusia9994
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 389
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

extra
__________________
Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie Ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki. Anthony de Mello

marusia9994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:41   #4
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

okulary, świetny dodatek - gdy są odpowiednio dobrane potrafią dodać wdzięku i inteligencji!
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:31   #5
Blond_Witch
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Witch
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 233
GG do Blond_Witch
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

Do szkoły się chodzi po to, żeby się czegoś nauczyć, a nie pokazać makijaż czy super "look".
Blond_Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 07:59   #6
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

Cytat:
Napisane przez Blond_Witch Pokaż wiadomość
Do szkoły się chodzi po to, żeby się czegoś nauczyć, a nie pokazać makijaż czy super "look".
Idąc tym tropem:
do sklepu chodzi się na zakupy, a nie po to, żeby pokazać makijaż czy super "look".
na randkę chodzi się, by kogoś spotkać, a nie po to, żeby pokazać makijaż czy super "look".
Na spacer chodzi się dla rozrywki i dla zdrowia, a nie po to, żeby pokazać makijaż czy super "look".
I tak dalej...

Czy dziewczynie mającej 17 czy 18 lat, makijaż/ładny strój będzie przeszkadzał w zdobywaniu wiedzy? Nie sądzę.
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 08:58   #7
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

Uważam, że w każdej sytuacji można ładnie wyglądać czyli delikatny makijaż jak najbardziej wskazany
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 12:16   #8
PrettyReckless
Przyczajenie
 
Avatar PrettyReckless
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

W takim razie do pracy też się nie malujmy, bo chodzi się tam po to, żeby pracować? Makijaż i ogólnie styl pokazuje to, kim jesteśmy. Poza tym nie uważam, żeby ładny dbanie o ''swój look'' miało negatywny wpływ na naukę, czy pracę.
PrettyReckless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 13:47   #9
Pazuzu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 57
GG do Pazuzu
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

Fajne,tylko już mnie męczą te wielkie okulary dosłownie do wszystkiego - zwłaszcza,gdy upierają się na ich noszenie dziewczyny o drobnych buziach,wtedy naprawdę fatalnie to wygląda.
__________________
"Bynajmniej" to nie to samo,co "przynajmniej". Jeśli "komEdogenny"=generuj ący zaskórniki,to "komOdogenny"=generuj ący komody?
Pazuzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 14:49   #10
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

Dobrze wykonany makijaż dzienny podkreśli urodę, ale niestety dużo dziewczyn w młodym wieku przesadza z jego nakładaniem, możliwe, że z braku umiejętności, ale im mniej tym lepiej A okulary ekstra
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 16:05   #11
Blond_Witch
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Witch
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 233
GG do Blond_Witch
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

Delikatny makijaż jest okej, ale całe oczy obrysowane tak na foto nr 1? I wszędzie te durne, hipsterskie, nerdy zerówki. Nie mówiąc o tym, że modelki wyglądają strasznie blado i anemicznie (większość zdjęć)
Blond_Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 17:07   #12
Aarktica
Raczkowanie
 
Avatar Aarktica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 70
GG do Aarktica
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

W liceum mocny makijaz zwykle uchodzi na sucho i raczej nie zaszokuje nikogo, ale rozumiem, ze tworca artykulu zaznaczajac, ze jest szkolny, mial na mysli "delikatny"?
Najgorsze pod tym wzgledem sa makijaze ze zdjec 4, 6, 9, 10 - wybaczcie, ale nastolatka tak wymalowana (o ile nie idzie na impreze) to po prostu tapeciara (mysle tak zwlasza przy zdjeciu 6, gdzie podklad widac z daleka, tak samo szminke, makijaz oczu itd.).
O ile dziewczyny maja ladne cery, to naprawde szkoda, zeby ja zakrywaly tona podkladow, brazerow, rozow, pudrow. Makijaz robi sie chyba miedzy innymi pod to, zeby wygladac swiezo i mlodo? Nastolatki takie sa wlasnie i to z natury...

(przepraszam za brak polskich znakow, ale z miejsca, w ktorym pisze nie mam ich)
Aarktica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 22:14   #13
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

A moim zdaniem trochę przesadzacie, na większości zdjęć jest delikatny makijaż, gdzie podkreślone są oczy jedynie tuszem do rzęs.
Co do głupich okularów, o gustach się nie dyskutuje, jednym się podoba, innym nie. A jakby nie patrzeć to jest 10 zdjęć, z czego tylko na 2 zdjęciach są te okulary.
Poza tym mi jakoś nastolatka nie kojarzy się ze słodką 12latką, nie piszcie mi dziewczyny, że w gimnazjum, czy w liceum nie używałyście kosmetyków, i jestem pewna, że miewałyście mocniejsze makijaże.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2012-12-21 o 22:42
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:22   #14
xaganieszka
Raczkowanie
 
Avatar xaganieszka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

Na niektórych zdjęciach widnieje dość mocny makijaż, jak na jakąś randkę czy imprezę a nie do szkoły. Ogólnie to najlepszy jest delikatny, dziewczęcy makijaż (np. zdjęcie 5,7) i fajny ubiór i już człowiek jakoś się wyróżnia i ładnie wygląda Nie rozumiem jak można nosić te oklepane okulary kujonki, które widnieją na dwóch zdjęciach Ale ogólnie propozycje są dość fajne
xaganieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 15:15   #15
Smile26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

Z chęcią weszłam bo uwielbiam śledzić looki z pokazów
Smile26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 22:22   #16
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

Niektóre rzeczywiście są praktycznie, lekkie, podkreślające atuty twarzy, ale też parę to przegięcie. Niebieski, żarówkowy tusz...Naprawdę?...Grube cienie na oczach do samej linii włosów to też istne przegięcie. Dobrze ktoś napisał, że na imprezy ok, do szkoły-zdecydowanie nie.
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 11:52   #17
sawi5
sawi5
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 7
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

Niestety jestem stanowczo przeciw malowaniu sie do szkoly Mieszkam naprzeciwko podstawowki i gimnazjum i widze niektore panny z tak ostrym makijazem ze od razu mozna by je wyslac pod latarnie SZkola to czas nauki a nie malowania sie A z tego co wiem makijaz na uczennicy nie wiaze sie z nauka Zazwyczaj te ktore sie maluja nie ucza sie nadzwyczajnie i maja klopoty w szkole Mysla ze sa juz dorosle Pala papierosy a czasem tez w gimnazjum zachodza w ciaze
sawi5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 11:56   #18
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

sawi5 - nie przesadzajmy, nie kierujmy się stereotypami. To, że niektóre się malują, nie znaczy że się źle uczą. Ja się do szkoły maluję i uczę się dobrze.
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 13:45   #19
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

Dokładnie. Myślę, że to może być kwestia poglądów członków rodziny lub starszych nauczycieli, którzy chodzili za naszymi mamami i sprawdzali czy mają makijaże
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 14:39   #20
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

Cytat:
Napisane przez Blond_Witch Pokaż wiadomość
Nie mówiąc o tym, że modelki wyglądają strasznie blado i anemicznie (większość zdjęć)
Szczerze mówiąc mam już dość takich nietolerancyjnych komentarzy Dlaczego blado=anemicznie i w ogóle źle? Większość Słowianek jest blada, taki jest nasz naturalny koloryt. Nie rozumiem, czemu wszyscy mają być rumiani jak wiejskie dziewoje

Edytowane przez Rainberry
Czas edycji: 2012-09-01 o 14:50
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 14:41   #21
Naamaha
Raczkowanie
 
Avatar Naamaha
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 387
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

sawi5 chodziło o te uczennice, które robią bardzo ostry makijaż (tona podkładu, pudru, obrysowane oko itd. coś al'a plastik). Ja osobiście się zgodzę, że nie powinno się malować w szkole (no chyba, że bardzo delikatnie, wręcz niewidocznie). Jeszcze w liceum to zrozumiem, ale wygląd (i zachowanie) uczennic w podstawówce i gimnazjum woła o pomstę do nieba...oczywiście nie wszystkich.
__________________
Wybieraj kosmetyki wolne od okrucieństwa!

veganees.blogspot.com/ Mój blog kulinarny
www.facebook.com/groups/healthomania/

Żyj i daj żyć innym- czyli jedz, nie krzywdź, kochaj! Masz wybór. Go vegan!
http://empatia.pl/str.php?dz=117
Naamaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 21:18   #22
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

Cytat:
Napisane przez Rainberry Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc mam już dość takich nietolerancyjnych komentarzy Dlaczego blado=anemicznie i w ogóle źle? Większość Słowianek jest blada, taki jest nasz naturalny koloryt. Nie rozumiem, czemu wszyscy mają być rumiani jak wiejskie dziewoje
Nnoooo, wreszcie ktoś normalny...Ja też mam już dosyć schematu opalony=zdrowy. Są gusta, należy się szanować nawzajem. Ja, jako blada dziewczyna nie zwracam uwagi na opalonych ludzi, a oni w zamian mi wyliczają wszystkie choroby związane z krwią...To już jest paranoja. Dajcież sobie spokój, nie tak dawno temu bladość była czymś cennym. Czasy się zmieniły, na tyle, żeby zaakceptować ciemną opaleniznę, jednocześnie nie skreślając drugiego. A nienawiść rodzi nienawiść, także proponuję przestać prześladować "trupów" .
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 19:35   #23
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

Bladość jest piękna, pod warunkiem, że cały wygląd kobiety jest subtelny, blada kobieta jest taka delikatna... Ja uwielbiam to, że zimą jestem bardzo blada, jedyny problem wtedy to dobór podkładu, bo w sklepach zazwyczaj są takie dla opalonych dziewczyn
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:48   #24
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

O, właśnie, ale myślę, że dbałość i subtelność przekłada się na drugą cerę-opaloną. Nie popadajmy w skrajności... A co do podkładów, to azjatyckie firmy są na rynku niezastąpione! A najjaśniejszy puder jaki znam w rossmannie to manhattan.
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:53   #25
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Top10: powrót do szkoły, czyli wrześniowy look

O, dzięki za informację, na pewno za 2 miesiące się przyda Nie, ja nie mam nic przeciwko opaleniźnie (chyba, że takiej prosto z solarium lub od źle rozsmarowanego samoopalacza) .
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.