Czy Wasi TŻ Was bronią? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-24, 22:47   #1
Gasiennica
Przyczajenie
 
Avatar Gasiennica
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16
Question

Czy Wasi TŻ Was bronią?


Jak zachowałby się Wasz TŻ i jak uważacie, że powinien się zachować, gdyby w jego towarzystwie i innych bliskich Wam osób (rodziny/przyjaciół/znajomych), inny mężczyzna (np. kumpel/kuzyn) publicznie wygłaszał dokuczliwe uwagi sugerujące Waszą "rozwiązłość seksualną" obrazując to dodatkowo jednoznacznymi ruchami ciała, czyniąc to wielokrotnie i narażając Was tym samym na upokorzenie i przykrość?

Czy Wasz facet zareagowałby w takiej sytuacji jakkolwiek? Jeśli tak to jak i czy miałyście sytuację, w której Wasz TŻ obronił Was lub też nie? I jak ważne jest dla Was poczucie bezpieczeństwa przy mężczyźnie?
Zapraszam do dyskusji...
Gasiennica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 23:12   #2
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Cytat:
Napisane przez Gasiennica Pokaż wiadomość
Jak zachowałby się Wasz TŻ i jak uważacie, że powinien się zachować, gdyby w jego towarzystwie i innych bliskich Wam osób (rodziny/przyjaciół/znajomych), inny mężczyzna (np. kumpel/kuzyn) publicznie wygłaszał dokuczliwe uwagi sugerujące Waszą "rozwiązłość seksualną" obrazując to dodatkowo jednoznacznymi ruchami ciała, czyniąc to wielokrotnie i narażając Was tym samym na upokorzenie i przykrość?

Czy Wasz facet zareagowałby w takiej sytuacji jakkolwiek? Jeśli tak to jak i czy miałyście sytuację, w której Wasz TŻ obronił Was lub też nie? I jak ważne jest dla Was poczucie bezpieczeństwa przy mężczyźnie?
Zapraszam do dyskusji...
To chyba oczywiste, że mężczyzna powienien bronić swojej kobiety. W sumie tu nawet nie ma nad czym dyskutować.
Ja takiej sytuacji, żeby facet mnie bronił nie miałam, ponieważ jestem z nim bardzo krótko i nie było jeszcze takich spraw, w których jego obrona byłaby potrzebna. Ale jestem pewna, że na pewno by zareagował.
Poczucie bezpieczeństwa, to bardzo ważna rzecz. Mężczyzna musi dawać je dawać plus oparcie, żebym wiedziała, że jak coś to mogę na niego liczyć i mi pomoże. W końcu nie jestem z jakąś ciapa, która boi się odezwać żeby nie oberwać, tylko z mężczyzną. A mężczyzna broni swojej kobiety.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 23:36   #3
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Nie wiem, czy by mnie bronił, bo akurat jestem osobą turboasertywną i złośliwą, więc nawet by nie miał okazji. Ale w innej sytuacji zdecydowanie oczekiwałabym, że stanie w mojej obronie.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 00:04   #4
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Pewnie że by bronił. Tym bardziej, gdyby wiedział, że to co mówi ten facet jest kłamstwem.
Tak, nie raz miałam sytuacje, że mnie obronił i czuje się przy nim bezpiecznie
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 00:21   #5
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
To chyba oczywiste, że mężczyzna powinien bronić swojej kobiety. W sumie tu nawet nie ma nad czym dyskutować..
Jestem dokładnie tego zdania. Tak samo w drugą stronę... gdyby jakaś mówiła źle w naszym towarzystwie o moim Tżcie to bym jej oczy wydrapała ( nooo... w przenośni )
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 00:51   #6
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Powiem tak, gdyby w moją stronę zostały użyte słowa typu dz**a, czy zwroty typu robisz/robiłaś to z każdym lub inne tego pokroju, osoba je wygłaszająca straciłaby zęby na 100% Na nieszczęście potencjalnego palanta TŻ ma sporo siły i umie przyłożyć i pomimo tego, że jest miłą osobą, to w sytuacji gdzie ktoś mnie atakuje w jaki kolwiek sposób staje się dość agresywny.
Miałam małą próbkę raz podczas naszego związku, kiedy jakiś obcy pijany facet mnie wyśmiewał w nie miły sposób, to ledwo odciągnęłam mojego faceta od niego... A co dopiero gdyby ktoś mi naprawdę ubliżał i to na takie drażliwe tematy

Żeby nie było mam miłego kulturalnego faceta, który się nie bije z ludźmi, po prostu wszelki na atak w moją stronę jest tak wyczulony, ale to chyba dobrze
Nie wzobrażam sobie w sumie inaczej.
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 06:02   #7
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Oczywiście, że broni. Nawet za bardzo. kiedyś mu powiedziałam, że jak będę potrzebować jego pomocy, to mu powiem, bo już brał się do faceta, który natarczywie mnie zaczął podrywac, próbował dotykać, ale z którym sama spokojnie bym sobie poradziła śmiechem i kpiną.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 08:41   #8
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy by mnie bronił, bo akurat jestem osobą turboasertywną i złośliwą, więc nawet by nie miał okazji. Ale w innej sytuacji zdecydowanie oczekiwałabym, że stanie w mojej obronie.
To samo dokładnie przyszlo mi do głowy - nie mam pojęcia czy by bronił, bo rzadko kiedy czekam na reakcję rycerza w białej zbroi, i pewnie od razu bym takiego delikwenta zrównała z podłogą. Ale oczywiście, że teoretycznie wymagam stania zawsze po mojej stronie, jeśli ja bym nic nie zrobiła, to on ma pana do pionu ustawić.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 09:41   #9
abigajl
Raczkowanie
 
Avatar abigajl
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 65
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Byłoby mi przykro, gdyby nie zareagował, ale sądzę, że sama świetnie bym sobie poradziła Na szczęście nie mieliśmy jeszcze takiej sytuacji i mam nadzieję, że prędko się ona nie zdarzy.
abigajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 10:44   #10
taktobywa
Rozeznanie
 
Avatar taktobywa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 872
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

gdyby takie teksty poleciały w obecności mojej, mojego TŻ i palanta który je wygłasza...... prawdopodobnie musiałabym właśnie wynajmować adwokata
nie no, poważnie, mogłoby się źle skończyć
taktobywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 10:44   #11
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Miałam raz taką sytuację, że nie było innej opcji niż żeby mój facet temu gościowi po prostu przyłożył. Wychodziliśmy późnym wieczorem z pracy naszego znajomego, bo on już zamykał i ja wyszłam pierwsza, paliłam papierosa a oni coś tam pakowali w kartony. A że to okolica największej imprezowni to wyszła grupka ludzi z jakiegoś klubu i taki na oko 20 letni mocno napity chłopak się od nich odłączył, po czym dołączył do mnie Wyglądało faktycznie na to, że jestem totalnie sama bo nie było widać że naprzeciwko mnie drzwi są lekko uchylone i oni stamtąd wszystko widzą. Coś się zaczął pytać czy fajkę mam i jakoś niebezpiecznie zbliżać, chwycił mnie za rękę i mówi: 'jak fajki nie masz to może chociaż ruchać się chcesz?' Wtedy mój facet to usłyszał, śmialiśmy się wszyscy później że jakby miał motorek w dupie, wypadł stamtąd na gościa i przepchnął go tak że się znaleźli parę metrów od nas. Pyta go czy ma jeszcze jakąś sprawę i jak nie to żeby przeprosił i się grzecznie oddalił. A ten się zaczął pogrążać mówiąc: no co k. ja pier. no wygląda na dobrą dz. nie no hehehe
No i dostał na to odpowiedź w postaci pięści w twarz. Nie wyobrażam sobie żeby inaczej ta sytuacja miała wyglądać. Facet to facet musi umieć mnie obronić chociaż staram się do minimum ograniczać sytuacje niebezpieczne, zawsze próbuję grzecznie po prostu typa spławić, oddalić się, nie reagować ale nie zawsze się da po prostu.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 10:48   #12
ewka1987
Rozeznanie
 
Avatar ewka1987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 681
Ja mialam raz sytuacje, w ktorej potrzebowalam "pomocy" chlopaka. Moj tz jest obcokrajowcem mowiacym po angielsku. No i raz bylismy na domowce u jego znajomych (w Polsce ale wiekszosc bylo amerykanow). No i cos tam opowiadajac strasznie sie poplatalam. W pewnym momencie jego kumpel zaczal sie ze mnie nabijac, ze jak ja moge byc z chlopakiem mowiacym po angielsku skoro nie jestem w stanie opowiedziec nawet jednej, prostej historii w tym jezyku. Wtedy moj facet zaczal mnie bronic. Najpierw zapytal sie kumpla w ilu on jezykach mowi (tylko angielski bo to typ ktory uwaza ze stany sa tak za*ebiste, ze wszyscy powinni sie do nich dostosowywac i przez 3 lata mieszkania w katowicach nie byl w stanie nauczyc sie poprawnego ich wypowiadania- zawsze mowil katołic) a nastepnie stwierdzil ze to oni powinni mowic po polsku bp w koncu sa w Polsce (zyli/zyja tutaj
przez ok 4 lata) i z samej grzrcznosci wypadaloby sie umiec porozumiewac w tym jezyku. I praktycznie przez cala impreze mowil po polsku. Pomimo tego, ze nikt go nie rozumial (oprocz mnie i paru innych osob) i tego ze jego zasob slow, juz nie wspominajac o gramatyce, jest naprawde slaby bylo to strasznie slodkie i mile z jego strony. A od tego czasu przestal sie tez kumplowac z tym znajomym.
ewka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 11:00   #13
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Cytat:
Napisane przez Gasiennica Pokaż wiadomość
Jak zachowałby się Wasz TŻ i jak uważacie, że powinien się zachować, gdyby w jego towarzystwie i innych bliskich Wam osób (rodziny/przyjaciół/znajomych), inny mężczyzna (np. kumpel/kuzyn) publicznie wygłaszał dokuczliwe uwagi sugerujące Waszą "rozwiązłość seksualną" obrazując to dodatkowo jednoznacznymi ruchami ciała, czyniąc to wielokrotnie i narażając Was tym samym na upokorzenie i przykrość?
Nie mamy tak prostackiego towarzystwa.

Cytat:
Czy Wasz facet zareagowałby w takiej sytuacji jakkolwiek? Jeśli tak to jak i czy miałyście sytuację, w której Wasz TŻ obronił Was lub też nie? I jak ważne jest dla Was poczucie bezpieczeństwa przy mężczyźnie?
Zapraszam do dyskusji...
Zareagowałby. I reagował.
Na razie sytuacje, gdzie było do mnie jakieś 'ale' wynikały ze strony jego mamy, nie przy mnie. Stawał za mną murem.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 11:16   #14
Jesienna_
Raczkowanie
 
Avatar Jesienna_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 216
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Mój mnie broni, w końcu męzczyzna powinien bronic godności kobiety.
Ostatnio co prawda mu się zebrało, że po co i dlaczego ze bym sobie poradziła
i wywołała się mala sprzeczka i nie potrzebnie bo miał racje
( musze wyłączać chyba częściej feminizm ) )
__________________

Jesienna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 13:14   #15
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Na 100% jestem pewna,że stanąłby w mojej obronie.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 13:42   #16
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Taka sytuacja była raz. Zareagował :P Prostak później omijał mnie szerokim łukiem a jak już musiał przejść to główka w dół
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 14:00   #17
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
oczywiscie ze zareagowal. jak wspollokator po tym jak go zostawila dziewczyna (moja przyjaciolka) zaczal.robic chore jazdy, w twarz mi powiedzial ze jestem swinia, wsrod znajomych szly gorsze wyzwiska, robil ze mnie generalnie kawal suczy - nie bylo opcji, krew sie polala.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 18:27   #18
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Tak, jestem pewna, że zareagowałby nawet w bardziej błahej sytuacji, nad czym aktualnie z nim pracuję. Bo przed atakiem starszej pani w autobusie sugerującej, że skoro noszę buty na obcasie to pracuję wiadomą częścią ciała, jestem w stanie się sama obronić. Ale gdyby zaczął mnie obrażać facet - tak, przypuszczam, że poleciałyby nawet nie słowa, co zdrowy mocny męski kop. Na imprezie, gdzie nachalnie przystawiał się do mnie nasz wspólny kolega, obyło się bez rękoczynów, wystarczyły dwa zdania i spojrzenie spode łba mojego TŻ.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 18:31   #19
skazula
Przyczajenie
 
Avatar skazula
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

mój by mnie generalnie obronił, ma jedynie problem ze swoją mamusią, przed jej złośliwostkami jakoś nie potrafi i zapomina języka z gębie
skazula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 20:17   #20
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Na pewno zawsze by mnie bronił.
Mamy zresztą taką sytuację, że jego ojciec za mną nie przepada (dowiedział się o naszym związku z opóźnieniem i ma coś w rodzaju focha z przytupem) i jeśli będzie miał coś przeciwko mojemu przyjazdowi do nich na święta (nie utrzymuję kontaktów ze swoją rodziną) to TŻ zapowiedział, że zostanie ze mną, zamiast jechać do nich sam.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 21:57   #21
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Nie miałam takiej sytuacji, ale na tyle ile znam mojego TŻ wiem że by stanął w mojej obronie. Zwykle gdy są jakieś zbliżone sytuacje staje za mną murem, i jest po mojej stronie.
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 15:22   #22
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

poprzedni facet nie zrobiłby nic, ale obecny to od razu dałby w ryj :O a swoją drogą ciekawych masz znajomych..
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 09:16   #23
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Facet, który nie reaguje - NIE KOCHA!!! W dodatku jest chamem, gburem i tchórzem.

Jeśli takie uwagi wygłaszają jego znajomi/koledzy/rodzina tzn., że nawet oni wiedzą, że ma gdzieś tę panienkę inaczej nigdy by się nie odważyli na takie uwagi.

UKOCHANA KOBIETA TO TABU W MĘSKIM GRONIE!!! Tzn., można się czasem pożalić na nią, można z przymrużonym okiem coś tam uszczypliwego na jej temat powiedzieć, ale prawo to przysługuje WYŁĄCZNIE mężczyźnie, który z nią jest. Inni nie zaryzykują. Tak działa 'prawo własności'.gl
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 09:32   #24
MonnaLissa
Raczkowanie
 
Avatar MonnaLissa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 66
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Cytat:
Napisane przez Gasiennica Pokaż wiadomość
... gdyby inny mężczyzna (np. kumpel/kuzyn) publicznie wygłaszał dokuczliwe uwagi sugerujące Waszą "rozwiązłość seksualną" obrazując to dodatkowo jednoznacznymi ruchami ciała, czyniąc to wielokrotnie i narażając Was tym samym na upokorzenie i przykrość?
Szokujący jest przytoczony przez Ciebie przykład. Na szczęście nie przebywam w prostackim towarzystwie, dlatego nie wiem jak dalece w obronie swojej damy by się posunął mój TŻ. Z pewnością by poczynił jakieś kroki. Bo jak inaczej miałby się zachować normalny facet?
MonnaLissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 22:42   #25
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Jeszcze nie miałam okazji zobaczyć tak na serio serio ale wiem, że w razie czego mój facet by mnie obronił. Zresztą, nie wyobrażam sobie inaczej. Słyszałam o facetach, którzy NIE bronią swoich dziewczyn, ale to raczej ze środowisk półpatologicznych.
__________________
love

Edytowane przez wild_horse
Czas edycji: 2017-04-16 o 00:37 Powód: zmieniłam zdanie
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 22:50   #26
201712140912
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 263
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
No ja niedawno miałam sytuację co prawda inną, ale też w kontekście obrony. Razem z Tż wrzucamy sobie nawzajem na profile na FB, czysto ironicznie, różne memy/teksty. Wrzuciłam mu ostatnio mema z napisem "Socjal taki mały, ledwo na luksusowe wakacje starcza" i z moim komentarzem o kupowaniu psów z pseudo z socjalu. A że jego dawna koleżaneczka i jej mężulek właśnie żyją z socjalu i też mają pseudo-rasowego psa za kilka stów to zaczęli mi dowalać, że mam kompleksy, że im zazdroszczę (czego niby? bycia Karyną i Sebiksem?) i takie tam pierdoły, generalnie zero argumentów. Tż potem napisał jej smsa z przypomnieniem o tym, że w sumie są nikim, i że nie chce mieć już z nimi nic wspólnego Koniec końców jestem zadowolona bo laska się poryczała, a pewnie gdyby to było w realu, to i do rękoczynów by doszło między naszymi facetami.

Też sobie nie wyobrażam, jak facet może nie bronić swojej laski, choć i takie opowieści już słyszałam, ale to ze środowisk typu patologia.
Ale dziecinne przepychanki. Z obu stron. No i straszna niechęć do nich bije z twojego opisu.

Kupowania psów z pseudo hodowli nie popieram (bo zwyczajnie jest niemoralne), ale tamten post na fb o ktorym piszesz wyglądał jak ewidentny przytyk do nich.

Ogólnie to jak sie oboje zachowaliście jest mega słabe i ja nie byłabym dumna z misiaczka który jest gotowy rozwiazywac konfilkty przemoca.

Edytowane przez 201712140912
Czas edycji: 2017-04-15 o 22:54
201712140912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 22:58   #27
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Cytat:
Napisane przez mekare95 Pokaż wiadomość
Ale dziecinne przepychanki. Z obu stron. No i straszna niechęć do nich bije z twojego opisu.

Kupowania psów z pseudo hodowli nie popieram (bo zwyczajnie jest niemoralne), ale tamten post na fb o ktorym piszesz wyglądał jak ewidentny przytyk do nich.

Ogólnie to jak sie oboje zachowaliście jest mega słabe i ja nie byłabym dumna z misiaczka który jest gotowy rozwiazywac konfilkty przemoca.
Pisałam, żeby opisać swoją sytuacje, bo temat był "Czy wasi faceci Was bronią?", więc opisałam jedyną historie, bo krotko jestesmy razem. Nie prosilam nikogo o zdanie
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 23:07   #28
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Złośliwie wrzucilas posty na Fejsa skierowane w konkretne osoby, gdy oni zareagowali to zrobiliście sobie wojnę jak w przedszkolu o ciastko a teraz jeszcze Ci mało i przytaczasz na Wizażu? Brawo mamy bić za chamskie zachowanie?

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 00:32   #29
focus94
Raczkowanie
 
Avatar focus94
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 110
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Tak, mój facet mnie broni i ja jego też - praktycznie zawsze jesteśmy za sobą
__________________
"Ja bym kota nie wziął
na weekend
A Ty mi chciałaś serce oddać
na wieczność"
focus94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 00:50   #30
bbrownie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 269
Dot.: Czy Wasi TŻ Was bronią?

Cytat:
Napisane przez mekare95 Pokaż wiadomość
Kupowania psów z pseudo hodowli nie popieram (bo zwyczajnie jest niemoralne)

A nawet prawnie zakazane i karalne, karalne jest nie tylko rozmnażanie zwierząt w celach handlowych i sprzedawanie, ale i karalne jest... kupowanie zwierząt z pseudohodowli.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bbrownie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-17 20:01:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.