Sylwester bez TŻ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-10, 23:44   #1
flisiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 43

Sylwester bez TŻ?


Jestem z chłopakiem 5msc. Zazwyczaj dobrze się dogadujemy. Nie pokłóciliśmy się, ale mamy czasem różne podejścia do spraw. Ostatnio np rozmawiałam z nim o sylwestrze i usłyszałam od niego, że chyba spedzimy go oddzielnie bo on się z chłopakami umówił. Bardzo się zdenerwowałam bo to ważny jednak dzień i chciałabym spędzić go razem z nim, a nie oddzielnie. Dodał jeszcze, że to całkiem normalny i zwyczajny dzień jak dla niego. Jesteśmy razem i takie dni powinniśmy spędzać razem. Ja mam 17 lat, a on 20. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego, ale nie wiem też co mogę zrobić
flisiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 23:50   #2
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Dziwna sprawa. Ja pomyślałabym, że chłopak nie traktuje mnie poważnie
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 23:52   #3
rose_25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 138
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Cytat:
Napisane przez milenka22 Pokaż wiadomość
Dziwna sprawa. Ja pomyślałabym, że chłopak nie traktuje mnie poważnie

podpisuje się
rose_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 23:53   #4
juustine
Raczkowanie
 
Avatar juustine
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 69
Dot.: Sylwester bez TŻ?

a ja czułabym się jak piąte koło u wozu... widać, że dla Twojego tż'ta koledzy są ważniejsi niż Ty i spędzenie z Tobą czasu w sylwestrową noc..
__________________
ostatecznie jestem kobietą.. i bardzo mnie to cieszy!


17/09/2011 jestem mężatką.
juustine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 23:55   #5
flisiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 43
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Okazuje mi dużo czułości, wiem, że mnie kocha, ale jednak to jest trochę sprzeczne z tym, że nie chce spędzić ze mną tego dnia. Dodam, że brzydka nie jestem i nie mozliwe żeby się mnie wstydził itp. to w grę nie wchodzi. Przykro mi z tego powodu. Jak zobaczył, że chcę na prawdę z nim być tego dnia, to powiedział tylko: Kochanie jeszcze daleko do sylwestra i zobaczymy jak to bedzie

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Wcześniej był w związku przez 5 lat. Dziewczyna nie pozwalala mu praktycznie nigdzie wychodzić. Nie spotykał się z kolegami nawet. Teraz jak zobaczył, że ja mu nie zabraniam tego bo to bez sensu, to chyba poczuł za bardzo WOLNOŚĆ. Nie wiem co o tym myśleć. Na pewno jest mi przykro z powodu jego takiej reakcji
flisiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 23:58   #6
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Pogadaj z nim. Serio, innej rady po prostu nie ma. Nie ma co, żebyś tłumiła to w sobie. Powiedz, że przykro Ci, że rozumiesz, że koledzy i tak dalej, ale liczyłaś i dalej liczysz, że spędzicie ten dzień razem, bo dla Ciebie to nie jest pierwszy lepszy dzień w roku. Na spokojnie i rzeczowo powiedz jak się z tym czujesz i zaproponuj kilka pomysłów na spędzenie Sylwestra wspólnie, tak aby każdemu z Was to odpowiadało.
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 23:59   #7
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: Sylwester bez TŻ?

A ci koledzy o Tobie wiedzą? Może nie mają dziewczyn, są niedojrzali i dlatego chłopak nie chce Cię zabrać. Jednak jeżeli nie może Cię zabrać ze sobą to mógłby zmienić plany tak, żebyście mogli sylwestra spędzić razem. Dla mnie to również ważny dzień i nie wyobrażam sobie, że nie spędziłabym go z TŻ - chyba, że z przyczyn niezależnych od nas.
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 00:00   #8
juustine
Raczkowanie
 
Avatar juustine
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 69
Dot.: Sylwester bez TŻ?

powinnaś porozmawiać z nim i powiedzieć, że nie chcesz żeby spędzał ten dzień z kolegami tylko z Tobą i że jest to dla Ciebie ważne.. powinnaś też powiedzieć, że jest Ci przykro i że nie postępuje fair co do Ciebie.. za rozmowy nie karają.
__________________
ostatecznie jestem kobietą.. i bardzo mnie to cieszy!


17/09/2011 jestem mężatką.
juustine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 00:06   #9
flisiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 43
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Koledzy o mnie wiedzą, ale mnie jeszcze niektórzy nie widzieli. Niektorzy z nich maja dziewczyny i podobno nie zabieraja ich tez. Rozmawiałam z nim wtedy jeszcze i zapytal sie mnie czy nie wolalabym z przyjaciolmi spedzic ten dzien. No oczywiscie, ze chcialabym ale jeszcze bardziej wolalabym z nim ! Bardzo irytuje mnie ten temat.. Porozmawiam z nim na pewno
flisiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 00:11   #10
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Sylwester bez TŻ?

ja sobie tego nie mogę wyobrazić żeby mój chłopak wybrał kolegów,zastanów się nad tym związkiem bo widać nie jesteś dla niego najważniejsza.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 00:50   #11
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Nie popadajmy w skrajności. To, że chłopak nie spędzi z autorką Sylwestra, jeszcze nie znaczy, że nie traktuje jej poważnie, nie liczy się z nią itp. itd.
Rozumiem, że dla niego to normalny dzień i nie widzi powodu, żeby spędzić go akurat z Tobą, Autorko, ale z drugiej strony, skoro to ''dzień jak co dzień'', to dlaczego ma wtedy być z kolegami, a nie ze swoją dziewczyną. Pewnie mówiłaś mu już, że to dla Ciebie ważne, mógłby się ''poświęcić''. A może chodzi mu o sposób spędzania Sylwestra Z kolegami pewnie zaszaleją z alkoholem, a z dziewczyną wypadałoby bardziej się pilnować. Ja, na Twoim miejscu, zaproponowałabym, że w Sylwestra jesteśmy razem, bo to dla mnie ma duże znaczenie, a na imprezę do kolegów może pójść kiedy indziej. Chyba, że to jednak dla niego bardzo ważne i nie odpuści, wtedy raczej mu pozwól. Jeżeli wymusisz na nim wspólny wieczór, to tylko będziecie się razem męczyć Zaczęłabym się dopiero martwić, gdyby on poszedł do znajomych i nawet nie pamiętał o głupim SMSie z życzeniami o północy.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 00:58   #12
ciekawska90
Raczkowanie
 
Avatar ciekawska90
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Żyrardów
Wiadomości: 127
Dot.: Sylwester bez TŻ?

weź go olej . dzieciak jak na moje. nie dorósł do życia.
jesteś młoda jak ja kiedys , tez sobie tak pozwalałam i się rozpadł w koncu ten zwiazek po 6 latach , a zaczełam z nim jak mialam 16.Kochał itd.ale mial milion swoich racji,ktore akceptowałam z racji mojego niedojrzałego wieku i wiecznego ulegania.Ty na szczescie ten problem juz rozpatrujesz.Jestes madrzejsza niz ja kiedys.Brawo!
ciekawska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 08:01   #13
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Skoro dla niego to zaden wazny dzien,a dla Ciebie jest wazny,to jaki problem umowic sie z kolegami w inny dzien? No chyba jakas tam przyjemnosc chce sprawic swojej dziewczynie? Gdzie problem?A jesli to jednak wazny dzien to dlaczego pomija w nim ponoc ukochana osobe?Nie wyobrazam sobie takiej sytuacji,serio. Problem na miare gimnazjum to raz,dwa wg mnie autorko masz za male wymagania w stosunku do niego.Wg mnie facet ktoremu zalezy na kpbiecie nie po
minalby jej w takiej imprezie,nie ignorowalby jej zyczen.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 08:30   #14
katarzyniak
Rozeznanie
 
Avatar katarzyniak
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 909
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Koledzy są u niego na 1 miejscu, a Ty na 2? Trochę poprzestawiała mu się kolejność ważności pewnych osób.
katarzyniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 08:48   #15
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Jaka standardowa sytuacja, jak Cię misiaczek potrzebuje to jest fajnie, a jak ma inne plany to obwieszcza Ci po prostu co zamierza robić, a Ty rób z tym co chcesz, ma Cię kompletnie gdzieś. Nie zazdroszczę sytuacji, bo pewnie się do niego przywiązałaś, a on takie numery robi Ja bym zastanowiła się, czy to jednorazowa sytuacja, czy częściej się zdarza, że facet 'ma swoje plany' i nawet nie próbuje uwzględniać Twojego istnienia w swoim życiu.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 08:55   #16
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Co za chłop Woli spędzić wieczór z kumplami niż z ukochaną osobą. Daruj go sobie Przecież z kolegami może się spotkać w każdy inny dzień roku i pójść z nimi na imprezę, a sylwester to raczej dzień świąteczny. Masakra. Odpuść go sobie, albo... zrób mu na złość i powiedz że sylwestra spędzisz z kolegą.
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 09:05   #17
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Cytat:
Napisane przez flisiunia Pokaż wiadomość
Okazuje mi dużo czułości, wiem, że mnie kocha, ale jednak to jest trochę sprzeczne z tym, że nie chce spędzić ze mną tego dnia. Dodam, że brzydka nie jestem i nie mozliwe żeby się mnie wstydził itp. to w grę nie wchodzi. Przykro mi z tego powodu. Jak zobaczył, że chcę na prawdę z nim być tego dnia, to powiedział tylko: Kochanie jeszcze daleko do sylwestra i zobaczymy jak to bedzie

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Wcześniej był w związku przez 5 lat. Dziewczyna nie pozwalala mu praktycznie nigdzie wychodzić. Nie spotykał się z kolegami nawet. Teraz jak zobaczył, że ja mu nie zabraniam tego bo to bez sensu, to chyba poczuł za bardzo WOLNOŚĆ. Nie wiem co o tym myśleć. Na pewno jest mi przykro z powodu jego takiej reakcji
Oh, jak ja nienawidzę tego stwierdzenia: 'zobaczymy jak to będzie' . Dla mnie to oznacza, że i tak będzie tak jak on chce, ale żeby na chwilę obecną dać mu spokój, mówi tak.

Też tak myślę,poczuł, że teraz wszystko mu wolno. Dodatkowo, nie zależy mu za bardzo na tym związku
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 11:01   #18
Jesienna_
Raczkowanie
 
Avatar Jesienna_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 216
Dot.: Sylwester bez TŻ?

ze wszystkim co dziewczyny pisały się zgadzam i mogę dodać że nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Owszem sylwestra chce spędzić z przyjaciółmi ale mój Tż jest nie tylko moim ukochanym ale też przyjacielem
__________________

Jesienna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 11:02   #19
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Cytat:
Napisane przez milenka22 Pokaż wiadomość
Dziwna sprawa. Ja pomyślałabym, że chłopak nie traktuje mnie poważnie
Ja również.
Te chłopy za dużo wolności chcą :/ i dlatego ciagle cos im nie pasuje i najlepiej zeby partnerka była co dwa tygodnie bo mają treningi,spotkania z kolegami i niewiadomo jakie cuda..
Dla mnie to kosmos.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 11:06   #20
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Sylwester bez TŻ?

O ile nie widzę nic dziwnego w tym,że koleś potrzebuje od czasu do czasu pójść gdzieś na tzw "męski wypad", o tyle nie rozumiem, jak może woleć towarzystwo kolegów od Ciebie w takim dniu, tym bardziej,że wie,że to dla Ciebie ważne.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 11:21   #21
Ziaja89
Raczkowanie
 
Avatar Ziaja89
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Przepraszam, ale gdyby Wasz związek należał do tych poważnych, to chociaż doszlibyście do jakiegoś kompromisu. A tu co? Będzie jak Pan chce...
Nie daj się stłamsić.
__________________
"Trwaj chwilo,
jesteś piękna"!
Ziaja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 12:01   #22
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Ręce mi opadły.... Myślałam, że to oczywiste, że pary razem spędzają sylwestra?
Gość nic a nic nie traktuje Cie poważnie. Są takie dni, kiedy powinno się je spędzać razem - jakaś rocznica albo sylwester.. A koleś olał Cię dla kolegów i flaszki wódki
W życiu bym nie była z takim palantem.
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 12:20   #23
Marika_1987
Rozeznanie
 
Avatar Marika_1987
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: w swoim świecie
Wiadomości: 879
Dot.: Sylwester bez TŻ?

A ja mam trochę inny punkt widzenia. Z moim byłym mężem kiedy byliśmy parą spędzaliśmy osobno Sylwestra i żadnemu z nas nie stała się krzywda. Jakoś nie widziałam problemu żeby On spędzał go z kolegami, a ja z koleżankami. Ale każdy ma inne podejście.
__________________
Tylko człowiek mądry, nigdy nie przestaje się dziwić. Dla ludzi głupich jest to zbyt trudne, przyzwyczajeni do szarości dnia nie zauważają kolorów, jakie daje świat

Moje maluchy

większy maluch
Dawid ur. 28.09.2008 g. 7:58, 56/3030

mniejszy maluch
Liliana ur. 06.10.2012 g. 01:25, 48/2560

Marika_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 12:41   #24
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Cytat:
Napisane przez Marika_1987 Pokaż wiadomość
A ja mam trochę inny punkt widzenia. Z moim byłym mężem kiedy byliśmy parą spędzaliśmy osobno Sylwestra i żadnemu z nas nie stała się krzywda. Jakoś nie widziałam problemu żeby On spędzał go z kolegami, a ja z koleżankami. Ale każdy ma inne podejście.
Tyle, że to zdaje się Wam obojgu pasowało, a tutaj jest inaczej. Dla dziewczyny jest to ważne, a facet ma to gdzieś. W dodatku twiedzi, że to dla niego zwykły dzień, a już 2 miesiace wcześniej jest na ten zwykły dzień umówiony z kumplami.

Dla mnie to jest logiczne, że większe imprezy (urodziny, wesela, Sylwestra) spędza się z partnerem.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez flisiunia Pokaż wiadomość
Okazuje mi dużo czułości, wiem, że mnie kocha, ale jednak to jest trochę sprzeczne z tym, że nie chce spędzić ze mną tego dnia. Dodam, że brzydka nie jestem i nie mozliwe żeby się mnie wstydził itp. to w grę nie wchodzi. Przykro mi z tego powodu. Jak zobaczył, że chcę na prawdę z nim być tego dnia, to powiedział tylko: Kochanie jeszcze daleko do sylwestra i zobaczymy jak to bedzie

Wcześniej był w związku przez 5 lat. Dziewczyna nie pozwalala mu praktycznie nigdzie wychodzić. Nie spotykał się z kolegami nawet. Teraz jak zobaczył, że ja mu nie zabraniam tego bo to bez sensu, to chyba poczuł za bardzo WOLNOŚĆ. Nie wiem co o tym myśleć. Na pewno jest mi przykro z powodu jego takiej reakcji
To, że kiedyś miał zaborczą dziewczynę, nie znaczy, że może teraz to sobie odbijać na Tobie.

A pogrubione to takie pitu-pitu bez konkretów, mające na celu Cię teraz uspokoić, żebyś się nie czepiała, a przed Sylwestrem pewnie powie, że przecież mówił Ci, że spędzi go z kumplami. Nie znoszę takiego odkładania problemów na później na zasadzie "zobaczymy jak to będzie".
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 12:46   #25
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Dziwna sytuacja... Niby dla niego to żaden szczególny dzień, ale jednak robi sobie plany, tylko że bez swojej dziewczyny, a z kumplami. Według mnie autorko powinnaś z nim poważnie porozmawiać na ten temat, bo to bardzo niefajne z jego strony, że wciska Ci taką argumentację. Gdyby był to dla niego dzień jak co dzień, to prędzej po prostu nalegałby byście posiedzieli w domu i poszli normalnie spać, bez świętowania. Odnoszę wrażenie, że on chce się w ten sposób po prostu wyrwać do kolegów, żeby porządnie poimprezować w męskim gronie, pogadać na niekoniecznie odpowiednie przy kobietach tematy, nie martwić się stopniem upicia itp. Jeśli tak jest, to powinien Ci o tym powiedzieć szczerze, a nie kręcić i gadać takie głupoty. Porozmawiaj z nim szczerze, wytłumacz dlaczego to dla Ciebie ważne żebyście razem spędzili tę noc, zaproponuj np. łączoną imprezę z jego i Twoimi znajomymi (bo nie wiem dlaczego rozdzielacie się na dwie grupy).
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 13:08   #26
booombelek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyną.
Wiadomości: 8 711
Dot.: Sylwester bez TŻ?

dla mnie to dość dziwne... rozumiem, może i facet chce spędzić ten dzień z kolegami, ale Ty chciałaś spędzić go z nim i się nim nacieszyć. Porozmawiaj z nim, powiedz że chciałaś z nim spędzić ten dzień, pobawić się z nim czy chociażby posiedzieć. W związku każda strona musi iść na jakiś kompromis, a tym bardziej poświęcić się dla drugiej strony, więc.. skoro Cię kocha, powinien się poświęcić i spędzić z Tobą ten dzień.
booombelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 13:14   #27
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Popieram dziewczyny wypowiadające się przede mną. Facet zachowuje się, jakby w ogóle nie liczył się z Tobą i z Twoim zdaniem. Takie dni powinno spędzać się razem.
Ja na Twoim miejscu poczułabym się dla niego nieważna.
Co innego, gdybyście porozmawiali na ten temat i on zapytałby czy nie miałabyś nic przeciwko temu, żeby on w ten dzień spotkał się tylko z kumplami, a Ty byś się zgodziła, a co innego, gdy on ot tak po prostu oświadcza Ci, że on na Sylwestra jest już ustawiony z kumplami, a Ty rób sobie co chcesz.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 17:27   #28
flisiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 43
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Jestem za słaba.. Nie umiem powiedzieć tego co mi nie pasuje.. teraz widzę, że za dużo swobody mu dałam i muszę to zmienić. Też nie wyobrażam sobie spędzenia Sylwestra osobno, po prostu nie wyobrażam. Dzisiaj nie przyjechał do mnie bo siedział w domu i sobie wypił. Jestem wściekła, ale też zaślepiona tym wszystkim. Próbuje jego zachowanie tłumaczyć. Bronie go chociaż nie powinnam.
flisiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 18:01   #29
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Facet wydaje mi się mało dojrzały... Woli posiedzieć z kolegami niż z Tobą? A wiesz jak powinno być? Powinien spędzić wieczór sylwestrowy z Tobą nawet jakbyście mieli siedzieć w dwójkę w jednym pokoju całą noc...
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 18:52   #30
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Dot.: Sylwester bez TŻ?

Co tu dużo mówić... ma Cię w nosie i tyle. Chłopak, któremu rzeczywiście zależy, zawsze i wszędzie znajdzie czas i sposób by się spotkać. Szczególnie w taki dzień.
Powiem więcej - ja po takim tekście (i krótkim stażu związku) zastanowiłabym się, czy chcę dalej być z takim kolesiem. Zapewne bym mu podziękowała.
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.