Czy mam szansę zostać modelką? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-26, 15:31   #1
Ewelin 12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1

Czy mam szansę zostać modelką?


Cześć. Mam 16 lat, 172 wzrostu, i jestem naturalnie szczupła ( mam szybką przemianę materii, nigdy nie przytyję...). Od zawsze marzyłam o tym by zostać modelką... I chciałabym, żeby moje marzenie się spełniło
Znajomi twierdzą, że jestem ładna i fotogeniczna, i nabijają się ze mnie, że to prawie niemożliwe, że jeszcze nie jestem modelką... Rozumiem, że ta praca nie jest łatwa. Wręcz przeciwnie- wymagająca, ale moje życie ułożyło się w ten sposób, że po prostu potrzebuję pieniędzy. Dlatego chciałabym, żeby modeling był dla mnie nie tylko spełnieniem pragnień, ale i sposobem na drobny zarobek. I mam pytania: czy mam szansę na powodzenie i jakie kroki powinnam poczynić by zostać profesjonalną modelką... Z góry dziękuję za odpowiedzi PS. Jeśli ktoś chce zobaczyć moje fotki, to pisać, coś pomyślimy

Edytowane przez Ewelin 12
Czas edycji: 2013-12-26 o 15:32
Ewelin 12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 16:02   #2
sloniatko007
Wtajemniczenie
 
Avatar sloniatko007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 734
GG do sloniatko007
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

A masz w sobie coś interesującego ?Nietypową urodę,jesteś bardzo fotogeniczna ?Lub coś co po prostu urzekłoby innych ?
Bo wybacz,ale szczupłych 16-sto letnich i Twojego wzrostu nastolatek są tysiące ...
__________________
Życie jest jak sen...
Czasami piękne,a czasami koszmarne...

Nowy,jesienny wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667473
sloniatko007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 16:33   #3
Hayley__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 460
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

pokaż foto to Ci powiemy
Hayley__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 22:10   #4
summerrain
Raczkowanie
 
Avatar summerrain
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 236
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Po pierwsze jesteś za niska, więc jeśli już nie rośniesz, nie będzie ci łatwo.
A to, że znajomi mówią ci, że jesteś ładna i fotogeniczna nie jest żadnym wyznacznikiem. Modeling rządzi się własnymi prawami i czasem nie trzeba być obiektywnie "ładną". Zwłaszcze jeśli mówimy o high fashion, a nie o zleceniach komercyjnych

Przechodząc do sedna:
Bez fotek ciężko jest cokolwiek powiedzieć. Jeśli chcesz spróbować w modelingu musisz sobie zrobić palaroidy i powysyłać do agencji. Szansa zawsze jest

Pozdrawiam
__________________
.
.

People change. Memories don't.
summerrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 22:14   #5
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

wklej zdjęcie, bo fotogenicznych 16-latek o wzroście 172cm są zapewne tysiące.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 22:20   #6
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

nigdy nie przytyję
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 22:21   #7
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Cytat:
Napisane przez Ewelin 12 Pokaż wiadomość
Cześć. Mam 16 lat, 172 wzrostu, i jestem naturalnie szczupła ( mam szybką przemianę materii, nigdy nie przytyję...). Od zawsze marzyłam o tym by zostać modelką... I chciałabym, żeby moje marzenie się spełniło
Znajomi twierdzą, że jestem ładna i fotogeniczna, i nabijają się ze mnie, że to prawie niemożliwe, że jeszcze nie jestem modelką... Rozumiem, że ta praca nie jest łatwa. Wręcz przeciwnie- wymagająca, ale moje życie ułożyło się w ten sposób, że po prostu potrzebuję pieniędzy. Dlatego chciałabym, żeby modeling był dla mnie nie tylko spełnieniem pragnień, ale i sposobem na drobny zarobek. I mam pytania: czy mam szansę na powodzenie i jakie kroki powinnam poczynić by zostać profesjonalną modelką... Z góry dziękuję za odpowiedzi PS. Jeśli ktoś chce zobaczyć moje fotki, to pisać, coś pomyślimy

1) 172cm to mało na modelkę - rośniesz jeszcze?
2) żebyś się tą "szybką przemianą materii" nie zachłysnęła po 20stce (tak apropo - urodziła sie szczupła więc nigdy nie utyję - ćwiczenia i dieta mi obce a potem chodzą takie "wąskie" z wysokim % tłuszczu i kompletnym brakiem jędrności.. tak sobie marudze bo masz 16 lat więc cię nic a nic z tego nie rusza - taki wiek, ale nie załadaj, że będziesz tak miała do końca życia)
3) modelki wręcz powinny nie być ładne - komercyjna uroda ogromnie przeszkadza w karierze modelki więc jak jesteś typowo ładna z buźki to co najwyżej na konkurs piękności się nadasz a nie na wybieg
4) wybierz porządną, renomowaną agencję i wyślij swoje zdjęcia - dowiesz się
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-26, 22:22   #8
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

nigdy nie przytyjesz? gratuluję dobrego samopoczucia
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 23:19   #9
madzia1251
Raczkowanie
 
Avatar madzia1251
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 301
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Cytat:
Napisane przez Ewelin 12 Pokaż wiadomość
Cześć. Mam 16 lat, 172 wzrostu, i jestem naturalnie szczupła ( mam szybką przemianę materii, nigdy nie przytyję...). Od zawsze marzyłam o tym by zostać modelką... I chciałabym, żeby moje marzenie się spełniło
Znajomi twierdzą, że jestem ładna i fotogeniczna, i nabijają się ze mnie, że to prawie niemożliwe, że jeszcze nie jestem modelką... Rozumiem, że ta praca nie jest łatwa. Wręcz przeciwnie- wymagająca, ale moje życie ułożyło się w ten sposób, że po prostu potrzebuję pieniędzy. Dlatego chciałabym, żeby modeling był dla mnie nie tylko spełnieniem pragnień, ale i sposobem na drobny zarobek. I mam pytania: czy mam szansę na powodzenie i jakie kroki powinnam poczynić by zostać profesjonalną modelką... Z góry dziękuję za odpowiedzi PS. Jeśli ktoś chce zobaczyć moje fotki, to pisać, coś pomyślimy
ktoś stwierdził u ciebie "szybką przemianę materii" czy sama to wymyśliłaś? bo jeśli mało się ruszasz i dużo jesz a nie tyjesz to warto się przebadać. moja kuzynka też kiedyś myślała, że ma "szybką przemianę materii"... a teraz leczy się na tarczycę.

tak jak wspominały dziewczyny wyżej. jak na razie jesteś jeszcze za niska i fakt, że koledzy mówią, że jesteś ładna, może niestety nic tutaj nie znaczyć. jedna ze znajomych (która faktycznie odnosi w modelingu jakieś sukcesy) zaczynała na stronie maxmodels. pełno tam "modelek" i "fotografów", ale przy odrobinie wysiłku możesz znaleźć profesjonalnych fotografów i modelki, którzy ci coś podpowiedzą jak pokażesz im zdjęcia.
madzia1251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 23:37   #10
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Cytat:
Napisane przez Ewelin 12 Pokaż wiadomość
moje życie ułożyło się w ten sposób, że po prostu potrzebuję pieniędzy.
Zejdź na ziemię. Nie zarobisz pieniędzy ot tak, nie posiadając doświadczenia na wybiegu czy pozowaniu - to, że masz ładną buzię i jesteś szczupła to stanowczo za mało, bo wokół pełno jest pięknych kobiet. Żeby zarabiać ciałem, trzeba się wykazać i mieć do tego talent; aby wyćwiczyć pewne rzeczy trzeba czasu. + oczywiście jesteś za niska i trochę późno (jak na marzenia o zawodostwie) się za to zabierasz.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 23:55   #11
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

No przede wszystkim to naucz się języków. Modelka to nie tylko wygląd. Oglądałam kiedyś kilka dokumentów na ten temat no i cóż dobra modelka, która ma zajść wysoko samym wyglądem nie zajdzie. (nie mówię o super inteligencji, ale coś tam jednak trzeba ogarniać)

a modelką czy masz szanse no nie wiem. Idź do jakiejś agencji. Musisz mieć przede wszystkim ciekawą i bardzo plastyczną twarz, nie tylko chude ciało.

Na niektorych pokazach (niestety nie orientuję się bardziej szczegołowo) i w niektórych agencjach przyjmują od 170cm. Wiem bo sama sie tym kiedyś interesowałam jak miałam 15 lat i też chciałam być modelką

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2013-12-26 o 23:57
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-27, 00:44   #12
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

studiowałam kiedyś z pewną fotomodelką. Niska (165cm), 50kg wagi, buzia bardzo, ale to bardzo przeciętna, charakter paskudny.
Znała za to 4 języki i chętnie prezentowała swoje wdzięki
Pan, który ją wylansował zapowiedział, że za pierwsze zarobione pieniądze MUSI poprawić cycki i usta bo inaczej nie zajdzie za daleko ;-)
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 00:51   #13
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
studiowałam kiedyś z pewną fotomodelką. Niska (165cm), 50kg wagi, buzia bardzo, ale to bardzo przeciętna, charakter paskudny.
Znała za to 4 języki i chętnie prezentowała swoje wdzięki
Pan, który ją wylansował zapowiedział, że za pierwsze zarobione pieniądze MUSI poprawić cycki i usta bo inaczej nie zajdzie za daleko ;-)
no, ale to różnie bywa. Ja znałam taką dziewczynę ze szkoły 2 lata młodsza ode mnie, od 14 roku życia bierze udział w licznych produkajach teledysków hip-hopowych, teraz jest modelką w katalogach bielizny i łazi tam na jakieś pokazy jako modelka od czasu do czasu. Buzia średnia, cycki płaskie, usta wąskie.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 06:55   #14
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

No to ja mam kolezanke, ktora robi kariere na swiecie :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 10:25   #15
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Cytat:
Napisane przez madzia1251 Pokaż wiadomość
ktoś stwierdził u ciebie "szybką przemianę materii" czy sama to wymyśliłaś? bo jeśli mało się ruszasz i dużo jesz a nie tyjesz to warto się przebadać. moja kuzynka też kiedyś myślała, że ma "szybką przemianę materii"... a teraz leczy się na tarczycę.

tak jak wspominały dziewczyny wyżej. jak na razie jesteś jeszcze za niska i fakt, że koledzy mówią, że jesteś ładna, może niestety nic tutaj nie znaczyć. jedna ze znajomych (która faktycznie odnosi w modelingu jakieś sukcesy) zaczynała na stronie maxmodels. pełno tam "modelek" i "fotografów", ale przy odrobinie wysiłku możesz znaleźć profesjonalnych fotografów i modelki, którzy ci coś podpowiedzą jak pokażesz im zdjęcia.
Bez przesady. Ja odkąd pamiętam byłam chuda i mimo upływających lat jestem taka do tej pory, a można powiedzieć, że pasuję do tego opisu. Na dodatek choruję na niedoczynność tarczycy, więc teoretycznie mogłabym mieć jakieś problemy z dodatkowymi kilogramami. Niektórzy po prostu tak mają, chociaż pewność autorki, że nigdy nie przytyje też jest trochę na wyrost
Zgadzam się z dziewczynami - bez zdjęć ciężko cokolwiek powiedzieć.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 11:35   #16
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Najlepiej zgłoś się do profesjonalnych agencji dla modelek, tam powiedzą Ci prawdę i będziesz wiedzieć na czym stoisz.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 11:53   #17
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
studiowałam kiedyś z pewną fotomodelką. Niska (165cm), 50kg wagi, buzia bardzo, ale to bardzo przeciętna, charakter paskudny.
Znała za to 4 języki i chętnie prezentowała swoje wdzięki
Pan, który ją wylansował zapowiedział, że za pierwsze zarobione pieniądze MUSI poprawić cycki i usta bo inaczej nie zajdzie za daleko ;-)
Haha to moja koleżanka ze studiów za to jedynie myślała (a chyba nadal myśli), że jest modelką - nie widziałam ani jednej jej komercyjnej sesji za to kilku zboków namówiło ją na rozbierane fotki, które teraz latają po internecie ku śmiechowi całej uczelni
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 12:59   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Zgłos się do profesjonalnej agencji modelek- nie żadne pseudo portale z modelkami do gazetek Tesco czy świerszczyków.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 13:05   #19
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Zgłos się do profesjonalnej agencji modelek- nie żadne pseudo portale z modelkami do gazetek Tesco czy świerszczyków.
problem w tym, że do profesjonalnej agencji na modelkę wybiegową się nie dostanie bo jest zwyczajnie za niska, 175 cm to minimum. Może natomiast spróbować sił jako fotomodelka.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-27, 15:13   #20
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
problem w tym, że do profesjonalnej agencji na modelkę wybiegową się nie dostanie bo jest zwyczajnie za niska, 175 cm to minimum. Może natomiast spróbować sił jako fotomodelka.
Ale jak usłyszy to od kogoś z agencji, to bardziej to do niej przemówi i nie będzie się za 5 lat zastanawiać czy obce osoby z forum miały rację i czy przypadkiem nie zaprzepaściła szansy na karierę.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 15:16   #21
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Jak kiedyś widziałam plakat na casting dla modelek i modelów to był wymóg że 173 dla dziewczyn.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 15:35   #22
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Jak kiedyś widziałam plakat na casting dla modelek i modelów to był wymóg że 173 dla dziewczyn.
to chyba na eksport do Azji, tam z tego co mi się obiło o uszy, te niższe mają jakieś szanse
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 15:36   #23
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Ćwiczysz regularnie i porządnie? Bycie szczupłą to nie jedyny wyznacznik, musisz mieć perfekcyjne, jędrne ciało, a jednak wiele szczupłych dziewczyn jakość ciała ma niską (jak to mówią: szczupłe wyglądają dobrze w ubraniach, wysportowane wyglądają dobrze nago).

Tak samo bycie szczupłą, ładną i wysoką (chociaż nie jesteś aż tak wysoka) jednocześnie nie gwarantuje sukcesu w modelingu, bo gdyby tak było, to połowa dziewczyn rozbijałaby się po wybiegach (ze mną na czele ).

Języki - to kolejna konieczność.

Najlepiej wstaw zdjęcia. I to najlepiej nie nam, ale jakiejś profesjonalnej agencji, która oceni, czy faktycznie się nadajesz.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 15:57   #24
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
problem w tym, że do profesjonalnej agencji na modelkę wybiegową się nie dostanie bo jest zwyczajnie za niska, 175 cm to minimum. Może natomiast spróbować sił jako fotomodelka.
Niekoniecznie. Znajoma ze studiów jest modelką i to taką niezłą, bo jej zdjęcia są w zagranicznych magazynach typu Elle i ma 174 cm. Wiem też że chodziła po wybiegu. Nie znam się na modelingu, ale po co dziewczynę zniechęcać. Niech wyśle zdjęcia do kilku(nastu) agencji i zobaczy. Może coś się uda.

I 4 języki to gruba przesada. Wspomniana znajoma zna dobrze angielski i to wystarcza.

Co do "nigdy nie przytyję" to też tak myślałam. Fakt, dalej otyła nie jestem, ale ze 170 cm i 50 kg w liceum teraz mam te same 170 cm i 10 kg więcej, a diety nie zmieniłam.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 15:59   #25
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
to chyba na eksport do Azji, tam z tego co mi się obiło o uszy, te niższe mają jakieś szanse
NIe napisałam, min 173. To była jakaś czołowa polska agencja, nie znam się chyba Maks Models (coś takiego). Wiadomo że w takich agencjach nie wysyłają modelek tylko na wybieg, ale potrzebują też do sesji komercyjnych.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 16:38   #26
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
problem w tym, że do profesjonalnej agencji na modelkę wybiegową się nie dostanie bo jest zwyczajnie za niska, 175 cm to minimum. Może natomiast spróbować sił jako fotomodelka.
Ale ma dopiero 16 lat. Kate Moss tez nie ma zdaje się 175cm.

Pytanie,czy marzy się kariera Anji Rubik czy Natalii Siwiec?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 16:44   #27
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

modelce wystarczy angielski.

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
NIe napisałam, min 173. To była jakaś czołowa polska agencja, nie znam się chyba Maks Models (coś takiego).
chodzi Ci o maxmodels? to przecież żadna agencja
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 16:51   #28
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
modelce wystarczy angielski.


chodzi Ci o maxmodels? to przecież żadna agencja
na maxmodels to można być nawet modelką będąc modelem (raz mnie taki jegomość zaczepił o zdjęcia, ma w opisie: modelka).
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 17:03   #29
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Zgłoś się jak będą kręcić kolejną edycję Top Model
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 19:46   #30
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Czy mam szansę zostać modelką?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
modelce wystarczy angielski.


chodzi Ci o maxmodels? to przecież żadna agencja
Nie wiem, po prostu rzuciłam pierwszą lepszą, która mi się skojarzyła. To była chyba agencja Kasi Struss.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Zależy jeszcze czy chce iść w high fashion czy w komercję. W DDTVN Bijoch mówiła że na HF to trzeba mieć 178.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.