Pms - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zadbaj o zdrowie intymne

Notka

Zadbaj o zdrowie intymne Wiesz, w jaki sposób skutecznie i bezpiecznie zadbać o swoje zdrowie intymne? Nasz ekspert rozwieje Twoje wątpliwości!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-06-24, 19:42   #1
Polisyndeton
Raczkowanie
 
Avatar Polisyndeton
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77

Pms


Witam Panie Doktorze
Chciałbym dowiedzieć się czegoś o sposobach na bolesność piersi przed miesiączką. Miesiączkuję od 7 lat, mam 20, moje cykle są w miarę regularne, chociaż koleżanki zawsze się dziwiły, że mam częste i długie miesiączki (cykl zazwyczaj trwa od 22-26 dni, a krwawienie tydzień).
Od około czterech cykli mam problem z piersiami, bo już tydzień przed miesiączką bardzo bolą. Aż do tego stopnia, że ostatnio myślałam już o tym aby sięgnąć po leki przeciwbólowe. Zawsze była to tylko bolesność dotykowa, teraz bolą strasznie cały tydzień przed miesiączką i w trakcie. Ból uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie, nie muszę dotykać piersi, żeby bolały, odczuwam dyskomfort zarówno w staniku jak i bez, noszenie czegokolwiek (chociażby torebki) znacząco nasila ten ból, a ja nie mogę się nawet przytulić, bo staje się to nieprzyjemne, piersi bolą w każdej pozycji, co powoduje także problemy z zasypaniem (na plecach lub na boku, o leżeniu na brzuchu nie ma mowy). Zastanawiam się, czy są jakieś sposoby na złagodzenie tego stanu, czy jest to jeszcze normalny objaw PMS i czy konieczna jest wizyta u ginekologa.
Polisyndeton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 07:53   #2
Jacek Tulimowski
Raczkowanie
 
Avatar Jacek Tulimowski
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 75
Dot.: Pms

Szanowna Pani,
Wizyta u ginekologa + USG piersi KONIECZNE!!!
być może jest to PMS lu PMDD wymaga diagostyki hormonalnej + leczenia dobranego indywidualnie.
Jacek Tulimowski jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zadbaj o zdrowie intymne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.