ukala - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-09-22, 10:40   #1
TeeQuillaa
Zakorzenienie
 
Avatar TeeQuillaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 986

ukala


chciałam kupić sobie oryginalne emu, ale wpadłam na buty ukala , ponoć to prawie to samo co emu, też z wełny merynosów. Może któraś je miała i może powie jak się noszą ? i nie pytam czy się podobają czy nie, ale o ich jakość.

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
TeeQuillaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 11:05   #2
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: ukala

Zapytaj w wątku "wszystko o emu" (lub przeszukaj go, bo temat ukala był tam zapewne poruszany).
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 11:39   #3
megane9111
Zadomowienie
 
Avatar megane9111
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 823
Dot.: ukala

Ukala to praktycznie to samo co Emu. Ta sama marka. Emu mają chyba tyle samo zwolenniczek co przeciwniczek
Uważałam je kiedyś za okropne, ale jakimś cudem kupiłam i teraz mogę je tylko polecać. Mega wygodne (jak kapcie) i mega ciepłe.
megane9111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 11:53   #4
TeeQuillaa
Zakorzenienie
 
Avatar TeeQuillaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 986
Dot.: ukala

Cytat:
Napisane przez megane9111 Pokaż wiadomość
Ukala to praktycznie to samo co Emu. Ta sama marka. Emu mają chyba tyle samo zwolenniczek co przeciwniczek
Uważałam je kiedyś za okropne, ale jakimś cudem kupiłam i teraz mogę je tylko polecać. Mega wygodne (jak kapcie) i mega ciepłe.
wiem wiem, sama mam oryginalne emu i są świetne, śmigałam w nich 2 sezony i jeszcze nadają się do użytku. tylko teraz wlasnie na wszystkich stronach zamiast emu wool widze ukale, ale poszperałam w necie i wyczytałam,że to praktycznie to samo, więc chyba sobie kupię, bo znalazłam w mega okazyjnej cenie na all
TeeQuillaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 12:34   #5
floweriana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 20
Dot.: ukala

W zeszłym sezonie kupiłam sobie Ukala Sydney Low w kolorze Charcoal i niestety się zawiodłam . Kupiłam je, bo pomyślałam, że skoro są produkowane przez Emu to na pewno są podobnej jakości. Są ok, ale...
1. Nie mają usztywnianej pięty, więc mocno je zdeptałam. Właściwie to są już do wyrzucenia, a chodziłam w nich dokładnie 4 miesiące. I to nie w śniegu.
2. Mocno się w środku "ubiły", więc z rozmiaru 36 zrobił się 37. W sumie moja wina, bo wcześniej nie poczytałam, żeby wziąć rozmiar mniejsze.
Podobno to to samo co Emu Wool, tylko tańsze(?).

Myślę, że jeśli będziesz o nie dbać to warto spróbować. Ja za swoje dałam śmieszne pieniądze, bo około 20EUR czyli coś koło 80PLN. Nie żałuję, bo przez te 4 miesiące nosiłam je dzień w dzień, więc swoje przeszły. Na pewno nie są warte swojej sklepowej ceny (na Amazonie 65GBP!!!).

Sprawdź tu: http://www.amazon.co.uk/Ukala-Womens...8313403&sr=1-1
Może będzie taniej niż na all. Nie wiem jaki chcesz rozmiar i kolor, ale niektóre są za 34GBP. A Low widziałam już nawet za 10GBP. Podobno wysyłka za darmo do Polski z Super Saver Delivery.

Na ten sezon kupiłam Emu Stinger Lo i mam nadzieję, że dłużej mi posłużą. No i mają usztywnianą piętę. Sprawdź też na Amazon, bo są baaardzo często promocje. Aha, na Amazonie można wyczaić 20% zniżki jak pierwszy raz zasubskrybujesz ich Clothing Newsletter.

Mam nadzieję, że pomogłam .

Edytowane przez floweriana
Czas edycji: 2012-09-22 o 12:36 Powód: dopisek.
floweriana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 13:04   #6
TeeQuillaa
Zakorzenienie
 
Avatar TeeQuillaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 986
Dot.: ukala

Cytat:
Napisane przez floweriana Pokaż wiadomość
W zeszłym sezonie kupiłam sobie Ukala Sydney Low w kolorze Charcoal i niestety się zawiodłam . Kupiłam je, bo pomyślałam, że skoro są produkowane przez Emu to na pewno są podobnej jakości. Są ok, ale...
1. Nie mają usztywnianej pięty, więc mocno je zdeptałam. Właściwie to są już do wyrzucenia, a chodziłam w nich dokładnie 4 miesiące. I to nie w śniegu.
2. Mocno się w środku "ubiły", więc z rozmiaru 36 zrobił się 37. W sumie moja wina, bo wcześniej nie poczytałam, żeby wziąć rozmiar mniejsze.
Podobno to to samo co Emu Wool, tylko tańsze(?).

Myślę, że jeśli będziesz o nie dbać to warto spróbować. Ja za swoje dałam śmieszne pieniądze, bo około 20EUR czyli coś koło 80PLN. Nie żałuję, bo przez te 4 miesiące nosiłam je dzień w dzień, więc swoje przeszły. Na pewno nie są warte swojej sklepowej ceny (na Amazonie 65GBP!!!).

Sprawdź tu: http://www.amazon.co.uk/Ukala-Womens...8313403&sr=1-1
Może będzie taniej niż na all. Nie wiem jaki chcesz rozmiar i kolor, ale niektóre są za 34GBP. A Low widziałam już nawet za 10GBP. Podobno wysyłka za darmo do Polski z Super Saver Delivery.

Na ten sezon kupiłam Emu Stinger Lo i mam nadzieję, że dłużej mi posłużą. No i mają usztywnianą piętę. Sprawdź też na Amazon, bo są baaardzo często promocje. Aha, na Amazonie można wyczaić 20% zniżki jak pierwszy raz zasubskrybujesz ich Clothing Newsletter.

Mam nadzieję, że pomogłam .
na all widziałam za 109 zł. ale boję się kupować bo sprzedawca ma kilka negatywów.dzięki za link na zmazon. Mi emu wool też się rozeszły o rozmiar i ubiły w środku, ale mimo t byłam zadowolona, bo pięta się nie wykrzywiła i nie przemokły
TeeQuillaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 13:28   #7
floweriana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 20
Dot.: ukala

Właśnie zajrzałam na all i faktycznie 109 zł. To bardzo tanio. Ja generalnie dziwnie stawiam stopy, więc może dlatego mi się rozeszły? Być może. Ja byłam z nich zadowolona, bo tak jak mówiłam, dobrze mi służyły, ale pełnej ceny nie są warte. Ale 109 myślę, że warto. Zawsze możesz wziąć za pobraniem .
floweriana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 13:32   #8
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: ukala

jeśli nie masz płaskostopia i cię się podobają to ok, w innym wypadku nie kupuj, ja widuję masę lasek na ulicy w powykrzywianych emu i niezbyt to wygląda, mi się osobiście nie podobają takie walonki
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 15:05   #9
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: ukala

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
jeśli nie masz płaskostopia i cię się podobają to ok, w innym wypadku nie kupuj, ja widuję masę lasek na ulicy w powykrzywianych emu i niezbyt to wygląda, mi się osobiście nie podobają takie walonki

niestety emu chyba zawsze po jakimś czasie się tak odkształcają. początkowo uważałam te buty za mega paskudny wybryk, ale w zeszłym roku przymierzyłam i przepadłam... nie wyobrażam sobie nie posiadać ich w szafie w sezonie zimowych mrozów.
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 19:05   #10
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: ukala

chciałam je zobaczyc na allegro i juz nie ma??
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 22:05   #11
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: ukala

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
jeśli nie masz płaskostopia i cię się podobają to ok, w innym wypadku nie kupuj, ja widuję masę lasek na ulicy w powykrzywianych emu i niezbyt to wygląda, mi się osobiście nie podobają takie walonki
Założę się, że większość z nich to podróby, które koło emu nie stały.
Ja w swoich śmigać będę trzeci rok i żadnych odkształceń się nie dopatrzyłam
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 23:17   #12
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: ukala

A czy to prawda z tymi butami by brac rozmiar mniejsze?? jak mam 37 to powinnam brac 36?? nie będą za małe?
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 09:55   #13
TeeQuillaa
Zakorzenienie
 
Avatar TeeQuillaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 986
Dot.: ukala

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
A czy to prawda z tymi butami by brac rozmiar mniejsze?? jak mam 37 to powinnam brac 36?? nie będą za małe?
tak. bierz rozmiar mniejsze. Moje emu się rozchlapały a brałam rozmiar taki jak noszę normalnie. czyli bierz 36

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
chciałam je zobaczyc na allegro i juz nie ma??
są , ale zostały tylko w roz. 37
TeeQuillaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 10:04   #14
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: ukala

Dziewczyny a co myslicie o tej stronie www.66procent.pl buty UGG za 180zł , wogóle wszystko mają w meega cenach, kupiłybyscie te UGG??
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 10:21   #15
TeeQuillaa
Zakorzenienie
 
Avatar TeeQuillaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 986
Dot.: ukala

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myslicie o tej stronie www.66procent.pl buty UGG za 180zł , wogóle wszystko mają w meega cenach, kupiłybyscie te UGG??
oo kurcze, dzieki wielkie za strone. ja chyba jednak kupie uggi. tylko długie czy krótkie?
TeeQuillaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 12:03   #16
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: ukala

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myslicie o tej stronie www.66procent.pl buty UGG za 180zł , wogóle wszystko mają w meega cenach, kupiłybyscie te UGG??
To są ewidentne podróby. A co za tym idzie, nie mają ŻADNYCH właściwości butów z merynosów. Wydasz 180 zł na poliester.
Cały czas się zastanawiam, dlaczego ludzie uważają, ze kupią oryginalne UGGI za niecałe 2 stówki naszych złotych.
Takich rzeczy to nawet Era nie ma .
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 22:20   #17
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: ukala

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
To są ewidentne podróby. A co za tym idzie, nie mają ŻADNYCH właściwości butów z merynosów. Wydasz 180 zł na poliester.
Cały czas się zastanawiam, dlaczego ludzie uważają, ze kupią oryginalne UGGI za niecałe 2 stówki naszych złotych.
Takich rzeczy to nawet Era nie ma .

Ale na stronie www.amazon.co.uk buty Ukala są za 35funtów czyli po przewalutowaniu ok 180zł , a strona amazon jest podana na stronce Ukali jako wiarygodny sprzedawca. Co myslicie?
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 23:01   #18
floweriana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 20
Dot.: ukala

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
Ale na stronie www.amazon.co.uk buty Ukala są za 35funtów czyli po przewalutowaniu ok 180zł , a strona amazon jest podana na stronce Ukali jako wiarygodny sprzedawca. Co myslicie?
Tak, na Amazonie są oryginalne Emu i Ukala (kupując od Amazonu jako sprzedawcy). Sama mam od nich i Emu i Ukala i są na 100% oryginalne .
floweriana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 07:26   #19
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: ukala

Cytat:
Napisane przez floweriana Pokaż wiadomość
Tak, na Amazonie są oryginalne Emu i Ukala (kupując od Amazonu jako sprzedawcy). Sama mam od nich i Emu i Ukala i są na 100% oryginalne .


---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez floweriana Pokaż wiadomość
Tak, na Amazonie są oryginalne Emu i Ukala (kupując od Amazonu jako sprzedawcy). Sama mam od nich i Emu i Ukala i są na 100% oryginalne .
A słuchaj skoro masz Ukale proszę podpowiedz mi z rozmiarem , jakbym kupowała na Amazonie, czy muszę brac Ukale rozm mniejszą czyli jeśli nosze 37 Eur 4 to mam kupic 36 Eur3 ? wiem że wiele dziewczyn tak robi, ale nie wiem czy w przypadku Ukali bo czytałam że Ukala ma mniej futerka w środku to może się tak nie ubija.... Proszę o odpowiedz
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 13:43   #20
omich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Limanowa
Wiadomości: 6
Dot.: ukala

Kupiłam na Allegro Ukala 37, sprzedawca napisał, że długość wkładki 23,7 - 24 cm, jeszcze nie przyszły , jak je będę miała, napiszę coś o tych butach.
omich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 18:33   #21
axs24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: ukala

Hej Mam zamiar sobie kupić buty Ukala ale nie wiem dlaczego natykam się na takie z całymi "zapisanymi" podeszwami, oraz na takie które mają tylko przód i tył zapisany a środek jest w paski.
http://emu-shop.pl/images/big/254_2.jpg

http://answear.com/img/101/101983/zo...ig-damskie.jpg

Czy jedne to są podróbki czy jak?
axs24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 18:53   #22
TeeQuillaa
Zakorzenienie
 
Avatar TeeQuillaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 986
Dot.: ukala

obie pary sa oryginalne, wydaje mi sie ze te z paskami to ukala by emu australia, a te bez pasków sa ze zwykłej linii ukala
TeeQuillaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 22:16   #23
axs24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: ukala

Czym się różnią?
axs24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 07:03   #24
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: ukala

Cytat:
Napisane przez TeeQuillaa Pokaż wiadomość
obie pary sa oryginalne, wydaje mi sie ze te z paskami to ukala by emu australia, a te bez pasków sa ze zwykłej linii ukala
Ja mam Ukale ale właśnie z tyłu pisze tylko Ukala i moja podeszwa jest bez pasków cała zapisana
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 12:09   #25
TeeQuillaa
Zakorzenienie
 
Avatar TeeQuillaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 986
Dot.: ukala

Cytat:
Napisane przez axs24 Pokaż wiadomość
Czym się różnią?
napisem :P to ta sama i jedna firma, tylko te z paskami to poprostu jest kolekcja wyprodukowana dla EMU

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
Ja mam Ukale ale właśnie z tyłu pisze tylko Ukala i moja podeszwa jest bez pasków cała zapisana
jak Ci sie nosza? bo ja chyba tez sie zaopatrze
TeeQuillaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 17:19   #26
axs24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: ukala

Ja wczoraj kupiłam i powinny jutro dojść, ale też bym chciała wiedzieć jak się noszą. To będą moje pierwsze buty w tym stylu.
axs24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 07:34   #27
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: ukala

Cytat:
Napisane przez TeeQuillaa Pokaż wiadomość
napisem :P to ta sama i jedna firma, tylko te z paskami to poprostu jest kolekcja wyprodukowana dla EMU

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------



jak Ci sie nosza? bo ja chyba tez sie zaopatrze
Ja je kupiłam dopiero z tydzień temu , też nigdy wcześniej nie miałam , jeszcze nie nosiłam bo nie jest na tyle zimno, ale bardzo mi się podobają i mam nadzieję że będzie to udany zakup, tylko pamiętajcie że przed pierwszym założeniem dobrze jest je zaimpregnowac nawet kilka razy , jest taki spray do impregnacji zamszu np w CCC Pozdrawiam
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 19:50   #28
axs24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: ukala

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
Ja je kupiłam dopiero z tydzień temu , też nigdy wcześniej nie miałam , jeszcze nie nosiłam bo nie jest na tyle zimno, ale bardzo mi się podobają i mam nadzieję że będzie to udany zakup, tylko pamiętajcie że przed pierwszym założeniem dobrze jest je zaimpregnowac nawet kilka razy , jest taki spray do impregnacji zamszu np w CCC Pozdrawiam
Czy buty Ukala też trzeba kupowac rozm mniejsze???
axs24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 20:42   #29
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: ukala

Cytat:
Napisane przez axs24 Pokaż wiadomość
Czy buty Ukala też trzeba kupowac rozm mniejsze???
Też miałam ten dylemat, ja wzięłam taki rozm jak noszę 37 , wydaje się byc ok, ale jeszcze w nich nie chodziłam , mam nadzieję że futerko się mocno nie ubije
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 11:59   #30
lowers
Raczkowanie
 
Avatar lowers
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lbrt
Wiadomości: 133
Dot.: ukala

Ja właśnie dostałam swoje Ukale i musze przyznać, że za cenę 14 f jestem przeogromnie zodowolona są ładnie wykonane, wypsikałam je juz nawet impregnatem. Nosze nr 36/37, na ukali jest rozm. 35/36 i są idealne chodze w nich po domu, żeby mi się wełna ułożyla. Jedynie co mnie zdziwiło to myślałam, ze podeszwa bedzie troche mniej piankowa, ale może mi się tylko wydaje.

PS. Zamawiałam na amazonie.
__________________
un poco loco Lo-Lo

BiBi

lowers jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-12 12:27:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.