pomóżcie dobrać fryza :** - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-11, 20:20   #1
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Unhappy

pomóżcie dobrać fryza :**


siemka!! mam problema.....chcialabym zmienic fryzurke, wlosy mam cienkie, delikatne,bez objetosci i trudno mi dorac odpowidnia fryzure teraz mam włosy do łopatek pocieniowane konce i lekka grzywka na bok . Niew iem jaka fryzurka pasowalaby do mojej twarzy to przez nia nie we wszystkich fryzurkach jest mi dobrze prosze jesli macie jakis pomysl to piszecie! plisss, z gory baaaardzo dziekuje ;*;*;*;*;*;


P.S. dolaczam kilka fotek

Edytowane przez sweet_mystery
Czas edycji: 2008-01-13 o 11:36
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 12:27   #2
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: pomóżcie dobrać fryza :**

Na Twoj post powinni odpowiadac sami panowie i przypuszczam ,ze zawieralyby one same komplementy.Piekny ,bezpretensjonalny ,lekki,pelen dziewczecego swiatla wizerunek.Masz Slonce w Rybach ,czyli w Twoim wizerunku powinna dominowac prezentowana obecnie naturalnosc .Fryzura choc dosc ukryta w tych kitkach jest moim zdaniem dobrym rozwiazaniem na Twoj wizerunek .Grzywka jest bardzo fajna i pasujaca ,chociaz moze jej skos powinnien byc nieco bardziej dramatyczny ,to by nieco skrocilo proporcje twarzy .Moim zdaniem nie marnuj czasu na wizaz ,korzystaj z zycia masz wszystko czego kobiecie potrzeba by byc zauwazana i podziwiana .pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 06:53   #3
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: pomóżcie dobrać fryza :**

kurcze, tyle komplementow na raz to ja chyba w zyciu nie slyszalam ciesze sie ze tak uwazasz co do tej grzywy to tez myslalam nad 'bardziej dramatycznym' skosem cos z tym zrobie heh jeszcze raz bardzo dziekuje ** rowniez pozdrawiam
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 08:14   #4
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: pomóżcie dobrać fryza :**

pozdrawiam serdecznie i tak trzymaj ,jest w Tobie wile piekna wewnetrznego i zewnetrznego nie daj sie stylistow ,pozdrawiam ps 3maj sie cieplo
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 19:40   #5
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: pomóżcie dobrać fryza :**

sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 19:45   #6
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: pomóżcie dobrać fryza :**

pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 13:46   #7
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: pomóżcie dobrać fryza :**

sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-19, 15:07   #8
gabi121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 441
Dot.: pomóżcie dobrać fryza :**

skroc troche wlosy to optycznie zwiekszysz ich objetosc
gabi121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 15:22   #9
liss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: pomóżcie dobrać fryza :**

jezeli juz chcesz jakas zmiane, to ja na Twoim miejscu z pewnosica bym je podciela, postopniowala, by dac efekt wiekszej objetosci. Troche niewyrazne te zdjecia, ale polecam takzepodciac grzywke, by byla gdzies na wysokosci oczu. nastepnie wydaje mi sie, ze ladnie byCi bylo w brazowych wlosach. ewentualnie, jezeli uz bys sie zdecydowala na male "szalenstwo", to jakies fioletowe pasemka. fiolet i braz to bardzo modne kolory w tym sezonie.
liss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 16:05   #10
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: pomóżcie dobrać fryza :**

oto kilka propozycij pozdrawiam
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-02-02 o 23:03
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 13:12   #11
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: pomóżcie dobrać fryza :**

DZIEKUJE LASECZKI *** CO DO SKORCENIA WLOSKOW TO RACZEJ SIE TEGO NARAZIE NIE PODEJME, BO CZESTO WIAZE WLOSY W "KOŃSKI OGON" I DOBRZE SIE CZUJE W TAKIM FRYZIE, pozatym to mialam juz wlosy do uszu, brody, ramion i w kazdej fryzurce moje wlosy byly oklapniete udalawalo mi sie je podniesc na kilka godzin po dlugim czasie spedzonym przed lustrem z lakierem, pianka i suszarka do wlosow moje wlosy sa delikatne wiec to im nie sluzylo
dlatego wole miec dlugie wlosy, no i jeszcze jest plus ze jak dlugie to nie musza tworzyc "szopy" na glowie hee...

kaska222 dziekuje za zdjątka podoba mi sie fryzurka ŚRODKOWEJ dziewczyny na drugim zdjęciu (ta z prosta grzywka) tylko nie wiem czy taka by mi pasowala co do kolorku to narazie wstrzymam sie z farba ale fajnie by bylo miec jakis extra brazik pomysle nad tym*
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.