Kobiety nago - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-29, 18:15   #1
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182

Kobiety nago


Bardzo ciekawy, interesujący projekt. Wszystkie kobiety mają powyżej 21 roku życia i zgodziły się świadomie na sesje. Z tego, co rozumiem, to sesje zwykle odbywają się w mieszkaniu kobiety, w warunkach dla niej "naturalnych". Celem fotografa zaś było pokazanie ciała, bardzo różnego - są tu po prostu dziewczyny, które się zgłosiły. Te chude, te grube, te szczupłe, te wysportowane, te z cellulitem, te z fałdkami, te z deformacjami, te co rodziły, te co nie etc, etc.

Zasady projektu są proste: brak profesjonalnych modelek, brak bądź minimum makijażu, zero fotografii typu glamour.

Dla mnie zdjęcia są piękne, zwłaszcza podoba mi się, że są właśnie we własnym łóżku, na własnej sofie, tu się pies przewinie, tu kot, tam bałagan w kuchni.

Generalnie zaś myślę, że zdrowo jest wiedzieć, jak ludzie wyglądają. Żyjemy w czasach, w których nagość modelek jest powszechna, ale z drugiej strony mało osób zdaje się naprawdę wiedzieć, jak różnorodnie może wyglądać człowiek.

No więc zachęcam do zobaczenia projektu http://www.thenuproject.com

Wolałabym, żeby temat nie zamienił się w "o fuj, jaka pani ze zdjęcia 3 w galerii drugiej jest fuj, a ta z 1 w piątej mniam", bo to nie o to chodzi.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 18:18   #2
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Kobiety nago

Słyszałam o tym i popieram. Dla mnie takie naturalne zdjęcia to bardzo fajna sprawa. Sama też bym się zgodziła na taką sesję.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 18:19   #3
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Kobiety nago

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Słyszałam o tym i popieram. Dla mnie takie naturalne zdjęcia to bardzo fajna sprawa. Sama też bym się zgodziła na taką sesję.
Autor przyjedzie do Polski, przynajmniej ma to w planach. Na pewno chce jeździć po Europie i wymienił Hiszpanię, Portugalię, Danię i Polskę jako kraje, skąd płynie duży odzew i zainteresowanie.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 18:23   #4
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Kobiety nago

idea projektu - super. zaobserwowałam tylko tendencje do pojawiania się w w tego typu projektach głównie kobiet o większych rozmiarach na zasadzie walki z "dyktaturą modelek". tu niby jest trochę różnorodności ale jednak pełne kształty dominują a nie wiem czy tak jest w rzeczywistości

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2013-12-29 o 18:25
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 18:24   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kobiety nago

Super, świetne zdjęcia i przede wszystkim w końcu realny obraz kobiet, które są różne, a nie "jedyny, słuszny obraz z Photoshopa".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 18:26   #6
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Kobiety nago

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Super, świetne zdjęcia i przede wszystkim w końcu realny obraz kobiet, które są różne, a nie "jedyny, słuszny obraz z Photoshopa".
- o to to właśnie , a potem młode dziewczyny popadają w paranoję własnego wyglądu- kolejny raz na forum widzę wątek dziewczyny, która ma obsesję swojego wyglądu i kolejny raz linkuje zdjęcia jakiejś dziewczyny, z którą obsesyjnie się porównuje.
A tu: różnorodność jako coś cennego.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 18:27   #7
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Kobiety nago

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Słyszałam o tym i popieram. Dla mnie takie naturalne zdjęcia to bardzo fajna sprawa. Sama też bym się zgodziła na taką sesję.
Biorę aparat i jestem za 5 minut
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 18:30   #8
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Kobiety nago

Projekt bardzo interesujący, widziałam już kiedyś zdjęcia z podobnego. Szczerze mówiąc jednak, ta nagość tutaj wydaje mi się jakaś taka niepotrzebna, bardziej odbieram tutaj klimat ciepła, radość, komfort własnego kąta, nie ma potrzeby moim zdaniem tych pań do takich konkretnie zdjęć rozbierać Ale pewnie chętnie bym zapozowała, zawsze to coś nowego i świeżego.
Jak mówię, ze smakiem, uroczo i sympatycznie, miło spojrzeć po prostu na zadowolone kobiety, jednak zawsze przy projekcie tego typu mam wrażenie, że ktoś próbuje mi weprzeć, że każde ciało musi mi się podobać. Cieszę się, że np. u kogoś obwisły brzuch nie powoduje kompleksów, ale nie lubię, kiedy ktoś chce mi wmówić, że to piękne i musi wydawać mi się atrakcyjne. Bo dla mnie nie jest i wcale nie musi.

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2013-12-29 o 18:31
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 18:31   #9
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Kobiety nago

Super projekt, a i same zdjęcia fajnie zrobione, takie na luzie
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 18:42   #10
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Kobiety nago

Piękne zdjęcia. Kobiece ciało jest wdzięcznym tematem.
Generalnie dobra inicjatywa. Pokazuje się różnorodność. Że nie każdy musi być identyczny, bez skazy. I że człowiek różniący się od kobiet z okładek gazet też jest ładny.
Nie wiem jak Was, ale mnie przerażają tematy na wizażu, których ostatnio pełno jest: dziewczyny opisują swój wygląd, wynika z tego, że są pięknymi kobietami, ale mają miseczkę A, zadarty nos, 'za szerokie biodra', 'bliznę na pół brzucha' i uważają to za wadę.
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 18:46   #11
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Kobiety nago

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
idea projektu - super. zaobserwowałam tylko tendencje do pojawiania się w w tego typu projektach głównie kobiet o większych rozmiarach na zasadzie walki z "dyktaturą modelek". tu niby jest trochę różnorodności ale jednak pełne kształty dominują a nie wiem czy tak jest w rzeczywistości
Z tego co widzę jest raczej pół na pół. Te zdjęcia są głównie z USA, a tam jednak większość kobiet jest większa i średni rozmiar to pewnie coś około 42-44, a nie 36-38. Niemniej masz naprawdę sporo zdjęć szczupłych dziewczyn.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 19:10   #12
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Kobiety nago

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
Generalnie zaś myślę, że zdrowo jest wiedzieć, jak ludzie wyglądają. Żyjemy w czasach, w których nagość modelek jest powszechna, ale z drugiej strony mało osób zdaje się naprawdę wiedzieć, jak różnorodnie może wyglądać człowiek.
Sesja edukacyjna dla młodych chłopców ?Bo większego sensu nie widzę w takich zdjęciach .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:15   #13
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Kobiety nago

Popieram. Może będzie to jakiś krok w leczeniu np. zaburzeń odżywiania.
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:27   #14
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Kobiety nago

bardzo spoko, jestem za.

sama uwielbiam i adoruję kobiece ciała i z przerażeniem wielokrotnie odnotowywałam, że kobiety bywają strasznie zakompleksione. na (przykładowo mój) zachwyt odpowiadały "no ale zobacz, ja mam cellulitis i rozstępy, a tu mam tłuszczyk, a tutaj nie mam wcięcia".
takie sesje pokazują coś bardzo, bardzo ważnego i hm...pięknego.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Sesja edukacyjna dla młodych chłopców ?Bo większego sensu nie widzę w takich zdjęciach .
zaraz młodzi chłopcy, nie popadajmy w chłopcocentryzm masz tutaj kobiety, dużo zdjęć różnych kobiet i sądzę, że ta kampania ma właśnie do kobiet trafiać.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:38   #15
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Kobiety nago

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawy, interesujący projekt. Wszystkie kobiety mają powyżej 21 roku życia i zgodziły się świadomie na sesje. Z tego, co rozumiem, to sesje zwykle odbywają się w mieszkaniu kobiety, w warunkach dla niej "naturalnych". Celem fotografa zaś było pokazanie ciała, bardzo różnego - są tu po prostu dziewczyny, które się zgłosiły. Te chude, te grube, te szczupłe, te wysportowane, te z cellulitem, te z fałdkami, te z deformacjami, te co rodziły, te co nie etc, etc.

Zasady projektu są proste: brak profesjonalnych modelek, brak bądź minimum makijażu, zero fotografii typu glamour.

Dla mnie zdjęcia są piękne, zwłaszcza podoba mi się, że są właśnie we własnym łóżku, na własnej sofie, tu się pies przewinie, tu kot, tam bałagan w kuchni.

Generalnie zaś myślę, że zdrowo jest wiedzieć, jak ludzie wyglądają. Żyjemy w czasach, w których nagość modelek jest powszechna, ale z drugiej strony mało osób zdaje się naprawdę wiedzieć, jak różnorodnie może wyglądać człowiek.

No więc zachęcam do zobaczenia projektu http://www.thenuproject.com

Wolałabym, żeby temat nie zamienił się w "o fuj, jaka pani ze zdjęcia 3 w galerii drugiej jest fuj, a ta z 1 w piątej mniam", bo to nie o to chodzi.
może jakaś inna jestem,ale do mnie to nie przemawia.po kilku fotkach miałam już torsje.
być może dlatego,że kobiecie ciało mnie nie rusza,a może własnie ta niedoskonałość mnie przeraża.
ale ok,pomysł na pokazanie ludzkiego ciała bez poprawek jest wzniosły.
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:42   #16
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Kobiety nago

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
zaraz młodzi chłopcy, nie popadajmy w chłopcocentryzm masz tutaj kobiety, dużo zdjęć różnych kobiet i sądzę, że ta kampania ma właśnie do kobiet trafiać.
Rzecz oczywista mi umknęła ,ujmują mnie zdjęcia z dziećmi jak i kobiet u schyłku .Ma to sens w przekazie,reszta jest w pewnym sensie promocją zaniechania .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:48   #17
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Kobiety nago

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
bardzo spoko, jestem za.

sama uwielbiam i adoruję kobiece ciała i z przerażeniem wielokrotnie odnotowywałam, że kobiety bywają strasznie zakompleksione. na (przykładowo mój) zachwyt odpowiadały "no ale zobacz, ja mam cellulitis i rozstępy, a tu mam tłuszczyk, a tutaj nie mam wcięcia".
takie sesje pokazują coś bardzo, bardzo ważnego i hm...pięknego.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------



zaraz młodzi chłopcy, nie popadajmy w chłopcocentryzm masz tutaj kobiety, dużo zdjęć różnych kobiet i sądzę, że ta kampania ma właśnie do kobiet trafiać.
a co ona ma mi przekazać?,że ciało się starzeje,rozciąga?

jeśli mam swoje kompleksy ,to dalej będę je miała.jeśli ma w planach porawkę chirurgiczną, to nie odwiodę sie od pomysłu wiedząc,że inni mają gorzej.
wybacz,ale trochę dziwne podejście.
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:49   #18
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Kobiety nago

Jak bedzie w Hiszpanii to niech zahaczy o moj dom . Mi sie takie sesje bardzo podobaja. Oddaja piekno i to ze kazdy jest idealny na swoj sposob.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:53   #19
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Kobiety nago

zdjęcia ładne, kobiety mi się nie podobają. może dlatego, że sama o swoje ciało dbam i nie chciałabym tak wyglądać.
żeby nie było: nie mam ciała jak modelka, ale też nie jestem tak zaniedbana jak większość pań z tych zdjęć. celuję w środek - daleko mi do doskonałości rodem z fotoszopa, ale nie kręci mnie zaniedbanie...
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 20:00   #20
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Kobiety nago

Bardzo, bardzo fajny pomysl, zdjecia ogladam z przyjemnoscia
Mysle, ze link do galerii powinien dotrzec do jak najwiekszej ilosci osob.
Zewaszad jestesmy karmieni zdjeciami po milionie obrobek, cialo na nich w niczym nie przypomina tego, jakie czesto jest naprawde.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:03   #21
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Kobiety nago

Fajne te zdjęcia Tzn ja tu żadnego wielkiego ukrytego sensu nie widzę, że to niby coś tam pokazuje itd... no różne ciała, niektóre normalne, niektóre zaniedbane. Zaniedbanym nie ma się co chwalić i wciskać reszcie "to normalne, tak wygląda kobieta." No nie, tak wygląda leniwa kobieta

ale ładne, ładne.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:04   #22
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Kobiety nago

Uwielbiam tego typu sesje głównie ze względu na uśmiechy pojawiające się na twarzach pozujących kobiet Choć nie jestem przeciwniczką dobrej fotografii fashion, glamour i innych skalanych photoshopem nurtów (grafik-retuszer z zawodu:P), stanowczo uważam, że nie powinny istnieć bez kontrnurtu przedstawionego przez tyene.
W Polsce istniał bardzo ładny projekt o nieco podobnym zamyśle (promowanie naturalności, acz nie w "naturalnym środowisku") http://mojeuniformy.blogspot.com/
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:07   #23
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Kobiety nago

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
a co ona ma mi przekazać?,że ciało się starzeje,rozciąga?

jeśli mam swoje kompleksy ,to dalej będę je miała.jeśli ma w planach porawkę chirurgiczną, to nie odwiodę sie od pomysłu wiedząc,że inni mają gorzej.
wybacz,ale trochę dziwne podejście.


dobra, łaskawie wybaczam.

no proste jak budowa cepa- zdjęcia pokazują różnorodność, której w gazetach nie ma. pokazują prawdę (bo pokazują, to że któraś z was tak nie wygląda, to nie znaczy, że inna nie może ), którą ciężko dostrzec gdzie indziej.

czemu zaraz gorzej? po co wartościujesz czyjeś ciało?
znaczy ja wiem, że jak ktoś jest zakompleksiony, to chętnie szuka takiego "gorszego" tła. właśnie chodzi o to, że nie są gorsze, są inne po prostu. a to nie powód, żeby wpadać w depresję i wprowadzać się do szafy.
to tak w skrócie, jakbym ci miała wytłumaczyć.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:15   #24
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Kobiety nago

O rany, mowicie, ze sesja uogolnia i pokazuje grubsze panie, ciekawe na jakiej podstawie-pierwszej galerii?
Tam faktycznie jest sporo wiekszych kobiet, ale np. klikajac galerie numer II z kategorii South America widze wiekszosc szczuplych kobiet.
Po co zaraz generalizowac.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:38   #25
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Kobiety nago

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
dobra, łaskawie wybaczam.

no proste jak budowa cepa- zdjęcia pokazują różnorodność, której w gazetach nie ma. pokazują prawdę (bo pokazują, to że któraś z was tak nie wygląda, to nie znaczy, że inna nie może ), którą ciężko dostrzec gdzie indziej.
i co w związku z tym?
trzeba być niedorozwiniętym,aby nie wiedziec,że każdy wygląda inaczej.po o jednak mam oglądać intymność innej osoby?

Cytat:
czemu zaraz gorzej? po co wartościujesz czyjeś ciało?
jeśli ktoś jest niedoskonały,znaczy,że wyglada gorzej ,to proste.pokazywanie takich fotek właśnie wartościuje ludzi na tych lepszych i gorszych ,szczuplejszych /grubszych,gładkich/pomarszczonych/z jędrnym biustem/obwisłym.ja nie widzę w tym nic edykacyjnego

Cytat:
znaczy ja wiem, że jak ktoś jest zakompleksiony, to chętnie szuka takiego "gorszego" tła.
właśnie chodzi o to, że nie są gorsze, są inne po prostu. a to nie powód, żeby wpadać w depresję i wprowadzać się do szafy.
to tak w skrócie, jakbym ci miała wytłumaczyć.
osoba z kompleksami mysli inaczej,nie porównuje się na sadzie kontrastu,ona się utwierdza,że jest źle i może być jeszcze gorzej.idealny przykład to dziewczyna,której partner przyrównał piersi do klatki mężczyzny .
dziewczyna miała piekne piersi.90% osób mówiło jej,że jest ideałem,ale ona tego nie widziała.myślisz,że zmieniłaby zdanie widząc te panie?
wątpię
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.

Edytowane przez Shira Yuki
Czas edycji: 2013-12-29 o 20:41
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:42   #26
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Kobiety nago

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;44335502]Projekt bardzo interesujący, widziałam już kiedyś zdjęcia z podobnego. Szczerze mówiąc jednak, ta nagość tutaj wydaje mi się jakaś taka niepotrzebna, bardziej odbieram tutaj klimat ciepła, radość, komfort własnego kąta, nie ma potrzeby moim zdaniem tych pań do takich konkretnie zdjęć rozbierać Ale pewnie chętnie bym zapozowała, zawsze to coś nowego i świeżego.
Jak mówię, ze smakiem, uroczo i sympatycznie, miło spojrzeć po prostu na zadowolone kobiety, jednak zawsze przy projekcie tego typu mam wrażenie, że ktoś próbuje mi weprzeć, że każde ciało musi mi się podobać. Cieszę się, że np. u kogoś obwisły brzuch nie powoduje kompleksów, ale nie lubię, kiedy ktoś chce mi wmówić, że to piękne i musi wydawać mi się atrakcyjne. Bo dla mnie nie jest i wcale nie musi.[/QUOTE]

Dla mnie nie jest i nie musi, ale faktem jest, że młodzież (uogólniam) nie wie, jak różnie wyglądają ciała (chociażby chodzi o kształt sutków/piersi). A z tego rodzą się kompleksy.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:44   #27
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Kobiety nago

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Dla mnie nie jest i nie musi, ale faktem jest, że młodzież (uogólniam) nie wie, jak różnie wyglądają ciała (chociażby chodzi o kształt sutków/piersi). A z tego rodzą się kompleksy.
kompleksy niekoniecznie biorą się z niewiedzy o anatomii innych ludzi,to złożony proces
mnie nie przekonuje fakt,że połowa kobiet ma podobny problem do mnie,ja go nie chce mieć i to jest dla mnie ważne
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.

Edytowane przez Shira Yuki
Czas edycji: 2013-12-29 o 20:46
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:45   #28
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Kobiety nago

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Dla mnie nie jest i nie musi, ale faktem jest, że młodzież (uogólniam) nie wie, jak różnie wyglądają ciała (chociażby chodzi o kształt sutków/piersi). A z tego rodzą się kompleksy.
To jest fakt ja np oglądając te zdjęcia i widząc takie młodsze kobiety wyobrażałam sobie, że gdyby one były w ubraniu to myslałabym, że mają pewnie ciała idealne... no a tu proszę, nie spodziewałam się. I to jest ciekawe.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:05   #29
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Kobiety nago

Jeszcze na fali wrzucę portfolio jednej z moich ulubionych polskich modelek. Zdjęcia są głównie glamourowe, jednak już na pierwszy rzut oka można się domyślić co je łączy y wcześniej przedstawionymi
http://www.maxmodels.pl/modelka-aldonka.html

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
i co w związku z tym?
trzeba być niedorozwiniętym,aby nie wiedziec,że każdy wygląda inaczej.po o jednak mam oglądać intymność innej osoby?
Niestety, wiele osób jest w takim razie niedorozwiniętych. Nie spotkałaś się nigdy z plagą nierealistycznych wymagań w stosunku do partnerki bo "nie jest jak gwiazdka porno, nie ma nóg do nieba, cycków większych niż kosmos i idealnie sterczących, a na dodatek czasem sra"? Rozumiem, że w twoim otoczeniu nie ma takich ograniczonych osób, ale nawet w mediach, czy na tym forum o tym nie czytałaś? tacy ludzie są, można albo ich oswajać z rzeczywistością, albo ignorować ich istnienie (niestety masowa eksterminacja nie wchodzi w grę).

Cytat:
jeśli ktoś jest niedoskonały,znaczy,że wyglada gorzej ,to proste.pokazywanie takich fotek właśnie wartościuje ludzi na tych lepszych i gorszych ,szczuplejszych /grubszych,gładkich/pomarszczonych/z jędrnym biustem/obwisłym.ja nie widzę w tym nic edykacyjnego
to twoje podejście, dla wielu osób właśnie niedoskonałości "dodają charakteru". Są interesującym elementem. Kto wygląda lepiej - wygenerowana komputerowo sztuczna babka, czy prawdziwa kobieta z ciepłą skórą i blikiem w oczach? Dziwnym trafem idealne komputerowe efekty ZAWSZE są uznawane za dziwne i mniej atrakcyjne niż te prawdziwe. Osobiście wolę szczerze uśmiechniętą kobietę ze zmarszczkami niż efekt nawet najlepiej wyretuszowaną twarz o wzorcowych proporcjach, ale z pustym wyrazem twarzy.


Swoją drogą, Chwast - masz przepiękne profilowe
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:15   #30
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Kobiety nago

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
po o jednak mam oglądać intymność innej osoby?
Nic nie musisz. Jednym klikiem myszki możesz skoczyć na inną stronę.

Nikt nie obiecywał, że zobaczysz coś, co do Ciebie trafi/przemówi.

Możliwe jednak, że gdzieś na świecie jest osoba, której te zdjęcia coś ukażą, w czymś pomogą.

----------------------
Zamysł genialny. Jeżeli oczywiście ktoś widzi więcej niż poszczególne składowe kobiecego ciała. Na części zdjęć widać tak szczere uśmiechy modelek, że chociażby dlatego warto zapoznać się z tym projektem.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-08 20:31:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.