Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-07, 18:03   #1
eppxc
Raczkowanie
 
Avatar eppxc
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 30

Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?


Mamy po 17 lat, jesteśmy razem od niedawna, ale z tego co wyczułam moim czujnym okiem TŻ planuje mi coś kupić na walentynki Biedna ja, która nigdy wcześniej nie spędziła żadnych walentynek u boku mężczyzny zastanawiam się, co mogę kupić. Wpadłam na pewien pomysł - normalnie to kupiłabym koszulę, coś przydatnego, ale tak na walentynki? Pamiętam jak rozmawialiśmy o tym, że ja mam pluszaki i mogę się do nich przytulać, a on tak pół żartem stwierdził, że on może co najwyżej do poduszki.. dodatkowo jeżdżę konno i lubię konie i myślałam, żeby kupić mu takiego konia pluszaka z nici. Wiem, że to tak średnio prezent dla chłopaka, pluszak... ale na walentynki? dodatkowo jakieś czekoladki, które bym wyciągnęła i włożyła tam wspólne zdjęcie z napisem " to słodsze niż czekoladki" no i kartkę walentynkową z narysowanymi karykaturami nas czy to są dobre pomysły? a jeśli nie to co mogłabym kupić/dać mu?
Pozdrowionka
eppxc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 18:15   #2
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Cytat:
Napisane przez eppxc Pokaż wiadomość
Mamy po 17 lat, jesteśmy razem od niedawna, ale z tego co wyczułam moim czujnym okiem TŻ planuje mi coś kupić na walentynki Biedna ja, która nigdy wcześniej nie spędziła żadnych walentynek u boku mężczyzny zastanawiam się, co mogę kupić. Wpadłam na pewien pomysł - normalnie to kupiłabym koszulę, coś przydatnego, ale tak na walentynki? Pamiętam jak rozmawialiśmy o tym, że ja mam pluszaki i mogę się do nich przytulać, a on tak pół żartem stwierdził, że on może co najwyżej do poduszki.. dodatkowo jeżdżę konno i lubię konie i myślałam, żeby kupić mu takiego konia pluszaka z nici. Wiem, że to tak średnio prezent dla chłopaka, pluszak... ale na walentynki? dodatkowo jakieś czekoladki, które bym wyciągnęła i włożyła tam wspólne zdjęcie z napisem " to słodsze niż czekoladki" no i kartkę walentynkową z narysowanymi karykaturami nas czy to są dobre pomysły? a jeśli nie to co mogłabym kupić/dać mu?
Pozdrowionka
Jeśli koniecznie chcesz jakoś uczcić ten dzień, to nie możesz go po prostu gdzieś zaprosić, zaproponować randki? Kino, łyżwy, cokolwiek, żeby jakoś inaczej spędzić ten dzień? Lepsze to niż silenie się na jakieś tandetne prezenty z byle okazji.

A pluszak-koń, podczas, gdy konie to twoja pasja, a nie jego- pomysł nie średni, a zwyczajnie głupi. Równie dobrze on mógłby tobie kupić np. szal kibica, gdy to on, a nie ty jest kibicem Bezsens totalny.

Chociaż, może w twoim wieku to jeszcze się wydaje taaakie romantyczne.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 18:20   #3
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Jeśli koniecznie chcesz jakoś uczcić ten dzień, to nie możesz go po prostu gdzieś zaprosić, zaproponować randki? Kino, łyżwy, cokolwiek, żeby jakoś inaczej spędzić ten dzień? Lepsze to niż silenie się na jakieś tandetne prezenty z byle okazji.

A pluszak-koń, podczas, gdy konie to twoja pasja, a nie jego- pomysł nie średni, a zwyczajnie głupi. Równie dobrze on mógłby tobie kupić np. szal kibica, gdy to on, a nie ty jest kibicem Bezsens totalny.

Chociaż, może w twoim wieku to jeszcze się wydaje taaakie romantyczne.
No dosłownie Bez sensu
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 18:31   #4
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

pluszowy koń to głupi pomył juz lepiej jakieś śmieszne bokserki czy koszulkę mu kup
__________________
"Ja mieszkać w Polska i robić kariera
my mieć samochód i bullterriera"
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 18:37   #5
MsZet25
Raczkowanie
 
Avatar MsZet25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 327
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Ja w ogóle jestem przeciwniczką walentynkowych badziewi, już lepiej wieczór na łyżwach, w kinie w miłej kawiarni ale nie pluszaki. Też mam 17 lat, ale nawet mi do głowy nie przyszło kupować TŻowi miśka-konia To tak jakby on tobie kupił model samochodu który mu się podoba
__________________
05.08.12- Kocham najbardziej na świecie!

02.04.14- Kierowca!

BLOGUJĘ o włosach

Instagram

Szybkie poniedziałki, namiętne wtorki, gorące środy, mocne czwartki, szalone piątki...
MsZet25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 18:50   #6
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Cytat:
Napisane przez eppxc Pokaż wiadomość
Mamy po 17 lat, jesteśmy razem od niedawna, ale z tego co wyczułam moim czujnym okiem TŻ planuje mi coś kupić na walentynki Biedna ja, która nigdy wcześniej nie spędziła żadnych walentynek u boku mężczyzny zastanawiam się, co mogę kupić. Wpadłam na pewien pomysł - normalnie to kupiłabym koszulę, coś przydatnego, ale tak na walentynki? Pamiętam jak rozmawialiśmy o tym, że ja mam pluszaki i mogę się do nich przytulać, a on tak pół żartem stwierdził, że on może co najwyżej do poduszki.. dodatkowo jeżdżę konno i lubię konie i myślałam, żeby kupić mu takiego konia pluszaka z nici. Wiem, że to tak średnio prezent dla chłopaka, pluszak... ale na walentynki? dodatkowo jakieś czekoladki, które bym wyciągnęła i włożyła tam wspólne zdjęcie z napisem " to słodsze niż czekoladki" no i kartkę walentynkową z narysowanymi karykaturami nas czy to są dobre pomysły? a jeśli nie to co mogłabym kupić/dać mu?
Pozdrowionka
Jaja sobie robisz? Weź je jeszcze zjedz i napisz jakie dobre były.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 19:07   #7
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Jeśli koniecznie chcesz jakoś uczcić ten dzień, to nie możesz go po prostu gdzieś zaprosić, zaproponować randki? Kino, łyżwy, cokolwiek, żeby jakoś inaczej spędzić ten dzień? Lepsze to niż silenie się na jakieś tandetne prezenty z byle okazji.

A pluszak-koń, podczas, gdy konie to twoja pasja, a nie jego- pomysł nie średni, a zwyczajnie głupi. Równie dobrze on mógłby tobie kupić np. szal kibica, gdy to on, a nie ty jest kibicem Bezsens totalny.

Chociaż, może w twoim wieku to jeszcze się wydaje taaakie romantyczne.
Zgadzam się
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 19:33   #8
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Jaja sobie robisz? Weź je jeszcze zjedz i napisz jakie dobre były.
O kurde, to, co chce zrobić z czekoladkami jakoś przeoczyłam

Super. Nie dość, że chce MU kupić pluszowego konia, choć to JEJ pasja, to jeszcze SAMA chce zeżreć czekoladki kupione dla NIEGO, a do pudełka wrzucić swoje zdjęcie.

Aż nie wiem jak to skomentować.
W skrócie- tak na prawdę myślisz tylko o sobie, nie o nim. Z takim podejściem to daruj sobie wszelkie prezenty, bo to trochę obciachowe, a i jemu może być przykro. Wiesz, że chce ci kupić jakiś prezent, a ty w rewanżu- też chcesz sprawić SOBIE prezent.

Daruj sobie wymyślanie prezentów, bo widać, że ci to nie wychodzi, niestety.
Lepiej kup mu tą koszulkę, albo, jak pisałam, zaproponuj wyjście gdzieś, albo upiecz mu jakieś ciasteczka/babeczki, AAAALE- jeśli wiesz, że ON lubi takie wypieki

Słowo klucz- co on lubi, co chciałby dostać, co by mu się spodobało.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!

Edytowane przez leniwca
Czas edycji: 2013-02-07 o 19:36
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 19:41   #9
Szymon_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Ja uwielbiam słodycze i raz na walentynki dostałem od mojej dziewczyny karton pełen rafaello, jakiś cukierków i innych takich- byłem wniebowzięty

konika pluszowego bym nie chciał ;/ podobnie z jakimiś słodkimi zdjęciami itd.
Szymon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 19:41   #10
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 462
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Dziewczyny, wyluzujcie, autorka po raz pierwszy ma taką sytuację i prosi o pomoc. Rozumiem krytykę, ale od razu wnioski że myśli tylko o sobie to już przesada :P U mnie zawsze sprawdzają się jakieś wypieki- mogą to być np kruche ciasteczka w kształcie serca
Elph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 19:47   #11
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Cytat:
Napisane przez Elph Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wyluzujcie, autorka po raz pierwszy ma taką sytuację i prosi o pomoc. Rozumiem krytykę, ale od razu wnioski że myśli tylko o sobie to już przesada :P U mnie zawsze sprawdzają się jakieś wypieki- mogą to być np kruche ciasteczka w kształcie serca
Co do ciasteczek- u ciebie się sprawdzają, a jeśli jej TŻ nie lubi ciastek/słodyczy etc?

Indywidualna sprawa. Ona sama powinna wiedzieć mniej więcej, co lubi, co by mu się spodobało.
A nie, że kupuje to, co jej się podoba/smakuje, albo co smakuje facetowi jakiejś wizażanki
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 19:49   #12
eppxc
Raczkowanie
 
Avatar eppxc
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

kuurcze, nie myślałam, że to aż taki zły pomysł ;O jak już mówiłam - prezent nie jest jakoś wybitny, ale to są Walentynki, nie uważam, że jakieś świetne święto, ale skoro wiem, że on mi coś kupi to głupio z takim niczym zostać... Poza tym nie jesteśmy jacyś dorośli, no ileż my mamy lat, 17 myślałam, że to dobry pomysł, taki inny, ale w sumie sama nie wiem jakby on to odebrał, czy właśnie tak jakbym myślała tylko o sobie? w takim razie chyba wysilę się na jakiś wypiek xDD
eppxc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 19:52   #13
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

popłakałabym się nad takim prezentem

i nie byłyby to łzy wzruszenia

tak, upiecz coś D:
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 19:52   #14
eppxc
Raczkowanie
 
Avatar eppxc
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Co do ciasteczek- u ciebie się sprawdzają, a jeśli jej TŻ nie lubi ciastek/słodyczy etc?

Indywidualna sprawa. Ona sama powinna wiedzieć mniej więcej, co lubi, co by mu się spodobało.
A nie, że kupuje to, co jej się podoba/smakuje, albo co smakuje facetowi jakiejś wizażanki
No ja właśnie myślałam, że ten koń;-C że trochę to też żartem, nie tak na poważnie, ale np mógłby trochę przypominać mu o mnie a czekoladki to i tak mu dać, ale osobno, ale to chyba głupi pomysł... zresztą teraz tak myślę, że wszystko to głupi pomysł chyba kupię wielkie lizakowe serce o.O nie mniej dzięki za odpowiedzi ;*
eppxc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 19:56   #15
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Cytat:
chyba kupię wielkie lizakowe serce
prosze, tego też nie rób


lista walentynkowych faili:
-wielkie lizaki serca które są niedobre i nawet zjeśc ich się nie da i leżą w pokoju dopóki nie spadną na ziemię i się nie połamią
-poduszki, pościele, koszulki, majtki, kotary, slipki, skarpetki i waciki ze wspólnym zdjęciem
-wszelkiej maści rozkoszne przytulanki
-wszelkie akcje typu wkładanie zdjęć w czekoladki z żenującym podpisem
-majtki-słonie dla facetów

etc
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 19:59   #16
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Cytat:
Napisane przez eppxc Pokaż wiadomość
kuurcze, nie myślałam, że to aż taki zły pomysł ;O jak już mówiłam - prezent nie jest jakoś wybitny, ale to są Walentynki, nie uważam, że jakieś świetne święto, ale skoro wiem, że on mi coś kupi to głupio z takim niczym zostać... Poza tym nie jesteśmy jacyś dorośli, no ileż my mamy lat, 17 myślałam, że to dobry pomysł, taki inny, ale w sumie sama nie wiem jakby on to odebrał, czy właśnie tak jakbym myślała tylko o sobie? w takim razie chyba wysilę się na jakiś wypiek xDD
Jak dla mnie tak to wygląda.
Zastanów się chwilę Chcesz mu kupić pluszaka, których nie lubi, na dodatek konia- TWOJA pasja. A gdzie w tym wszystkim on?
A żeby mu nie było przykro, jak się nie spodoba, chcesz mu dać puste pudełko po czekoladkach gratis.
...

Fajnie, że starasz się coś wymyślić, ale czasem lepiej postawić na coś prostego, mało wymyślnego, niż przekombinować.

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez eppxc Pokaż wiadomość
No ja właśnie myślałam, że ten koń;-C że trochę to też żartem, nie tak na poważnie, ale np mógłby trochę przypominać mu o mnie a czekoladki to i tak mu dać, ale osobno, ale to chyba głupi pomysł... zresztą teraz tak myślę, że wszystko to głupi pomysł chyba kupię wielkie lizakowe serce o.O nie mniej dzięki za odpowiedzi ;*
Lepiej upiecz coś słodkiego. Albo weź go do kawiarni na dobre lody czy inny deser.

Jak już chcesz mu coś dać, to włóż w to trochę serca, a nie na odwal się chcesz kupić jakąś walentynkową tandetę.

Przynajmniej ja wolałabym nic nie dostać, niż takie typowo walentynkowe badziewie za 2zł.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:00   #17
Aegnor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

O rany, dziwie się tej ostrej krytyce... dla mnie to są fajne pomysły. Też mam koleżanki, które kupowały pluszaki facetom, oni nam też kupują, mamy równouprawnienie też tak mi się od razu skojarzyło, że koń będzie się z Tobą kojarzył a z tymi czekoladkami wyjętymi i zdjęciem też spoko, najwyżej na wszelki wypadek możesz je mieć w zanadrzu w innym pudełeczku i też je dać jak dla mnie- nie przejmuj się zdaniem innych, tylko realizuj swój pomysł
Aegnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:02   #18
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Cytat:
Też mam koleżanki, które kupowały pluszaki facetom,
Szkoda że nie masz kolegów, którzy dostają te pluszaki to byś wiedziała co myślą naprawdę
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:04   #19
Aegnor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Szkoda że nie masz kolegów, którzy dostają te pluszaki to byś wiedziała co myślą naprawdę
No mam, podobało im się... Chyba bym o tym nie pisała jakby było inaczej
Aegnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 20:05   #20
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Jak dla mnie wtedy mają nieco inne poczucie żenady i ciekawy gust, ale o tym się nie dyskutuje
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:10   #21
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Autorko, kartka z karykaturami to dobry pomysł, Wasze wspólne zdjęcie też ok, tylko zamiast tego pudełka po czekoladkach kupiłabym jakąś fajną ramkę do tego zdjęcia
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:13   #22
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
prosze, tego też nie rób


lista walentynkowych faili:
-wielkie lizaki serca które są niedobre i nawet zjeśc ich się nie da i leżą w pokoju dopóki nie spadną na ziemię i się nie połamią
-poduszki, pościele, koszulki, majtki, kotary, slipki, skarpetki i waciki ze wspólnym zdjęciem

-wszelkie akcje typu wkładanie zdjęć w czekoladki z żenującym podpisem
-majtki-słonie dla facetów

etc
Faktycznie infantylne prezenty wybrała założycielka tego wątku. Ja dostałam na mikołajki takiego właśnie ogromnego lizaka, jadłam i cieszyłam się nim przez tydzień i cieszę się z niego.

Tżtowi kupowałam już ubrania, bieliznę, chciał mieć nasze zdjęcie w ramce i to właśnie dostanie w tym roku.

Wiem o co chodzi z tymi majtkami, koszmar. Ani to śmieszne, ani żałosne.
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:17   #23
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

No ładne zdjęcie w ramce to jest dobre wyjście. Tylko jakieś fajne zdjęcie wspólne a nie zdjęcie np ku chwale koni czy coś
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:18   #24
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Nie przesadzajcie z tą krytyką... Najechałyście na autorkę okrutnie, a przecież dziewczyna chce dobrze tylko nie wie jak się zabrać do tematu

Według mnie pluszak to średni pomysł dla faceta, skoro żadnego nie ma to widocznie po prostu nie lubi. To już mimo wszystko nie ten wiek, przynajmniej w większości przypadków. Gadżetów ze zdjęciami też nie lubię, są według mnie obciachowe Zwłaszcza poduszki, koszulki (kto by to nosił?) albo tym podobne duperele.

Fajnym prezentem są właśnie własnoręczne wypieki (od serca i z włożoną pracą własną), zaproszenie na jakiś fajny wypad, miły list na ładnej papeterii podrzucony do torby, ewentualnie jeśli Twój facet to jajcarz to koszulka ze śmiesznym napisem albo zabawny kubek, który będzie mu poprawiał humor i przypominał o Tobie.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:19   #25
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Ej, trochę luzu z tą krytyką Pomysł z koniem jest do bani, ale nie usprawiedliwia takiego najazdu, że myśli tylko o sobie

Jeśli chodzi o moje obserwacje, to faceci lubią jak zrobi im się coś dobrego - jakąś kolację, albo ciasto. Do tego miło spędzony wieczór, spacer, dobry film i na pewno walentynki będą super
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:50   #26
martalaguapa
Raczkowanie
 
Avatar martalaguapa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 158
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Ja z moim TŻtem lubimy podejść do Walentynek z przymrużeniem oka-on kupuje mi jakiś drobiazg z biżuterii typu wisiorek serduszko, poduszeczkę serduszko itd, a ja rok temu dałam mu takie kubeczki: http://gadzetolog.pl/uploads/pics/29.jpg jeden dla mnie, drugi dla niego (i zawsze robimy sobie w nich razem kawę, co jest naprawdę słodkie ), a dwa lata temu termofor w kształcie serca- tez praktyczne, bo kto nie lubi wygrzać się w ciepełku pod kołdrą oprócz tego zawsze staramy sie wyjść w jakieś miłe miejsce. Fajnym pomysłem są tez ciasteczka w jakimś uroczym kształcie albo własnoręcznie wykonana walentynka lub inne DIY rzeczy. Uważam, że takie "kiczowate" prezenty nie są złym pomysłem, jeśli oboje nie macie nic przeciwko temu, żeby raz w roku zapomnieć o zdrowym rozsądku osobiście uważam, że taka maskotka jest całkiem fajna, ale z Twoim komentarzem "żebyś miał kogo przytulać jak akurat mnie nie będzie", a czekoladki ze zdjęciem- super, ale jeśli zostawisz czekoladki w środku. Czyli w skrócie, takie walntynkowe prezenty są super, jeśli obrócimy kicz na naszą korzyść
martalaguapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 21:00   #27
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Moim zdaniem jakieś wypad :łyżwy, kino, narty ( może jeździcie i macie blisko stok ?), knajpa, pizza coś w tym stylu. Po co komuś jakieś pluszaki ?
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 21:12   #28
eppxc
Raczkowanie
 
Avatar eppxc
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
prosze, tego też nie rób


lista walentynkowych faili:
-wielkie lizaki serca które są niedobre i nawet zjeśc ich się nie da i leżą w pokoju dopóki nie spadną na ziemię i się nie połamią
-poduszki, pościele, koszulki, majtki, kotary, slipki, skarpetki i waciki ze wspólnym zdjęciem
-wszelkiej maści rozkoszne przytulanki
-wszelkie akcje typu wkładanie zdjęć w czekoladki z żenującym podpisem
-majtki-słonie dla facetów

etc
nie, nie, ten LIZAK to był czysty sarkazm ;-D chyba zrobię karykaturę + komiks o nas niestety nie będę umiała nie wpleść tam konia, ale obiecuję, że będzie malutki, gdzieś z tyłu!! ale drobiazg jakiś bym chciała... może pluszaka konia, ale takiego mini? mini mini?
eppxc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 21:21   #29
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Cytat:
Napisane przez eppxc Pokaż wiadomość
[...] niestety nie będę umiała nie wpleść tam konia, ale obiecuję, że będzie malutki, gdzieś z tyłu!! [...]
Niech będzie z waleniami, proooszę
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 21:24   #30
zakochana08
Raczkowanie
 
Avatar zakochana08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 108
Dot.: Czy mogę kupić to TŻ na Walentynki?

Cytat:
Napisane przez eppxc Pokaż wiadomość
kuurcze, nie myślałam, że to aż taki zły pomysł ;O jak już mówiłam - prezent nie jest jakoś wybitny, ale to są Walentynki, nie uważam, że jakieś świetne święto, ale skoro wiem, że on mi coś kupi to głupio z takim niczym zostać... Poza tym nie jesteśmy jacyś dorośli, no ileż my mamy lat, 17 myślałam, że to dobry pomysł, taki inny, ale w sumie sama nie wiem jakby on to odebrał, czy właśnie tak jakbym myślała tylko o sobie? w takim razie chyba wysilę się na jakiś wypiek xDD
Hmm... czyli wychodzi na to, że nie chcesz dać mu prezentu szczerze prosto z serca, takiego od siebie. Chcesz mu dać TYLKO dlatego, że On ci coś daje... Jesteś niesamowita!
A tak poza tym, prezent z tym koniem = totalne dno! Dziewczyno, to ma być prezent dla NIEGO, a nie dla ciebie. To ON ma się z tego cieszyć, nie ty. Puste pudełko po czekoladkach to już w ogóle = hmm... dasz mu wtedy otwarte pudełko po jakiejś bombonierce? Daruj sobie.
Może faktycznie lepiej mu coś upiecz, tylko coś co ON lubi, a nie skupiaj się tylko na twoich gustach...
__________________
Nie przepłyniesz oceanu, dopóki nie odważysz się stracić z oczu widoku brzegu.
zakochana08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.