pożadanie czy kumpela? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-07, 21:44   #1
jadziatko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5

pożadanie czy kumpela?


Cześć
Więc w sumie nie wiem sama co myśleć dlatego zobaczymy co poradzicie
Jakiś czas temu poznałam faceta,fajnie się pisalo..spotkaliśmy się.
Spotkaliśmy się w sumie 3 razy i żeby nie było nie poszliśmy do łóżka ale...dużo na ten temat pisaliśmy,gadaliśmy... Po 3spotkaniu już jakoś mniej pisał,potem na 4te spotk. nie przyjechał,bo coś tam ale napisał,że przeprasza i że mi to wynagrodzi jak będę chciała się jeszcze spotkać..dobra pomyślałam,a co mi tam może na prawdę mu coś wypadło.
Ale znowu prawie się nie odzywał,więc napisałam o co chodzi? a on,że poznał kogoś wczoraj...dobra niech będzie. w sumie nic sobie nie obiecywaliśmy i skasowałm numer... ale on zaczął zaczepiać mnie na fb,potem napisał esa,jednego drugiego... chwile popisaliśmy ja mu w sumie powiedzialam,ze oczekiwalam czegos wiecej od tej znajomosci niz tylko sexu ktorego i tak nie bylo i on zadzwonił... gadaliśmy jakby nigdy nic i w ogóle więc ja się zapytałam co z tamtą a on,że jest super i w ogóle... eee to po co do mnie dzwoni?? ale okej..skonczylismy gadac i ten znowu do mnie napisal,potem ja...i dzisiaj znowu zadzwonil i gadalismy normalnie jak gdyby nic...przez 3h wiec ja do niego znowu jak z tamta..a on,ze powoli i to bardzo ale chyba bedzie dobrze??!! wiec ja ze no to fajnie... i sie go zapytalam o co tak na prawde chodzi ze mna...a on,ze no sory ale mu sie znudzilo troche,bo jak ja tyLko o sexie??!! jaaa? przeciez to on caly czas nawijal o tym..ale spoko... wiec przeciez jestesmy tylko znajomymi i mozemy gadac o wszystkim...fajnie..tylko szkoda,ze ja do tego inaczej podchodzilam...no a on,ze no gdybys nie dala sie poznac z d**y strony? ;/ tylko blizej to moze...
sory ze tak pogwatwane ale okej..podsumowujac... nie uwazam,zeby kogos mial ale okej.. i jak gadamy to widac,ze nadajemy na tych samych falach...niby z kims kreci ale pisze i dzwoni do mnie? i czasami probuje ze mna flirtowac? tak wiem,ze powinnam olac ale o co tak na prawde chodzi? tylko to mnie ciekawi...a moze specjalnie sie droczy? bo jezeli sie znudzilam jak powiedzial to powinnien olac a nie pisac prawe codziennie
jadziatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 12:21   #2
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: pożadanie czy kumpela?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2012-12-11 o 12:26
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 12:26   #3
Nikodenizja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 80
Dot.: pożadanie czy kumpela?

Moim zdaniem było mu z tobą fajnie,ale kiedy poznał tę drugą liczył że będzie mu jeszcze lepiej,a że rzeczywistość okazała się inna,wrócił z podwiniętym ogonem bo lepiej mieć jedną kumpelę niż pozostać samemu.
Nikodenizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 14:03   #4
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: pożadanie czy kumpela?

Możliwe całkiem, że ciągnie 2 sroki za ogon. Możliwe też, że ściemnia, że kogoś poznał, prowokując cię w rozmowach o zwierzenia odnośnie was. Nie wiadomo, co tak naprawdę siedzi mu w głowie. Spytałabym się chyba go jeszcze raz, jak mu idzie z nową dziewczyną, jakby powiedział, że super itp. to ja bym się zdecydowała na lekkie ograniczenie kontaktów. Bo nie widzę sensu rozmawiać po 3 godziny z kimś takim, zawsze możesz mu polecić, aby zadzwonił do swojej nowej wybranki
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.