Jaki brązer (bronzer) - wątek zbiorczy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-22, 12:43   #241
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Bronzer Clarins czy Guerlain?

Lavertu na jasnej chłodniejszej tonacji będzie wyglądał źle.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 13:14   #242
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Bronzer Clarins czy Guerlain?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
a ja bym Ci zaproponowała jeszcze pooglądac w daglasie bronzery firmy RBR<rough bunny rough> maja idealne odcienie dla jasnych cer i wysmienitą jakość.np kolor 007,idealne do konturowania
Brzmi obiecująco Mogłabyś go porównać do hooli benefitu? Bo coś nie mogę znaleźć...
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 14:12   #243
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Bronzer Clarins czy Guerlain?

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Brzmi obiecująco Mogłabyś go porównać do hooli benefitu? Bo coś nie mogę znaleźć...
..
niebardzo się go da porównać,on jest o wiele chłodniejszy jakby rozbielony odobiną mleka...czy ta odrobinka go nie wiem...zszarza? trzeba wymacac własnorećznie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 14:16   #244
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Bronzer Clarins czy Guerlain?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
Lavertu na jasnej chłodniejszej tonacji będzie wyglądał źle.
Może piszesz o rudym odcieniu z kolorów 02 i 03, ale ja mam 01 (najciemniejszy jest w tym przypadku do najjaśniejszej karnacji, bo najjaśniejszy kolor jest rudy) i na mojej jasnej karnacji wygląda dobrze.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 14:20   #245
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Bronzer Clarins czy Guerlain?

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Może piszesz o rudym odcieniu z kolorów 02 i 03, ale ja mam 01 (najciemniejszy jest w tym przypadku do najjaśniejszej karnacji, bo najjaśniejszy kolor jest rudy) i na mojej jasnej karnacji wygląda dobrze.
...
ale Ty z tego co pamiętam masz ciepłą karnacje z mocnymi zółtymi podtonami? dla chłodnej karnacji nie będzie zbyt dobry....albo używasz takich podkładów ze względu na naczynka? cos mi tak świta..
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-08-22 o 14:21
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 15:50   #246
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Bronzer Clarins czy Guerlain?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ale Ty z tego co pamiętam masz ciepłą karnacje z mocnymi zółtymi podtonami? dla chłodnej karnacji nie będzie zbyt dobry....albo używasz takich podkładów ze względu na naczynka? cos mi tak świta..
Mam naczynka, ale nie mam "mocnych żółtych podtonów". Mam jasną karnację, taką "przezroczystą" (w sensie, że np. pod oczami widać żyłki itd.) i różowe policzki.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 18:10   #247
Femilonek
Raczkowanie
 
Avatar Femilonek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 33
Dot.: Bronzer Clarins czy Guerlain?

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Mam naczynka, ale nie mam "mocnych żółtych podtonów". Mam jasną karnację, taką "przezroczystą" (w sensie, że np. pod oczami widać żyłki itd.) i różowe policzki.
Ja też mam taką karnację, lecz moja przezroczystosci nie jest taka "angielska" czy "irlandzka" czyli biało-pergaminowo- przeżroczysta, tylko bardziej polega na tym, iż mam skłonność do sinców pod oczyma i widać mi niebieskie żyłki na skroniach. Rumienię się na różowo.Kupuję najjaśniejsze odcienie podkładów, lekko chłodnych z odrobiną żółtego pigmentu (lecz nie różowych i nie brzoskwinionych, czy szarych- musi być w sam raz) i naprawdę sporo czasu zajmuje mi znalezienie dobrego odcienia fluidu, aby nie był za różowy, za żółty czy za ziemisty...
Femilonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-22, 18:35   #248
Femilonek
Raczkowanie
 
Avatar Femilonek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 33
Dot.: Bronzer Clarins czy Guerlain?

@darko01
Rozumiem, iż o to chodzi:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ow-powder.html
Powiem szczerze- nie barałam tej firmy wogóle pod uwagę.Twoja wypowiedż i recenzje bardzo mnie zaintrygowały... Zwłaszcza iż dziewczyny na KWC podkreślają jego naturalność i efekt świeżej cery...hmmm...osiołkowi w złoby dano...
P.S nigdzie nie mogę znależć składu... ma jakieś witaminy czy ekstrakty z roślin?

Edytowane przez Femilonek
Czas edycji: 2013-08-22 o 18:39 Powód: sprecyzowanie odbiorcy odpowiedzi :)
Femilonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 18:37   #249
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Bronzer Clarins czy Guerlain?

Cytat:
Napisane przez Femilonek Pokaż wiadomość
Rozumiem, iż o to chodzi:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ow-powder.html
Powiem szczerze- nie barałam tej firmy wogóle pod uwagę.Twoja wypowiedż i recenzje bardzo mnie zaintrygowały... Zwłaszcza iż dziewczyny na KWC podkreślają jego naturalność i efekt świeżej cery...hmmm...osiołkowi w złoby dano...
P.S nigdzie nie mogę znależć składu... ma jakieś witaminy czy ekstrakty z roślin?
...
wszystkie kosmetyki RBR opieraja sie na składnikach pielęgnacyjnych,ich podkłady sa z tego bardzo znane np.
Szczerze to jakbym miała wybrac jedną jedyną firmę do kufra to własnie RBR,kolory są idealnie skomponowane i tekstury też...nie ma wydziwionych barw ani innych wynalazków ale formulacja jak dla mnie jest bezbłędna...nie lubie tylko ich podkładów"Akwarele" i uważam,że ich ''wazelinowy'' środek do makijażu jest o wiele za drogi ..<dokupiłabym tylko inne tusze do rzes i eyeliner w żelu>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-08-22 o 18:43
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 20:50   #250
Femilonek
Raczkowanie
 
Avatar Femilonek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 33
Dot.: Bronzer Clarins czy Guerlain?

@dark01
czyli, tak w sumie na marginesie, jeśli jesteśmy już w temacie- nie lubisz podkładów Akwarele bo są dla Ciebie wazeliniaste i dość drogie.
ale do czego się tyczy Twoja wypowiedż:
<dokupiłabym tylko inne tusze do rzes i eyeliner w żelu> ? znaczy to, że innych firm czy znaczy to że RBR?
Femilonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 22:05   #251
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Bronzer Clarins czy Guerlain?

Cytat:
Napisane przez Femilonek Pokaż wiadomość
@dark01
czyli, tak w sumie na marginesie, jeśli jesteśmy już w temacie- nie lubisz podkładów Akwarele bo są dla Ciebie wazeliniaste i dość drogie.
ale do czego się tyczy Twoja wypowiedż:
<dokupiłabym tylko inne tusze do rzes i eyeliner w żelu> ? znaczy to, że innych firm czy znaczy to że RBR?
.......
podkładów Akwarele nie lubie,bo są nietrwałe,szybko się ścierają i potrafią brzydko ważyć na skórze...z kolorystyką też nie najlepiej...no i słabo kryją jak dla mnie.
o wazelinowości pisałam w kontekście ich produktu do demakijażu-taki niby balsam do rozpuszczania kolorówki...mega drogi.
o produktach które bym dokupiła do kufra...to faktycznie z innych firm byłyby tusze do rzęs oraz eyeliner w żelu...bo RBR nie ma takiego a tusze ich sa takie se.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-08-22 o 22:06
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-22, 23:38   #252
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Bronzer Clarins czy Guerlain?

a moze Laguna NARSa
albo Taupe MACa ??
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 18:24   #253
Femilonek
Raczkowanie
 
Avatar Femilonek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 33
Dot.: Bronzer Clarins czy Guerlain?

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
a moze Laguna NARSa
albo Taupe MACa ??
Dziękuję za propozycję- ale nie....po prostu od przybytku głowa boli, no i jakoś te firmy mnie nie przekonują .

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To prawda, meteoryty są pudrem wykończeniowym i do konturowania niezbyt się nadają Terracotta z kolei może być zbyt pomarańczowa, dlatego polecałabym przetestować ją na żywo. Ja ogólnie rzecz biorąc nie przepadam za mozaikowymi Terracotami; wolę 4 seasons, ale "moja" wersja "blondes" ma pomarańczowe tony (teraz jest to bodajże "naturel blondes", odkąd weszły nowe odcienie).
Rozumiem... czyli jest szansa, że znikną pomarańczowe tony w nowej kolorówce... Jak będę w Douglasie to się temu przyjrzę, i oczywiście przymierzę się do RBR.
Jakoś mało porównani czy spostrzeżeń odnośnie Clarins, dziwne
Femilonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 18:58   #254
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Bronzer Clarins czy Guerlain?

Cytat:
Napisane przez Femilonek Pokaż wiadomość
Rozumiem... czyli jest szansa, że znikną pomarańczowe tony w nowej kolorówce... Jak będę w Douglasie to się temu przyjrzę, i oczywiście przymierzę się do RBR.
Jakoś mało porównani czy spostrzeżeń odnośnie Clarins, dziwne
Te nowe wersje mają jedną "wadę" - jedna z ćwiartek zawiera drobinki, a produkty drobinkowe raczej nie idą w parze z konturowaniem.

Najlepsze są maty i dla mnie bezkonkurencyjne - jak na razie - są MAC-i i benefitowa Hoola. Narsa nie miałam, ale też ma swoje fanki.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 18:42   #255
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Bronzer Clarins czy Guerlain?

naprawde MAC i NARS cie nie przekonuja?
przyznaje,ze mnie zdziwilas, mac jak wyzej napisano ma bezkonkurencyjne brazery. i roze
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 18:30   #256
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Bronzer Clarins czy Guerlain?

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
naprawde MAC i NARS cie nie przekonuja?
przyznaje,ze mnie zdziwilas, mac jak wyzej napisano ma bezkonkurencyjne brazery. i roze
Oj podpisuję się pod tym.. NARS Laguna chyba najlepszy bronzer do modelowania jaki widziałam No i kosmetyki MAC Pro (Taupe i Sculpt) ale one są trudno dostępne...

Guerlainy i te inne raczej nie nadają się wg mnie do konturowania ze względu na tonację ale mogę się mylić
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 18:18   #257
ania2505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
konturowanie/modelowanie twarzy

Hej! Chciałabym zacząć konturować twarz (nigdy wcześniej tego nie robiłam), ale nie wiem, jaki bronzer jest do tego najlepszy. Wiem jedynie, że musi być matowy, ale niestety większość ma jakieś błyszczące drobinki. Chciałam kupić Rimmel Natural Bronzer, ale nigdzie nie mogę go dostać, wydaje mi się, że został wycofany (a może wiecie gdzie w Warszawie mogę go dostać?).
No i przechodząc do konkretów, chciałabym dowiedzieć się, jakie są Wasze ulubione bronzery do konturowania? co polecacie? ( najlepiej do 30zł)
ania2505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 21:54   #258
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: konturowanie/modelowanie twarzy

Mogę Ci polecić fajny tani bronzer, odpowiednik Hoola z Benefitu - W7 Honolulu. Można go kupić przez internet, stacjonarnie nigdzie nie widziałam. Cena kilkanaście złotych, poza tym dobre opinie na wizażu. Z tym, że jeśli masz bardzo jasną karnację to ostrzegam, że Honolulu jest ciemny. No i niestety trzeba się nauczyć z nim odpowiednio obchodzić tzn odpowiednio rozcierać, żeby sobie nie zrobić krzywdy.

Poza tym, jeśli zależy Ci na delikatnym efekcie, możesz użyć jako bronzera zbyt ciemnego dla Ciebie o ok 2 tony pudru do twarzy.
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 18:29   #259
TheWorst
Przyczajenie
 
Avatar TheWorst
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 9
Dot.: konturowanie/modelowanie twarzy

Hej. A polecicie bronzer dostępny w Naturze/Rossmanie/SuperPharm ? (najlepiej ok. 20 zł)
TheWorst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 07:50   #260
EmoGirls
Raczkowanie
 
Avatar EmoGirls
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 55
Dot.: konturowanie/modelowanie twarzy

całkiem niezły jest z essence w Naturze taki duzy do wyboru matowy albo z drobinkami (lepiej wziac matowy) osobiscie uzywalam krotko bo na moja prawie sniezno biala twarz byl troche za ciemny oddalam kolezance i ona bardzo go sobie chwali. Sama uzywam teraz Ziemi Egipskiej i jest cudna z tym że droga bo ok 130 zł ale warta swojej ceny bo opakowanie starcza na ponad rok przynajmiej mnie. Więc śmiało mogę ja polecić a z drogeryjnych ten essence dla poczatkujacych mysle ze sie nada
EmoGirls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 16:11   #261
CzarnyAniol88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 59
Konturowanie twarzy. FOT.+pytania.

Hej. Bardzo mi sie podoba efekt konturowania u dziewczyny na fotce, ale mam kilka do Was pytan, moze wiecie cos na te tematy

*Czy robilyscie juz kiedys cos takiego???
*Co to jest to ciemne, podklad?korektor? I jak dobrac kolor?
*Tutaj dziewczynie ladnie wyszczuplilo nos, ja natomiast mam garbek, i czy sa jakies sposoby aby go wizualnie zmniejszyc?
*I czy na zywo(moze widzialyscie) wyglada to ladnie jak na fotce?

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg imgs.jpg (98,2 KB, 402 załadowań)
CzarnyAniol88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 16:27   #262
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Konturowanie twarzy. FOT.+pytania.

Daj spokój po pierwsze - fotoszop, po drugie - na żywo to pewnie trzeba pod odpowiednim kątem patrzeć, żeby był taki efekt, coś jak z iluzjami 3d na chodniku, bo inaczej się wygląda jak otapetowany klaun
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 16:40   #263
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Konturowanie twarzy. FOT.+pytania.

Ja konturuję twarz okrągłymi korektorami z inglota - mam paletkę na 3 korektory, korektor jasny, korektor dopasowany - ten właściwy i kolor ciemny. One są bardzo lekkie tylko moim zdaniem pani na zdjęciu przesadziła z ilością. u mnie to jest po prostu - broda, pod oczami i wzdłuż nosa jasny, ciemny podobnie. Całość utrwalam pudrem transparentnym
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 16:47   #264
CzarnyAniol88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 59
Dot.: Konturowanie twarzy. FOT.+pytania.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ja konturuję twarz okrągłymi korektorami z inglota - mam paletkę na 3 korektory, korektor jasny, korektor dopasowany - ten właściwy i kolor ciemny. One są bardzo lekkie tylko moim zdaniem pani na zdjęciu przesadziła z ilością. u mnie to jest po prostu - broda, pod oczami i wzdłuż nosa jasny, ciemny podobnie. Całość utrwalam pudrem transparentnym
a ile kosztuja ??
Ty robisz to codziennie???
Ja bym chciala ale na jakies wyjscia i imprezy
CzarnyAniol88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 16:51   #265
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Konturowanie twarzy. FOT.+pytania.

Nie, codziennie nie ma takiej potrzeby, z resztą moja twarz by tego nie przeżyła nie są drogie, tu masz paletkę
http://img688.imageshack.us/img688/7163/korektory.jpg
ja mam mniejszą, na trzy korektory. jeden korektor to ok 10-11 zł, ale nie pamiętam ile kosztuje paletka do której się je wkłada
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 18:04   #266
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Konturowanie twarzy. FOT.+pytania.

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Daj spokój po pierwsze - fotoszop, po drugie - na żywo to pewnie trzeba pod odpowiednim kątem patrzeć, żeby był taki efekt, coś jak z iluzjami 3d na chodniku, bo inaczej się wygląda jak otapetowany klaun
Nie trzeba patrzeć pod odpowiednim kątem
To jest normalne konturowanie, to jasne to na pewno podkład, a ciemniejsze to albo jakiś ciemny podkład, albo ciemny korektor.
Twarz możesz też wykonturować bronzerem i myślę, że to trochę łatwiejsze - po prostu po nałożeniu podkładu, nakładasz puder (koniecznie!), a potem po troszku bronzer i rozświetlacz

Co do garbka to zasada jest taka, że ciemny zakrywa, jasny odkrywa, tak więc stawiam na to, że trzeba by dodać trochę ciemniejszego koloru na garbek
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 18:06   #267
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Konturowanie twarzy. FOT.+pytania.

Mi się bronzerem trochę gorzej konturuje, jakoś tak używając korektorów czuję się jakbym malowała obrazek na płótnie
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 19:31   #268
wiosna494
Wtajemniczenie
 
Avatar wiosna494
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 823
Dot.: Konturowanie twarzy. FOT.+pytania.

takie konturowanie kojarzy mi się ze sposobem przedstawionym na filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=Us00gRxIFPI
wiosna494 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 19:44   #269
agusienka90
Rozeznanie
 
Avatar agusienka90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 733
Send a message via Skype™ to agusienka90
Dot.: Konturowanie twarzy. FOT.+pytania.

do modelowania twarzy używa się KOREKTORA i BRONZERA, nigdy dwóch podkładów o różnych odcieniach, bo robią się plamy warstwy i maska od ilości kosmetyku
oczywiście nie jest to korektor jak te małe jak szminki, które w sumie są do niczego
__________________
mała, a wredna

Vinted - Zapraszam do siebie! https://www.vinted.pl/members/73249-agraf90

19.09.2015r. jestem Żoną!
agusienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 22:30   #270
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Konturowanie twarzy. FOT.+pytania.

Cytat:
Napisane przez agusienka90 Pokaż wiadomość
do modelowania twarzy używa się KOREKTORA i BRONZERA, nigdy dwóch podkładów o różnych odcieniach, bo robią się plamy warstwy i maska od ilości kosmetyku
oczywiście nie jest to korektor jak te małe jak szminki, które w sumie są do niczego
nieprawda, sama tak konturowałam twarz niejednokrotnie, w tym na mój ślub i makijaż trzymał się idealnie cały czas, bez efektu maski
Wszystko zależy od podkładów jakie wybraliśmy i od metody nakładania
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-20 22:32:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.