Facet a dziewictwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-30, 22:38   #1
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337

Facet a dziewictwo


Czy faceci doceniają to, że ich dziewczyna jest dziewicą? A może jest im to obojętne?

Czy dziewczyna może nazywać się dziewicą jeśli kochała się z chłopakiem oralnie, ale nie miała jeszcze pełnego stosunku?

Edytowane przez skrywana_fantazja
Czas edycji: 2012-11-30 o 22:44
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 22:41   #2
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Facet a dziewictwo

Mój docenił, cieszył się, że jest tym pierwszym
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 22:41   #3
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez skrywana_fantazja Pokaż wiadomość
Czy faceci doceniają to, że ich dziewczyna jest dziewicą? A może jest im to obojętne?
A co w tym jest do doceniania?
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 22:57   #4
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Facet a dziewictwo

Myślę, że nie jest im to obojętne. Ale o co chodzi z tym docenieniem?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 22:58   #5
MalaWredna
Zadomowienie
 
Avatar MalaWredna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 515
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez All That Jazz Pokaż wiadomość
A co w tym jest do doceniania?
Też nie mam pojęcia, ale chyba chodzi o to, że no wiesz.. to twój pierwszy raz, postanowiłaś go przeżyć z kimś wyjątkowym i w ogóle, bo pierwszy raz jest jeden raz (FUCK LOGIC).
Ale nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego tak BARDZO ACH STRASZNIE EMOCJONALNIE się podchodzi do tego pierwszego razu? Że jak przeżyje się go z znajomym to chańba (słyszałam tak raz). Że utrata dziewictwa ma przebiec magicznie, cudownie, kwiatki, winko.. nie ogarniam. Czy jak pierwszy raz jadłam sama widelcem też tak się podniecali?
__________________
I znowu..
Trzymać kciuki, chudnę!

Dostać bana za brutalną prawdę, to jak dostać w pysk za dobry uczynek dla lepszej reszty ludzkości
MalaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 23:05   #6
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Facet a dziewictwo

Mój gdybym nie była miałby to gdzieś (chyba) ale to, że byłam napełnia go dumą. Nie pytajcie, sama tego nie rozumiem.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 23:06   #7
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez MalaWredna Pokaż wiadomość
Też nie mam pojęcia, ale chyba chodzi o to, że no wiesz.. to twój pierwszy raz, postanowiłaś go przeżyć z kimś wyjątkowym i w ogóle, bo pierwszy raz jest jeden raz (FUCK LOGIC).
Ale nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego tak BARDZO ACH STRASZNIE EMOCJONALNIE się podchodzi do tego pierwszego razu? Że jak przeżyje się go z znajomym to chańba (słyszałam tak raz). Że utrata dziewictwa ma przebiec magicznie, cudownie, kwiatki, winko.. nie ogarniam. Czy jak pierwszy raz jadłam sama widelcem też tak się podniecali?
Podobno może zostać niesmak, niechęć, a wręcz trauma gdy to przebiega byle jak. Ale pewnie zależy od ludzi. Choć sensu tracenia dziewictwa ze znajomym nie ogarniam. Po co?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 23:09   #8
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Facet a dziewictwo

MalaWredna - no wiesz wiele kobiet żałuje swojego pierwszego razu po kilku latach, żałują, że z tą osobą.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 23:10   #9
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: Facet a dziewictwo

Jeśli dziewczyna jest nastolatką i przeżyje swój pierwszy raz na szybko, byle jak, z nieodpowiednią osobą, pod presją otoczenia, facet będzie niedelikatny to owszem może pojawić się duży niesmak.
Natomiast nie wyobrażam sobie seksu po nawet małej ilości wina podczas kiedy para używa prezerwatywy... to łatwy sposób na to aby wpaść.

Edytowane przez skrywana_fantazja
Czas edycji: 2012-11-30 o 23:12
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 23:12   #10
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
MalaWredna - no wiesz wiele kobiet żałuje swojego pierwszego razu po kilku latach, żałują, że z tą osobą.
Ja w sumie żałuję każdego razu nie z Tą osobą
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 23:16   #11
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Facet a dziewictwo

Pewnie, że doceniają. Poczytaj meskie fora. Faceci wolą mieć dziewicę za dziewczynę/żonę, bo mają naturę zdobywcy i świadomość, że ktoś ją już wcześniej "zdobył"-był tak bardzo blisko-złości ich. I nie wynika to z zakompleksienia jak wiele dziewczyn zaraz napisze.Ok, może czasem tak, jak jakiś prawiczek będzie bać się porównań. Ale też normalni faceci wolą mieć "czystą" dziewczynę-napawa ich to dumą, poza tym to ilu partnerów miała dziewczyna wiele o niej mówi-nie mówię tu o długoletnich związkach, ale jak np.miała przygody na jedną noc to możliwe, że będzie zdradzać. Z kolei dziewice wydają się facetom bardziej powściągliwe, gwarantujące wierność, z czym nie do końca sie zgadzam, bo jak taka dziewica posmakuje seksu to potem może też zdradzić
Co do drugiego pytania- ja uważam, że utrata dziewictwa to normalny stosunek, czyli wtedy kiedy penis znajdzie się w pochwie. Oral i inne zabawy-to dla mnie utrata niewinności, czystości, w pewnym sensie utrata dziewictwa "mentalnego"-ale dla mnie najbliższy kontakt to jednak pełny stosunek i to jest dla mnie utrata dziewictwa. Wtedy kiedy męski narząd płciowy łączy się z żeńskim
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle

Edytowane przez magica
Czas edycji: 2012-11-30 o 23:22
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 23:46   #12
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Facet a dziewictwo

Mojemu facetowi raczej moje dziewictwo przeszkadzało. Dla mnie to jest po prostu kawałek błonki i nigdy nie rozumiałam o co chodzi w tym całym zachwycaniem się dziewicami czy nie-dziewicami.

Co do moich przyjaciół płci odmiennej, to gdy w wieku dwudziestuparu lat trafiają na jakąś dziewicę to z rozmów wnioskuję, że z reguły jest to dla nich wadą, nawet jesli myślą o dziewczynie poważnie.

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
ale jak np.miała przygody na jedną noc to możliwe, że będzie zdradzać.
Co ma jedno do drugiego? Pojecia Ci się chyba pomyliły

Edytowane przez neia
Czas edycji: 2012-11-30 o 23:48
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 01:23   #13
maggiee1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Facet a dziewictwo


Edytowane przez maggiee1985
Czas edycji: 2013-03-24 o 21:11
maggiee1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 01:28   #14
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez maggiee1985 Pokaż wiadomość
a czy użycie wibratora również można nazwać utratą dziewictwa?
Jeśli wibrator to doceni to tak
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 02:09   #15
Kagami
Rozeznanie
 
Avatar Kagami
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z pieca
Wiadomości: 515
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Jeśli wibrator to doceni to tak
konam
__________________
ciuchy
kosmetyki
książki
Kagami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 07:28   #16
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Facet a dziewictwo

Czy bliższa mężczyźnie niewinna dziewica,
czy może drapieżna, lubieżna kocica?
Odpowiedź jest prosta moje Drogie Panie -
przy jednej i drugiej z pewnością nam stanie
lecz jak do zabawy lepsza dzika kotka,
tak na trudy życia - niewinna istotka.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 07:37   #17
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez skrywana_fantazja Pokaż wiadomość
Czy faceci doceniają to, że ich dziewczyna jest dziewicą? A może jest im to obojętne?

Czy dziewczyna może nazywać się dziewicą jeśli kochała się z chłopakiem oralnie, ale nie miała jeszcze pełnego stosunku?

Faceci wbrew pozorom są różni(tak, tak, to niebywałe prawda?) I jednemu będzie to obojętne a dla innego to będzie punkt honoru aby mieć za żonę dziewicę.
Nie można się wypowiedziec o ogóle wszystkich facetów bo nie ma czegoś takiego.

Dziewczyna, która uprawiała seks oralny bądź analny technicznie jest dziewicą bo błonę ma.Jednak dla mnie to żadna dziewica bo uprawiała jednak jakąś formę seksu.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 07:55   #18
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez skrywana_fantazja Pokaż wiadomość
Czy faceci doceniają to, że ich dziewczyna jest dziewicą? A może jest im to obojętne?
Myślę że zależy to od wieku delikwenta .Dla niedoświadczonego młodzieńca pewnie była by pożądana taka zabezpieczona dziewoja , dla starszego już nie koniecznie ,choć i tu amatorzy pewnie się znajdą.Ja osobiście ominął bym szerokim łukiem ,choć pewnie zrobił bym wyjątek w określonej sytuacji i dla określonej osoby , ale na szczęście w moim przypadku mało prawdopodobne bym miał takie rozkminki .Dużo też zależy od tego czego się oczekuje po danej znajomości.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 08:03   #19
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Facet a dziewictwo

Na wypowiedzi hipokrytów uwagi nie zwracaj .

Czy ja wiem... to trochę tak, jak cieszyć się z tego, że Frugo było dobrze zamknięte przez producenta i kapsel był wklęsły.

Wartość człowieka nie zamyka się w dziewictwie. Nie godzi się człowieka traktować jak zaplombowanej koperty. Prawdziwy mężczyzna doceni prędzej to, że dzielisz z nim życie, nie ciało. Ocenianie z poziomu ciała to ocenianie po gówniarsku, według mnie. Aczkolwiek temu samemu mężczyźnie nie będzie przeszkadzało dziewictwo.
Pomijam tu religie, gdy to sprawa fundamentalna.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 09:05   #20
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez skrywana_fantazja Pokaż wiadomość
Czy faceci doceniają to, że ich dziewczyna jest dziewicą? A może jest im to obojętne?
Zależy od faceta

Cytat:
Czy dziewczyna może nazywać się dziewicą jeśli kochała się z chłopakiem oralnie, ale nie miała jeszcze pełnego stosunku?
Myślę tak samo, jak użytkowniczka magica:
Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
(…) uważam, że utrata dziewictwa to normalny stosunek, czyli wtedy kiedy penis znajdzie się w pochwie. Oral i inne zabawy-to dla mnie utrata niewinności, czystości, w pewnym sensie utrata dziewictwa "mentalnego"-ale dla mnie najbliższy kontakt to jednak pełny stosunek i to jest dla mnie utrata dziewictwa. Wtedy kiedy męski narząd płciowy łączy się z żeńskim
Cytat:
Napisane przez skrywana_fantazja Pokaż wiadomość
Natomiast nie wyobrażam sobie seksu po nawet małej ilości wina podczas kiedy para używa prezerwatywy... to łatwy sposób na to aby wpaść.
Dlaczego?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 09:39   #21
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Facet a dziewictwo

Myślę, że kwestią ważniejsza jest jakość tej dziewicy oraz niedziewicy

Bo wiecie, może być nie-dziewica, która miała w życiu tylko nielicznych stałych partnerów, i ogólnie kochała się z miłości a w życiu jest całkiem porządną kobietą, a i dziewica, co w buzi miała wszystko łącznie z laską marszałkowską a wygląd jej waginy zna cały akademik, chociaż 'bez penetracji'. Tak więc warto znać konkretny przypadek żeby rozstrzygać co dla faceta ważniejsze, niekoniecznie czystość i cnotliwość = zachowanie cnoty, oraz rozwiązłość, bezwstydność i rozpasanie = jej brak
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 10:42   #22
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Facet a dziewictwo

Zależy, co rozumiemy przez dziewictwo. Jeśli sam fakt posiadania błony, to to jest śmieszne. Bo dziewczyna A może ową posiadać, a mieć za sobą seks analny, oralny, plus niezliczoną ilość partnerów pettingowych. I co to za dziewica? Dziewczyna B mogła się z kimś zaledwie całować, ale przebiła błonę tamponem lub robiąc szpagat. I czysto technicznie oraz z punktu widzenia talibańskich oszołomów dziewicą nie jest Zawsze mnie śmieszył ten paradoks.

Dla większości facetów raczej jest ważne. Przy czym często mnie dziwi ta hipokryzja - samemu wyszaleć się, tracąc własne hmm... prawictwo jak najwcześniej, pozaliczać co się da, a za żonę to już dziewicę. Tak w skrócie wyglądał światopogląd niektórych moich kolegów.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 10:50   #23
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Facet a dziewictwo

To też zależy chyba od wieku. Z taką się przynajmniej spotkałam opinią wśród znajomych płci męskiej. O ile 18-letnia dziewica im się podoba, to już 25-letnia niekoniecznie. Ale nie skreślają.
Dziewczyna uprawiająca tylko seks oralny z medycznego punktu widzenia jest dziewicą, ale poza tym to nią na pewno już nie jest. Podobnie z analnym:P
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 10:58   #24
LLime
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 24
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Zależy, co rozumiemy przez dziewictwo. Jeśli sam fakt posiadania błony, to to jest śmieszne. Bo dziewczyna A może ową posiadać, a mieć za sobą seks analny, oralny, plus niezliczoną ilość partnerów pettingowych. I co to za dziewica? Dziewczyna B mogła się z kimś zaledwie całować, ale przebiła błonę tamponem lub robiąc szpagat. I czysto technicznie oraz z punktu widzenia talibańskich oszołomów dziewicą nie jest Zawsze mnie śmieszył ten paradoks.
Jako 29letni facet podpisuje się pod tym rękami i nogami
Ważniejszy dla mnie jest styl bycia a nie to, czy ktoś był przede mną.
LLime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 13:26   #25
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Facet a dziewictwo

Zawsze mnie śmieszy duma z powodu posiadania jakiejśtam błony w ciele. Idąc tym tokiem myślenia, ja jestem dumna z moich zębów mądrości, bo wcale się nie psują i nie trzeba ich usuwać!

Faceci są różni i różne chcą kobiety. Religijny prawiczek zapewne będzie chciał czystej dziewicy. I to jest chyba jedyny pewnik.
Bo cała reszta może mieć dziwaczne upodobania. Nie zdziwiłby mnie niedoświadczony 17latek, chcący mieć dziewczynę, która przed nim miała już kilku partnerów, tak samo jak nie zdziwiłby mnie ten sam niedoświadczony 17latek, pragnący dziewczyny "czystej".

Żałowanie pierwszego razu- ja nie żałuje, byłam bardzo młoda, ale z facetem byłam później jeszcze kilka lat. Za to żałowanie każdego stosunku, który miał miejsce nie z obecnym partnerem jest dla mnie nieco chore i nieżyciowe. Ale to tylko moje zdanie ;-)
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 13:36   #26
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
Za to żałowanie każdego stosunku, który miał miejsce nie z obecnym partnerem jest dla mnie nieco chore i nieżyciowe. Ale to tylko moje zdanie ;-)
Też tak myślę.

Ja z moim pierwszym partnerem długo nie byłam. Przewinęło się kilka przygodnych znajomości, związek z toksycznym facetem, teraz jestem w szczęśliwym związku i to może być ten ostatni, ale jakoś mi do głowy nie przyszło, że powinnam żałować seksu z którymś z poprzednich.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 13:53   #27
MalaWredna
Zadomowienie
 
Avatar MalaWredna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 515
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
MalaWredna - no wiesz wiele kobiet żałuje swojego pierwszego razu po kilku latach, żałują, że z tą osobą.
Wiem, ale tutaj jest też tak, że są różne kobiety, różni mężczyźni, różne poglądy.. dla jednych utrata dziewictwa z Tą ukochaną osobą jest mega ważnym przeżyciem, a dla innych nie.
Ja straciłam dziewictwo z moim TŻ z którym nadal jestem i nie żałuję. Dla niego to było ważne przeżycie, ja nie przeżywałam tego tak mocno, ale też obojętne mi to nie było.
__________________
I znowu..
Trzymać kciuki, chudnę!

Dostać bana za brutalną prawdę, to jak dostać w pysk za dobry uczynek dla lepszej reszty ludzkości
MalaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 14:31   #28
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Facet a dziewictwo

Ne chciałabym być z facetem, który patrzy na moją seksualną przeszlość (ogólnie przeszłoś także) bo to zwyczajnie nie wróży nic dobrego.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 15:42   #29
erRamirez
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 45
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez skrywana_fantazja Pokaż wiadomość
1.Czy faceci doceniają to, że ich dziewczyna jest dziewicą? A może jest im to obojętne?


2.Czy dziewczyna może nazywać się dziewicą jeśli kochała się z chłopakiem oralnie, ale nie miała jeszcze pełnego stosunku?
1.Tak, jak najbardziej.
2.Nie, nie można ją nazwać dziewicą.
erRamirez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 16:01   #30
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Facet a dziewictwo

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Czy bliższa mężczyźnie niewinna dziewica,
czy może drapieżna, lubieżna kocica?
Odpowiedź jest prosta moje Drogie Panie -
przy jednej i drugiej z pewnością nam stanie
lecz jak do zabawy lepsza dzika kotka,
tak na trudy życia - niewinna istotka.
A czyli dziewica = nieśmiała/skryta może do tego zakompleksiona dziewczyna, kochająca się tylko na misjonarza, pod kołdrą i przy zgaszonym świetle?

Och proszę, ja swój pierwszy raz przeżyłam wcale nie tak dawno temu, a śmiało mogę powiedzieć, że od początku było mi bliżej to "dzikiego kotka". Tu chodzi o charakter, o brak wstydu, o zaufanie, o dobrą komunikacje między partnerami, a nie o błonę czy też jej brak
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.