Wypadające włosy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-25, 09:45   #1
Monikaaxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6

Wypadające włosy!!!


Witam, niezabardzo wiem czy pisze w odpowiednim wątku w stosunku do mojego problemu ale jestem tu nowa a mój problem jest bardzo poważny.To zaczne od samego początku ,moim problemem są wypadające włosy od jakiegoś roku wypadają mi włosy nieraz z przerwami ,jeden dzień dwa niwypadały ale teraz to jest masakra wypadają bez ustanku i już sama nw. co mam z tym zrobić.Myśle ,że to może być spowodowane tym ,żę będąc w 1kl. gm. na początku pierwszego pułrocza dostałam po raz pierwszy miesiączki i w drugim pułrosz tak jakoś na początku(dokłdniejuż niepamietam) zaczeły mi wypadać włosy pamietam ten dzień jak dziś i od tamtej pory wypadają mi włosy.Aktualnie jestem w 2kl. gim i za pare dni mam wakacje wiec minoł już ruwnu rok od wypadania moich włosów.Moje włosy są bardzo zniszczone ,bo prubowałam dużo metod na prużno ,byłam także u dermatologa jednak mi niepomugł w żaden sposób.Bardzo prosze o pomoc bo ja już naprawde nw. co mam robić a włosy wypadają mi garściami to cód że w ogóle jeszcze jej mam ale mam straszne prześwity nw. co mam robić prosze POMOCY!!!....
Monikaaxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 09:58   #2
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: Wypadające włosy!!!

Cytat:
Napisane przez Monikaaxdd Pokaż wiadomość
Witam, niezabardzo wiem czy pisze w odpowiednim wątku w stosunku do mojego problemu ale jestem tu nowa a mój problem jest bardzo poważny.To zaczne od samego początku ,moim problemem są wypadające włosy od jakiegoś roku wypadają mi włosy nieraz z przerwami ,jeden dzień dwa niwypadały ale teraz to jest masakra wypadają bez ustanku i już sama nw. co mam z tym zrobić.Myśle ,że to może być spowodowane tym ,żę będąc w 1kl. gm. na początku pierwszego pułrocza dostałam po raz pierwszy miesiączki i w drugim pułrosz tak jakoś na początku(dokłdniejuż niepamietam) zaczeły mi wypadać włosy pamietam ten dzień jak dziś i od tamtej pory wypadają mi włosy.Aktualnie jestem w 2kl. gim i za pare dni mam wakacje wiec minoł już ruwnu rok od wypadania moich włosów.Moje włosy są bardzo zniszczone ,bo prubowałam dużo metod na prużno ,byłam także u dermatologa jednak mi niepomugł w żaden sposób.Bardzo prosze o pomoc bo ja już naprawde nw. co mam robić a włosy wypadają mi garściami to cód że w ogóle jeszcze jej mam ale mam straszne prześwity nw. co mam robić prosze POMOCY!!!....
a miesiączki masz regularne?
Bardzo prawdopodobne, że włosy wypadają od zaburzeń hormonalnych.
Zgłoś się do endokrynologa, możesz zrobić przed wizytą badania hormonów androgennych takich jak testosteron, androstendion i DHEAs
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 18:11   #3
Monikaaxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6
Dot.: Wypadające włosy!!!

Cytat:
Napisane przez ameliar Pokaż wiadomość
a miesiączki masz regularne?
Bardzo prawdopodobne, że włosy wypadają od zaburzeń hormonalnych.
Zgłoś się do endokrynologa, możesz zrobić przed wizytą badania hormonów androgennych takich jak testosteron, androstendion i DHEAs
Miesiączki mam nieregularne...i mam pytanie te badania co mi napisałaś to one są płatne ,bo ja robiłam jakieś badania takie podobne do tej nazwy którą mi wymieniłaś ale dokładnie niepamiętam nazwy...
Monikaaxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 11:06   #4
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Wypadające włosy!!!

Ehh, strasznie ciężko się takie posty czyta, i pomyśleć, że idziesz do 3 gimnazjum... przede wszystkim zrób sobie badania krwi (tarczyca, poziom żelaza). idź do dermatologa i poproś o tabletki zincas forte, kosztują jakieś 15 zł. jak się odżywiasz? zmień dietę na zdrową, nie farbuj włosów byle jakimi farbami, dużo się ruszaj. Możesz kupić w aptece loxon 2% (mi bardzo pomógł), ale wszystko wymaga czasu i systematyczności. i przyłóż się do lekcji polskiego w przyszłym roku.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 11:19   #5
Rebellious I am
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 10
Dot.: Wypadające włosy!!!

Wiem co to znaczy, sama miałam miałam taki problem, ale zorientowałam się że to od odżywki którą kupiłam w aptece, włosy wypadały mi garściami. Słyszałam, że dobre na wypadanie włosów jest Follixin to suplement diety, który odżywi włosy od wewnątrz.
__________________
Rebellious


"... A Ty tańcz, tańcz, tańcz kiedy inni tańczą..."
Rebellious I am jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 19:02   #6
Malini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Wypadające włosy!!!

proponuje zmiane kosmetyków do włosów, mniej stresu i picie wapna i witamin
Malini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 07:51   #7
WiolaSzoska
Przyczajenie
 
Avatar WiolaSzoska
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Wypadające włosy!!!

Moja walka z wypadającymi włosami w zasadzie trwa około 3 lat
Po urodzeniu pierwszego dziecka włosy zaczęły wypadać. Oczywiście zawsze na samej górze głowy - nad linią czołową. Przerzedzały się i gęstniały, ale z biegiem czasu było ich coraz mniej.

Ostatnio już było naprawdę niefajnie. Widać było prześwity szczególnie na czubku głowy itd... Siedziałam w necie i czytałam godzinami artykuły na ten temat między innymi przejrzałam cały wizaż
Stosowałam chyba wszystko:
1) olejki indyjskie - przedewszystkim slicznie nabłyszczają włosy, poprawiają ich zdrowotność, nie załamują się w nocy - ale niestety nie poprawiają porostu włosów
2) Różnego rodzaju szampony stosuję je ciągle od roku - ale one chyba nic nie dają moze nie odżywiają cebulki włosa odpowiednio
3) oraz specjalne odżywki ale dokładnie jak w punkcie 1, włosy dalej wypadały
4) kapsułki do wcierania z rzepą - bez efektu
5) naftę kosmetyczną, maseczki z oleju rycynowego, żółtek, cytryny - bez efektu
7) rózne witaminki podobnie jak wyżej

jednym słowem droga przez mękę
WiolaSzoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 21:02   #8
cocer
Raczkowanie
 
Avatar cocer
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 101
Dot.: Wypadające włosy!!!

Co do szamponów i odżywek na wypadanie włosów mogę z czystym sumieniem polecić:
- Przepisy Babci Agafii, Tradycyjny syberyjski szampon do włosów nr 3 na łopianowym propolisie przeciw wypadaniu włosów
- Balsam Agafii do włosów, aktywator wzrostu włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 51496_250.jpg (7,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 65847_250.jpg (9,2 KB, 0 załadowań)
cocer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 09:49   #9
claudineee
Raczkowanie
 
Avatar claudineee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 97
Dot.: Wypadające włosy!!!

Przede wszystkim przestań się stresować i staraj się trochę wyluzować ja też miałam okropny problem z wypadaniem włosów i udało mi sie z tym uporać ale tylko dzieki temu, że działałam kompleksowo - zmieniłam szampon na Radical i dodatkowo kupiłam serum wzmacniające z tej samej firmy, w aptece zapytałam też o dobry suplement wzmacniający włosy i pani poleciła mi Biotebal i włosy już po miesiącu zrobiły się mocniejsze w Twoim przypadku, ponieważ jesteś bardzo młoda, zalecałabym zmianę diety i może jakąś wizytę u dermatologa? niech zajmie się Tobą specjalista
claudineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 12:36   #10
wiosnula
Raczkowanie
 
Avatar wiosnula
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Wypadające włosy!!!

podpisuję się pod Radicalem! choć niekoniecznie pod szamponem i serum, bo po szamponie strasznie mi się plątały włosy, a po serum nie widziałam jakichś niesamowitych efektów. za to ampułki pomagają za każdym razem! są naprawdę skuteczne, bardziej niż np vichy, a do tego kosztują coś ok. 30zł Teraz też jestem w trakcie kuracji, bo niestety jesień i wiosna zawsze powodują u mnie wypadanie i mniej więcej po 4 ampułce już widać różnicę.
wiosnula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 14:46   #11
claudineee
Raczkowanie
 
Avatar claudineee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 97
Dot.: Wypadające włosy!!!

Wypadające włosy to bardzo popularny problem i coraz wiecej osób się z nim zmaga ja też miałam ten problem i walczyłam z nim wiele lat, ale ostatecznie mi się udało według mnie najważniejszy jest wybór odpowiedniego "leku" na tą dolegliwość, najlepiej od razu sięgnąć po coś skutecznego - nie ma sensu kupowanie szamponów i odżywek wzmacniających, bo według mnie niczym sie one nie różnią od zwykłych szamponów, trzeba od razu kupić coś mocniejszego - jakiś suplement wzmacniający cebulki włosów albo olejek lub maseczkę odżywiającą skórę głowy
claudineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-24, 19:11   #12
Madeline007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Dot.: Wypadające włosy!!!

Jako pierwsze wybierz się do lekarza, zrób badania hormonów. Bardzo prawdopodobne że to za ich sprawa masz ten problem. Później zadbaj o odpowiednią pielęgnacje i odżywianie.
Jeśli chodzi o kosmetyki, to polecam wcierki do włosów, albo ampułki z ekstraktami ziołowymi i roślinnymi. Pobudzą krążenie i odżywią, wzmocnią cebulki włosów. No i odpowiednia dieta, polecam więcej wit. B, czy to naturalnie w żywności, czy tabletki czy drożdże w tabletkach.
Polecam też tran, a w nim kwasy omega i witaminy które wzmocnią włosy od wewnątrz, nawilżą i włosy i skórę głowy.
Mam nadzieję ze moje rady trochę Ci pomogą.
Pozdrawiam
Madeline007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 08:01   #13
zuzannapik
Raczkowanie
 
Avatar zuzannapik
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 133
Dot.: Wypadające włosy!!!

Mam podobny problem. Od jakiegoć czasu szukam rozwiązania, ale nic nie pomaga Ostatnio, gdzię s wnecie trafiłam na olejek Senso Duo, nie widziałam tego nigdzie wcześniej, czy któraś z Was go stosowała? Mam ochote go kupić, bo wszytsko co przeczytałam na jego temat brzmi naprawdę dobrze.
zuzannapik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 09:48   #14
mirka1025
Raczkowanie
 
Avatar mirka1025
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 108
Dot.: Wypadające włosy!!!

Cytat:
Napisane przez zuzannapik Pokaż wiadomość
Mam podobny problem. Od jakiegoć czasu szukam rozwiązania, ale nic nie pomaga Ostatnio, gdzię s wnecie trafiłam na olejek Senso Duo, nie widziałam tego nigdzie wcześniej, czy któraś z Was go stosowała? Mam ochote go kupić, bo wszytsko co przeczytałam na jego temat brzmi naprawdę dobrze.
Ja i uważam, że to seria warta uwagi, bo naprawdę poprawia kondycję włosów, a przede wszystkim pobudza do wzrostu nowe włosy. Nie używam go długo i mam gęstsze, ale to jeszcze nie jest efekt, który zamierzam osiągnąć, więc zamierzam zakupić kolejne opakowanie.
mirka1025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 11:11   #15
Strudel
Raczkowanie
 
Avatar Strudel
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 63
Dot.: Wypadające włosy!!!

Miałam kiedyś po wakacjach i po farbowaniu jakąś nową farbą - włosy wypadały garściami :| Pomogła mi odżywka WAX - do kupienia w aptece. Tylko nie mylić z BioWax, bo tej też próbowałam i nie była taka dobra. WAX polecany jest osobom po chemioterapii. Do tego oczywiście skrzyp i pokrzywa w tabletkach i biotyna koniecznie. Włosy się zregenerowały i zgęstniały
Strudel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 11:57   #16
wiosnula
Raczkowanie
 
Avatar wiosnula
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Wypadające włosy!!!

o WAX dużo już dobrego słyszałam /czytałam, ale niestety nigdzie nie udało mi się dorwać. :/
wiosnula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 15:24   #17
cocer
Raczkowanie
 
Avatar cocer
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 101
Dot.: Wypadające włosy!!!

Mi pomogła kozieradka. Nawet efekty są szybkie, po tygodniu wcierania wyciągam mniej włosów. Tylko ciężko się przemóc, bo trochę rosołkiem śmierdzi
cocer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 10:50   #18
Strudel
Raczkowanie
 
Avatar Strudel
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 63
Dot.: Wypadające włosy!!!

Mi pomogło picie drożdży i wcieranie Jantaru z bursztynem
__________________
Każde słowo jest jak niepotrzebna plama na ciszy i nicości.
Samuel Beckett
Strudel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 08:35   #19
izzale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 39
Dot.: Wypadające włosy!!!

Wszystkie rady macie takie, na które trzeba czasu i cierpliwości a z tym u mnie najgorzej... echh... ;P
izzale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 10:32   #20
wiosnula
Raczkowanie
 
Avatar wiosnula
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Wypadające włosy!!!

no niestety, akurat zprzy pielęgancji włosów, by efekty były trwałe, cierpliowość jest niezbędna
wiosnula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 13:22   #21
Amelia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 15
Dot.: Wypadające włosy!!!

Skąd ja znam ten problem. Mi od paru miesięcy wypadają włosy bez opamiętania. Próbowałam już wszystkiego. Witamin, olejków, maseczek, wcierek..Zrezygnowałam z suszenia i prostowania. Zaczęłam się nawet zdrowiej odżywiać i chyba powoli wszystko wraca do normy - moje włosy zaczynają mocniej trzymac się głowy! I chyba największa zasługa leży w diecie..
Amelia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-03 14:22:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.