Armani Acqua di Gio,Gioia... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-29, 11:46   #1
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700

Armani Acqua di Gio,Gioia...


No właśnie..
Tyle ich jest że nie wiadomo którą wypróbować

Która dla Was jest najpiękniejsza biorac pod uwagę zapachy damskie:
-Gio
-Gioia
-Gioia Eau Fraiche
-Gioia Essenza

A może wszystkie nudne?
Tak,wiem-ile nosów tyle opinii ale ciekawa jestem która zbierze najwięcej pochwał
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 11:55   #2
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Armani Acqua di Gio,Gioia...

-Acqua di Gioie to moje sztandarowe zapachy.

Zacznę od tego, ze kiedyś przez chwilę byłam posiadaczką klasycznej Aqua di Gio, ale zapach wcale mi nie odpowiadał(fajny do wąchania ale nie do noszenia).

Acqua di Gioia-kiedy po raz pierwszy powąchałam nie urzekły mnie, fajny świeżak, lekko miętowy ale chyba nie dla mnie. Dopiero z czasem polubiłam.

Acqua di Gioia Essenza-najcudowniejsze. Świeży zapach tropikalnego, dusznego lasu po burzy-tak mi się kojarzą. Niesamowicie się rozwijają, swieże a jednocześnie cudownie kobiece, lekko pudrowe, bardzo "wilgotne"

Acqua di Gioia eau Fraiche-klasyk jeszcze lżejszy, z nutką jakby plastiku, która mnie niesamowicie urzeka, świeżość jest idealna-nie wodna, nie mietowa czy cytrusowa, właściwie nie potrafię tego określić. jeśli Essenza to dla mnie tropiki, tak Eau Fraiche to świeże, suche powietrze w górach podczas upału.

Tak więc w moim prywatnym rankingu najbardziej lubię Essenza, potem Eau Fraiche i na końcu klasyczną wersję.
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."

Edytowane przez Małgosia791
Czas edycji: 2013-10-29 o 11:57
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 13:05   #3
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Armani Acqua di Gio,Gioia...

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
-Acqua di Gioie to moje sztandarowe zapachy.

Zacznę od tego, ze kiedyś przez chwilę byłam posiadaczką klasycznej Aqua di Gio, ale zapach wcale mi nie odpowiadał(fajny do wąchania ale nie do noszenia).

Acqua di Gioia-kiedy po raz pierwszy powąchałam nie urzekły mnie, fajny świeżak, lekko miętowy ale chyba nie dla mnie. Dopiero z czasem polubiłam.

Acqua di Gioia Essenza-najcudowniejsze. Świeży zapach tropikalnego, dusznego lasu po burzy-tak mi się kojarzą. Niesamowicie się rozwijają, swieże a jednocześnie cudownie kobiece, lekko pudrowe, bardzo "wilgotne"

Acqua di Gioia eau Fraiche-klasyk jeszcze lżejszy, z nutką jakby plastiku, która mnie niesamowicie urzeka, świeżość jest idealna-nie wodna, nie mietowa czy cytrusowa, właściwie nie potrafię tego określić. jeśli Essenza to dla mnie tropiki, tak Eau Fraiche to świeże, suche powietrze w górach podczas upału.

Tak więc w moim prywatnym rankingu najbardziej lubię Essenza, potem Eau Fraiche i na końcu klasyczną wersję.
o widzisz Małgosiu-ja też kiedy powąchałam Gioie nie zachwyciłam się wogóle i dzis szczerze mówiąc zupełnie nie pamiętam jak pachniała..to mnie zadziwia że patrząc na nuty właściwie wszystkie "Acquy" powinny być moimi ulubionymi albo chociaż powinny mi sie podobać a jest właśnie inaczej..nie wiem o co tu chodzi-czy ja podróbki wąchałam czy co??ale przecież perfumerie stacjonarne raczej podróbek nie sprzedają
nie wiem o co chodzi
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 13:29   #4
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Armani Acqua di Gio,Gioia...

To mnie ostatnio zachwycila- olaboga - "Acqua di Gioa" z Yodeymy (taki hiszpanski FM), a ta z perfumerii mnie jakos wczesniej tak nie urzekla, choc wąchałam moze to od dnia zależy

A chyba najbardziej z tej grupy to lubie meskie Acqua di Gio - normalnie jak wyczuje to bym szła za facetem pół miasta
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 13:37   #5
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Armani Acqua di Gio,Gioia...

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
To mnie ostatnio zachwycila- olaboga - "Acqua di Gioa" z Yodeymy (taki hiszpanski FM), a ta z perfumerii mnie jakos wczesniej tak nie urzekla, choc wąchałam moze to od dnia zależy

A chyba najbardziej z tej grupy to lubie meskie Acqua di Gio - normalnie jak wyczuje to bym szła za facetem pół miasta
hehh..chyba muszę pomyśleć o jakichś odlewkach bo może rzeczywiscie od dnia zależy

aż spojrzałam na nuty męskiego Gio i odrazu zastanawiam sie jakby pachniał na mnie bo bardzo lubię używać męskich perfum
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 18:04   #6
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Armani Acqua di Gio,Gioia...

Nie jestem znawczynią tematu, ale podzielę się moimi doświadczeniami
Używałam przez krótki czas Acqua di Gioia - próbki. Taki właśnie świeżak, nic specjalnego, ale mi się je nosiło z przyjemnością, co dość dziwne, bo jednak wolę zapachy cięższe i na pewno słodsze. Za to średnio wspominam Eau Fraiche właśnie - ani mnie nie zachwyciło, ani do mnie nie pasowało, już mi zupełnie wywietrzało z pamięci niestety. A Essenza jest mi zupełnie nieznana

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
A chyba najbardziej z tej grupy to lubie meskie Acqua di Gio - normalnie jak wyczuje to bym szła za facetem pół miasta
o tak, ja tak samo
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 12:14   #7
paulis16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 375
Dot.: Armani Acqua di Gio,Gioia...

Acqua di Gioia to mój ukochany zapach, zużyłam już niezliczone ilości ml i dalej mi się nie znudził A mam tylko dwa takie zapachy, które mi się nie znudziły po zużyciu 30ml, więc coś w tym musi być Kojarzą mi się z mojito popijanym na plaży w jakichś ciepłych krajach Czuć na pewno cytrusy, ale nie takie jak w Light Blue, tutaj cytrusy osłodzone są cukrem i orzeźwione listkiem mięty.
Trzeba też dodać, że zapach jest bardzo trwały (przynajmniej na mnie), ogoniasty i zbiera dużo komplementów

Acqua di gioia essenza - jak dla mnie pachnie...apteką Nie wiem skąd to skojarzenie, ale dla mnie są zupełnie inne niż klasyk i w tym przypadku "inne" nie oznacza "lepsze". Wąchając je z testerka mogę jeszcze znieść, ale na mnie pachną strasznie! Bardzo denerwuje mnie właśnie ta apteczna nuta

Acqua di gioia eau fraiche - testowałam na nadgarstku podczas wizyty w Paryżu <3 I teraz będą kojarzyć mi się już zawsze z tym miejscem Przechadzając się uliczkami Paryża czułam zapach tej świeżości za każdym razem, kiedy zbliżyłam nadgarstek w stronę nosa. Zapach trwał bite kilka godzin, więc myślę, że trwałość jest równie dobra jak w przypadku klasyka (choć to edt). Jak skończą mi się acqua di gioia edp, to być może skuszę się na flakon fraiche, bo zakup teraz byłby chyba rozrzutnością z mojej strony, ponieważ te dwa zapachy pachną niemal identycznie Aczkolwiek nie wykluczam zakupu w przyszłości

Acqua di gio - mój facet ma, są niezłe, ale znam dużo ciekawszych zapachów męskich. Te według mnie są ładne, ale nie zachwycające, ale na pewno spodobają się większości męskiej populacji, bo zapach mają bardzo uniwersalny i taki, o którym nie można powiedzieć nic złego. Mimo, że to unisex, ja w tym zapachu bym się chyba źle czuła. Jak dla mnie tylko dla facetów.
paulis16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.